Друга серія вебінарів УГКЦ буде присвячена біоетиці

важливі теми, обговорення історія обговорення яких на Форумі варта уваги. Дискусії заборонені

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Друга серія вебінарів УГКЦ буде присвячена біоетиці

Повідомлення samael » 02 листопада 2010, 11:45

Розпочинається вебінар!
Запрошую!
У вівторок, 2 листопада, о 12.00, УГКЦ розпочинає серію вебінарів з біоетики. Перший онлайн-семінар на тему: «Історія і причини виникнення біоетики» проведе о. д-р Ігор Бойко, декан філософсько-богословського факультету Українського католицького університету.
Веб-семінари з біоетики відбуватимуться двічі на місяць. Тема наступного вебінару – «Види пренатальної діагностики та її етична оцінка». Про час його проведення буде повідомлено додатково.
Усіх зацікавлених просимо з власної скриньки надіслати на адресу [email protected] лист із назвою: Реєстрація на Webinar. У листі потрібно вказати ім’я та прізвище. Перед початком вебінару ви отримаєте на свою електронну адресу посилання для підключення. Лінк буде активний не раніше ніж за 20 хвилин до початку вебінару. Вебінар триватиме біля години.
Автор вебінару з біоетики є відомим фахівцем з цієї царини морального богослов’я. Серед академічних зацікавлень о. д-ра Ігоря Бойка є сучасні моральні та біоетичні питання – допоміжні репродуктивні технології та їхня моральна оцінка, етичність використання пренатального обстеження, аборти та евтаназія, стовбурові клітини та їх використання у медицині, етичні критерії трансплантації органів та проблематика суїциду.
Отець Ігор Бойко у 2006 році здобув науковий ступінь доктора морального богослов’я у Лятеранському університеті, Вищому інституті морального богослов’я, Академії св. Альфонса у Римі (Італія), де в 2002 році також отримав ліценціат з морального богослов’я. Свої філософські студії науковець розпочинав у Папському урбаніанському університеті у Римі в 1995 році, а в 2000 році здобув перший науковий ступінь з богослов’я у Папському григоріанському університеті.
Нагадаємо, що проект вебінарів в УГКЦ розпочався у червні цього року серією семінарів з історії Церкви. Перший онлайн-семінар на тему «Єдність між православними і греко-католиками у богословській візії Патріарха Йосифа (Сліпого)» провів директор Інституту історії Церкви Українського католицького університету о. д-р Андрій Михалейко. Архівну версію першого вебінару можна переглянути за цим посиланням: www.ugcc.org.ua/webinars/2010-06-29.avi (37:05 хв., 26 Мб).
Другий вебінар УГКЦ провів о. Тарас Бублик. Тема онлайн-семінару – «Легалізація УГКЦ у контексті міжконфесійних взаємин в Україні (1988-1991рр.)». Його можна переглянути за цим посиланням: www.ugcc.org.ua/webinars/2010-07-12.avi (35:51 хв., 24,8 Мб).
З листопада 2010 року вебінари з історії Церкви також будуть проходити регулярно і відбуватимуться двічі на місяць. 9 листопада о 15.00 відбудеться вебінар на тему: «Митрополит Шептицький і питання єдності Церков». Його проведе о. д-р Андрій Михалейко. Про реєстрацію на цей вебінар ми повідомимо додатково.

Довідка. Вебінар – це онлайн захід, на якому один чи декілька спікерів можуть провадити через Інтернет або корпоративну мережу семінари, зустрічі, наради для групи від кількох людей до кількох тисяч учасників. Вебінари можуть містити сеанси голосувань і опитувань, що забезпечує цілковиту взаємодію між аудиторією та ведучим. Під час вебінару відповідне програмне забезпечення дозволяє бачити, чути спікера та у текстовому варіанті ставити йому свої запитання.

Департамент інформації УГКЦ
Запрошуємо обговорити цю тему на офіційному форумі УГКЦ
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Друга серія вебінарів УГКЦ буде присвячена біоетиці

Повідомлення samael » 02 листопада 2010, 12:56

Завершився вебінар. Усі бажаючі можуть переглянути відеозапис:
webinars/2010-11-02.avi (24Mб 39:14 хв)
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
Міша
дописувач
дописувач
Повідомлень: 74
З нами з: 23 березня 2009, 12:43
Звідки: США
Контактна інформація:

Re: Друга серія вебінарів УГКЦ буде присвячена біоетиці

Повідомлення Міша » 07 листопада 2010, 14:06

samael писав:Завершився вебінар. Усі бажаючі можуть переглянути відеозапис:
webinars/2010-11-02.avi (24Mб 39:14 хв)


Дякую, дуже цікаво :Yahoo!:
Якщо вже сьогодні не зустрінемо Ісуса у наших ближніх, то хто-зна чи потім Він зустріне нас як ближніх...


Повернутись до “Архів”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей