Сторінка 1 з 1

Фотовиставка „Папа моїми очима”

Додано: 20 квітня 2011, 11:20
гість
Зображення


Львівська архиєпархія, спільно з інтернет-порталом «Католицький оглядач», розпочинає відбір фотографій для виставки „Папа моїми очима”. Фотовиставка відбудеться в рамках святкування беатифікації Івана Павла ІІ та десятої річниці візиту Святішого Отця в Україну. До участі запрошуються всі охочі, незалежно від віку чи конфесійної приналежності.

Для виставки приймаються авторські світлини у електронному чи друкованому вигляді із чітким та різким зображенням Папи Івана Павла ІІ. Сюжет фотографій не обмежується і може висвітлювати найрізноманітніші події з життя та служіння Святішого Отця (паломництва, візити, аудієнції, зустрічі з молоддю…).

У додатку до світлини просимо зазначити: ім’я автора, місце, дату зйомки (хоча б рік) і короткий опис події, що відбувається. Фото без авторства прийматися не будуть.

Надіслані фотографії відразу ж розміщуватимуться на [img=http://catholicnews.org.ua/john-paul-beatification]інтернет-сторінці[/img] порталу „Католицький оглядач”, а найцікавіші з них надрукує архиєпархіальна газета „Мета”.

Світлини просимо надсилати:

Електронна адреса:
[email protected]
[email protected]
[email protected]

Поштова адреса:
Портал „Католицький оглядач”
вул. Політехнічна 12/12
м. Львів 79013
з поміткою: «На фотовиставку «Папа моїми очима»

Re: Фотовиставка „Папа моїми очима”

Додано: 20 квітня 2011, 22:14
andrey s.
Вражає!!!