Плід для Бога

звалище оффтопу

Модератори: Artur, ihor

Віктор Онищак
новик
новик
Повідомлень: 27
З нами з: 15 січня 2013, 13:10

Плід для Бога

Повідомлення Віктор Онищак » 16 січня 2013, 22:04

Плід для Бога
Є багато християнських сайтів, але на жодному із них не вивчають Божу науку. Божа наука це не роздуми, це не 10 заповідей і таке інше. Вона є найскладнішою за всі людські науки, бо лише вона пояснює звідки все взялося, чому воно є в такому стані, як зараз і що з нами буде в майбутньому. Божа наука пояснює, що наступний час, який буде по закінченні наших днів, називається днем Божого гніву і вчить, як врятуватися від нього. Багатьом, хто не ознайомлений з історією людства, яка дається в Біблії, читати це буде незвично. Але кожну науку треба починати вивчати із чогось. Це не є вчення, а заохочення до дослідження Святого Писання. Хто помолиться Богу з вірою, щоби дав йому розуміння при дослідженні і знайде, що написане тут не відповідає Божому слову, нехай тримається Божого слова.
Господь сказав: «Дерево, яке не приносить доброго плоду, зрубують і вкидають в огонь». Це мало би бути стимулом кожному чоловіку, щоби він, за своє життя, приніс якомога більше плоду для Бога. І багато людей рахують себе за дуже плідних для Нього, переважно, не розуміючи, що Господь називає плодом.
В притчі про сіяча, яку всі добре вивчили, як подію, не вникаючи в суть Господнього навчання, йдеться про те, що із всього людства плід для Бога приносить лише одна частина, а три частини – не приносять. Вдумайтеся у це, плід приносить один із чотирьох! У книгах Біблії дається пояснення чому так відбувається.
Господь посіяв слово. Його слово, це – Біблія. Для прикладу: Господь сказав «добрий плід», хто вияснив по Біблії, що це значить і в подальшому робить так, щоби його мати, той приніс один плід для Бога. Сказав Бог слово «віра», хто вияснив по Біблії, що це означає і робить так, щоби мати велику віру, той приніс другий плід для Бога. Сказав Бог слово «любов», хто вияснив по Біблії, що це значить і любить Бога, той приніс третій плід для Нього. Таким чином потрібно набрати сотню плодів, хоч не всім це вдається.
При цьому слухати інших треба, але все почуте обов’язково перевіряти по Біблії. Пам’ятайте слова Божі: «стережіться, щоб вас хто не звів». Оце, що ви читаєте, стане вашим плодом лише тоді, коли ви дослідите його по Біблії, досліджуючи її від першої сторінки і до останньої, та знайдете там, що це є правда. При цьому знайдете ще багато корисного для вас з цього приводу, про що тут не сказано. Правда, зараз на землі встановлена «гидота спустошення», а це означає, що в оману введені всі і треба прикласти значних зусиль, щоби із неї вибратися.
А тепер конкретніше про притчу про сіяча. Перша частина людей («І як сіяв, упало одне край дороги,..») це ті, хто почув слово, але вони не молили Бога, щоб дав їм розуміння слова, не приклали зусиль, не потрудилися, щоби вияснити по Біблії, чи дійсно це так. Вони вимагають або чекають, щоби їх навчили, переконали, показали як робити,.. а по-суті, їм лінь. Вони не приносять плоду.
Друга частина людей («Друге ж упало на грунт кам’янистий,..»), це - ті, які приклали зусилля, щоби вияснити все по Біблії, але вони не дали обітницю Богові ( не охристилися), що надалі вони відмовляються від всього світського і будуть робити все лише для Господа. Коли приходить випробування, вони роблять так, як всі і не приносять плоду.
Третя частина людей («А інше упало між терен,..»), це – ті, хто приклав зусилля, щоби вияснити все по Біблії, і дав обітницю Богові, що надалі буде змагатися за Його Царство, але омана багатства, життєвих розкошів, різні проблеми відволікають їх від принесення плоду.
Про це також йдеться у притчі про пшеничне зерно і кукіль. Господь каже, що не тільки Він посіяв слово і очікує плоду, але і сатана сіє слово і воно приносить плід йому. Плід для Бога і плід для сатани ростуть одночасно аж до жнив, до дня Божого гніву. Хто був неуважний, непринциповий, керувався не розумом, а емоціями, той може легко втратити плід для Бога, навіть тоді, коли він його мав, бо що толку цій людині, яка знала як зробити правильно, а під впливом різних обставин, вона зробила неправильно. Всі вони, як кукіль, будуть зібрані і вкинені в огонь.
На загал, четверта ж частина людей приносить плід для Бога та найменший плід Господь назвав у тридцять раз. Про тих, хто матиме плід менший, не сказано нічого, але і людський розум каже, що краще мати плід більший. Не трудно догадатися, що хто матиме плід більший, той буде більшим у Божому Царстві, хоч Господь про це і говорив багато разів.
Христос нагороджуватиме достойних багатством і славою в майбутньому житті, а диявол, тих, хто поклонився йому, нагороджує владою, багатством, славою, зараз. І тому не завжди четверта частина людей приноситиме плід Богу, бо дано так, що ті, хто не приніс плоду переможуть тих, що принесли плід. Принести плід можуть тільки учні Христові, а значить, під кінець днів їх буде дуже мало, а в останній день їх не стане і тоді прийде кінець. Господь повчав, що вибрані для Бога, будуть забрані з землі, а для решти наступить день Його гніву. В книзі «Об’явлення» наведено конкретно, що тоді буде відбуватися.
Наостанок Господь звелів своїм учням, щоби вони йшли і зробили учнями всі народи, а ті будуть приносити Богу плід, бо «в тому прославиться Отець Небесний, коли будете Моїми учнями і багато плоду принесете».
Кілька років тому була розмова про це із старим греко-католицьким священиком, який вже відійшов. Він сказав, що за все своє життя не бачив таких людей, які могли би навчати Божої науки і рахує, що всі ідуть в пропасть. Старому не заперечиш, але, якщо когось не влаштовує такий кінець, рятуйтеся, вивчайте Боже слово, моліться про його розуміння і шукайте плоду для Нього.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Плід для Бога

Повідомлення ShMariam » 16 січня 2013, 22:21

Віктор Онищак писав:Господь сказав: «Дерево, яке не приносить доброго плоду, зрубують і вкидають в огонь». Це мало би бути стимулом кожному чоловіку...
Чи я помиляюся, чи дійсно Ви вважаєте страх перед Судним днем добрим стимулом? Бо я особисто бачу страх найгіршим стимулом, що можна придумати. :( (Хоч це теж стимул). Знаєте, може це звучить дивно, але я не ставлю собі за мету спасіння як таке, але почуваюся винною перед тим, хто мені зробив щось доброго. Отож мій стимул - обов'язок віддячити Богові за все, що мені дав і дає, що я бачу, і що я не помітила, за життя, здоров'я і християнське виховання тощо, а найбільше за Ісуса, за Його смерть на хресті за МЕНЕ (а не тільки за якесь абстрактне людство), за поєднання з ним у св. Євхаристії і за Його безмежну любов до мене.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Плід для Бога

Повідомлення о.Олег » 16 січня 2013, 22:27

ShMariam писав:
Віктор Онищак писав:Господь сказав: «Дерево, яке не приносить доброго плоду, зрубують і вкидають в огонь». Це мало би бути стимулом кожному чоловіку...
Чи я помиляюся, чи дійсно Ви вважаєте страх перед Судним днем добрим стимулом? Бо я особисто бачу страх найгіршим стимулом, що можна придумати. :( (Хоч це теж стимул). Знаєте, може це звучить дивно, але я не ставлю собі за мету спасіння як таке, але почуваюся винною перед тим, хто мені зробив щось доброго. Отож мій стимул - обов'язок віддячити Богові за все, що мені дав і дає, що я бачу, і що я не помітила, за життя, здоров'я і християнське виховання тощо, а найбільше за Ісуса, за Його смерть на хресті за МЕНЕ (а не тільки за якесь абстрактне людство), за поєднання з ним у св. Євхаристії і за Його безмежну любов до мене.

нині якраз перечитував Мр.12, коли книжник питає Ісуса про найбільшу Заповідь. "Люби" (Бога/ближнього): "Ти недалеко від Царства Божого" :)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Плід для Бога

Повідомлення ShMariam » 16 січня 2013, 22:56

Віктор Онищак писав: Він сказав, що за все своє життя не бачив таких людей, які могли би навчати Божої науки...
Складність в тому, що Божа наука - не лише теорія, якої навчають в семінаріях і богословських інститутах чи навіть тут, на Форумі, в спрощеній формі :) , а це практика, без якої лише знання теорії стає фарисейством.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Плід для Бога

Повідомлення Just_me » 17 січня 2013, 12:33

ShMariam писав:Чи я помиляюся, чи дійсно Ви вважаєте страх перед Судним днем добрим стимулом? Бо я особисто бачу страх найгіршим стимулом, що можна придумати.

Страх вважаю стимулом якнайефективнішим. Щиро признаюся, що страх перед пеклом - це чи не єдиний мій мотиватор жити так, як я живу і молитися, щоб Господь спрямував близьких мені людей на дорогу до Царства Божого. І я не вважаю цей страх поганим, він мені, зрештою, не заважає. Тобто думаю, що він таки не найкращий, але найефективніший мотиватор. Страх - це почуття, яке практично не зазнає криз, тобто ти боїшся завжди однаково, він не залежить від життєвої втоми, не притуплюється в часі, коли людина переживає злети, не заміщується чимось іншим. Визнаю, що любов скоріш за все кращий стимул, але я по своєму темпераменту не така людина, щоб так гостро її відчувати чи плекати. Природно воно мені не притаманне. Більше того, колись чула таку думку, що Бог судитиме всіх людей за мірою їх любові до інших. Для мене це звучить загрозливо, в мене міра напевне близька до нуля.
ShMariam писав:я не ставлю собі за мету спасіння як таке
Справді, дивно, але не кажу в жодному разі, що зле, ні, всі ми дуже різні, я найбільше люблю читати, коли хтось має іншу думку, ніж я, і блискуче її аргументує :Rose: але я думаю про спасіння практично кожен день, особливо, як роблю щось зле, згадую, що так можна і не спастися, або терпіти за це в Чистилищі роками (бррр, теж дуже страшно) зразу віднаджує :)
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Плід для Бога

Повідомлення ShMariam » 17 січня 2013, 16:03

Just_me писав:Визнаю, що любов скоріш за все кращий стимул, але я по своєму темпераменту не така людина, щоб так гостро її відчувати чи плекати. Природно воно мені не притаманне. Більше того, колись чула таку думку, що Бог судитиме всіх людей за мірою їх любові до інших. Для мене це звучить загрозливо, в мене міра напевне близька до нуля.
Любов - це не відчуття, а конкретні вчинки. А відчуття не тільки допомагають у її вираженні (про що я писала вища), але й заважають - така людина часто є емоційно нестабільною і ранимою (щодо духовного життя - більш схильні піддаватися певного роду нашіптуванням диявола, що не завжди приведе до гріха, але "виб'є з колії" ).

А погрози для мене - як червона шмата на бика, вони мене просто озлоблюють.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Віктор Онищак
новик
новик
Повідомлень: 27
З нами з: 15 січня 2013, 13:10

Re: Плід для Бога

Повідомлення Віктор Онищак » 17 січня 2013, 18:25

"А слона ми так і не зауважили"... - пам'ятаєте це прислів'я? Я розпочав мову про необхідність вивчення кожного поняття по Біблії. Хто вивчить по Біблії, що то є "Божий страх", що означає слово "любов", "віра", "спасіння", той принесе Богу плід у чотири рази, а сам від Бога отримає знання і віру. І, звичайно, після цього, мова людини буде зовсім іншою. Ніхто із вас не говорить про необхідність навчання, без чого неможливе спасіння. І мені, хоч я пенсіонер, навчання потрібне також.
Всіх вам Благ від Господа нашого!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Плід для Бога

Повідомлення ShMariam » 17 січня 2013, 18:51

Віктор Онищак писав:Ніхто із вас не говорить про необхідність навчання, без чого неможливе спасіння...
Може тому, що це само собою зрозуміло? Без перебільшень - Лютер вивчав Біблію... і що? Також відомі імена неписьменних Святих, які не прочитали жодного рядка зі Святого Письма.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

anastasia
дописувач
дописувач
Повідомлень: 54
З нами з: 21 листопада 2012, 20:53
Звідки: Львів

Re: Плід для Бога

Повідомлення anastasia » 18 січня 2013, 19:52

Віктор Онищак писав: Сказав Бог слово «любов», хто вияснив по Біблії, що це значить і любить Бога, той приніс третій плід для Нього.

Пізнання і знання відрізняються одне від одного. Пізнання потрібно пристосовувати до науки а не навпаки. Можна зрозуміти значення слова «любов» чи «доброта» але завдяки цьому неможливо осягнути самого почуття. Основою пізнання є досвід і Господь який відкриває наше серце тим чи іншим почуттям

Віктор Онищак писав:Ніхто із вас не говорить про необхідність навчання, без чого неможливе спасіння...


Без навчання неможливе спасіння???


« Бог буде судити людей за мірою їх любові до інших» на мій погляд, це власне і є те, до чого маємо насамперед прагнути.

1 Коринтяни 13

1.Коли я говорю мовами людськими й ангольськими, та любови не маю, то став я як мідь та дзвінка або бубон гудячий!
2. І коли маю дара пророкувати, і знаю всі таємниці й усе знання, і коли маю всю віру, щоб навіть гори переставляти, та любови не маю, то я ніщо!
3. І коли я роздам усі маєтки свої, і коли я віддам своє тіло на спалення, та любови не маю, то пожитку не матиму жадного!

Віктор Онищак писав:Кілька років тому була розмова про це із старим греко-католицьким священиком, який вже відійшов. Він сказав, що за все своє життя не бачив таких людей, які могли би навчати Божої науки і рахує, що всі ідуть в пропасть. Старому не заперечиш, але, якщо когось не влаштовує такий кінець, рятуйтеся, вивчайте Боже слово, моліться про його розуміння і шукайте плоду для Нього.


Є люди які живуть дуже духовно але тихо, то може в них і варто повчитись?
Бог не вибирає сильних а дає силу тим кого вибирає.

Віктор Онищак
новик
новик
Повідомлень: 27
З нами з: 15 січня 2013, 13:10

Re: Плід для Бога

Повідомлення Віктор Онищак » 19 січня 2013, 12:23

Пояснити всім і все одразу неможливо. А щоби мати розуміння всього, для цього і служить вивчення Божої науки протягом всього життя. Під кінець життя, та четверта частина людей, що принесе Богу плід, одні зних зрозуміють 30 понять, про які говорив Господь, другі - 60, треті - 100. Тобто, якщо хтось поставив собі за мету ввійти до Божого Царства, то під кінець життя у нього повинно бути розуміння хоч би 30 понять. Без Божого страху цього досягнути не можна і, якщо не поставити собі за мету ввійти до Божого Царства, цього досягнути, також, не можна. Хто не має любові до Бога, а значить, не приносить Йому плоду, до Божого Царства не ввійде також.
Що стосується пізнання і знання. Пізнанням можна назвати процес, у час якого людина вчиться і набирається знання. Знання відчуттів не добавляє. Знання добавляє розуму і страху перед Богом. І ще: "Бог буде судити людей за мірою їх любові до інших". Не за мірою любові до інших, а за мірою любові до Бога - хто скільки плоду Йому приніс. Вірно зауважили дописувачі, якщо людина побожна, то вона веде тихе мирне життя. Такі люди не займають жадних посад, вони живуть незамітно.
Господь попереджував Своїх учнів, щоби їх ніхто не звів, нехай вони тримаються Божої науки, тобто, вивчення всіх поннять, всіх питань, які у них виникли, виключно по Біблії. У цій книзі є відповіді на всі питання, які у людей виникають. Апостол Павло писав, що все, що необхідно знати людям, Господь їм об'явив. Отак я можу відповісти на ваші питання.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Плід для Бога

Повідомлення ShMariam » 19 січня 2013, 13:13

Віктор Онищак писав:Пояснити всім і все одразу неможливо. А щоби мати розуміння всього, для цього і служить вивчення Божої науки протягом всього життя. Під кінець життя, та четверта частина людей, що принесе Богу плід, одні зних зрозуміють 30 понять, про які говорив Господь, другі - 60, треті - 100. Тобто, якщо хтось поставив собі за мету ввійти до Божого Царства, то під кінець життя у нього повинно бути розуміння хоч би 30 понять.
:) А 29 - не піде? Якщо серйозно, то самого розуміння мало - треба на практиці виконувати те, що зрозумів, інакше це все буде нікому не потрібним фарисейством.
Віктор Онищак писав: Хто не має любові до Бога, а значить, не приносить Йому плоду, до Божого Царства не ввійде також.
Взагалі так, але не кожна така людина винна в цьому - з різних причин. Тому категорично стверджувати про чиєсь спасіння чи погибель не можна ніколи. Абсолютно ніколи.
Віктор Онищак писав: Знання відчуттів не добавляє.

Віра добавляє: радість молитви, смуток, коли грішиш і т.п. Але це є прямий наслідок віри, а не "сигнали" з Неба. Хоч і сигналами теж можуть часто, та не абсолютно завжди...
Віктор Онищак писав:Вірно зауважили дописувачі, якщо людина побожна, то вона веде тихе мирне життя. Такі люди не займають жадних посад, вони живуть незамітно.
А блаженний Іван Павло ІІ? Андрей Шептицький? І не вони одні. Взагалі слово "тихе, непомітне життя" - досить неясне поняття. Бо хто знає про бурхливу діяльність напр. Дона Боско - навколо себе він наробив стільки шуму, що тут про тихе життя важко говорити, хіба про тихе внутрішнє життя - так.

Коли вже говоримо про плід для Бога - то це тисячі доглянутих і вихованих дітей і бідняків Матір'ю Терезою за життя і після її смерті її згромадженням; тисячі дітей, зокрема, вуличних, вихованих і доглянутих св. Доном Боско і його послідовниками - салезіянами; це також ревні молитви і самопожертва Св. Терези від Дитятка Ісус та багатьох подібних до неї; "краще смерть, ніж гріх" св. Марії Горетті, її тихе і побожне життя. І це ще я мовчу про мучеників, в т.ч. сучасних (див. мій підпис) і просто побожних християн. А знання Божої науки - звісно, що це корисна річ. Тільки це ще не плід для Бога - а тільки знання способів, як його можна принести для Бога.
Віктор Онищак писав: І ще: "Бог буде судити людей за мірою їх любові до інших". Не за мірою любові до інших, а за мірою любові до Бога - хто скільки плоду Йому приніс.
В більшості випадків плід для Бога (любов до Бога) проявляється в любові до ближнього, відповідно до того й буде суд: Мт. 25:31-46.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Плід для Бога

Повідомлення о.Олег » 19 січня 2013, 14:41

Віктор Онищак писав:... вивчення всіх поннять, всіх питань, які у них виникли, виключно по Біблії...

невже це Ви з Біблії цитуєте, а не різного роду "лютерів" :(
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Плід для Бога

Повідомлення пілігрим » 19 січня 2013, 15:31

Віктор Онищак писав:Господь попереджував Своїх учнів, щоби їх ніхто не звів, нехай вони тримаються Божої науки, тобто, вивчення всіх поннять, всіх питань, які у них виникли, виключно по Біблії. .

Ви могли б навести точні слова Господа на підтвердження вашої тези?
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Плід для Бога

Повідомлення о.Олег » 19 січня 2013, 22:17

пілігрим писав:
Віктор Онищак писав:Господь попереджував Своїх учнів, щоби їх ніхто не звів, нехай вони тримаються Божої науки, тобто, вивчення всіх поннять, всіх питань, які у них виникли, виключно по Біблії. .

Ви могли б навести точні слова Господа на підтвердження вашої тези?

та ні - "sola Skriptura" з Біблії не виводиться - лише з компіляцій грішних людей, що її (Біблію) з Христової Церкви вирвали і "виводять" собі з Написаного, що заманеться :(
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Плід для Бога

Повідомлення romanm » 20 січня 2013, 11:12

пілігрим писав:
Віктор Онищак писав:Господь попереджував Своїх учнів, щоби їх ніхто не звів, нехай вони тримаються Божої науки, тобто, вивчення всіх поннять, всіх питань, які у них виникли, виключно по Біблії. .

Ви могли б навести точні слова Господа на підтвердження вашої тези?

Ну не треба так. А то вийде як в тому анекдоті про Рабиновича який, ніби-то, виграв мільйон. Після прочитаного покажеться, що це говорить до Петра, Ісус, і що "виключно по Біблії" також цього немає. Давайте повіримо людині на слово :)

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Плід для Бога

Повідомлення пілігрим » 20 січня 2013, 13:31

о.Олег писав:
пілігрим писав:
Віктор Онищак писав:Господь попереджував Своїх учнів, щоби їх ніхто не звів, нехай вони тримаються Божої науки, тобто, вивчення всіх поннять, всіх питань, які у них виникли, виключно по Біблії. .

Ви могли б навести точні слова Господа на підтвердження вашої тези?

та ні - "sola Skriptura" з Біблії не виводиться - лише з компіляцій грішних людей, що її (Біблію) з Христової Церкви вирвали і "виводять" собі з Написаного, що заманеться :(
З повагою, о.Олег

Я знаю , тому і питаю :)
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Плід для Бога

Повідомлення пілігрим » 20 січня 2013, 13:36

romanm писав:
пілігрим писав:
Віктор Онищак писав:Господь попереджував Своїх учнів, щоби їх ніхто не звів, нехай вони тримаються Божої науки, тобто, вивчення всіх поннять, всіх питань, які у них виникли, виключно по Біблії. .

Ви могли б навести точні слова Господа на підтвердження вашої тези?

Давайте повіримо людині на слово :)

"На это я пойтить не могу"(с)
Дописувач стверджує , що не хто небудь а саме Господь попереджав (sic!) і учнів і всіх нас про допустимість тільки принципу "соло скріптура". Я хочу бачити ці невідомі мені слова Господа нашого Ісуса Христа.
Κύριε ελέησον


Повернутись до “Смітник”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей