УГКЦ в Італії, Іспанії та Ірландії

Життя нашої Церкви за кордоном

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Justyn
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 236
З нами з: 06 травня 2006, 15:13

Повідомлення Justyn » 03 лютого 2007, 23:54

Та ні, властиво, що не має звротніх даних. Якщо б було відіслано з 777, то я б також здогадався, але то просто пише mnas50. Обіцяю наступні погрози публікувати. Надіюсь, що це пробудить сумління тому mnas50.

Justyn
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 236
З нами з: 06 травня 2006, 15:13

Фестиваль "Гілка калини" в Італії

Повідомлення Justyn » 17 лютого 2007, 00:30

Приємно чути про цікаві ініціативи, які появляються в середовищі наших людей в Італії. Як ось оця - Фестиваль "Гілка калини", який організовало Товариство Українців в Італії. Захоплюють слова пасторального координатора для українців в Італії (цей титул читачі сайту вивчили вже напамять, бо в одному прес-релізі він повторювався аж два рази) о.Олександра Сапунка.
Однак, не слід забувати, що свого часу Товариство Українців в Італії відкололося від геніального задуму о.Василя Поточняка - Християнського Товариства Українців в Італії. Перше виїхало саме тому, що скористалося на короткий час підтримкою Церкви, а потім церковні ідеї відійшли на задній план. А сьогодні всі возвеличують цю акцію, особливо, як написано, духовенство, і говорять про неї, як про дні, "особливо благодатні та благословенні Господом, дні по-особливому близькі". Але щоб подумати використати вже запущено ЦЕРКОВНУ ідею Дня Матері, то ніхто не піднімає голос. А ця БЛАГОДАТНА ідея щороку сповзає на маргінес!
А відносно слів о.Олександра Сапунка (якщо вони правильно зацитовані) "адже св. Письмо говорить: ”Хто співає - подвійно молиться" , то хотів би поправити цей ляпас, бо таких слів не знаходимо у Св.Письмі. Їх автором є Св.Августин. Висловлює він їх у своєму знаменитому творі "Сповідь" (так звучить назва українського перекладу). І взагалі з фразами "Св. Письмо говорить" чи "Святі Отці говорять" треба бути обережним. Бо неправильно зацитувавши чи Св.Письмо чи Отців, припишемо їм єресь. Одного разу такий ляпас видала депутат Оксана Білозір, де в одному інтервю сказала, що "Бог каже: в мене не треба вірити. Вірте в мої діла".
А зрештою, порада моя деяким - готувати третій конверт!

A R.
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 01 березня 2007, 16:04

A R.

Повідомлення A R. » 01 березня 2007, 16:19

Вибачаюся перед організаторами фестивалю "Гілка калини", зокрема Анною Умлєвою, за негативні наслідки, які має мій відгук опублікований на цьому місці, в минулому. Не сподівався, що стільки бездарів опиратимуться на нього, з нечесними намірами. Вибачте ще раз! Пам"ятайте, що багато талановитих українців чекають на наступний Фестиваль, бо він єдиний, УКРАЇНСЬКИЙ, навіть якщо і мав деякі недоліки.
Востаннє редагувалось 14 червня 2008, 20:51 користувачем A R., всього редагувалось 1 раз.

Justyn
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 236
З нами з: 06 травня 2006, 15:13

www.chiesaucraina.it Коли на сайті зявиться бодай щось

Повідомлення Justyn » 09 березня 2007, 23:13

Відкриваю згаданий сайт і думаю: чи то його поставили для відчепись чи то в душпастирстві в Італії стабільна стагнація? Може хтось допоможе мені розвязати цю дилему? Наперед вдячний за відповідь (тільки прошу не погрожувати телефонними повідомленнями, як то було раніше, коли я порушував якусь тему про Італію).

otechdavyd
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 15 серпня 2005, 00:47
Звідки: Велика Британія
Контактна інформація:

Повідомлення otechdavyd » 11 березня 2007, 23:01

Старався кілька разів подивитися на цей сайт і чомусь не годен добитися - постійно виходить:
Chiesa Ucraina
Sito temporaneamente irraggiungibile.
Notificare il problema ad un amministratore

Чи цей сайт дальше будується?
З Богом!
о.Д.

Justyn
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 236
З нами з: 06 травня 2006, 15:13

Повідомлення Justyn » 12 березня 2007, 16:46

От і розвязали проблему з інтернет-сайтом www.chiesaucraina.it -взяли і закрили на ремонт. Це мені нагадує радянські часи. Тоді, розвязати проблему означало сховати її так, аби ніхто не знайшов. Радянський Союз впав (дякувати Богу), а мислення залишилось те саме. І так живемо: коли бачимо проблему, то або стараємося її заховати, або взагалі тікаємо від неї. І так багато душпастирів діє: людина приходить з конкретною проблемою і відразу чує відповідь: Моліться. Так, згідний! Молитва є основою всього нашого християнського життя. Однак, щоб вона була живою, потребує пояснення! Надіємось, що поволі почне падати не тільки радянський мур, але й мислення!

otechdavyd
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 15 серпня 2005, 00:47
Звідки: Велика Британія
Контактна інформація:

Повідомлення otechdavyd » 17 березня 2007, 02:33

сайт відкрився, але без повідомлень та без новин покищо. Богу дякувати в мене італійська мова в голові ще жива, але як дають собі ради наші люди, коли хочуть дещо собі прочитати про діяльність нашої церкви в Італії, коли в них італійська мова слабонька? Чи в них є плян мати сторінки в українській мові також? В мене надія є! Дальше терпеливо чекатиму!
З Богом!

о.Д.

terri
початківець
початківець
Повідомлень: 45
З нами з: 28 червня 2006, 14:09
Звідки: Львівська обл.

Повідомлення terri » 17 березня 2007, 17:44

:( А я не дивуюся. В Італії над цим сайтом мабуть ентузіасти працюють, то може й не встигають... :wink:
А тут ще донедавна на сайті УГКЦ (eng) Блаженніший ще у Львові числився... :( Нарешті додивилися, але замість виправити, то просто зняли. А там мабуть не ентузіасти працюють, а штатні працівники секретаріату.

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Повідомлення samael » 19 березня 2007, 09:19

terri писав::( А я не дивуюся. В Італії над цим сайтом мабуть ентузіасти працюють, то може й не встигають... :wink:


:lol: А де в нашій Церкві працюють НЕ ентузіасти???
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

terri
початківець
початківець
Повідомлень: 45
З нами з: 28 червня 2006, 14:09
Звідки: Львівська обл.

Повідомлення terri » 19 березня 2007, 13:00

Не можу не погодитись, але й ентузіаст ентузіасту не рівня та й коли працюється на високому офіційному рівні, то якщо не встигається робити того, чого очікують, то бодай не варто шкодити :oops:

Justyn
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 236
З нами з: 06 травня 2006, 15:13

Повідомлення Justyn » 19 березня 2007, 16:11

Цілковито згідний з terri в тому, що якщо не можна щось зробити, то краще не шкодити. Однак, при нагоді приходить мені на думку інша поговірка, щоправда російською мовою: "РОЖДЁННЫЙ ПОЛЗАТЬ, ЛЕТАТЬ НЕ МОЖЕТ" Вона є більш підходящою до даної теми.

A R.
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 01 березня 2007, 16:04

Повідомлення A R. » 19 березня 2007, 17:52

Привіт усім
Востаннє редагувалось 15 червня 2008, 23:18 користувачем A R., всього редагувалось 3 разів.

To є ми
новик
новик
Повідомлень: 13
З нами з: 24 серпня 2006, 10:49
Звідки: Львів

Повідомлення To є ми » 19 березня 2007, 20:28

видно, що сайт вже створений. Тепер не потрібно мати супер кваліфікацію і можна навіть простому смертному наповнити його!
Але я сумніваюся, що до нього можна додати укр мову. Тут треба всю структуру переробити :o

Justyn
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 236
З нами з: 06 травня 2006, 15:13

Повідомлення Justyn » 20 березня 2007, 00:10

Дозвольте, дорогі форумчани, поділитися цікавим спостереженням з сайту chiesaucraina.it. Коли клікаєш на розділ Attivita, то знаходиш відповідь Indietro, що означає Назад. Тому, я хочу подякувати творцям сайту за відвертість. Вони дійсно щиро признаються, що коли хочеш подивитися на душпастирську активність нашої Церкви в Італії, то потрібно дивитися Назад, тобто в минуле.

otechdavyd
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 15 серпня 2005, 00:47
Звідки: Велика Британія
Контактна інформація:

Повідомлення otechdavyd » 20 березня 2007, 00:31

Цікаво!.... Брати мої... Цікаво!...
А коли подивитися на розвиток Римської Святої Софії та УКУ, не лишень як діючі інституції, але тоже як історичні монументи збудовані Патріярхом Сліпим, щоби оцінити їхне значення та зберігати оці перлини... треба щоби теперішні наші Римляни так само подивилися НАЗАД, щоби навчилися як господарити. А може я помиляюся! Може хочуть щоби їх трактували як всі інші Римські руїни. За кілька років ці великі здобутки напевно стануть на рівні Форо Романо!
З Богом!

о.Д.

Justyn
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 236
З нами з: 06 травня 2006, 15:13

Повідомлення Justyn » 30 березня 2007, 00:32

Так, так... Бачу, що я так і не дочекаюсь бодай будь-яких повідомлень на сайті chiesaucraina.it. Виглядає, що творці сайту не мають ніяких новин, якими могли б поділитися. Йдуть впевнено за принципом: не хочеш помилятися, нічого роби!
А може немає дійсно новин?! Тоді в мене є геніальна пропозиція, як можна вирішити цю проблему. Пропоную на сторінці сайту створити ФОРУМ лінк. Думаю, що кількістю учасників як також дискусій він міг би навіть "переплюнути" ФОРУМ сайту УГКЦ. Га? Що скажете на це, любі друзі?

otechdavyd
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 15 серпня 2005, 00:47
Звідки: Велика Британія
Контактна інформація:

Повідомлення otechdavyd » 30 березня 2007, 17:25

Брате!
Коли направду хочете довідатися, що позитивно роблять в Італії, то більше дізнаєтесь із новин на головному сайті УГКЦ. Мені здається, що в Львові ліпше знають що діється в Італії та Іспанії ніж самі мешканці (наші українські) цих країн. Раджу Вам викреслити італійську 'chiesaucraina' із вашого web-browser чільком. :o

Akshym
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 10 травня 2007, 16:47
Контактна інформація:

Vitaju! :Rose:

Повідомлення Akshym » 21 травня 2007, 13:43

Os pojavyvsa v neti, na youtobe malenkyy klip, pro festyval "Hilka kalyny"
V zahalnomu vin ne torkajetsa finansovyx chy politychnyx pytan, scho pidijmajutsa tut na forumi.
Ce prosto zbirka fotohrafij dla zahalnoho ujavlenna pro festyval, i scho na nomu vidbuvalos, :Yahoo!: :lol: :ROFL: osoblyvo dla tyx xto ne buv prysutnij!

Tak, dla zahalnoho rozvytku!


http://www.youtube.com/watch?v=Shfjy2riU4w

P.S. :oops: Pereproshuju scho pyshu latynkoju! :oops:

8) 8) 8)

Arxangel
новик
новик
Повідомлень: 24
З нами з: 12 грудня 2007, 09:11
Звідки: Italia

Nawi v Italiji.

Повідомлення Arxangel » 09 січня 2008, 09:16

Xrustos naroduvsja! Schanovne panstvo! Ja, jak sposterigach zi storonu v Rumi, mogy vidverto skazatu scho nasch ljyd v Italiji, v bilschosti vupadkiv dymaje jak bu to i de bu to zarobutu pobilsche groschenjat , ale ne dymaje pro stvorennja jakogos' tam sajty :D . Zjy problemy majyt' rischatu naschi dorogi seminarustu i mona-xu/-schku jaki navchajytsja v Italiji za koschtu tijei g Zerkvu.Vidpovidno vonu i povunni troxu vidrobutu za "zjidgenuj xlib". :D I meni zdajetsja scho takog nashi dorogi studentu v Italiji v rozmovax bilsche zvertajyt' yvagy na riven' znan' v kognogo okremo, xto skilku otrumyje stupendiji, chu zmig vin "peretjagtu" i znajtu roboty v Italiji dlja svojeji rodunu i t.p. Na pershuj pogljad v zux studentiv golova zabuta bilsh problemamu, jak kagyt' v Italiji "puro materialismo e consumismo". Zerkva potrebyje ljydej jaki mogyt gertvyvatu sobojy i svojim chasom dlja neji, ale ne potrebyje karjerustiv jaki dymajyt' pro te jaky parafijy v Ykrajini chu jaky posady pru sobori v Kujevi chu y Lvovi (pl.Sv.Jyru,5) jim dadyt'. Zvertajy yvagy na rozmovy Blagennishogo Ljubomura Guzara v "L'Osservatore Romano" pary dniv tomy pro nash klur i pro poklukannja v Zerkvi. I takog zdogadyjys' chomy vin ne dav tochnoji vidpovivi na zaputannja"Chu moge vin nazvatu tochni zufru i informazijy pro svjaschennukiv i monaxiv jaki poprosulu duspensy". Mogluvo scho znav naskil'ku sutyazia v Ukrajini je ne stabil'nojy y zjomy putanni. :)

valertol
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 10 квітня 2008, 14:42
Звідки: Київ

Українці в Іспанії

Повідомлення valertol » 10 квітня 2008, 14:59

Шановні земляки! Прошу підсказати: як мені налагодити звязок з отцем Віктром Пархоменко Церква Nuestra senora del Carmen? Це мій товариш юності! І взагалі- чим займається українська громада в Іспанії?
допитливий киянин

Analituk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 76
З нами з: 17 серпня 2008, 00:21

JUstynowi

Повідомлення Analituk » 17 серпня 2008, 13:48

Nu wybachte, jakshcho chtos pochynaje zajmatysia duchownymy pohrozamy, to ce wrhe ne serjozno, ce ne powynno masty miscia na forumi... a do temy pro Wladyku H. Lonchyanu, typu de win je, jaku maje posadu, joho telefon shchob znajty...nu prosto smishno, ale skladajetsia take wrarhennia shcho widpowid prosta... Epaskop robyt karjeru sobi u Lwowi, Kyjewi. ale wybachte win je za posadoju chto, de powynen buty na postijno...??? prawylno Apostolskyj Wizytator dlia Italij itd... A tak wyhliadaje pojawliajetsia tam na parafij raz na dekilka misiaciw (za wyjniatkom jakshcho ne je u sprawachj w Rymi tobto Watykani) ,a keruje sprawamy Koordynator i Pani Sekretarka, ce je normalno??? de je dija: "..tam de je Epyskop tam je i Cerkwa..." nu jakshcho liudyna ne barhaje ciu posadu zwilnit, dajte inshe zawdannia, a to znowu budete howoryty pro problemy w Cerkwi, ale wrhe sered ukrainciw w Italij... nechaj Epyskop sam ososbysto keruje sprawamy u powirenij jomu Eparchij, Ekzarchati itd. nam wrhe wystachyt upownowarhen i tak zwanych "Widpowidalnych" potim os tak pojawliajutsia Pidhorecki abo problemy u Ekzarchati w Nimechynni, jak pro ce pysaw nedawno na Internet storinkach rhurnal "Patriarchat"

nika
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 08 червня 2006, 07:44
Звідки: Львів

УГКЦ в Regio di Calabria, Італії!?!

Повідомлення nika » 06 жовтня 2008, 09:32

Скажіть, будь ласка, чи ще можна плекати надію, що колись дадуть нам українського священика на міста Калабрії? Болячи дивитись, що серед українських емігрантів працюють єговісти з Чернівців!!! Думаю, що за кілька років залишеться малий відсоток людей, які будуть вірні УГКЦ.

ugkz.roma
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 20 жовтня 2008, 12:30

Душпастирська обслуга в регіоні Сalabria

Повідомлення ugkz.roma » 20 жовтня 2008, 14:46

Хочу проінформувати Вас про те, що у Калабрії душпастирюють два українські греко-католицьки священики.

о.Іван Пітра(єпархія Lungro/ S.Basile) моб.+39 328 4555 303

та

о.Василь Рошко(єпархія Lungro/ Parocchia S.Nicola di Mira, piazza della Liberta,3 87070 FARNETA-CS) моб. + 39 346 4211 489.

Прохання в усіх необхдних справах контактувати з вище поданими священиками.

Дякуємо

www.chiesaucraina.it
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 30 жовтня 2008, 14:09
Звідки: Italia
Контактна інформація:

Повідомлення www.chiesaucraina.it » 30 жовтня 2008, 14:16

Минулого місяця завершено створення офіційної веб-сторінки Української Греко-Католицької Церкви в Італії. Її адреса: www.chiesaucraina.it (українська та італійська мови). Основне завдання новоствореного сайту - висвітлення в глобальній інформаційній мережі новин з життя українських церковних громад, число котрих в Італії сьогодні сягає понад 120. Крім того українські іммігранти в Італії матимуть змогу вчасно дізнатися про різні духовно-просвітницькі заходи, котрі організовує УГКЦ в Італії.
На сайті розміщено адресат українських пасторальних центрів в Італії та координати для зв’язку з їхніми капеланами. Також в рубриці «На допомогу іммігранту» ви знайдете актуальні новини із світу імміграції та пояснення італійського законодавства в сфері імміграції та працевлаштування.
Про це та багато іншого ви зможете дізнатися, відвідавши офіційну веб-сторінку Української Греко-Католицької Церкви в Італії www.chiesaucraina.it !

Xrystia
дописувач
дописувач
Повідомлень: 72
З нами з: 24 листопада 2008, 20:38
Звідки: Neapol'

Vitaemo "neapol's'kyx" greko - katolykiv!!!

Повідомлення Xrystia » 24 листопада 2008, 21:06

Vid scyrogo sercia vitaemo ukrainciv greko - katolykiv z iuvilem,iakyu sviatkuvavsia vchora v misti Neapoli!!!!
Pershyx 10 rokiv! :wink:
"Jakwo y vas v dywi mur,vu vsjudu vdoma!I vsjudu vil'nuu!Bo tou,xto ne mae mury,dywe zalewnuu,adwe palae bawannjam robutu zlo.Krawe vuprominjuvatu dobro."L.Hyzar

Аватар користувача
Marat
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 01 січня 2007, 17:09
Звідки: Львів

Re: Vitaemo "neapol's'kyx" greko - katolykiv!!!

Повідомлення Marat » 25 листопада 2008, 13:19

Xrystia писав:Vid scyrogo sercia vitaemo ukrainciv greko - katolykiv z iuvilem,iakyu sviatkuvavsia vchora v misti Neapoli!!!!
Pershyx 10 rokiv! :wink:
І шо вони там таке значне святкують? Невже це така велика радість – перебування на чужині, чи вже так „освоїлись”, що стали італійцями (українського походження)? Та нехай святкують... :o А взагалі майте повагу до учасників форуму, пишіть кирилицею, це не так важко, було б лише бажання...

Xrystia
дописувач
дописувач
Повідомлень: 72
З нами з: 24 листопада 2008, 20:38
Звідки: Neapol'

Повідомлення Xrystia » 26 листопада 2008, 00:49

sviatkuvaly 10 rokiv z momentu vidpravy pershoi Liturgii.
Chesno kazhuchy,perebuvaty na chuzhyni ne tak vzhe i veselo!Ta,za slovamy Ivana Zolotoustoho,sho meni vyhnannia,koly vsiu zemliu stvoryv Gospod'.
Ta u zovsi ne veselo!Ale lyshe tut hlybshe zrozumila slovo BAT'KIVSCHYNA.
Cho zh do moei pysanyny,to hrechno pereproshuiu!zaraz na roboti :o i tomu ne dyvuutes',sho pyshu latynnyceiu.Meni takozh vashko pysaty,bo zvykla do kyrylyci.
"Jakwo y vas v dywi mur,vu vsjudu vdoma!I vsjudu vil'nuu!Bo tou,xto ne mae mury,dywe zalewnuu,adwe palae bawannjam robutu zlo.Krawe vuprominjuvatu dobro."L.Hyzar

Леся
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 01 грудня 2008, 23:10
Звідки: Дрогобич

Повідомлення Леся » 01 грудня 2008, 23:20

Я вітаю українців в Неаполі зі святом!

dmytrofedoriv
новик
новик
Повідомлень: 13
З нами з: 03 січня 2009, 15:06

Повідомлення dmytrofedoriv » 08 січня 2009, 04:47

sama nazva boom, vze kaze za sebe

%)

dmytrofedoriv
новик
новик
Повідомлень: 13
З нами з: 03 січня 2009, 15:06

Re: Ще раз про душпастирство УГКЦ, але тільки в Італії

Повідомлення dmytrofedoriv » 09 січня 2009, 01:23

"Justyn" Приємно читати прес-релізи, в яких овідомляється про щораз нові душпастирські ініціативи в нашій Церкві. Однак, дивлячись критичним кроком на якість прес-релізів, хочу звернути увагу на те, що не завжди те, що говориться у них відповідає дійсності. Конкретний приклад: останній прес-реліз про життя УГКЦ в Італії на урочисних тонах повідомляє - "Приємною несподіванкою стало повідомлення про створення та демонстрація початкової версії офіційного веб-сайту греко-католиків в Італії".

І пізніше слідує інтернет-адреса www.chiesaucraina.it. Відкриваю сторінку і знаходжу там мінорну інформацію з мажорною надією,
яка має шанс не бути зреалізованою -


МАЖОРНА НАДІЯ РЕАЛІЗОВАНА !!!

Минулого місяця завершено створення офіційної веб-сторінки Української Греко-Католицької Церкви в Італії. Її адреса: www.chiesaucraina.it (українська та італійська мови). Основне завдання новоствореного сайту - висвітлення в глобальній інформаційній мережі новин з життя українських церковних громад, число котрих в Італії сьогодні сягає понад 120. Крім того українські іммігранти в Італії матимуть змогу вчасно дізнатися про різні духовно-просвітницькі заходи, котрі організовує УГКЦ в Італії.
На сайті розміщено адресат українських пасторальних центрів в Італії та координати для зв’язку з їхніми капеланами. Також в рубриці «На допомогу іммігранту» ви знайдете актуальні новини із світу імміграції та пояснення італійського законодавства в сфері імміграції та працевлаштування.
Про це та багато іншого ви зможете дізнатися, відвідавши офіційну веб-сторінку Української Греко-Католицької Церкви в Італії www.chiesaucraina.it !

ЦІКАВО ПОБАЧИТИ БОДАЙ ОДНУ РЕАЛІЗОВАНУ ВАМИ МАЖОРНУ ІДЕЮ !


Повернутись до “УГКЦ за кордоном”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей