Повага до опонента

щодо вигляду, функціональності, наповнення, зручності офіційної сторінки та форуму УГКЦ.

Модератори: Artur, ihor

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Чи заслуговує на повагу творіння Бога?

Повідомлення Igor » 28 лютого 2009, 13:12

Доброго дня шановні!
Мушу констатувати що ми з великої любові до Бога забули про те, що власне він нам мав сказати. Отже пропоную нагадати собі для чого Бог приходив у цей світ і що Він нам залишив по собі, відповівши на питання в заголовнку. В даному випадку під творінням Бога розуміється людина, незалежно від її віросповідання, мови, расової приналежності, статі, гріховності і ін.
Виходячи з результатів голосування пропоную підкоригувати стиль своїх висловлювань на форумі в сторону більшої любязності до опонента і до інших, можливо не таких як ми.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 28 лютого 2009, 15:47

Яке конкретно: чоловік п*яний чи тверезий, наприклад? :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повага до опонента

Повідомлення Igor » 15 травня 2009, 23:59

Малий писав:... можу тебе завірити -- не всі, хто називає себе харизматами, ними насправді є ...


Я не знаю як інші, але на мою думку такий спосіб звернення до особи є проявом неповаги до неї і підпадає під пункт правил:

2.1. 1. Прямо чи впосередковано ображати користувачів
Душу - Богові, життя - Батьківщині, честь - собі...

Justyn
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 236
З нами з: 06 травня 2006, 15:13

Повідомлення Justyn » 16 травня 2009, 11:25

Шановний Малий,

бачу, що на форумах вже стає модою різноманітна форма хамства. Хочу просити Вас, як також інших учасників форуму, до того, щоби зверігати своє обличчя навіть у кібернет-просторі, де Вас ніхто не бачит і не знає. Краще взагалі не відповідати, ніж висловлюватись у спосіб вищенаведений Вами.

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 16 травня 2009, 11:47

Justyn писав:Шановний Малий,

бачу, що на форумах вже стає модою різноманітна форма хамства. Хочу просити Вас, як також інших учасників форуму, до того, щоби зверігати своє обличчя навіть у кібернет-просторі, де Вас ніхто не бачит і не знає. Краще взагалі не відповідати, ніж висловлюватись у спосіб вищенаведений Вами.

:) дякую, отче, перенервував.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 16 травня 2009, 13:59

Це теж стосується й Igor (-а). Особливо у розмовах іх практикуючими, а не літеплими, вірними-греко-католиками!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 16 травня 2009, 14:02

Justyn писав:Шановний Малий,

бачу, що на форумах вже стає модою різноманітна форма хамства.


Підтримую. Адже через певні вирази ми можемо себе, зокрема свою віру, скомпрометувати в очах інших, навіть невіруючих! Мусимо ще вчитися контролювати свої емоції, як нормальні люди, а вже потім християни! Потім у правилах форуму ще про це нагадаю всім окремо!

Один американський президент якось раз говорив, не пригадую, хто точно: "Нікому не дозволю вивести мене з рівноваги!". Золоті слова...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
kris15
дописувач
дописувач
Повідомлень: 72
З нами з: 12 жовтня 2008, 13:05

Зауваги та пропозиції

Повідомлення kris15 » 16 травня 2009, 14:47

Я вже давно хочу написати свою думку на рахунок Форуму, але не знаходила відровідної рубрики. Я відносно "новенька" тут, та вже досить обурена. Дорогі учасники форуму, насамперед, вибачте всі кого чимось ображу, але в мене складається таке враження, що то не Форум УГКЦ, а якісь змагання типу Олімпійських ігор. Тільки починається нова тема повідомлень саме по темі від сили 3-4 все решта, то взаємні образи, перегони в знаннях і т.д. і т.п. Наприклад в тему Вітання для Матерів напсало 4 людей ( не тому звертаю увагу на то, бо була одна з небагатьох) а тому, що дивно чи то ні в кого Мами нема, чи то ніхто зі знайомих і рідних не заслуговує на вітання :( ?????
Навіть не знаю, шо ще додати, але думаю може нам всім варто подумати Чому ми на цьому форумі знаходимось і чи може доречніше перейти на якийсь більш підходящий ( типу того ж політичного ).
Дякую за увагу! І ще раз перепрошую!!!!!!!!!! :Rose:

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Re: Зауваги та пропозиції

Повідомлення ljubomyr_ps » 16 травня 2009, 22:15

kris15 писав: то не Форум УГКЦ, а якісь змагання типу Олімпійських ігор. Тільки починається нова тема повідомлень саме по темі від сили 3-4 все решта, то взаємні образи, перегони в знаннях і т.д. і т.п.


І справді тре всім охолонути і більш зважати на свої слова та й інших по братньому поправляти.
А з деякими зайшлими тролями у провокативні теми не встрявати.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Зауваги та пропозиції

Повідомлення Igor » 21 травня 2009, 14:50

ljubomyr_ps писав:І справді тре всім охолонути і більш зважати на свої слова та й інших по братньому поправляти.


Чудові слова.

ljubomyr_ps писав:А з деякими зайшлими тролями у провокативні теми не встрявати.


І одразу поновій образи.
Для чого було писати перше речення, якщо в наступному знову зневажаємо опонента?
Душу - Богові, життя - Батьківщині, честь - собі...

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Re: Зауваги та пропозиції

Повідомлення Малий » 21 травня 2009, 18:39

Igor писав:
ljubomyr_ps писав:І справді тре всім охолонути і більш зважати на свої слова та й інших по братньому поправляти.


Чудові слова.

ljubomyr_ps писав:А з деякими зайшлими тролями у провокативні теми не встрявати.


І одразу поновій образи.
Для чого було писати перше речення, якщо в наступному знову зневажаємо опонента?


я тобі поясню! перше речення це про братів, тобто християн, до яких ти не відносишся!
пояснення зрозуміле?

Аватар користувача
kris15
дописувач
дописувач
Повідомлень: 72
З нами з: 12 жовтня 2008, 13:05

Re: Зауваги та пропозиції

Повідомлення kris15 » 21 травня 2009, 19:13

я тобі поясню! перше речення це про братів, тобто християн, до яких ти не відносишся!
пояснення зрозуміле?[/quote]

Malui ya maije zgidna z toboy, ale chu to ne zanadto. To sho Igor 100 raz ne pravui ya zgidna na 100%. Ale to ne dae nikomy prava iogo prunujyvatu, xocha b dlia togo,shob ne stavatu sxojum do niogo.
Єдине, що має значення – це глибина і сила твоєї любові.
(М.Куаст)

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Re: Зауваги та пропозиції

Повідомлення Малий » 21 травня 2009, 19:33

kris15 писав:Malui ya maije zgidna z toboy, ale chu to ne zanadto. To sho Igor 100 raz ne pravui ya zgidna na 100%. Ale to ne dae nikomy prava iogo prunujyvatu, xocha b dlia togo,shob ne stavatu sxojum do niogo.

:shock:
в жодному разі не принижую його, а лише висловлюю своє ставлення до того, хто через нього говорить.
чи, можливо, Ви вважаєте, що його позиція християнська?

Аватар користувача
kris15
дописувач
дописувач
Повідомлень: 72
З нами з: 12 жовтня 2008, 13:05

Повідомлення kris15 » 21 травня 2009, 19:38

Ni v yakomy razi, povtorysi ya maije pvnisty zgidna z vamu. Ale vse j nekeryitesi ( v obrazax) tum je dyxom, do dobra to ne pruvede, vu tiliku iogo provokyete do pusannia nisenitnuc. %)
Єдине, що має значення – це глибина і сила твоєї любові.

(М.Куаст)

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 21 травня 2009, 19:55

kris15 писав:Ni v yakomy razi, povtorysi ya maije pvnisty zgidna z vamu. Ale vse j nekeryitesi ( v obrazax) tum je dyxom, do dobra to ne pruvede, vu tiliku iogo provokyete do pusannia nisenitnuc. %)

повірте, пробувалось по всякому... без результатно, тож я і подумав, що напевно йому зрозумілішою буде власна мова :)

Аватар користувача
kris15
дописувач
дописувач
Повідомлень: 72
З нами з: 12 жовтня 2008, 13:05

Повідомлення kris15 » 21 травня 2009, 20:02

Малий писав:
kris15 писав:Ni v yakomy razi, povtorysi ya maije pvnisty zgidna z vamu. Ale vse j nekeryitesi ( v obrazax) tum je dyxom, do dobra to ne pruvede, vu tiliku iogo provokyete do pusannia nisenitnuc. %)

повірте, пробувалось по всякому... без результатно, тож я і подумав, що напевно йому зрозумілішою буде власна мова :)


Ny yak znaete ne meni vas vchutu :unknown:
Єдине, що має значення – це глибина і сила твоєї любові.

(М.Куаст)

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 21 травня 2009, 20:07

kris15 писав:[Ny yak znaete ne meni vas vchutu :unknown:

та можете повчити -- я не пручатимусь!
але Ви ще досить недавно на форумі, тому ще здатні терпіти ті дурниці, які "обмірковує" цей дописувач.

Аватар користувача
kris15
дописувач
дописувач
Повідомлень: 72
З нами з: 12 жовтня 2008, 13:05

Повідомлення kris15 » 21 травня 2009, 20:19

Maete raciy dosuti nedavno. Terpinnia v mene vucherpyetisia, a dekolu xochetisia prosto naxamutu i napusatu vse sho naspravdi dymay pro dekotrux " spivrozmovnukiv". Ale komy vid togo legshe stane? Tiliku yskladny sutyaciy, bo j konstryktuvna krutuka numu ne spruimaetisia. To vse zrazy obertaetisia v syspilinui xaos v yakomy lydu vzagali zabyvayti z yakoi pruchunu pushyt.
Prugadyy v odnii iz tem mu z vamu takoj duskytyvalu, ale yakos rozmunylus na tomy vyzkomy mosti. Ale ne zi vsima tak vuxoduti, ya im slovo, a vonu meni cili monolgu :x
Xai tak byde. Vse tak ne byde i byde vse ne tak!!!!
Єдине, що має значення – це глибина і сила твоєї любові.

(М.Куаст)

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 21 травня 2009, 20:32

Xai tak byde. Vse tak ne byde i byde vse ne tak!!!!


то то, тай кожен має право висловлювати свою думку, своїм методом, бо кожен з нас веде дискуссію по своєму, а не так як би нам хотілося. Так що повага до оппонента мусить бути, щоби не говорив. Якщо не йде, то просто можна перестати спілкуватися. А переходити на особистості, не бачу резону. Я таж можу не подобатися багатьом, або мені, але шо ж , буває. :)

Аватар користувача
kris15
дописувач
дописувач
Повідомлень: 72
З нами з: 12 жовтня 2008, 13:05

Повідомлення kris15 » 21 травня 2009, 20:35

Я таж можу не подобатися багатьом, або мені, але шо ж , буває. :)


:friends: 100%
Єдине, що має значення – це глибина і сила твоєї любові.

(М.Куаст)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Зауваги та пропозиції

Повідомлення o.Mykil » 21 травня 2009, 20:56

Малий писав:в жодному разі не принижую його, а лише висловлюю своє ставлення до того, хто через нього говорить.


Православний святий Йоан Кронштадський якось казав, що часами варто відрізнити людину від зла, що в ній сидить...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

євдоким
дописувач
дописувач
Повідомлень: 128
З нами з: 18 червня 2010, 14:41
Звідки: Удеч
Контактна інформація:

Re:

Повідомлення євдоким » 06 вересня 2011, 15:02

Justyn писав:Шановний Малий,

бачу, що на форумах вже стає модою різноманітна форма хамства. Хочу просити Вас, як також інших учасників форуму, до того, щоби зверігати своє обличчя навіть у кібернет-просторі, де Вас ніхто не бачит і не знає. Краще взагалі не відповідати, ніж висловлюватись у спосіб вищенаведений Вами.

А чи не краще було б з'ясування різних особистих проблем перенести у приватне спілкування ???

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Re:

Повідомлення о.Олег » 06 вересня 2011, 15:06

євдоким писав:
Justyn писав:Шановний Малий,

бачу, що на форумах вже стає модою різноманітна форма хамства. Хочу просити Вас, як також інших учасників форуму, до того, щоби зверігати своє обличчя навіть у кібернет-просторі, де Вас ніхто не бачит і не знає. Краще взагалі не відповідати, ніж висловлюватись у спосіб вищенаведений Вами.

А чи не краще було б з'ясування різних особистих проблем перенести у приватне спілкування ???

стараємося. Але - люди, зриваємося... :( В кожному разі - це з`ясовування двохрічної давності
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Зауваги та пропозиції”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей