Сторінка 1 з 1

Пропозиція створити окремий сайт СИНОДУ ЄПИСКОПІВ УГКЦ

Додано: 16 листопада 2009, 22:42
Justyn
Пропоную створити окремий сайт Синоду Єпископів УГКЦ. де можна буде знайти усі відповідні документи церковного законодаства, адміністрації і пасторального життя. До того ж, пропоную усильно подбати про швидкий переклад основних документів доступними мовами для іноземців.
Таким чином можна буде розраховувати на те, що голос УГКЦ буде почутий в Європі.
Бо до тепер кожний єпископ, який приїжджає до Європи мусить вияснювати чим то ж Синод УГКЦ і що він приймає.

Додано: 16 листопада 2009, 22:58
o.Mykil
Тему перенесено в розділ "Зауваги та пропозиції", тобто сюди!

Додано: 17 листопада 2009, 10:03
IgorKkul
Ідея є хорошою. Цілком підтримую її. Та її також потрібно просувати не тільки тут на форумі, але й на подати пропозицію Синоду,
Також як окремим розділом можна було б створити офіційний переклад енциклік Святішого Отця

Додано: 27 грудня 2009, 00:11
Tornado
Вже понад місяць пройшло з часу пропозиції Юстина, а реакції ще нема. А справді було б непогано, щоб існував сайт Синоду єпископів УГКЦ.

Додано: 28 грудня 2009, 23:51
k80
Реакції нема, оскільки це не є властиве місце для таких пропозицій, ніби хто тут би мав реагувати? Спочатку я скептично відніся до цієї пропозиціїї для чого Синоду свій медіа ресурс, Синод не є окремою юридичною структурою, але все ж таки скільки ми маєм синодальних комісій, думаю кожна має багато матеріалів в своїх запасах котрі потрібно презентувати. Ну і звичайно документи церковного законодаства, адміністрації і пасторального життя колись цим займався сайт Інституту Церковного Права, як відомо його "скоротили" сайт не оновлюється, а потреба є. Пропозиція актуальна і надалі постараюсь актуалізувати її в відповідний спосіб.

Re:

Додано: 11 вересня 2011, 15:59
євдоким
k80 писав:Реакції нема, оскільки це не є властиве місце для таких пропозицій, ніби хто тут би мав реагувати? /.../для чого Синоду свій медіа ресурс, Синод не є окремою юридичною структурою, але все ж таки скільки ми маєм синодальних комісій, думаю кожна має багато матеріалів в своїх запасах котрі потрібно презентувати. Ну і звичайно документи церковного законодаства, адміністрації і пасторального життя /.../ Пропозиція актуальна і надалі /.../

Гадаю, представники єпископських канцелярій час до часу мали б заглядати сюди, аби знати,які питання хвилюють мирян ??!