Боти на форумі

щодо вигляду, функціональності, наповнення, зручності офіційної сторінки та форуму УГКЦ.

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Боти на форумі

Повідомлення viter » 30 листопада 2009, 10:31

Прошу адміністратора звернути увагу на учасників masheela222, sheeba345 та alaan222. На мою думку це, насправді, скріпти-боти, а не живі люди. Їхні дописи мають схожі риси, а саме деяка нелогічність та підписи.

Якщо я помиляюся, то прошу в них пробачення. Думаю, вони дадуть відповідь у цій темі (але скоріше за все ні).
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 02 грудня 2009, 11:35

divys напевно теж з їх компанії :(
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення ola » 02 грудня 2009, 11:43

divys напевно теж з їх компанії

це точно :o
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 02 грудня 2009, 13:33

Я ще раніше звертався з цим питанням до нашого офіц. адміна, про діяльність спам-ботів, адже не один спам довелося видалити не по темі. Навіть нині зранку. Він же мені сказав, що це більше живі люди роблять... І що то ще не є аж так багато спаму.

Останнім часом кілька таких ботів забанив особисто по логінові, що шлють сюди не те, що треба, різні рекламні повідомлення, зокрема англомовного характеру.

Щодо юзера під ніком divys, теж цікаво ситуація... Кілька його незрозумілих алогічних повідомлень (незгідних до кінця з темою) нині видалив без зайвого попередження, з таким тепер довго бавитися не буду. Хоча ось це його повідомлення в темі про ШХА начебто не цілком абсурдне http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1444

Що скажете, особливо Олюнька, авторка замітки? Адже згадує й Ореста Г.:)

П. С. Не раз декотрі подібні повідомлення алогічні наполовину. Дивує теж підпис-лінки внизу комента юзера на англомовні сайти з явною комерційною метою, що не має нічого спільного з релігійно-християнським духом форуму нашої Церкви. І мова не повністю правильна. Таке враження, що це машинний переклад.
Востаннє редагувалось 02 грудня 2009, 13:47 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 3 разів.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 02 грудня 2009, 13:41

Увага!

Коли хтось, тут охарактеризуваний негативно як спам-бот, а себе ним не вважає, якщо це не так насправді, то відгукніться (будьте такі добрі) і поясніть доцільність своїх дій на християнському порталі. Як також зазначив вище форумчанин viter. Бо бан не за горами.:)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 02 грудня 2009, 15:04

o.Mykil писав: Хоча ось це його повідомлення в темі про ШХА начебто не цілком абсурдне http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1444


Я так розумію, що це автоматичне копіювання.
Даний уривок взятий тут: [url]http://www.ugcc.org.ua/news_single.0.html?tx_ttnews[tt_news]=1774[/url]
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 02 грудня 2009, 15:09

Олюнька писав:

Я так розумію, що це автоматичне копіювання.
Даний уривок взятий тут: [url]http://www.ugcc.org.ua/news_single.0.html?tx_ttnews[tt_news]=1774[/url]


Дивно... Для чого це тут робиться (частково тільки по темі) без посилань на первісне джерело та видаючи чужі думки за свої?

Все має свою причину. Це філософський принцип. М*ячик сам не може покотитися. Мусить хтось дати цьому поштовх. Тому важко повірити, що в даному випадку йдеться про якусь атоматику. Це, швидше, за цим стоїть якась жива людина, виглядаючи на бота, в рекламуванні своїх туристичних сайтів чи чого там... :))
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 02 грудня 2009, 15:23

o.Mykil писав:Дивно... Для чого це тут робиться (частково тільки по темі) без посилань на первісне джерело та видаючи чужі думки за свої?

Все має свою причину. Це філософський принцип. М*ячик сам не може покотитися. Мусить хтось дати цьому поштовх. Тому важко повірити, що в даному випадку йдеться про якусь атоматику. Це, швидше, за цим стоїть якась жива людина, виглядаючи на бота, в рекламуванні своїх туристичних сайтів чи чого там... :))


Може і так, але скоріш за все воно автоматично шукає в неті за ключовими словами.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 02 грудня 2009, 15:27

Олюнька писав:
Може і так, але скоріш за все воно автоматично шукає в неті за ключовими словами.


І зокрема на сайті УГКЦ, кидаючи зразу на форум у першу-кращу тему! Що тільки не придумають! %)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 08 грудня 2009, 09:30

от і ще один бот: mujib786
щось забагото їх стало останнім часом. :x
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 08 грудня 2009, 10:34

от і ще один бот: mujib786
щось забагото їх стало останнім часом.


Хакнули наш форум.... :( Тут вже простим видаленням псевдо юзерів не обійдешся. Треба шукати діри і латати їх....
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 08 грудня 2009, 10:52


Хакнули наш форум.... :( Тут вже простим видаленням псевдо юзерів не обійдешся. Треба шукати діри і латати їх....


Тобто? Що це значить? Крім того що є спам. Для тупих в цих справах :)

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 08 грудня 2009, 11:20

Тобто? Що це значить? Крім того що є спам. Для тупих в цих справах


:) Офіційно це звучить як: здійснили несанкціонований доступ до нашого форуму. Щоправда не зламали вцілому(отримали дані про користувачів і т.д) але знайшли діру через яку автоматично реєструються і розсилають всякий спам. Хоча не виключено, що це жива людина постійно тих ботів реєструє а вони вже потім тут діють. Скоріше за все так і є.
Хоч в системах безпеки я також не спец.... :( Тому сказати напевне не можу.

Ось лінк який дещо більше прояснить про хакерів: http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0% ... 0%B5%D1%80
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 14 грудня 2009, 13:02

ще одне: shifa555 :x
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення viter » 14 грудня 2009, 14:35

Олюнька писав: :x


Правильно, Олюнька. Так їх! :D
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Повідомлення прочанка » 16 грудня 2009, 16:28

mani20, здається з тої ж компанії :shock:
Не бійтеся!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 19 грудня 2009, 06:05

vitalko писав:
от і ще один бот: mujib786
щось забагото їх стало останнім часом.


Хакнули наш форум.... :( Тут вже простим видаленням псевдоюзерів не обійдешся. Треба шукати діри і латати їх....


Дійсно, це так... Я вже кілька разів звертався з цим до адміна форуму... Мовчанка чи коротка відповідь без вирішення проблеми мене не тішить анітрохи...

Добре є залучити, може, ще когось для подолання тутешнього лиха, бо майже кожен день появляються на форумі в нас боти (нік спам-ботів має кілька цифр на кінці, переважно три), які традиційно залишають автоматично по три повідомлення у довільних вітках форуму. Вже набридло видаляти їх,банити, займатися зайвою та невдячною справою.

Останній бот на цю пору http://forum.ugcc.org.ua/profile.php?mo ... ile&u=1617

Не можу зрозуміти, чому ніхто не хоче вирішити проблеми. Це не в моїй компетенції, але невже в нас у Церкві нема спеціалістів по цих проблемах???
Востаннє редагувалось 05 січня 2010, 11:33 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 19 грудня 2009, 09:05

Вже набридло видаляти їх,банити, займатися зайвою та невдячною справою.


Не можу зрозуміти, чому ніхто не хоче вирішити проблеми. Це не в моїй компетенції, але невже в нас у Церкві нема спеціалістів по цих проблемах???


А Ви попробуйте не банити їх. Бо поки не видно усіх масштабів лиха, здається, що все нормально.

На рахунок спеців? Напевно це все робиться на голому ентузіазмі. А де тільки ентузіазм, там відповідно і......

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 21 грудня 2009, 17:43

romanm писав:Вже набридло видаляти їх,банити, займатися зайвою та невдячною справою.



А хіба тоді не буде ситуація гіршою, коли не банитиметься їх? Мені здається, що ті мертві "користувачі" знову сюди потраплять зі своїми "лівими" коментами, уривками (скопійованими автоматично) з інших статей.

От нині знову забанив чергового бота, видаливши традиційно три непотрібних нікому повідомлення http://forum.ugcc.org.ua/profile.php?mo ... ile&u=1621

Раніше був ще sheeba345

Терпець може увірватися, якщо фахівці не вирішать цієї однієї з головних проблем на нашому форумі, яка вже триває тут місяцями... І до головного адміна ніби звертався не раз...
Востаннє редагувалось 05 січня 2010, 11:22 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 05 січня 2010, 11:19

Кожен день тепер нові й нові http://forum.ugcc.org.ua/profile.php?mo ... ile&u=1662 або http://forum.ugcc.org.ua/profile.php?mo ... ile&u=1661

І т. д. Однак я некомпетентний у технічних справах форуму. Не можу навести з цим порядок своїми силами, коли є ще інші люди на світі. Та й часу нема робити щоразу цю зайву та невдячну роботу - видаляти всі коменти ботів, їх банити... Що робити далі? Лишати їхні "сліди" на "втіху" всім? Але ж тоді тут буде повний безлад і "сміттєзвалище".

Найлегше розвернутися та піти звідси. Однак ця явна ПРОБЛЕМА стосується не одного чи двох... %)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 05 січня 2010, 11:31

vitalko писав:
от і ще один бот: mujib786
щось забагото їх стало останнім часом.


Хакнули наш форум.... :( Тут вже простим видаленням псевдо юзерів не обійдешся. Треба шукати діри і латати їх....


Тільки дуже шкода, що нема охочих, зокрема серед тих, що відповідають за це начебто... І що почуваєшся просто "кинутим напризволяще"!!!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Боти на форумі

Повідомлення samael » 11 січня 2010, 12:43

Новий форум має допомогти з данною проблемою! :Rose:
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Боти на форумі

Повідомлення vitalko » 23 січня 2010, 15:20

Не довго ми тішилися відсутністю ботів :( harris776 один з них....
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Боти на форумі

Повідомлення samael » 23 січня 2010, 15:33

Від "заробітчан" на спамі ми не позбавимось! Лише:
1. обмеження - лише 3 повідомлення для нових користувачів в день
2. уважне око постійних учасників

та модератори форуму! :twisted:
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Боти на форумі

Повідомлення o.Mykil » 23 січня 2010, 17:32

Звичайно, боти як були, так і залишилися. Я це теж зауважив з оновленням форуму... Якщо б зміг, то б доклав усіх зусиль, щоб цю проблему викорінити звідси остаточно (навіщо робити зайву та безпотрібну роботу?), але, на жаль, усі безсилі.... %)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Боти на форумі

Повідомлення samael » 23 січня 2010, 23:49

Запропонуйте як заборонити користувачам новим реєструватися з рекламними цілями???
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Боти на форумі

Повідомлення o.Mykil » 24 січня 2010, 00:29

samael писав:Запропонуйте як заборонити користувачам новим реєструватися з рекламними цілями???


То мабуть буде важко вчинити, але, наприклад, чи можна таке зробити, щоб реєструвалися, подаючи ім'я-прізвище, адресу, якісь дані про себе (конфесійну приналежність). Чи відповіли більше на контрольні питання. Обов'язкові питання, що вимагають чіткої відповіді, позначити зірочкою. Інші можуть бути другорядними (50 на 50). Або тоді зробити так, щоб їм (новим юзерам) дозволено було бути на форумі тільки після підтвердження особито адміном... Імхо.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Боти на форумі

Повідомлення samael » 24 січня 2010, 10:18

Можна зробити активацію користувача адміністратором форуму... Проте, звідки Ви знатимите, що дані, які навів користувач,
достовірні, і що він не реєструється з рекламними цілями???
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Re: Боти на форумі

Повідомлення Yuriy D » 24 січня 2010, 14:30

o.Mykil писав:То мабуть буде важко вчинити, але, наприклад, чи можна таке зробити, щоб реєструвалися, подаючи ім'я-прізвище, адресу, якісь дані про себе (конфесійну приналежність). Чи відповіли більше на контрольні питання. Обов'язкові питання, що вимагають чіткої відповіді, позначити зірочкою. Інші можуть бути другорядними (50 на 50). Або тоді зробити так, щоб їм (новим юзерам) дозволено було бути на форумі тільки після підтвердження особито адміном... Імхо.

:good: Повністю погоджуюсь. Зі свого досвіду хочу сказати наступне. Ще задовго перед реєстрацією на форумі УГКЦ (про існування цього форуму тоді навіть не знав ) я зареєструвався на відомому православному форумі А. Кураєва. Там обов'язковою умовою була реєстрація з адекватними ніками, в іншому випадку в реєстрації могли відмовити %) Як наслідок відсотків 80-90 користувачів зареєстровані під власними іменами та прізвищами, а активація нових учасників проводиться адміном вручну. Тому коли прийшов на цей форум то якось автоматично і не довго думаючи зареєструвався під власним ім'ям і прізвищем, згодом виявилось що тут немало користувачів з якими тільки хочеш ніками, невідомо хто за ними криється - а часто це можуть бути не зовсім адекватні люди. :( Навіть страшно деколи буває
Тому я також за зміну умов реєстрації - відкритість не помішає - ІМХО так буде легше на форумі спілкуватись :)

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Боти на форумі

Повідомлення samael » 24 січня 2010, 14:56

Перевів форуму у режим: "Активація нових користувачів Адміністратором форуму".

Наступне, які додаткові поля до профайлу користувачів варто додати?
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua


Повернутись до “Зауваги та пропозиції”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей