Хто що читає?

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Книги

Повідомлення viter » 24 травня 2012, 08:26

Georgij писав: Протестанти нас в цьому перевищують...напевне :oops:

І що з того, що більше читають Святе Письмо? Читали і читають, але як були далеко від Христової Церкви, так і далі є. Кількість не означає якість.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Книги

Повідомлення vitalko » 24 травня 2012, 09:03

Georgij писав:Стикався з тим, що спілкуючись з багатьма вірними і цитуючи Святе Письмо мене виправляли, мотивуючи тим, що з візіонерської літератури вони "знають" як то було докладніше... :pardon:


Чи не черговий це підступ :evil:, який прагне завжди щось поставити вище Бога? Чогось мені здається що так. Знаю для себе одне, що навіть якщо б комусь з"явився сам Христос і говорив щось іншого ніж Церква - слухати не буду! А на загал, такі речі треба дуже детально перевіряти, і то не самому а з відповідним проводом, бо зло маскується під кого хочеш. Занадто багато ми прагнемо таких от чудес, не помічаючи очевидних речей. Бо коли маєш віру, що приймаєш самого Ісуса Христа в Євхаристії, то чи треба ще чогось(кажу це насамперед собі, маловіру)? Віри бракує нам..... :(
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Книги

Повідомлення andrey s. » 24 травня 2012, 09:06

viter писав:
Georgij писав: Протестанти нас в цьому перевищують...напевне :oops:

І що з того, що більше читають Святе Письмо? Читали і читають, але як були далеко від Христової Церкви, так і далі є. Кількість не означає якість.

:) , у нас Католиків такий норов, що ого-го.(це доречі не ревність)
Та мова за нас, як ми близько до Бога????(і повірте, ми блищими когось віддаливши не станем, і доречі таким чином когось не вбережем від схизми, від віддалення від Церкви Його)
Чи по факту шо ми Католики, працювати, читати Святе Письмо чи молитись вже не треба???
Так, ми Католики могли би більше читати Святе Письмо, ато умних Католиків розвелось багато....
В кінці кінців це справа особистого спасіння, бо багато "умних" будуть зброєю лукавого.(самі того не відаючи)
А вся правда про все Там Є, у Святому Письмі.(якщо говорити за читання, а не в якомусь сенсі фанатичне поклоніння )
Бог є всюди, але Церква дає можливість бачити Його.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Книги

Повідомлення viter » 24 травня 2012, 12:56

andrey s. писав:ми блищими когось віддаливши не станем,

Ніхто їх не віддаляє - самі себе віддаляють.
andrey s. писав:і доречі таким чином когось не вбережем від схизми, від віддалення від Церкви Його

А яким чином вбережем? Фальшивою поблажливістю (чи може щирою)? Закриванням очей на заперечення правди? А ну, скільки на на нашому форумі протестантів, що хотіли навернутися до Католицької Церкви і через мої дописи не зробили цього? Обізвіться протестанти, бо мені справді важливо знати це.
andrey s. писав:Чи по факту шо ми Католики, працювати, читати Святе Письмо чи молитись вже не треба???

В моєму дописі і натяку на це нема.
andrey s. писав:Так, ми Католики могли би більше читати Святе Письмо,

Я би радше сказав "Так, я Католик міг би більше читати Святе Письмо", бо я не знаю і близько скільки його читають інші католики (католиків дуже багато).
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Книги

Повідомлення andrey s. » 24 травня 2012, 15:29

viter писав:.................

З Вашого дозволу я без цитуваннь.
Що стосується Протестантів, тут без коментарів, бо мова не про них.(зараз не про Протистантів...давайте поговорим за Католиків, зокрема Греко-Католиків)
Мова за нас, Католиків...
І доречі, я мав на увазі себе і баагатьох своїх знайомих, які в принципі могли би більше самі читати Святе Письмо, а не чиїсь думки які його пояснюють, тим більше якщо той "Умовний хтось" не є Святим.
Я давно помітив такий собі "комплекс Католицький" коли мова заходить за Святе Письмо.
Людоньки, та самі спитайте себе, а чому така реакція внутрішня????
Це ж Святе Письмо, при чім тут протестанти??
Чи когось колить що я можу сказати, що ТАК, конкретно у цьому я можу повчитись у когось, звичайно будучи собою.
Чому так все складно?(тим паче що це Християни)
Я тут не говорю за якусь уявну спільність, ні.(хоч насправді вона не уявна, просто ми сліпі поки що...напевне так хоче Бог, і це Амінь)
Є питання які ми собі повинні задавати, але я не збираюсь у цьому комусь допомагати. :pardon:
Є я, який міг би більше приділяти часу читанню Богонатхненного Святого Письма.( Є мої друзі і знайомі, разом з якими я спробую зрозуміти, а чому це так???)
І є моя гордість, яка дуууже часто є на заваді до пізнаннь Божої Правди, яка доречі Є Усюди..
Та і ще багато чого є :) , але це оффтоп.

Чи такої проблеми у Католиків нема???(можливо я помиляюсь, радо, справді буду радий помилитись)
Дякую!! :Rose: (в моєму дописі нема агресії, і у попередньому також :oops: )
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Книги

Повідомлення Georgij » 24 травня 2012, 15:44

vitalko писав:
Чи не черговий це підступ :evil:, який прагне завжди щось поставити вище Бога? Чогось мені здається що так. Знаю для себе одне, що навіть якщо б комусь з"явився сам Христос і говорив щось іншого ніж Церква - слухати не буду! А на загал, такі речі треба дуже детально перевіряти, і то не самому а з відповідним проводом, бо зло маскується під кого хочеш. Занадто багато ми прагнемо таких от чудес, не помічаючи очевидних речей. Бо коли маєш віру, що приймаєш самого Ісуса Христа в Євхаристії, то чи треба ще чогось(кажу це насамперед собі, маловіру)? Віри бракує нам..... :(

Але скільки жіночок сповідаються, причащаються, моляться девятниці, вервиці різні, читають Велику Обітницю і т.д. і елементарно після цих практик вже не стає часу на читання СП, чи бажання?(мовляв нічого там не розумію...). А потім коли спілкуються з протестантами на важливі теми, замість розумних відповідей, чи пак наведення цитат зі СП, на захист своєї віри, крім агресії і недолугості нічим не відповідають. Яка користь з такого "католицизму"?, де спасіння? Де черпати справжню віру як не в СП???
Ми на парафії ініціювали створення біблійного гуртка. Спочатку ходило 30 людей(мало звичайно), гурток триває більше як пів року, але тепер приходить 10-12людей , а деколи менше...:sorry: ... А ті жіночки, що спочатку приходили, а тепер ні, як читали візіонерство і т.д., так і продовжують, а СП - ні!
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Книги

Повідомлення andrey s. » 24 травня 2012, 21:33

Georgij писав: А потім коли спілкуються з протестантами на важливі теми, замість розумних відповідей, чи пак наведення цитат зі СП, на захист своєї віри, крім агресії і недолугості нічим не відповідають. Яка користь з такого "католицизму"?, де спасіння? Де черпати справжню віру як не в СП???

п.Георгію, суто з поваги до Вас висловлюсь і ніяким чином не перечу Вам, скоріш доповню. ( розумію що Ви це напевне розумієте, впевненний у цьому. Але просто хочу на цьому закцентувати)
Напевне я розумію про що Ви казали, і у цьому маєм схожі бачення.
Але, але те про що Ви написали(в цитаті) не має бути мотивацією...ні, це все можливе як додаток, тобто людина може цим користати, але всетаки мотив до читання Святого Письма має бути інший.(з моєї точки зору, яка в принципі і не моя, так десь підслухав чи підчитав, і повністю погоджуюсь з цим)
І саме ради спасіння цього всього може і не бути.
Часто, підкреслю, часто(звичайно не завжди, це як Бог скерує), захист віри заключається в смиренному мовчанні.(хто там що би не говорив, цитуючи Святе Письмо, це не значить що відповідати треба так само, тобто тим самим)
Всетаки Страх Божий дууже корисна штука..(мені страшно так чинити, часто. Але так само і страшно так не вчинити, коли Він вкаже на потребу цього. І щоб не було страшно це сплутати, потрібно витривати самому у Святості, призиваючи Його в поміч звичайно)
Такі речі наперед захоронюються в середині, тільки вже потім, коли потрібно, це виявляється на Його Славу, звичайно.
Тай важлива не кількість, а регулярність.(в читанні)
І саме ради Спасіння Душі Своєї.(якщо хто читає щоб інших спасати..то не знаю.. Нехай Господь укріпить їх.(тішу себе тим, що вони вибрані, про решта це не моя справа) Я тільки ради свого, тобто це звернення до мене особисто, першого серед грішників.)
Десь так, я це все підозрюю :oops:
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Книги

Повідомлення vitalko » 25 травня 2012, 10:40

Georgij писав:А ті жіночки, що спочатку приходили, а тепер ні, як читали візіонерство і т.д., так і продовжують, а СП - ні!


Ото ж бо і воно.... :( І з духовної практики(як і з будь якого Божого дару) можна зробити собі божка і йому вклонятися. Тим більше з візіонерством(тому я і згадав про :evil:) бо видно по плодах чиїх це рук справа..... :(
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Хто що читає?

Повідомлення Georgij » 25 травня 2012, 15:03

:(
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Хто що читає?

Повідомлення andrivovk » 11 липня 2012, 20:32

Прочитав коротеньку, але цікаву книгу Тита Колліандера (православного фіна) "Вузький шлях". Про внутрішнє життя, а зокрема і про умову молитву. Прочитайте собі. Можна за один-два дні тих кілька сторінок прочитати.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Хто що читає?

Повідомлення andrey s. » 11 липня 2012, 20:39

andrivovk писав:..............а зокрема і про умову молитву.

Цо то таке??? Тобто це так називається , чи просто описка?
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Хто що читає?

Повідомлення о.Олег » 11 липня 2012, 21:03

andrey s. писав:
andrivovk писав:..............а зокрема і про умову молитву.

Цо то таке??? Тобто це так називається , чи просто описка?

шукайте "умная молитва"
З повагою, о.Олег

наприклад http://www.isfarinka.ru/print.php?news.699
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Хто що читає?

Повідомлення andrey s. » 11 липня 2012, 21:35

о.Олег писав:
andrey s. писав:
andrivovk писав:..............а зокрема і про умову молитву.

Цо то таке??? Тобто це так називається , чи просто описка?

шукайте "умная молитва"
З повагою, о.Олег

наприклад http://www.isfarinka.ru/print.php?news.699

АААААААА, аж тепер допер..жираф :D (знаки оклику треба ставити, ато умови всякі мерещаться)))))))
:oops:
І так, підозрюю, що молитва ще Та...і тут щоб зрозуміти напевне потрібно молитись. А може і ні. Незнаю, тобто роуму тут нічого робити. :pardon:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Хто що читає?

Повідомлення andrivovk » 11 липня 2012, 21:44

В нас тут була ще десь тема "Ісусова молитва".Це приблизно те саме.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Хто що читає?

Повідомлення andrey s. » 11 липня 2012, 22:08

andrivovk писав:....Це приблизно те саме.

А я подумав..без "приблизно", тобто думав те саме.
Ви читали, п.Андрію, то яка на Ваш погляд різниця між тою що в темі "Ісусова Молитва" і поданим тут. Там в кінці тільки "мене грішного", а тут "мя" (типа мене, а грішність то і так ясно, що в принципі і може послужити всяким "розумуванням", принциповим різницям....але то комусь, і тільки може. Мені те саме.)
Ну то як. :Search: , з погляду того хто читав?
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Хто що читає?

Повідомлення andrivovk » 11 липня 2012, 22:18

andrey s. писав:
andrivovk писав:....Це приблизно те саме.

А я подумав..без "приблизно", тобто думав те саме.
Ви читали, п.Андрію, то яка на Ваш погляд різниця між тою що в темі "Ісусова Молитва" і поданим тут.

Ну...Умовою молитвою не обов'язково мусить бути Ісусова молитва. Для умової молитви може підійти і інша коротка молитва.Наприклад, уривок з псалмів. :)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Хто що читає?

Повідомлення andrey s. » 11 липня 2012, 22:21

andrivovk писав:
andrey s. писав:
andrivovk писав:....Це приблизно те саме.

А я подумав..без "приблизно", тобто думав те саме.
Ви читали, п.Андрію, то яка на Ваш погляд різниця між тою що в темі "Ісусова Молитва" і поданим тут.

Ну...Умовою молитвою не обов'язково мусить бути Ісусова молитва. Для умової молитви може підійти і інша коротка молитва.Наприклад, уривок з псалмів. :)

Тепер розумію. (просто заглянув у посилання о.Олега, і трішки не на то звернув увагу).
:Rose:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Хто що читає?

Повідомлення andrey s. » 11 липня 2012, 22:29

Як вважаєте, чи витіснить така молитва (що без сумніву розтянуте в часі, тобто з часом) звичний до того спосіб чи сприйняття молитви? Думаю спочатку воно поєднається, а .....???? (щось про це йдеться в тій книзі ? )
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Хто що читає?

Повідомлення andrivovk » 11 липня 2012, 22:39

andrey s. писав:Як вважаєте, чи витіснить така молитва (що без сумніву розтянуте в часі, тобто з часом) звичний до того спосіб чи сприйняття молитви? Думаю спочатку воно поєднається, а ????

Ну..не знаю. Просто люди думають, як нема ворушіння язиком і губами а також нема чутних слів, які при цьому виходять, то нема молитви.А молитва це далеко не ворушіння губами.От наприклад, Ісус - це Слово Боже. Але яке Слово? Бог - Дух.І відповідно Його Слово не матеріальне, а Духовне, умове. Бо коли було Слово, то матеріального всесвіту ще не було.

Але це скоріше в тему про молитву, а не сюди.

А чи витіснить - треба старатися.Така молитва спочатку більше слів має, а потім слова все більше відходять на задній план.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Хто що читає?

Повідомлення andrey s. » 11 липня 2012, 23:38

andrivovk писав:
А чи витіснить - треба старатися.Така молитва спочатку більше слів має, а потім слова все більше відходять на задній план.

Я ще раз кажу, насправді так думаю........ Це все звичайно добре, і мені язик не повернеться комусь щось у цьому радити. Але потрібно наперед розуміти, розуміти що потім справді слова стають чимось якісно іншим, і на задній план відходять не тільки слова, все відходить на задній план, напевне це і є метою, тільки Бог і ти. Але чи хтось задумувався що це значить у світі?
Я про те, що це вже не просто молитва, це вже життя, і воно якісно не таке як було до того. Це вже цілий Хрест.
А суть цього що я написав, що кожному дається особистий Хрест, ще кажуть у кожного свій Хрест (але Хрест є Христовий, а ми є у світі. Можливо так ми стаємо Божими, кожен у свому призначенні чи стані, чи навіть покликанні яких є багато..хто зна..)
Тобто і звичайна молитва яка словами, завчина на память, в слух чи подумки, чи навіть прочитана з паперчика, Є Молитвою. І я проти "молитовного змагання", навіть в середині себе, тобто без порівняннь і якихось впертих постанов, впертості (зараз я не про дисципліну, це є корисна штукенція). Все має відбуватись поступово і природньо, згідно внутрішнього відчуття, приємності, а коли прагнем миру в душі то напевне це ясніше. Звичайно що пошук як такий, це нормально, але при цьому не має бути взірців серед знайомих, будь то навіть блаженні люди. Нам кожному зокрема щось дається, і якщо проявити у цьому фанатизм, то буде боляче. Хоча, хто зна, можливо так і повинно бути. Але молитва це і втіха у Ньому...хоч напевне всі звичні відчуття (чи радість -сум, сльози-сміх, і тд.тп.) злиються в якесь одне, і воно не є схоже ні з чим, тільки має якісь відтінки минулого для пояснення самому собі чи бачення самого себе, що в принципі не є важливо ( бо жінка і діти в шоці, бо тато думає що монахи це круті дядьки: " сам Антоній так молился, отойди жона не мешай, окоянная))))))))"
Якось навряд чи хтось захоче нести важчий Хрест ніж може, бо побачив у когось більший ніж у нього, і подумав що це круто. Шукаймо Бога у свому житті, а не у чиємусь. Не побачим у свому, то і у чиємусь зась. І вірю, вірю що і молитва з паперчика чи завчина напамять, це круто :) , а що далі...., а далі буде далі, головне без різких рухів, ато человекі є не богі, і їм буває больно коли навіть йдуть, а що як впасти?
І я не знаю :oops: , і взагалі понаписував тут, і відверто навіть не знаю , що то все значить і про що я. :pardon:
Тобто не зважайте. А..я згадав, треба вчитись молитись. Во.!!, і не забувати, що часто молимся, все на другому плані, "всепоглощающа :pardon: " молитва де слова є чимось принизливим і марним, просим помочі чи дякуєм(а точніше ..просто молимся..це також вже інакше), світ не важливий, а Бог поруч у сосіді стукає тобі у двері :), а я десь там, десь там шукаю Бога, чи " говорю з ним по телефону", он лайн :wink: ". А Бог у сосіді вже "бється головою об двері" ,а я десь там в "тонких матеріях" :roll: хочу пізнати Любов Божу.
Ближній відіграє ключову роль у Християнстві, а Головну Христос як Дорога до Бога. Хочу вчитись молитви так, щоб при цьому помічати красу ближніх чи братів, Любов Бога до всіх включно з собою який це хоче бачити, і звичайно наперед себе "Засранця" щоб бачити :) . Маю гарну молитву на паперчику (доречі тут здибав, поклін за це ), і я "окоянний" вже ніц памяті не маю :wink: (десь випала коли йшов з річки :) ), і паперчик скоро на чотири частинки розлізеться. Але я перепишу на інший, і думаю все ок! :pardon:
:Rose:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Хрестоносець
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 11 грудня 2010, 20:14
Звідки: м.Янів
Контактна інформація:

Re: Хто що читає?

Повідомлення Хрестоносець » 22 серпня 2012, 09:48

Люблю книги...і навіть життя своє без них важко уявити...
Колись склалась така ситуація в моєму ліцеї, що я заявив вчительці зарубіжної, що читати програмну літературу не збираюсь, на що отримав звісно ж обурення, але переконати мене в тому, що програмова література розширює світогляд мене не змогли..там я на урок зарубіжної читав собі своє, а вони своє)))...

А щодо теперішніх зацікавлень, то найбільше мене цікавить церковна містика..
Прочитав багато книг о.Ґабріеле Аморта, о.Івана Козовика, й інших авторів на цю тему..

Справді шикарний твір, який мені запав у душу, це "Світло Гір" Франца Вайзера..і книга так припала до душі, що я "тироризував" видавництво близько року, відвідуючи регулярно і нагадуючи про книгу, щоб її перевидали. що нарешті вони "зламались" і видали новий наклад близько року тому)))))))))))...
Віддайся Божому провидінню, Бог найкраще знає, що тобі потрібне...

• Бібліотека св.Вінкентія а'Паульо • http://bibliotekaapaul.org.ua • Бібліотека св.Вінкентія а'Паульо •

Аватар користувача
Хрестоносець
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 11 грудня 2010, 20:14
Звідки: м.Янів
Контактна інформація:

Re: Хто що читає?

Повідомлення Хрестоносець » 22 серпня 2012, 09:55

• Також тут згадували про книгу "Просто Християнство" Клайва Стейплза Льюїса, який є просто геніальним письменником, на мою думку, то справді сильна книга, яка буде дуже корисною для християн, які є обізнані в вченні Церкви, але мають достатньо знань для себе, але коли доводиться комусь пояснювати, то не можуть це все логічно зібрати воєдино...Ось тут то й приходить на поміч ця книга. хоча. все треба фільтрувати, оскільки пан Льюїс був англіканином...але перечитати варто, це без сумнівів...

• Недавно читав книгу Джерома Селінджера "Над прірвою в житі", яка просто шалено вплинула на моє світосприйняття, і яку варто почитати кожній молодію людині, також прочитав "451 градус за Фаренгейтом" та "Кульбабове вино" Рея Бредбері, і скажу я вам, книги сильні!!!!!..
Тепер читаю біографію Стіва Джобса, яка мене трішки розчаровує...
Востаннє редагувалось 22 серпня 2012, 11:34 користувачем Хрестоносець, всього редагувалось 1 раз.
Віддайся Божому провидінню, Бог найкраще знає, що тобі потрібне...

• Бібліотека св.Вінкентія а'Паульо • http://bibliotekaapaul.org.ua • Бібліотека св.Вінкентія а'Паульо •

Аватар користувача
Хрестоносець
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 11 грудня 2010, 20:14
Звідки: м.Янів
Контактна інформація:

Re: Хто що читає?

Повідомлення Хрестоносець » 22 серпня 2012, 10:03

А ще...для тих, хто шукає католицьку літературу !будь ласка, не сприймайте це як рекламу!, ось сайт http://bibliotekaapaul.org.ua/ - Бібліотека св.Вінкентія де Поль, де я невеличке зібрання книг, які мені пощастило знайти в інтернеті у вільному доступі...

Питання, до людей, які займають юридичними питаннями:
"У мене присутня велика бібліотека католицької літератури, і я б бажав поділитись нею із інтернет користувачами. Можу це здійснити методом оцифрування книг, АЛЕ, є вагома правова перешкода (авторські права), у зв'язку з якою я не можу викладати книги. які належать іншим власникам, оскільки можу понести за це відповідальність...І ОСЬ ПИТАННЯ: яким чином можна оминути відповідальності, й публікувати книги на сайті! (ніякої комерційної вигоди я від цього не отримую)"
Віддайся Божому провидінню, Бог найкраще знає, що тобі потрібне...

• Бібліотека св.Вінкентія а'Паульо • http://bibliotekaapaul.org.ua • Бібліотека св.Вінкентія а'Паульо •

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Хто що читає?

Повідомлення о.Олег » 22 серпня 2012, 10:37

Хрестоносець писав:...будь ласка, не сприймайте це як рекламу...

та чому - і чогось хорошого мала б пропонувати реклама, дякую Вам :Rose:
Хрестоносець писав:...Питання, до людей, які займають юридичними питаннями:
"У мене присутня велика бібліотека католицької літератури, і я б бажав поділитись нею із інтернет користувачами. Можу це здійснити методом оцифрування книг, АЛЕ, є вагома правова перешкода (авторські права), у зв'язку з якою я не можу викладати книги. які належать іншим власникам, оскільки можу понести за це відповідальність...І ОСЬ ПИТАННЯ: яким чином можна оминути відповідальності, й публікувати книги на сайті! (ніякої комерційної вигоди я від цього не отримую)"

напевно це варта обговорювати в контексті нашої теми про плагіат - прошу продовжувати цю тему там чи, здається, ще якась була по цьому запитанні - можливо хтось з учасників Форуму підскаже
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Хрестоносець
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 11 грудня 2010, 20:14
Звідки: м.Янів
Контактна інформація:

Re: Хто що читає?

Повідомлення Хрестоносець » 22 серпня 2012, 11:40

о.Олег писав:
Хрестоносець писав:...будь ласка, не сприймайте це як рекламу...

та чому - і чогось хорошого мала б пропонувати реклама, дякую Вам :Rose:
Хрестоносець писав:...Питання, до людей, які займають юридичними питаннями:
"У мене присутня велика бібліотека католицької літератури, і я б бажав поділитись нею із інтернет користувачами. Можу це здійснити методом оцифрування книг, АЛЕ, є вагома правова перешкода (авторські права), у зв'язку з якою я не можу викладати книги. які належать іншим власникам, оскільки можу понести за це відповідальність...І ОСЬ ПИТАННЯ: яким чином можна оминути відповідальності, й публікувати книги на сайті! (ніякої комерційної вигоди я від цього не отримую)"

напевно це варта обговорювати в контексті нашої теми про плагіат - прошу продовжувати цю тему там чи, здається, ще якась була по цьому запитанні - можливо хтось з учасників Форуму підскаже
З повагою. о.Олег


Спасибі, отче..буду питатись там :)
Віддайся Божому провидінню, Бог найкраще знає, що тобі потрібне...

• Бібліотека св.Вінкентія а'Паульо • http://bibliotekaapaul.org.ua • Бібліотека св.Вінкентія а'Паульо •

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Хто що читає?

Повідомлення прочанка » 22 серпня 2012, 19:58

ознайомась для загального розвитку з деякими творами Вербера. Є мотиви, з які суперечать моєму світосприйняттю і вірі. Такі речі опускаю, як випробування в переконаннях, але є багато повчальних історій і прикладів. Хто чується в силі, рекомендую пізнати інший світ.
автор хоче дослідити походження світу, людей, Божественне начало, смерть і після неї. Сюжети цікаві, але... вище голови не скочиш, що в Божому помислі - людині невідомо...
Не бійтеся!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Хто що читає?

Повідомлення andrivovk » 06 вересня 2012, 13:51

Зображення
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Хто що читає?

Повідомлення andrivovk » 30 вересня 2012, 17:23

Купив собі по акції дві книжки "свічадівські". Твори А.Шептицького. Два томи (по 500 сторінок), 10 гривень кожен том. Це як задармо. Радий як слон. :)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Sputnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 166
З нами з: 19 грудня 2011, 21:28

Re: Хто що читає?

Повідомлення Sputnik » 05 жовтня 2012, 20:27

Із філософсько-правової літератури завершив читати книгу С.И. Максимова - "Правовая реальность: опыт философского осмысления". Перед цим була книга вірменського феноменолога К. Свас'яна - "Феноменологическое познание: пропедевтика и критика".
Із релігійної літератури, у видавництві "Свічадо" замовив 3 книги:
1. Владика Венедикт - "Будьте Святими" (прочитав на одному диханні)
2. Біблія та Мораль: Біблійні корені дій християнина (розпочав читати)
3. Кароль Клявза - "Богословська герменевтика ікони" (розпочав читати)
А на кожен день, це Житія Святих!
Cogito, ergo sum

Володимир ІФ
дописувач
дописувач
Повідомлень: 57
З нами з: 29 квітня 2010, 20:38
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Хто що читає?

Повідомлення Володимир ІФ » 25 жовтня 2012, 18:34

Слава Ісусу Христу!Я би хотів запитати форумчан,а особливо священників,де можна знайти твори Екгарда,Кіркегарда і Раннера,і заодно ваше ставлення до них?


Повернутись до “Наша бібліотека”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей