Поставте своє запитання Главі УГКЦ

важливі теми, обговорення історія обговорення яких на Форумі варта уваги. Дискусії заборонені

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
ihor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 78
З нами з: 22 червня 2005, 09:26
Звідки: м. Київ

Поставте своє запитання Главі УГКЦ

Повідомлення ihor » 27 квітня 2010, 14:49

Розпочинаємо роботу над створенням третьої аудіокниги Глави УГКЦ. Її назва «Дорога до Бога». Всіх охочих поставити свої запитання щодо зазначеної теми просимо це зробити у цій темі до 15 травня 2010 року. Найцікавіші із запитань увійдуть до нової книги.
«Вже є думка зробити третю книгу - «Дорога до Бога», - повідомив Глава УГКЦ в інтерв’ю інтернет-виданню «Новинар» (текст інтерв’ю читайте на нашому офіційному сайті http://www.ugcc.org.ua/1196.0.html?&L=0) у відповідь на запитання про нещодавно презентовану аудіокнигу Блаженнішого Любомира «Дорога до ближнього». - Особливістю майбутньої книги «Дорога до Бога» буде те, що кожен охочий зможе задати своє запитання з обраної теми», - сказав Предстоятель УГКЦ.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Поставте своє запитання Блаженнішому Любомирові

Повідомлення о.Олег » 29 квітня 2010, 14:08

ihor писав:Розпочинаємо роботу над створенням третьої аудіокниги Глави УГКЦ. Її назва «Дорога до Бога». Всіх охочих поставити свої запитання щодо зазначеної теми просимо це зробити у цій темі до 15 травня 2010 року. Найцікавіші із запитань увійдуть до нової книги.
«Вже є думка зробити третю книгу - «Дорога до Бога», - повідомив Глава УГКЦ в інтерв’ю інтернет-виданню «Новинар» (текст інтерв’ю читайте на нашому офіційному сайті http://www.ugcc.org.ua/1196.0.html?&L=0) у відповідь на запитання про нещодавно презентовану аудіокнигу Блаженнішого Любомира «Дорога до ближнього». - Особливістю майбутньої книги «Дорога до Бога» буде те, що кожен охочий зможе задати своє запитання з обраної теми», - сказав Предстоятель УГКЦ.

Блаженнійший владико: чи могли б Ви розповісти про свою дорогу до Бога? Ви - людина з великим життєвим досвідом: як по Вашому житті веде Вас Господь?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Поставте своє запитання Блаженнішому Любомирові

Повідомлення andrivovk » 30 квітня 2010, 19:18

Попробую помудрувати. :oops: Запитання : "Як віднайти дорогу до Бога в сучасному матеріальному світі?На що потрібно звертати основну увагу на шляху до Неба, а чого потрібно уникати?"Дякую.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Amoxi
новик
новик
Повідомлень: 12
З нами з: 31 жовтня 2005, 21:36
Звідки: Німеччина

Re: Поставте своє запитання Блаженнішому Любомирові

Повідомлення Amoxi » 01 травня 2010, 13:51

Дорогий Владико, Блаженніший Любомире!
мене вже тривалий час турбує питання, як розпізнати своє покликання, адже сумлінне виконання свого покликання є, певним чином, і дорогою до Бога. у мене (мабуть, і не тільки у мене) виникає страх слідувати своєму покликанню, хоч я і розумію, що Бог, як наймилосердніший і найлюблячіший Батько ніколи не допустить нічого поганого. чи можуть душевні неспокійні переживання свідчити про неправильний вибір життєвого покликання та опирання волі Божій? чому так багато сумних людей - чи тому, що вони не можуть знайти Бога у своєму щоденному житті?
є і багато інших запитань, на які важко знайти відповідь: чому люди наважуються відбирати життя собі та іншим (як-от через евтаназію)? чому покидають правдиву католицьку церкву? Що сказати таким людям - вони ж гублять свою душу і тягнуть за собою своїх близьких? як зберегти радість, мир і любов до людей та вміти ними ділитися, незважаючи на соціальну несправедливість та агресію у суспільстві? як залишатися радісним/ою християнином/кою?
Дякую Вам сердечно за Ваш надзвичайно цінний для нас мирян труд і за духовну поживу, якої з кожним днем стаємо все більше спрагненими.
З повагою і побажаннями Божого благословення і Божої благодаті у всіх Ваших справах.
Оксана.
Востаннє редагувалось 21 травня 2010, 18:15 користувачем Amoxi, всього редагувалось 1 раз.

Мирон
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 03 травня 2010, 13:10

Re: Поставте своє запитання Блаженнішому Любомирові

Повідомлення Мирон » 04 травня 2010, 12:59

Дорогий Владико, Блаженніший Любомире! Я хотів запитати у Львові є церква Святого Пророка Іллі що на вулиці Дорога кривчицька 113,чи інформація про цю церкву.Я зацікавився дуже що вона походить з 1698 року,я ходив в архів що є біля церкви Андрія але там дуже мало даних.Прошу вас чи є у Києві інформація про церкву.У майбутньому я хочу стати св’ященником.Хочу подякувати вам наперед Владико,побажати міцного здоров’я,щастя і нехай Господь Бог оберігає вас.Мирон
Востаннє редагувалось 11 червня 2010, 09:27 користувачем Мирон, всього редагувалось 1 раз.

Тарас_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 217
З нами з: 17 квітня 2009, 14:33
Звідки: м Калуш, Івано-Франківська обл., Західна Україна
Контактна інформація:

Re: Поставте своє запитання Блаженнішому Любомирові

Повідомлення Тарас_ » 15 травня 2010, 08:28

Шановний Патріарх Української Греко-Католицької Церкви
Батьку українських християн Любомир

Чи не задавались ви питанням доцільності і своєчасності перенесення Головного Собору зі Львова до Києва? Більшість греко-католиків живуть в Західній Україні і діставатись до Головного Храму у Києві в якому звичайно хочеться побувати важко.

Можливо просто на хвилі українського підйому після 2004 року здалось що Україна настала в Україні і згодом стало запізно відміняти прийняте рішення?

Як бути тепер, коли Головний Храм опинився фактично на чужій окупованій території?

Дякую за можливість запитати про це.

З Повагою до Вашої неоціненної Служби Богу і Людям.

Олег Івашків
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 29 квітня 2010, 20:48

Re: Поставте своє запитання Блаженнішому Любомирові

Повідомлення Олег Івашків » 15 травня 2010, 22:14

Слава Ісусу Христу! Ваше Блаженство, у третій Вашій авдіокнизі хобілося б почути також пастирське повчання, щодо вживання у мові поганих слів, маю на увазі так ваних "матюків", як їх ще часто називають слів-зв"язок. Мені здається що це є велике суспільне і особисте зло, котре просто заполонює багато душ, як дитячих так і старечих.

vedmid
початківець
початківець
Повідомлень: 31
З нами з: 19 травня 2010, 14:28
Звідки: Київ

Re: Поставте своє запитання Блаженнішому Любомирові

Повідомлення vedmid » 19 травня 2010, 22:24

Слава Ісусу Христу! Ваше Блаженство, дозвольте Вас запитати про Ваше ставлення до масонства. Я себе вважаю ревним католиком і вся моя родина з діда прадіда теж були ревними католиками, більше того зазнавали переслідувань та гонитв у час радянської окупації. Зараз я живу і працюю в Києві. Знаходячись у постійному пошуку нових знань дорога привеле мене до масонства. І ось я зараз знаходжусь перед великим вибором: приєднатись мені до даної організації чи все-таки це хибний шлях. Я детально познайомився із основними засадами діяльності масонської ложі в Україні, поспілкувався з окремими її членами і поки не знайшов доказів того, що це не вірний шлях. Більше того, основною вимогою до кандидатів є віра в єдиного Бога. А також досить глибоко в них сповідуються ідеї братерства, любові до ближнього, милосердя тощо, тобто основні засади християнства.
Прошу Вас допоможіть мені правилно зорієнтуватись. Щиро дякую. З найкращими побажанями довгих років життя, Божої помочі та міцного здоровя, Тарас

Михайло Шелудько
початківець
початківець
Повідомлень: 38
З нами з: 06 жовтня 2005, 23:46
Звідки: Одеса
Контактна інформація:

Re: Поставте своє запитання Блаженнішому Любомирові

Повідомлення Михайло Шелудько » 22 травня 2010, 11:32

Блаженніший владико! В мене є кілька запитань.

1. Якою є досконала молитва?
2. Чи можна практикувати постійну Ісусову молитву не маючи поруч з собою християнина-наставника?
3. Чи може одна людина передати іншій свій містичний досвід? Якою взагалі є роль наставника в духовному житті?
4. Чи однаковими мають бути духовні стандарти життя монаха і мирянина? Чи може мирянин осягнути таку ж глибину освячення і святості як монах? Якщо так, яким чином?
5. Як витривати на цьому шляху до Бога? Як зберігати вірність Христові аж до кінця? Відкрийте свій секрет цього.

Низько вкланяюся,
Михайло.

Михайло Шелудько
початківець
початківець
Повідомлень: 38
З нами з: 06 жовтня 2005, 23:46
Звідки: Одеса
Контактна інформація:

Re: Поставте своє запитання Блаженнішому Любомирові

Повідомлення Михайло Шелудько » 22 травня 2010, 11:38

Ще запитання від моєї дружини:

Як проповідувати Христа віруючим інших релігій? В мене є багато приятелів, які сповідують крішнаїзм і вони філософсько досить непогано підковані. Отже, як познайомити їх з Христом? Як відкрити для них правдивого Бога?

З повагою,
Аня.

Тарас123
новик
новик
Повідомлень: 21
З нами з: 02 червня 2010, 16:46

Re: Поставте своє запитання Блаженнішому Любомирові

Повідомлення Тарас123 » 02 червня 2010, 20:35

MOD: перенесено у тему Масони і Церква viewtopic.php?f=3&t=1779&p=22728#p22728

Archer
початківець
початківець
Повідомлень: 32
З нами з: 20 червня 2010, 19:41

Re: Поставте своє запитання Блаженнішому Любомирові

Повідомлення Archer » 22 червня 2010, 20:07

Слава Ісусу Христу! В Україні проводить свою діяльність так званий Орден святого Станіслава. Не важко зрозуміти, що це масонська організація. Проте мене здивувало те, що високі церковні чини УГКЦ та УПЦКП приймають від них нагороди. Мене збентежили фотографії, на яких зображено зустріч чинного папи Бенедикта XI та покійного Іоана Павла II з Павлом Вяловим -"Великиv Пріором" вище згаданої організації. Прошу переглянути фотографії за наступними посиланнями: http://www.trinitas.ru/rus/doc/0012/001b/00121461.htm та http://www.fraza.ua/news/08.06.07/38337.html Як це можна розцінювати? Кому служать ті, хто мали б служити Богу? Дякую, надіюся почути від Вас відповідь.

Archer
початківець
початківець
Повідомлень: 32
З нами з: 20 червня 2010, 19:41

Re: Поставте своє запитання Блаженнішому Любомирові

Повідомлення Archer » 22 червня 2010, 20:20

Я не є підставною особою інших конфесій чи вірувань і не ставлю за мету заплямувати церкву бузпідставними наклепами. Я прихожанин УГКЦ. Проте після даних фактів мої погляди можуть кардинально помінятися...

Брат Ыгорь
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 15 липня 2010, 14:37

Re: Поставте своє запитання Блаженнішому Любомирові

Повідомлення Брат Ыгорь » 15 липня 2010, 19:15

Чи приділяєте ви увагу семінаристам чи даєте їм лекції?

OLHA
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 20 липня 2010, 16:30

Re: Поставте своє запитання Блаженнішому Любомирові

Повідомлення OLHA » 21 липня 2010, 10:39

Доброго дня! В мене таке запитання: Ми з хлопцем вирішили одружитись. Ми обоє хрещені в православній церкві. Але за збігом обставин, вся родина коханого ходить в греко-католицьку церкву. Коли вирішили брати шлюб в церкві перед нами постало питання : в якій церкві вінчатись? православній чи греко-католицькій? Я весь час ходжу до православної церкви, обрядами греко-католицької церкви не цікавилась до цього моменту. Ми кохаємо один одного, готові іти на компроміс. Але мене цікавить питання, як все ж таки було б вірніше вчинити? Дякую!

Романчик
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 01 серпня 2010, 19:45

Re: Поставте своє запитання Блаженнішому Любомирові

Повідомлення Романчик » 02 серпня 2010, 09:24

Слава Ісусу Христу! Ваше Блаженство, в церкві Успення Пресвятої Богородиці - Львів - ввечері не відправляється Свята Літургія. Священики говорять, що зайняті будовою храму. Але навіщо цей храм, коли в ньому не відправляється?

Zozylka
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 30 липня 2010, 16:07

Re: Поставте своє запитання Блаженнішому Любомирові

Повідомлення Zozylka » 04 серпня 2010, 11:07

Слава Ісусу Христу!

Отче нещодавно пережила розлучення. Біль, розчарування, невпевненість ще досі нагадують про себе. Ніяк не можу забути людську жорстокість. Молюсь, прошу Господа мені допомогти почати все спочатку. Помолітся за мене будь-ласка.
Мої запитання:
Як не звертати увагу на зневажливі погляди і осуд сторонніх, які ні на крапельку не знають що сталось?
Чи є шлях до Бога не в самотності, а в щасливому подружжі для людей які пройшли через розлучення?

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Поставте своє запитання Блаженнішому Любомирові

Повідомлення viter » 04 серпня 2010, 12:36

Zozylka писав:Чи є шлях до Бога не в самотності, а в щасливому подружжі для людей які пройшли через розлучення?

Відповідь на своє запитання зможете отримати тут:
viewtopic.php?f=18&t=1822
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Поставте своє запитання Блаженнішому Любомирові

Повідомлення Олюнька » 12 серпня 2010, 15:59

ihor писав: Всіх охочих поставити свої запитання щодо зазначеної теми просимо це зробити у цій темі до 15 травня 2010 року.

:oops:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Поставте своє запитання Блаженнішому Любомирові

Повідомлення о.Олег » 12 серпня 2010, 16:33

Олюнька писав:
ihor писав: Всіх охочих поставити свої запитання щодо зазначеної теми просимо це зробити у цій темі до 15 травня 2010 року.

:oops:

нічого хай ставляться питання - може з книжкою яка затримка буде, або на ще одну назбираємо актуальних питань :)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Поставте своє запитання Блаженнішому Любомирові

Повідомлення luksander » 05 вересня 2010, 17:13

Якщо слово «дорога» в словосполученні «дорога до Бога» сприймати майже дослівно, то:
- Коли чи за яких обставин людина стає на цю дорогу?
- Це свідомий вибір людини?
- Можливо ми всі на ній знаходимось весь час свого земного життя?
- Як далеко необхідно просунутись на цьому шляху, щоб цього не виявилось замало?

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Поставте своє запитання Блаженнішому Любомирові

Повідомлення Олюнька » 30 грудня 2010, 13:00

Як я вже писала і темі Сайт для молоді УГКЦ по можливість привітати Блаженнішого з Різдвом.
Пропоную нам написати спільне привітання від всіх форумчан :wink: що скажете?
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Поставте своє запитання Блаженнішому Любомирові

Повідомлення andrivovk » 30 грудня 2010, 20:58

Олюнька писав:Як я вже писала і темі Сайт для молоді УГКЦ по можливість привітати Блаженнішого з Різдвом.
Пропоную нам написати спільне привітання від всіх форумчан :wink: що скажете?

Згідний.Але треба рухатися, щоб до Різдва встигнути привітати.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Поставте своє запитання Блаженнішому Любомирові

Повідомлення о.Олег » 30 грудня 2010, 22:04

andrivovk писав:
Олюнька писав:Як я вже писала і темі Сайт для молоді УГКЦ по можливість привітати Блаженнішого з Різдвом.
Пропоную нам написати спільне привітання від всіх форумчан :wink: що скажете?

Згідний.Але треба рухатися, щоб до Різдва встигнути привітати.

добре було б. Може напишите текст привітання?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Поставте своє запитання Блаженнішому Любомирові

Повідомлення andrivovk » 30 грудня 2010, 22:27

о.Олег писав:
andrivovk писав:
Олюнька писав:Як я вже писала і темі Сайт для молоді УГКЦ по можливість привітати Блаженнішого з Різдвом.
Пропоную нам написати спільне привітання від всіх форумчан :wink: що скажете?

Згідний.Але треба рухатися, щоб до Різдва встигнути привітати.

добре було б. Може напишите текст привітання?
З повагою, о.Олег

Та пробувати можна. :oops: "Вітаємо Блаженнішого Любомира з Різдвом Христовим.Бажаємо, щоб наступне Різдво Ісусик святкував не у убогому вертепі, не поза містом, а в своєму домі, у новозбудованому патріаршому соборі у Києві."
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
donatanvova
дописувач
дописувач
Повідомлень: 140
З нами з: 10 грудня 2009, 21:55
Звідки: Львів

Re: Поставте своє запитання Блаженнішому Любомирові

Повідомлення donatanvova » 30 грудня 2010, 23:45

Слава Ісусу Хресту.
А де можна почитати відповіді на ці попередні питання?
Володимир

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Поставте своє запитання Блаженнішому Любомирові

Повідомлення Олюнька » 31 грудня 2010, 10:20

andrivovk писав:Та пробувати можна. :oops: "Вітаємо Блаженнішого Любомира з Різдвом Христовим.Бажаємо, щоб наступне Різдво Ісусик святкував не у убогому вертепі, не поза містом, а в своєму домі, у новозбудованому патріаршому соборі у Києві."

Пропоную, щоб ще кожен бажаючий додав хоча б по реченні, а в понеділок-вівторок зліпимо це докупи.

"Дякуємо Вам за вашу батьківську опіку."
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Поставте своє запитання Блаженнішому Любомирові

Повідомлення luksander » 31 грудня 2010, 15:16

Бажаємо Вам, щоб завдяки Вашому духовному проводу Церкви Ісус Христос оселився в серцях нових вірян УГКЦ

Олена12
гість
гість
Повідомлень: 6
З нами з: 04 січня 2011, 09:48
Звідки: Київська обл.

Re: Поставте своє запитання Блаженнішому Любомирові

Повідомлення Олена12 » 05 січня 2011, 09:49

Слава Ісусу Христу!
Блаженніший Любомире!
Від усього серця вітаю Вас із Різдвом Христовим!
Маю дуже великі проблеми з моєю матір'ю, які з плином часу тільки поглиблюються. Це шкодить мені, моєму синові-юнакові, моєму чоловікові і самій мамі. Моєму батькові також важко.
Вже 11 років я наполегливо працюю над собою в цьому напрямі. Бог зробив у моєму житті багато чудес!
Чи є в Києві обізнаний і досвідчений у вирішенні таких проблем греко-католицький духовний провідник, який би порадив конкретні вказівки як діяти, щоб спастися мені і моїм близьким?
Дуже Вам дякую

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Поставте своє запитання Блаженнішому Любомирові

Повідомлення Олюнька » 05 січня 2011, 15:44

Чи всі вже висловилися? Час би вже закинути привітання :Rose:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ


Повернутись до “Архів”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей