Особиста інформація

щодо вигляду, функціональності, наповнення, зручності офіційної сторінки та форуму УГКЦ.

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 06 червня 2009, 08:40

romanm писав: Перекладаю книжки зі стола на бомбетель, і італійську мову. Італо - російське дєло:)


:D Можна теж попробувати перекладати нашою мовою щось богословське...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 06 червня 2009, 11:29

Ну таке не вихід. Треба перереєстровуватись.
Доступна інформація про Тарас Антошевський
новик З нами з: 19.01.09

хоча б тому, що в мене таке
Доступна інформація про demetris старець З нами з: 29.01.06
Всього повідомлень: 413

Я питання інформації про себе вирішив роки два тому, розмістивши посилання на свій зовнішній блог, де про мене є багато.

п.с. а про інших - то, гадаю, не гоже особистого писати, хіба що за винятком загальнодоступних джерел. Типу "А я читав у газеті... автор", чи "Я чув на проповіді... автор" чи "Я питав у священника... автор" а не "Я підгледів, що наш ксьонз..." десь так.
З повагою, Дмитро.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Повідомлення прочанка » 30 червня 2009, 16:05

це все добре, відвертість і все таке, але часто-густо, незнайомим людям легше відкрити душу й поплакатися ніж близьким знайомим.
Люди відчуває себе більш розкутою, відкидає комплекси...
Звичайно, все має бути в рамках пристойності, але якась завіса все-таки має бути.

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 01 липня 2009, 10:22

прочанка писав:це все добре, відвертість і все таке, але часто-густо, незнайомим людям легше відкрити душу й поплакатися ніж близьким знайомим.
Люди відчуває себе більш розкутою, відкидає комплекси...
Звичайно, все має бути в рамках пристойності, але якась завіса все-таки має бути.


а також незнайомим людям легше нахамити, тим більше заочно.
Вважаю, що якби дописувачі форуму були толерантними до опонентів, о не було б різниці між знайомими і незнайомцями.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Повідомлення прочанка » 01 липня 2009, 11:50

НАХАМИТИ :( . На жаль, хамство стало органічною часткою нашого життя. Хамлять навколо і навіть дивуються, якщо хтось ще на то ображається. Знайомі й незнайомі люди зовсім не переймаються, що ти знаєш його ПІБ. Як любо проїхатися у переповненому транспорті! Скільки цікавого про себе чи сусіда можна довідатися.
Ми мали випадок, коли нас просто так обхамили, хоч та жінка створювала чималий дискомфорт багатьом, а так всіх облаяла, що ніхто й не пікнув.
Що робити, колинезензурщина стала еталоном культури, матюкаються і діти, й дорослі. старий дід сидить, спілкується із жінкою - мат перемат у спокійній розмові. Люди -не п яні, чисто вбрані. А спробуй зробити зауваження, то дороги додому не знайдеш, така ж бо наша мова солов їна, присмачена татарськими"приправами".
У форумі легше прикоськати пустомова,ніж в реальному житті.
Врешті решт, це особиста думка кожного. :)

Аватар користувача
kris15
дописувач
дописувач
Повідомлень: 72
З нами з: 12 жовтня 2008, 13:05

Повідомлення kris15 » 01 липня 2009, 13:56

А моя думка така: самі собі винні, що культура така - значить щось десь опущено! А опущена власна гідність і повага до самого себе. Коли ми самих себе не поважаєм і не любим, то як можемо поважати і любити ближнього?!
Я особливо гостро відчуваю наше "рідне" хамство, бо приїзджаю з-за кордону і тільки но літак приземлиться і стаю на рідну землю починаються "цирки". Одного разу був такий випадок в нашому аеропорті Скнилові: підійшла до паспортного контролю іспанка ( прилетіла сина відвідати, бо він вчився у Львові ) а митник ( то була жінка ) щось запитала в неї і та за не знанням мови щось не те відповіла ( ну а наша красуня напевно крім українських матів більше мов не знала %) ), то жіночка " з пагонами " їй так мило пояснила, що то не дитячий садок а паспортний контроль ( при чому по українськи ), що бідна жінка, по інтонації зрозумівши щось не те
, швиденько забрала свої речі і бігом побігла в холл аеропорту, щоб назад не вернули. А вся біда в тому, що в Іспанії, якщо вона навіть зробить щось не так то їй пояснять тихо, без ґвалту, і головне культурно!!! От так то! А ви про звичайних замучених життям людей говорите, чого вимагати від них, як професіонали, освідчені, які працюють на міжнародному рівні демострують свою вихованість таким чином :( . Одним словом - культура вище мура!!!
Єдине, що має значення – це глибина і сила твоєї любові.
(М.Куаст)

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Повідомлення прочанка » 02 липня 2009, 09:22

найстрашніше, що наші люди настільки зріднились і з хамством і брутальністю у мові, що навіть не заертають на це уваги! Була свідком діалогу молодої сімейної пари. Чоловік нахамив дружині, а вона мило посміхнувшись, наче це був найкращий у світі комплімент, пішла у тому напрямку, куди він її спрямував. А маленькі діти в тому ростуть і сприймають це за норму.
Але чому дивуватися, якщо наші поважні державні мужі поливають одне одного болотом на цілу країну!
Маємо, що маємо, але деколи так сумно аж до сліз. Там, в Європі, чужі люди - милі й увічливі. В Люрді - ніби в рай попав: тебе вітають, посміхаються, підтримують чужі і незнайомі. В місія, в якій ми проживали у їдальні працювали дві сестри канадійки. Почувши українську, вони відразу прийшла з нами знайомитись. ЯКІ МИЛІ ЖІНКИ! Усмішка від вуха до вуха - щира, ненаграна. Вони пожертвували два тижні відпустки, перелетіли океан, щоб попрацювати задурно у цьому святому місці, ще й жалілися, що відпустили їх не на цілий місяць.
Про що ще можна говорити! Все залежить від кожного зокрема і живемо ми так, бо кращого ще не заслужили. Пора звернутися до БОга не тільки про людське око, але щиро, з відкритим серцем, тоді й наше життя стане капельку кращим...

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Особиста інформація

Повідомлення o.Mykil » 28 січня 2010, 07:53

Тему перенесено з "Балачки" у "Зауваги та пропозиції".
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Анкета - узнаем о друг друге больше

Повідомлення andrivovk » 08 лютого 2010, 21:03

Цей гість хоче про інших все знати, а про себе написав тільки, що він гість.Це і так видно. :D
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Анкета - узнаем о друг друге больше

Повідомлення о.Олег » 09 лютого 2010, 15:10

andrivovk писав:Цей гість хоче про інших все знати, а про себе написав тільки, що він гість.Це і так видно. :D

простіть йому - майже п`ять років пройшло :)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Анкета - узнаем о друг друге больше

Повідомлення andrivovk » 11 лютого 2010, 20:35

Ну добре, раз ви так просите, то прощаю.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Анкета - узнаем о друг друге больше

Повідомлення о.Олег » 12 лютого 2010, 08:40

andrivovk писав:Ну добре, раз ви так просите, то прощаю.

дякую :Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Анкета - узнаем о друг друге больше

Повідомлення andrivovk » 05 березня 2010, 10:34

о.Олег писав:Дякую :Rose:

Дякують не так :)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Особиста інформація

Повідомлення ShMariam » 30 березня 2010, 17:42

Олюнька писав:Майже в кожній темі починають звучати пропозиції-побажання-вимоги, щоб назвати конкретні імена, прізвища певних осіб тощо.

Я особисто негативно ставлюсь до таких закликів. Якщо хтось схоче про себе розказати - прошу дуже, але не варто виставляти сюди інформацію про третіх осіб чи закликати до цього.

Хочу почути ваші аргументи.

Я - тільки за. Я не раз ловлю себе на думці, що осуджую якусь певну людину і це не що інше, як вияв гордості, чисто підсвідомо. Я навіть таке чула, що в певних випадках то може бути тяжкий гріх, коли йдеться про визначні особи. :cry:
Але якщо треба когось захистити від негативного впливу певної особи (дописи читають різні люди) - мовчати не можна!!!
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Повернутись до “Зауваги та пропозиції”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей