НАПИШІТЬ БУДЬ-ЛАСКА У ЧОМУ МЕНЕ ЗВИНУВАЧУЮТЬ!

звалище оффтопу

Модератори: Artur, ihor

Vasyl
дописувач
дописувач
Повідомлень: 127
З нами з: 26 січня 2009, 18:04

НАПИШІТЬ БУДЬ-ЛАСКА У ЧОМУ МЕНЕ ЗВИНУВАЧУЮТЬ!

Повідомлення Vasyl » 09 лютого 2009, 18:29

Колись навіть при Совєтах (хоч зараз тіж Совєти) ,коли викликали на допит до слідчого обов"язково обвинувачуваному давали ознайомитись із текстом "докладної", доносу, скарги і т.д. навіть у НКВД і КГБ.
Можна УЗНАТИ У ЧОМУ МЕНЕ ЗВИНУВАЧУЮТЬ?


ВІД шановного адміністратора отримав друге попередження , що мене у чому звинувачують.
БУДЬЛАСКА ПОКАЖІТЬ ХТО І ЩО НА МЕНЕ ПИШЕ? ПРИНАЙМНІ "ЩО" ПИШУТЬ! МОЖЕ Я ХОЧУ ЩИРО ВИПРАВИТИСЯ А ВИ МЕНІ НЕ ДАЄТЕ МОЖЛИВОСТІ!

Я відкидаю думку про те, що ніяких зауважень немає,а протсо дали директиву "убрать Васю"!

ЦЕ Ж НЕСПРАВЕДЛИВО!

З пов.
Василь[/b]

Аватар користувача
Anatolij
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 07 грудня 2008, 20:13
Звідки: Kalush
Контактна інформація:

Повідомлення Anatolij » 09 лютого 2009, 19:15

В першу чергу тебе звинувачують за заподіяння образи щодо відвідувачів форуму, адже розмір шрифту, який ти використовуєш, вказує на те, що всі тут сліпі фізично, але згідно із контекстом твоїх дописів - сліпі і духовно тільки через те, що не поділяють твоїх поглядів. А це - егоїстична образа :crazy:

Vasyl
дописувач
дописувач
Повідомлень: 127
З нами з: 26 січня 2009, 18:04

Повідомлення Vasyl » 09 лютого 2009, 19:22

Anatolij писав:В першу чергу тебе звинувачують за заподіяння образи щодо відвідувачів форуму, адже розмір шрифту, який ти використовуєш, вказує на те, що всі тут сліпі фізично, але згідно із контекстом твоїх дописів - сліпі і духовно тільки через те, що не поділяють твоїх поглядів. А це - егоїстична образа :crazy:

===========================================

***В першу чергу тебе звинувачують за заподіяння образи щодо відвідувачів форуму, адже розмір шрифту***

Якщо у розмірі мого шрифту, Ви, вельмишановний, побачили образу для себе, приношу Вам свої глибокі вибачення.

***В першу чергу ***

А що у другу чергу?

З глибокою повагою до Вас, мій дописувачу,

Василь

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 10 лютого 2009, 20:01

Такк і підказує мені інтуїція, що ми "зчепилися" тут із "найтрадиційнішим" на світі о. ВАСИЛЕМ КОВПАКОМ!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Vasyl
дописувач
дописувач
Повідомлень: 127
З нами з: 26 січня 2009, 18:04

Повідомлення Vasyl » 10 лютого 2009, 20:09

mmm82 писав:Такк і підказує мені інтуїція, що ми "зчепилися" тут із "найтрадиційнішим" на світі о. ВАСИЛЕМ КОВПАКОМ!



якщо йти за вашою логікою то ви ніхто інший як Мавроді - засновник сумнозвістної піраміди МММ :-)

Дайте вже спокій отцю Василю Ковпаку!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 11 лютого 2009, 09:21

Vasyl писав:
mmm82 писав:Такк і підказує мені інтуїція, що ми "зчепилися" тут із "найтрадиційнішим" на світі о. ВАСИЛЕМ КОВПАКОМ!



якщо йти за вашою логікою то ви ніхто інший як Мавроді - засновник сумнозвістної піраміди МММ :-)

Дайте вже спокій отцю Василю Ковпаку!



:cry: Ні, недоречна логіка, бо то були "махінації московської мафії" (МММ), а я далекий від Москви-нематері.

Просто ментальність у вас наскрізь "ковпаківська", "понадтрадиційна". От і все!
:crazy:
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 11 лютого 2009, 09:22

Vasyl писав:

Дайте вже спокій отцю Василю Ковпаку!



А хіба то його турбує? Чи може це все як об стіну горохом?.. :shock:
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Anatolij
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 07 грудня 2008, 20:13
Звідки: Kalush
Контактна інформація:

Повідомлення Anatolij » 11 лютого 2009, 22:27

Vasyl писав:А що у другу чергу?

З глибокою повагою до Вас, мій дописувачу,

Василь


А в другу чергу, п. Василю, - це форум forum.ugcc.org.ua, а не forum.lefevrist.org.ua тому дискусії і обговорення з вашою участю часто стають критичними і провокують конфлікти. У кожної людини є свої погляди і переконання, а навязувати тут свої ідеї не потрібно. Ви виступаєте у ролі провокатора і забруднюєте духовну атмосферу. А ставити у колеса палиці на кожну другу репліку - це якось наївно по дитячому. :)

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 12 лютого 2009, 01:01

Anatolij писав:А в другу чергу, п. Василю, - це форум forum.ugcc.org.ua, а не forum.lefevrist.org.ua тому дискусії і обговорення з вашою участю часто стають критичними і провокують конфлікти. У кожної людини є свої погляди і переконання, а навязувати тут свої ідеї не потрібно. Ви виступаєте у ролі провокатора і забруднюєте духовну атмосферу. А ставити у колеса палиці на кожну другу репліку - це якось наївно по дитячому. :)


Виходячи з вищенаведеного вношу пропозиції:
1. Адміністратору за узгодженням з вищим керівництвом підготувати перелік питань і і відповідей для учасників форуму, розісляти заказними листами.
2. Довести учасникам форуму під ососистий розпис графік чергування і черговість розміщення отриманих матеріалів.
3. За порушення отриманих інструкцій, або відхилення від доведеного графіку виносити попередження з занесення в особову справу.
4. За повторне порущення протягом місяця притягати до адміністративної відповідальності.
5. Передбачити кримінальну відповідальність для учасників форуму за неодноразове нехтування своїми обовязками.
6. Повідомлення надсилати до відповідальних осіб в установленому порядку, з подальшим затвердженням і дозволом адміністратору на розміщення матеріалів на сайті.
7. Розробити типову форму одягу, обовязкову для застосування при написанні повідомлень на форумі, виготовити і видати під розпис користувачам.
8. Замінити логіни на порядкові номери для уніфікації пошуку і нансети номери на форму і компютери користувачів.
....

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Повідомлення samael » 12 лютого 2009, 08:55

:good:
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Namеless_One_
гість
гість
Повідомлень: 6
З нами з: 15 лютого 2009, 02:22

Повідомлення Namеless_One_ » 15 лютого 2009, 02:51

Доречі мене забанили, і навіть не пояснили які правила я порушив) Непохристиянськи. Я вам ляпас а ви замість того шоб другу щоку підставити мені бан ліпите)) Йду я від вас, ви собі гризіться між собою. З лефевристами, з УПЦ МП, з протестантами, з "підгорецькими"...

Мaлuй
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 350
З нами з: 13 лютого 2009, 17:41

Повідомлення Мaлuй » 15 лютого 2009, 11:47

Namеless_One писав: Йду я від вас.

:cry:

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Повідомлення samael » 16 лютого 2009, 09:00

Namеless_One писав:Доречі мене забанили, і навіть не пояснили які правила я порушив) Непохристиянськи. Я вам ляпас а ви замість того шоб другу щоку підставити мені бан ліпите)) Йду я від вас, ви собі гризіться між собою. З лефевристами, з УПЦ МП, з протестантами, з "підгорецькими"...


Порушення правил:
2.1. Прямо чи впосередковано ображати користувачів чи адміністраторів форуму.
2.2. Вживати лайку та нецензурні вислови.
2.8. Висловлювання у стилі "Ось цей N - для дурнів!" або "Вони - ніхто, а ось ми!".
2.16. Категорично заборонено обговорювати дії адміністрації! Звертайтеся у приват до адміністраторів.
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Повідомлення samael » 02 березня 2009, 10:46

Користувач Vasyl - заблоковано!

Порушення правил:
2.19. Висловлювання, які принижують почуття віруючих та розпалюють міжконфісійну ворожнечу.
2.20. Висловлювання проти Церкви і віри.
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 11 березня 2009, 12:33

У віртуальному "хабарництві". :D
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!


Повернутись до “Смітник”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей