НОВИЙ ФОРУМ УГКЦ

щодо вигляду, функціональності, наповнення, зручності офіційної сторінки та форуму УГКЦ.

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: НОВИЙ ФОРУМ УГКЦ

Повідомлення о.Олег » 02 листопада 2010, 09:51

o.Mykil писав:
samael писав:На правах адміністратора форуму залишив свою рекламу :)
Вона в самому низу, загалом не повинно Вам заважати...


Право ваше, тільки впадає аж занадто у вічі на релігійно-християнському форумі і відповідно до розміру. Можна було дати менший трохи банер... :)

так там нічого нехристиянського - Дай Боже Вам, samael, у Вашій праці. З повагою, о.Олег Жаровський
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: НОВИЙ ФОРУМ УГКЦ

Повідомлення o.Mykil » 03 листопада 2010, 04:03

о.Олег писав:так там нічого нехристиянського...


Як і в рекламі цибулі, їжі та паперових ящиків. :D
Звичайно, що нема, ніхто й не казав, що реклама антихристиянська. Ніц не маю проти, тільки висловив пропозицію щодо меншого трохи банера, бо банери є різних розмірів, можна зробити на половину меншим, але як подобається користувачам, то хай буде так завжди!
Востаннє редагувалось 03 листопада 2010, 07:42 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: НОВИЙ ФОРУМ УГКЦ

Повідомлення о.Олег » 03 листопада 2010, 07:27

о.Олег писав:
samael писав:...

а чи може у нас з'являтися після цитування не просто
samael написав,
а
samael (02 листопада 2010 - 01:45) написав:??

а ще хотылось би, щоб кожне повыдомлення теми дыставало свый номер: тоды не треба було б писати: перечитайте повыдомлення того-то ы того-то, що написане тоды-то ы тоды-то, а просто: прочитайте повыдомлення #8
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: НОВИЙ ФОРУМ УГКЦ

Повідомлення samael » 03 листопада 2010, 10:56

А Ви і зараз можете робити посилання конкретне повідомлення в темі.
Ось так: Перечитайте Ваше запитання ;)
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: НОВИЙ ФОРУМ УГКЦ

Повідомлення о.Олег » 03 листопада 2010, 11:36

samael писав:А Ви і зараз можете робити посилання конкретне повідомлення в темі.
Ось так: Перечитайте Ваше запитання ;)

не розумію. Маєте на увазі, щоб я просто писав самостійно годину і день написаного листа? Але це, власне, і складно, особливо, коли пишеш відповідь на декілька листів, або не маєш під руками листка/ручки, щоб все точно записати... Ні - якщо це складно, не настоюю, але я просто не можу зрозуміти, чи ясно розповів про проблему, з якою стикаюсь тут на Форумі і яку технічно вирішили на інших.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: НОВИЙ ФОРУМ УГКЦ

Повідомлення о.Олег » 03 листопада 2010, 11:46

і ще, як колись запитував і не знаю, чи можна щось змінити:
якщо я не зайшов під своїм ніком на Форум (так буває часто - просто перечитую повідомлення десь в дорозі, без наміру відписувати), але бачу, що на якесь повідомлення потрібно терміново реагувати, я записую свій логін і паспорт, але мене завжди викидає на головну сторінку, з якої знову доводиться шукати повідомлення, на яке хочу відповісти. Це забирає надто багато часу - на інших Форумах, в яких я грішний приймав участь, після введення своїх логіна і пароля (там була можливість натиснути на "цитата" або "відповідь" навіть, якщо не залогувався і, відповідно, після натискання "цитата" з`являлася табличка з проханням ввести свої дані), я потрапляв не на головну сторінку, а відразу на допис (на відкриту форму, в якій міг відписувати), з якого залогувався. Це лише в мене такі складності? Якщо ні - чи можна зробити так, щоб потрапляти не на головну сторінку, а на допис?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: НОВИЙ ФОРУМ УГКЦ

Повідомлення viter » 03 листопада 2010, 16:49

о.Олег писав:якщо не залогувався і, відповідно, після натискання "цитата" з`являлася табличка з проханням ввести свої дані), я потрапляв не на головну сторінку, а відразу на допис (на відкриту форму, в якій міг відписувати), з якого залогувався.

Напевне в цьому форумі така можливість не передбачена, бо якби була, то використовувалася б, на мою думку, по-замовчуванню.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: НОВИЙ ФОРУМ УГКЦ

Повідомлення о.Олег » 03 листопада 2010, 18:35

viter писав:
о.Олег писав:якщо не залогувався і, відповідно, після натискання "цитата" з`являлася табличка з проханням ввести свої дані), я потрапляв не на головну сторінку, а відразу на допис (на відкриту форму, в якій міг відписувати), з якого залогувався.

Напевне в цьому форумі така можливість не передбачена, бо якби була, то використовувалася б, на мою думку, по-замовчуванню.

бачите - як я питався, то з відповіді так зрозумів, що це я щось не так роблю. Тепер, здається, розібрався - дійсно правий я і, якщо існує така можливість - прошу її реалізувати.
І... перепрошую всіх - мені просто трохи важко, тому пробую звести до мінімуму свою тут роботу принаймі за рахунок технічного прогресу :)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

МиколаМ
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 25 жовтня 2015, 21:32
Звідки: Тернопіль

Re: НОВИЙ ФОРУМ УГКЦ

Повідомлення МиколаМ » 11 січня 2017, 12:19

samael писав:Христос Народився!!!

Новий рік і новий форум! :Yahoo!:

Якщо у Вас виникли труднощі - пишіть у цій гілці. Дякую.

З повагою,
Віталій Ковалишин


Добрий день.
Виникли труднощі з відновленням паролю.
Тривалий час не заходив на форум і пароль забувся.
Проте при спробі відновити пароль жодного повідомлення на поштову скриньку не приходило.

Після багатьох невдалих спроб відновлення паролю вирішив створити новий обліковий запис. Але проблеми з реєстрацією це не дозволили.
При введенні електронної пошти виникало повідомлення: "Введений домен e-mail немає коректного запису MX."
Навіть пошта gmail не приймалась.

В результаті, методом спроб я таки знайшов свій старий пароль і зумів зайти на форум.
Але є підстави вважати, що нові користувачі не мають змоги зареєструватись.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: НОВИЙ ФОРУМ УГКЦ

Повідомлення ShMariam » 11 січня 2017, 19:23

Христос народився!
А Ви при спробі реєстрації пробували зареєструватися з тієї самої чи з іншої скриньки? (одна скринька - один акаунт, завжди так було) Адресу електронної пошти вводили без помилок? (буває, можна забути поставити крапку, дописати "com" і тп.)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: НОВИЙ ФОРУМ УГКЦ

Повідомлення luksander » 05 жовтня 2021, 07:36

а він ще живий :) :Rose:


Повернутись до “Зауваги та пропозиції”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей