Боже одкровення в "ХИЖИНЕ" Янга Уильяма Пола

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
brat Martyn
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 289
З нами з: 26 березня 2007, 13:10
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Боже одкровення в "ХИЖИНЕ" Янга Уильяма Пола

Повідомлення brat Martyn » 17 лютого 2013, 13:15

Не так давно прочитав цю книгу... як на мене, трохибогослова, - бомба.

Хотів поцікавитись, чи є ще хтось, що її читав, бо є велике бажання її обговорити.
Можливо, комусь вона би здалась просто людською видумкою, або ж суперечливою, або ж просто "ВАВ!", бо перевернула всі його уявлення...

Тож запрошую обмінятись враженнями.

Інформація: Мої дописи, як автора цієї теми, Ви зможете прочитати аж з другої половини другої сторінки.
Востаннє редагувалось 03 березня 2013, 20:40 користувачем brat Martyn, всього редагувалось 1 раз.
© 1983-2013 Maryan Kachmar: Ето неловкое чуство..: коли дорослий світ до люті огидний, а дитиною залишатися не вихід.
Skype: m.s.kachmar; e-mail: [email protected]; або сайти: www.simport.org.ua, www.photography.kachmars.com

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Боже одкровення в "ХИЖИНЕ" Янга Уильяма Пола

Повідомлення о.Олег » 17 лютого 2013, 15:36

brat Martyn писав:Не так давно прочитав цю книгу... як на мене, трохибогослова, - бомба.

Хотів поцікавитись, чи є ще хтось, що її читав, бо є велике бажання її обговорити.
Можливо, комусь вона би здалась просто людською видумкою, або ж суперечливою, або ж просто "ВАВ!", бо перевернула всі його уявлення...

Тож запрошую обмінятись враженнями.

бомба
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Боже одкровення в "ХИЖИНЕ" Янга Уильяма Пола

Повідомлення ShMariam » 17 лютого 2013, 17:31

А може хтось скаже, чому "бомба"? Для тих, хто не має часу читати :oops:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Боже одкровення в "ХИЖИНЕ" Янга Уильяма Пола

Повідомлення andrey s. » 17 лютого 2013, 17:52

brat Martyn писав:Не так давно прочитав цю книгу... як на мене, трохибогослова, - бомба.

Хотів поцікавитись, чи є ще хтось, що її читав, бо є велике бажання її обговорити.
Можливо, комусь вона би здалась просто людською видумкою, або ж суперечливою, або ж просто "ВАВ!", бо перевернула всі його уявлення...

Тож запрошую обмінятись враженнями.

Дивився в " неті " і не міг надибати, тільки Ваші коментарі надибав. Вона є в інтернеті, або в аудіо версії ( аудіокнига ) ?
Велика ( кількість сторінок ) ? А картинки у ній є ? :D
:)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Боже одкровення в "ХИЖИНЕ" Янга Уильяма Пола

Повідомлення о.Олег » 17 лютого 2013, 18:12

http://readfree.ru/book/C686/ здається або наберіть в пошуковику Хижина читать онлайн
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Боже одкровення в "ХИЖИНЕ" Янга Уильяма Пола

Повідомлення andrey s. » 17 лютого 2013, 19:48

о.Олег писав:http://readfree.ru/book/C686/ здається або наберіть в пошуковику Хижина читать онлайн

Я як самий лінивий :oops: скачав аудіокнигу. Вроді якість нічого.., поки що. Правда файлів ОГО-ГО, якщо дослухаю то обсусолим.., можливо, брате Мартин, зробим це по дорослому. Якщо звісно мене зацікавить зміст , тобто вміститься в мою уяву..
http://books.imhonet.ru/element/1115253/audiobooklinks/
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Боже одкровення в "ХИЖИНЕ" Янга Уильяма Пола

Повідомлення andrey s. » 18 лютого 2013, 21:51

:)
Почав слухати, трохи затягнуло. Був момент коли майже плакав ( ну то про своє ), потім слухаючи думав.., аж з того всього заснув :pardon: . Завтра продовжу, зупинюсь на деяких моментах.
Знаєте, досить дивно Бог себе виявив тому чуваку, головному герою. Ще дивніше як його товариш зміг то описати, проникнутись тим откровенням.
Так, є речі які спонукають до розважань.., але легко себе ввести в оману міряючи це все на себе.
Ця книга не для всіх, бо є речі які для людини без сімї зрозуміти просто не реально, пережити те навіть в уяві ( всетаки родинний звязок в цій історії є визначним ).
Те що він головою трохи гепнувся то факт, але це не є завадою для читача. Навіть знеболювальні ( включно з морфієм ) й біль від переломів не відкриють того що він побачив. Він таки торкнувся незвіданного ( або незвіданне торкнулось його ) , але як зрозумію це я.., я не знаю.
Ну не буду квапитись, бо є речі в розповіді які потребують більш глибшої уваги. Згоден з тим , що розповідь трохи виходить за рамки які звичні мені ( ну я про " ВАВ " ), але це звісно ні про що не каже, і ні про що не свідчить.
:)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Боже одкровення в "ХИЖИНЕ" Янга Уильяма Пола

Повідомлення andrey s. » 21 лютого 2013, 14:09

Гарна розповідь написана людиною.., про особисте досвідчення Бога у свому житті. Сподобалось, Дякую.
Це все.
:Rose:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Боже одкровення в "ХИЖИНЕ" Янга Уильяма Пола

Повідомлення пілігрим » 25 лютого 2013, 10:27

А як вам 12-а Глава з "Хижини"? Цікаві та актуальні думки?
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Боже одкровення в "ХИЖИНЕ" Янга Уильяма Пола

Повідомлення andrey s. » 25 лютого 2013, 12:42

пілігрим писав:А як вам 12-а Глава з "Хижини"? Цікаві та актуальні думки?

А докладніше ? шо в тій главі сталось ? бо в аудіоверсії важко знайти.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Боже одкровення в "ХИЖИНЕ" Янга Уильяма Пола

Повідомлення о.Олег » 25 лютого 2013, 12:48

ShMariam писав:А може хтось скаже, чому "бомба"? Для тих, хто не має часу читати :oops:

все як Андрій каже, але бомба таки токсична. Пілігрим, думаю, розповість
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Боже одкровення в "ХИЖИНЕ" Янга Уильяма Пола

Повідомлення пілігрим » 25 лютого 2013, 12:57

Иисус говорил серьезно.

— Это портрет моей невесты, Церкви: личностей, вместе образующих духовный город, через который протекает живая река, а по ее берегам растут деревья с плодами, способными исцелять боль и страдания целых народов. И город этот всегда открыт, и каждые ворота в нем сделаны из одной цельной жемчужины… — Он размежил веки и посмотрел на Мака, — И это все я! — Он прочел в глазах Мака вопрос и пояснил: — Жемчужины, Мак. Единственные драгоценности, порожденные болью, страданием и в конечном итоге смертью.

— Я понял. Ты — путь туда, но… — Мак замолчал, подыскивая правильные слова, — Ты говорил о Церкви, как о женщине, которую любишь, а я точно знаю, что ее не встречал. Она не то место, где я бываю по воскресеньям, — Мак сказал это больше самому себе, не зная, стоило ли высказывать подобную мысль вслух.

— Мак, это оттого, что ты видел только институт, созданную людьми систему. Это не то, что я пришел построить. То, что я вижу — это люди и их жизни, живое, дышащее сообщество тех, кто любит меня, а не постройки и программы.


Мак несколько оторопел, когда Иисус заговорил о церкви такими словами, но это опять не особенно его удивило. Это было облегчением.

— Но как же я могу стать частью твоей Церкви? — спросил он. — Частью этой женщины, от которой ты, кажется, без ума.

— Это просто, Мак. Все это опять-таки связано со взаимоотношениями и зависимой жизнью. Мы открыты и доступны для всех, кто рядом с нами. Моя Церковь, она вся для людей и жизни, вся держится на взаимоотношениях. Ты сам не можешь ее построить. Это моя работа, и я прекрасно делаю ее, — сказал Иисус, посмеиваясь.

Для Мака эти слова стали глотком свежего воздуха! Как просто. Ни секунды утомительного труда и длинного списка требований, никакого сидения на бесконечных службах и глядения в затылок соседям, людям, с которыми ты даже не знаком. Просто разделить свою жизнь с другими.

— Но погоди…

У Мака было полным-полно вопросов. Может быть, он что-то неверно понял. Это кажется слишком простым! Он снова одернул себя. Может быть, оттого что люди настолько безоговорочно потеряны и независимы, они и берут что-нибудь простое и усложняют его? Поэтому он дважды подумал, прежде чем спрашивать о том, что уже начал понимать. Вывалить сейчас свои вопросы — все равно что швырнуть ком грязи в кристально чистое озеро.

— Нет, ничего, — Вот и все, что он сказал вслух.

— Мак, тебе вовсе не нужно все это понимать. Просто будь со мной.

Спустя секунду Мак решил последовать примеру Иисуса, он лег на спину рядом с ним, рукой прикрыв глаза от солнца, стоявшего в зените, чтобы можно было смотреть на облака, уносящие с собой последние утренние часы.

— Что ж, если честно, — признался он, — я не особенно расстроен, что мне не достанутся «улицы, выложенные золотом». Мне всегда казалось, что это как-то неинтересно и совсем не так чудесно, как быть здесь вместе с тобой.

Наступила почти полная тишина, Мак слышал только шорох ветра, ласкающего деревья, да смех текущего неподалеку ручейка. День был великолепный, а весь пейзаж, от которого захватывало дух, просто невероятный.

— На самом деле я хочу знать… то есть мне кажется, что отыскать путь к тебе так сложно из-за всей этой благонамеренной религиозной мути, с которой я так хорошо знаком.
— Какой бы благонамеренной она ни была, ты же понимаешь, что религиозная машина может сжевать человека! — ответил Иисус с горечью. — Громадное число дел, творящихся во имя мое, не имеет ни малейшего ко мне отношения и часто, пусть и ненамеренно, идет вразрез с моими устремлениями.


— Так ты не слишком любишь религию и институты? — произнес Мак, сам не зная, задает ли вопрос или просто высказывает мнение.

— Я не создаю институтов, никогда не занимался этим и никогда не стану.

— А как же институт брака?

— Брак — это не институт. Это взаимоотношения, — объяснил Иисус терпеливо, — Как я уже сказал, я не создаю институтов, это занятие для тех, кто хочет играть в Бога. Да, пожалуй, я не большой любитель религии. И не большой любитель экономики и политики. — Лицо его заметно помрачнело. — Да и с чего бы мне им быть? Представители этих сфер деятельности терроризируют землю и обманывают тех, кто мне небезразличен, приводя их в смятение.

Мак колебался. Все это было несколько выше его понимания. Заметив, что взгляд его затуманился, Иисус сбавил обороты.

— Говоря проще, эти ужасы являются инструментами, которые многие используют, чтобы выстраивать для себя иллюзию защищенности и главенства. Люди боятся неопределенности, боятся будущего. Институты, структуры и идеологии — все это тщетные попытки породить некое подобие уверенности и безопасности там, где их нет и быть не может. Все — фальшь! Системы не могут обеспечить тебе защищенность, могу только я.

«Ух ты!» — Вот и все, что сумел подумать Мак. Картина того, как он сам и почти все, с кем он был знаком, пытаются устраивать и направлять свою жизнь, съежилась едва ли не до пылинки.

— И как же? — Мак все еще размышлял, но не мог прийти к определенным выводам. — Каким образом? — задал он в итоге вопрос.

— Здесь нет никакой схемы, Мак. Даже наоборот. Я пришел, чтобы дать тебе Жизнь во всей ее полноте. Свою жизнь. Простота и чистота наслаждения развивающейся дружбы.

— А, я понял!

— Если ты попытаешься жить без меня, без нашего равноправного диалога идущих вместе, это будет все равно что ходить по воде в одиночку. Ты не сможешь! А когда попытаешься, какими бы добрыми ни были твои намерения, ты пойдешь ко дну, — Прекрасно зная ответ, Иисус задал вопрос: — Ты спасал когда-нибудь тонущего человека?

Сердце и мышцы Мака мгновенно окаменели. Он не любил вспоминать о Джоше и каноэ, и панический страх моментально нахлынул на него.

— Очень трудно спасать кого-то, если он не желает довериться тебе.

— Да, это так.

— А это все, о чем я прошу. Когда начнешь тонуть, позволь мне тебя спасти.

— Иисус, я не уверен, что знаю, как…

— Дай мне всего лишь крошечное зернышко, и вместе мы вырастим его.

Мак принялся натягивать носки и ботинки.

— Когда я сижу здесь с тобой, мир не кажется мне сложным. Но когда вспоминаю свою ежедневную жизнь, я не понимаю, как сделать ее такой простой, как ты говоришь. Я погряз в той же самой погоне за властью, что и все. Политика, экономика, социальные системы, счета, семья, деловые обязательства… все это так затягивает! Я не знаю, как изменить ситуацию.

— А никто и не требует от тебя! — произнес Иисус мягко, — Это задача Сарайю, она знает, как добиться успеха, не ущемляя никого. И это процесс, а не единовременное событие. Все, что я хочу от тебя, это чтобы ты верил мне самую малость и рос над собой, любя окружающих людей той любовью, какой я с тобою делюсь. Не твое дело изменять или убеждать их. Ты волен любить без всяких схем.

— Это как раз то, чему я хочу научиться.

— И ты учишься, — Иисус подмигнул.

Он поднялся и потянулся, и Мак последовал его примеру.

— Я так часто говорил неправду, — признался он.

Иисус посмотрел на него, притянул к себе и обнял.

— Я знаю, Мак, и я тоже. Я просто не верил им.

Они снова замедлили шаг. Иисус мягко повернул Мака к себе, посмотрел прямо в глаза.

— Мак, мировая система такова, какова она есть. Институты, системы, идеологии, и повсюду тщетные попытки человечества совладать с ними, и взаимодействия с ними избежать невозможно. Но я могу дать тебе свободу, превосходящую все системы власти, в каких бы ты ни находился, будь то религия, экономика, социум или политика. Ты будешь расти, и свобода будет внутри тебя или же вокруг всех видов систем, и ты будешь свободно маневрировать внутри и между ними. Вместе, ты и я, мы сможем быть внутри и в то же время вне их.

— Но столько людей, которые мне небезразличны, завязаны в этих системах и стоят за них горой! — Мак думал о своих друзьях, верующих людях, которые симпатизировали ему и его семье. Он знал, что они любят Иисуса, но в то же время заняты религиозной деятельностью и полны патриотизма.

— Мак, я люблю их. И ты неверно судишь о многих из них. Потому что для тех, кто привержен системам, мы должны отыскать способ совмещать любовь и служение, разве ты так не думаешь? — спросил Иисус. — Помни, те, кто знает меня, вольны жить и любить без всяких схем.

— Это и означает быть христианином? — Вопрос прозвучал глупо, но Мак просто пытался суммировать все услышанное.

— А кто говорил что-нибудь о христианах? Я не христианин.

Эти слова поразили Мака своей неожиданностью. Обдумав их, он не смог удержаться от усмешки.

— Да, пожалуй, ты не христианин.


Они подошли к двери мастерской, и Иисус снова остановился.

— Те, кто меня любит, приходят из всех существующих систем. Это буддисты и мормоны, баптисты и мусульмане, демократы, республиканцы и многие, кто вообще ни за кого не голосует, не ходит на воскресные проповеди и не принадлежит никаким религиозным институтам. У меня есть последователи среди бывших убийц и бывших фарисеев. Банкиры и букмекеры, американцы и иракцы, евреи и палестинцы. У меня нет желания делать из них христиан, однако я хочу видеть, как они перерождаются в сыновей и дочерей моего Отца, в братьев и сестер, в моих возлюбленных"
Думаю , достатньо
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Боже одкровення в "ХИЖИНЕ" Янга Уильяма Пола

Повідомлення andrey s. » 25 лютого 2013, 13:15

пілігрим писав:Иисус говорил серьезно.
..................

:) тепер розумію про що та глава.
Так..думка тут є, і особисто я ніякого конфлікту не відчуваю. Є речі які можу розуміти по свому , як здатен.., але я не займаюсь догматичним порівнянням чи чимось таким.
Це пояснення не для мене, а для Мака.
Я не Маккензі, можливо Ісус мені би інакше це розповів ( бо я Церкву бачу трішки інакше ніж Мак ) .
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Боже одкровення в "ХИЖИНЕ" Янга Уильяма Пола

Повідомлення andrey s. » 25 лютого 2013, 13:59

о.Олег писав:
ShMariam писав:А може хтось скаже, чому "бомба"? Для тих, хто не має часу читати :oops:

все як Андрій каже, але бомба таки токсична.

Про токсичність можу засвідчити. Це сталося вчора під час Літургії , тривало досить коротко, мить, але відчуття були не зовсім приємні ( в подробиці вдаватись не стану :oops: ).
Розумієте, як би ми не старались, чи як би ми не чули себе сильними у Вірі ( я про самовпевненність ).., все що потрапляє в середину , а особливо з якимись претензіями на особливість, бомбезність чогось ( тобто коли увага більш фокусується коли щось сприймаєм чи розумієм більш прискіпливо )..., ну коротше воно має свою дію. Дія та різна, тобто різна її міра. Від самої людини то не залежить, це механізм який діє якщо нами самими запущений. І зупинити це може тільки Господь, вберегти якщо станеться небезпека , перепона до Спасіння.
От це все що я написав стосується не тільки цієї книжки, воно стосується всіх особистих свідчень чи досвідчень .., які дані комусь і хтось ними поділився.
Тобто якщо коротше.., то проблема частенько криється не у книжці, а у нас самих.
Бога треба досвідчувати у свому житті, і так, це труд. Халява може вийти боком. Я серйозно ( Бомбезно ) сприймаю тільки Святих , і навіть тут є міра.
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Боже одкровення в "ХИЖИНЕ" Янга Уильяма Пола

Повідомлення пілігрим » 25 лютого 2013, 16:12

andrey s. писав:
пілігрим писав:Иисус говорил серьезно.
..................


Так..думка тут є, і особисто я ніякого конфлікту не відчуваю. Є речі які можу розуміти по свому , як здатен.., але я не займаюсь догматичним порівнянням чи чимось таким.
Це пояснення не для мене, а для Мака.
Я не Маккензі, можливо Ісус мені би інакше це розповів ( бо я Церкву бачу трішки інакше ніж Мак ) .

Тоді я перекладу на звичайну мову.
Ходити в церкву не обов"язково , тай сама Церква Земна - це чисто духовне поєднання і християн , і мормонів , і мусульман , і буддистів.Аби тільки людина була хороша. А все інше - священство , літургія , євхаристія - то людський винахід.
Все це в книжці говорить Ісус.
Κύριε ελέησον

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Боже одкровення в "ХИЖИНЕ" Янга Уильяма Пола

Повідомлення vitalko » 25 лютого 2013, 17:34

пілігрим писав:
andrey s. писав:
пілігрим писав:Иисус говорил серьезно.
..................


Так..думка тут є, і особисто я ніякого конфлікту не відчуваю. Є речі які можу розуміти по свому , як здатен.., але я не займаюсь догматичним порівнянням чи чимось таким.
Це пояснення не для мене, а для Мака.
Я не Маккензі, можливо Ісус мені би інакше це розповів ( бо я Церкву бачу трішки інакше ніж Мак ) .

Тоді я перекладу на звичайну мову.
Ходити в церкву не обов"язково , тай сама Церква Земна - це чисто духовне поєднання і християн , і мормонів , і мусульман , і буддистів.Аби тільки людина була хороша. А все інше - священство , літургія , євхаристія - то людський винахід.
Все це в книжці говорить Ісус.


А якщо сказане вами звести до купи, то вийде - Нью Ейдж. Дуже підступна штука.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Боже одкровення в "ХИЖИНЕ" Янга Уильяма Пола

Повідомлення пілігрим » 25 лютого 2013, 17:40

vitalko писав:
А якщо сказане вами звести до купи, то вийде - Нью Ейдж. Дуже підступна штука.

В точку
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Боже одкровення в "ХИЖИНЕ" Янга Уильяма Пола

Повідомлення andrey s. » 25 лютого 2013, 18:44

Та ну, в такому ракурсі ( про що Ви обоє ) я це не розглядаю. От як думаєте, Маккензі був Католиком ? :)
Я слухаючи думав про інше. Інший інтерес. І це нормально.., бо кожен про своє.
Я не збираюсь бути ні адвокатом ні прокурором автору. Як не крути, все тісно привязано до головного героя, до того який є він ( а це багато чого включає, як середовище, виховання, соц. положення, і ще купу всього )
Одне, що є точно з цієї розповіді.., це те - що ми точно здивуємся коли загляним за обрій. Ми не знаєм який є Бог щоб описати це словами. Тобто слова існують ( Любов ..наприклад ), але ми здивуємся коли зрозумієм що то значить з Божої точки зору.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Боже одкровення в "ХИЖИНЕ" Янга Уильяма Пола

Повідомлення пілігрим » 25 лютого 2013, 21:23

andrey s. писав:Та ну, в такому ракурсі ( про що Ви обоє ) я це не розглядаю. От як думаєте, Маккензі був Католиком ? :)

А я розглядаю саме в такому.
Я добре пам"ятаю той час , коли з дитсадка втовкмачували - "Бога немає" , коли батьки хрестили мене потай , бо в батька могли на роботі виникнути проблеми , коли мама на Паску мало не крадькома давала мені свячене яйце(святила бабуся).Я перший раз Святе Письмо читав майже в 30 років. Звідки і від кого я мав дізнатись про правди віри , про християнство?
Зараз ситуація інша .Але це друга сторона тієї ж медалі - відірвати будь-що від Церкви Христової. Багато на це бажаючих . Ось і відвертають таким чином - всі релігії ведуть до Бога , чого йти в церкву , адже казав Ісус молитись таємно , а не явно і т.д.
Мені якось все одно , ким був Маккензі.Мене більше ціуавить - ким він став.
andrey s. писав: Як не крути, все тісно привязано до головного героя, до того який є він ( а це багато чого включає, як середовище, виховання, соц. положення, і ще купу всього )

Андрію , Христос проповідував одними словами і митарям , і фарисеям і рибарям. Середовище , виховання , спадковість , психологічні особливості не мають значення - або ти приймаєш цю проповідь , або ні.
andrey s. писав:Одне, що є точно з цієї розповіді.., це те - що ми точно здивуємся коли загляним за обрій. Ми не знаєм який є Бог щоб описати це словами. Тобто слова існують ( Любов ..наприклад ), але ми здивуємся коли зрозумієм що то значить з Божої точки зору.

Безперечно так.Бог - це Тайна.Але є й те , що Бог в своїй милості відкрив людині , і що доносить нам Церква.Це орієнтир , маяк прямої дороги до Бога Якщо нехтувати цей маяк (а автор "Хижини" нехтує сам і нас до цього схиляє) , то чи побачим ми за обрієм Бога.
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Боже одкровення в "ХИЖИНЕ" Янга Уильяма Пола

Повідомлення andrey s. » 25 лютого 2013, 23:53

пілігрим писав:А я розглядаю саме в такому.

Це Ваш вибір.., тобто я нічого не маю проти :pardon: . Просто за для порозуміння акцентував на цьому ( що я на цю розповідь дивлюсь не в такому ключі. Вона надто незначна щоб я її пропускав через догматичну відповідність. Розповідь не знчна, віднайденна людина значна ) , щоб не блудити. Я Вас чую, але навіть з почутого бачу не відповідність, крайності в яких Ви розумієте по свому.

Тоді я перекладу на звичайну мову.
Ходити в церкву не обов"язково , тай сама Церква Земна - це чисто духовне поєднання і християн , і мормонів , і мусульман , і буддистів.Аби тільки людина була хороша. А все інше - священство , літургія , євхаристія - то людський винахід.
Все це в книжці говорить Ісус.

Я такого не прочитав, навіть заклику до цього. Але це нормально, нормально що я такого не побачив .., бо цікавили мене зовсім інші речі .

Андрію , Христос проповідував одними словами і митарям , і фарисеям і рибарям. Середовище , виховання , спадковість , психологічні особливості не мають значення - або ти приймаєш цю проповідь , або ні.

Мають, ще і як мають. Інакше би їх не було. Але знову ж, я про своє.
У Вас якось так, або ти з Богом або ні. Та власне Месіянство Хрестове це примирити Бога і людину, віднайти її для Бога через Господа. Новий Заповіт !

Безперечно так.Бог - це Тайна.Але є й те , що Бог в своїй милості відкрив людині , і що доносить нам Церква.Це орієнтир , маяк прямої дороги до Бога Якщо нехтувати цей маяк (а автор "Хижини" нехтує сам і нас до цього схиляє) , то чи побачим ми за обрієм Бога.

Знаєте.., якщо ходити до Церкви щоб дивитись в потилицю комусь...., то я теж нічого доброго не прогнозую. Але.., мої прогнози це пусте, маю Віру у Боже Милосердя.
..........
Зрештою, скажу коротше, я не шкодую що її послухав. І думаю Ви ж розумієте.., що Церква це не армія, , або точніш не армія клонів. Відповідно і потреби у читачів ( от до прикладу мене і Вас ) є різні. :pardon:
І сподіваюсь Ви не ставити цю розповідь в один ряд з Писаннями чи Працями Святих ?
Дякую :) .
..........................
І доречі, а де ж той " бомбіст " який її підкинув і рвався обговорити ? Ааа ? :wink:
Чому мовчить ?
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Боже одкровення в "ХИЖИНЕ" Янга Уильяма Пола

Повідомлення viter » 26 лютого 2013, 08:46

Святі отці, пустельники, аскети, коли мали видіння робили на ньому знак святого Хреста. Коли б Мак перехрестив ту істоту, яку він побачив у хатині, то на цьому б та історія, можливо, і закінчилася би, або мала б зовсім інше продовження. На жаль, диявол вкрав у протестантів хресне знамення :( .
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Боже одкровення в "ХИЖИНЕ" Янга Уильяма Пола

Повідомлення о.Олег » 26 лютого 2013, 11:28

пілігрим писав:
vitalko писав:
А якщо сказане вами звести до купи, то вийде - Нью Ейдж. Дуже підступна штука.

В точку

так
бомба
і бомба саме тому, що знаю декілька глибоких католиків, що за красою твору не зауважують зречення від Христа :(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Боже одкровення в "ХИЖИНЕ" Янга Уильяма Пола

Повідомлення viter » 26 лютого 2013, 11:50

Замість цієї книги радив би почитати "Роздуми про віру" Тадеуша Дайчера - вона мене вразила набагато більше.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Боже одкровення в "ХИЖИНЕ" Янга Уильяма Пола

Повідомлення andrivovk » 26 лютого 2013, 13:21

viter писав:Замість цієї книги радив би почитати "Роздуми про віру" Тадеуша Дайчера - вона мене вразила набагато більше.

Читав. :)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: Боже одкровення в "ХИЖИНЕ" Янга Уильяма Пола

Повідомлення Bohdan_ » 26 лютого 2013, 13:57

Справді токсична Бомба про одну групу людей найбільше. Дуже психологічна небезпечна книга. Поставлена на технологіі котру використовує злий: ейфорія ( з додатком ілюзія) а розрізнити дуже важко.
Востаннє редагувалось 26 лютого 2013, 14:39 користувачем Bohdan_, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Боже одкровення в "ХИЖИНЕ" Янга Уильяма Пола

Повідомлення andrey s. » 26 лютого 2013, 14:35

Де автор теми ... чи Він встидається :oops: ? Браате, ану виходіть і явіть себе народу Божому.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Боже одкровення в "ХИЖИНЕ" Янга Уильяма Пола

Повідомлення Міра » 26 лютого 2013, 15:11

Слава Ісусу Христу! Прочитала книгу, взяла з неї добре) Підтримую дописи andrey s.
З якою легкістю судите, що той чоловік зі злом був, а він зміг пробачити таке!! без Бога пробачити таке неможливо.. книга пронизана милосердям і прощенням, а все решта дане саме так, бо він не католик і американець.
Ми, католики, маємо дуже багато. тому не судімо, хто спасеться, а хто ні.
Скажу чесно, після прочитання подзвонила до тата (любить випити і тоді мамі несолодко), говорила без докорів, з любов"ю, і він був такий радий, що подзвонила) Також попросила пробачення в одної людини.. Не кричу на дітей, коли доводять))
Дуже мені сподобалось, як той тато зустрівся з донькою..плакала.. може тому ,що сама маю маленького ангелика в небі.. знаю, як це боляче .
Після прочитання залишилась думка, яка велика Божа любов до нас :Rose:
Може то мене Ісус береже :Rose: що не побачила там такого поганого, навіть думка не майнула не йти до церкви) не кажу вже про Причастя. Довіряю Господу :Rose:
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Боже одкровення в "ХИЖИНЕ" Янга Уильяма Пола

Повідомлення viter » 26 лютого 2013, 15:33

Міра писав:Слава Ісусу Христу!

Слава навіки!
Міра писав:З якою легкістю судите, що той чоловік зі злом був,

Не вживав би тут слово "судите" (дуже воно строге і однозначне), а радше скажу "роблю висновок" з прочитаного, спираючись на багатовікову Віру Церкви, до якої маю ласку належати. І не сказав би "з легкістю", бо дуже не легко буває за видимим добром розпізнати невидиме зло. Пам'ятаймо про вовків в овечій шкурі.
Міра писав:Ми, католики, маємо дуже багато. тому не судімо, хто спасеться, а хто ні.

Хіба тут щось такого було?
Міра писав: навіть думка не майнула не йти до церкви) не кажу вже про Причастя.

Добре, що не майнула. А Ви впевнені, що таке можуть сказати усі з тих мільйонів людей, котрі прочитали цю книгу?
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Боже одкровення в "ХИЖИНЕ" Янга Уильяма Пола

Повідомлення Міра » 26 лютого 2013, 16:47

viter писав:
Міра писав:Слава Ісусу Христу!

Пам'ятаймо про вовків в овечій шкурі.
Пам"ятаю) Та така є в мене особливість, що бачу в усьому насамперед добро :)
Міра писав: навіть думка не майнула не йти до церкви) не кажу вже про Причастя.

Добре, що не майнула. А Ви впевнені, що таке можуть сказати усі з тих мільйонів людей, котрі прочитали цю книгу?

Я не знаю. Тільки Бог це бачить :) думаю, бачить і тих, кому вона допомогла стати милосерднішим)
А як Ви ставитесь до книги "Потойбіччя" Фуллі Горак? я дуже її люблю. але розумію, що не всі її сприймуть, може тому для них є "Хижина" ..
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Боже одкровення в "ХИЖИНЕ" Янга Уильяма Пола

Повідомлення viter » 26 лютого 2013, 17:14

Міра писав:А як Ви ставитесь до книги "Потойбіччя" Фуллі Горак?

Щойно прочитаю - відразу відповім. :)
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.


Повернутись до “Наша бібліотека”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей