Чому не додають нових Греко-католицьких інтернет-ресурсів?

щодо вигляду, функціональності, наповнення, зручності офіційної сторінки та форуму УГКЦ.

Модератори: Artur, ihor

taras007
новик
новик
Повідомлень: 26
З нами з: 09 січня 2010, 00:42

Чому не додають нових Греко-католицьких інтернет-ресурсів?

Повідомлення taras007 » 10 січня 2010, 18:07

Я наприклад знаю два парафіяльних сайти, які не додають до вітки Ресурси УГКЦ зато на РІСУ їх давно додали, то хто мав би першим додавати?
Проте посилання на сайти яких ще нема, або тільки головна сторінка на офіційному сайті УГКЦ є. Чому?


Наприклад цих сайтів нема:
http://www.hram-brody.org.ua -Парафія м.Броди
http://www.petra-pavla.org.ua - парафія м. Нововолинськ

А ця є, але мертвий лінк:
http://www.vio.lviv.ua

Навпаки мали б долучати інтернет-ресурси, підтримувати веб-життя Церкви!

Аватар користувача
Cardinal
дописувач
дописувач
Повідомлень: 144
З нами з: 15 серпня 2008, 19:34

Re: Чому не додають нових Греко-католицьких інтернет-ресурсів?

Повідомлення Cardinal » 11 січня 2010, 12:13

:) Друже!

Зрозумійте одне, що два парафіяльні сайти це не є відображенням життя церкви, тим паче, що 90% відсотків новин на них є копією з інших!

По суті жодного інформаційного навантаження не має, так як і цінності.

Якщо Вам відомо то РІСУ наразі не має веб катологу http://risu.org.ua/ua/index/resourses/webcatalog
Навпаки мали б долучати інтернет-ресурси, підтримувати веб-життя Церкви!

Чарівна, але все-таки ці сайтики жодним чином не вплинуть на життя церкви тим паче в Інтернеті!

Також пропоную адміністрації сайту УГКЦ забрати з каталогу всі парафіяльні сайти і перенести їх на форум з можливістю кожному додавати власноруч свої сайти до теми.
Зображення
Зображення

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Чому не додають нових Греко-католицьких інтернет-ресурсів?

Повідомлення Олюнька » 11 січня 2010, 12:42

Cardinal писав:Чарівна, але все-таки ці сайтики жодним чином не вплинуть на життя церкви тим паче в Інтернеті!

Не згідна з тою думкою. Це типова помилка, що Інтернет не впливає на церковне життя. Людина, яка цілий робочий день проводить за комп'ютером дуже багато може з тих ресурсів скористати, це відчуваю на власній шкірі. :D
Cardinal писав:Також пропоную адміністрації сайту УГКЦ забрати з каталогу всі парафіяльні сайти і перенести їх на форум з можливістю кожному додавати власноруч свої сайти до теми.

а це взагалі крок до анархії. То зелене світло для різних вільнодумців, ковпаківців, догналівців і т.д.
Можна зробити такий каталог на форумі, але має бути жорсткий контроль, нмсд.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

taras007
новик
новик
Повідомлень: 26
З нами з: 09 січня 2010, 00:42

Re: Чому не додають нових Греко-католицьких інтернет-ресурсів?

Повідомлення taras007 » 11 січня 2010, 12:48

Cardinal писав::) Друже!

Зрозумійте одне, що два парафіяльні сайти це не є відображенням життя церкви, тим паче, що 90% відсотків новин на них є копією з інших!

По суті жодного інформаційного навантаження не має, так як і цінності.

Якщо Вам відомо то РІСУ наразі не має веб катологу http://risu.org.ua/ua/index/resourses/webcatalog
Навпаки мали б долучати інтернет-ресурси, підтримувати веб-життя Церкви!

Чарівна, але все-таки ці сайтики жодним чином не вплинуть на життя церкви тим паче в Інтернеті!

Також пропоную адміністрації сайту УГКЦ забрати з каталогу всі парафіяльні сайти і перенести їх на форум з можливістю кожному додавати власноруч свої сайти до теми.

Ну давайте тоді і єпархіальні сайти перенесемо на форум, якщо так? Сайт парафії, це не легка і трудна праця в першу чергу для пароха, особливо коли в наших братів православних щораз більше процвітає веб-життя, то щоб навпаки мали б всяко підтримувати такі проекти ви знеохочуєте до їх діяльності.

Щодо вами сказаних "90% копійованої інформації": Не так вже багато людей з парафій заходить на офіційних сайт УГКЦ, більше ж хочеться зайти на своє - парафіяльне, і коли якась новина і повторюється з оф сайту УГКЦ то це тільки Офіційному сайту на користь, бо чим більше сайтів посилатиметься на Оф сайт УГКЦ тим більший PR в пошукових системах він займатиме.

Щодо РІСУ:
http://old.risu.org.ua/ukr/contacts/web ... cle;32597/
http://old.risu.org.ua/ukr/resourses/ukrweb/catholic/


По-друге аж ніяк не 90% копійовані, ви добре по пунктах меню перегляньте (я про парафіяльний м.Броди) - більшість про життя парафії, а те що на головній дублюються новини з життя Церкви, це ще раз повторюю є тільки корисним, бо повірте багато простих мирян не знають ні хто такий Єпископ і що він робить, окрім того що деколи приїздить і хто такий Блаженнійший, бо значна частина людей не знають цього, вони живуть своїм буденним життям, і тільки в свята та неділі приходять до церкви бо так їх навчили.

І останній аргумент, не мій, папи Бенедикта http://www.hram-brody.org.ua/index.php? ... 42&lang=uk перечитайтайте на дозвіллі.

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Re: Чому не додають нових Греко-католицьких інтернет-ресурсів?

Повідомлення Yuriy D » 11 січня 2010, 14:05

taras007 писав:
Щодо вами сказаних "90% копійованої інформації": Не так вже багато людей з парафій заходить на офіційних сайт УГКЦ, більше ж хочеться зайти на своє - парафіяльне, і коли якась новина і повторюється з оф сайту УГКЦ то це тільки Офіційному сайту на користь, бо чим більше сайтів посилатиметься на Оф сайт УГКЦ тим більший PR в пошукових системах він займатиме.

По-друге аж ніяк не 90% копійовані, ви добре по пунктах меню перегляньте (я про парафіяльний м.Броди) - більшість про життя парафії, а те що на головній дублюються новини з життя Церкви, це ще раз повторюю є тільки корисним, бо повірте багато простих мирян не знають ні хто такий Єпископ і що він робить, окрім того що деколи приїздить і хто такий Блаженнійший, бо значна частина людей не знають цього, вони живуть своїм буденним життям, і тільки в свята та неділі приходять до церкви бо так їх навчили.

Повністю з вами погоджуюсь. :)
Сайт http://www.hram-brody.org.ua/ орієнтований в першу чергу на парафіян храму, тобто бродівчан, а вже потім на інших користувачів інтернету. Власне на тих користувачів, яким цікаво дізнатись що відбувається в інших парафіях, і можливо порівняти з тим, що відбувається на парафії у них. Тобто сайт зорієнтований на певну аудиторію, тому і наповнення відповідне :wink:

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Re: Чому не додають нових Греко-католицьких інтернет-ресурсів?

Повідомлення Yuriy D » 11 січня 2010, 14:24

Cardinal писав::) Друже!

Зрозумійте одне, що два парафіяльні сайти це не є відображенням життя церкви, тим паче, що 90% відсотків новин на них є копією з інших!

Ніхто і не претендував, що ці сайти відобразять все життя церкви. Але якусь частинку відобразять точно :x
Cardinal писав: По суті жодного інформаційного навантаження не має, так як і цінності.

Інформації на сайті парафії м. Броди цілком достатньо, навіть з надлишком. Якщо маєте у цьому плані (створення християнських веб-сайтів) більші досягнення - прошу поділіться з нами. Якщо ні - не треба тут "соплів" і необгрунтованої критики :crazy:
Cardinal писав:Якщо Вам відомо то РІСУ наразі не має веб катологу http://risu.org.ua/ua/index/resourses/webcatalog

А чим вас цей розділ не задовільняє???? http://old.risu.org.ua/ukr/resourses/ukrweb/catholic/

Cardinal писав: Чарівна, але все-таки ці сайтики жодним чином не вплинуть на життя церкви тим паче в Інтернеті!

Також пропоную адміністрації сайту УГКЦ забрати з каталогу всі парафіяльні сайти і перенести їх на форум з можливістю кожному додавати власноруч свої сайти до теми.

Перепрошую, але не вам судити про те, чи потрібні такі сайти :evil: Особисто я вважаю, що забагато християнських ресурсів в інтернеті ще ніколи не було.

Аватар користувача
Cardinal
дописувач
дописувач
Повідомлень: 144
З нами з: 15 серпня 2008, 19:34

Re: Чому не додають нових Греко-католицьких інтернет-ресурсів?

Повідомлення Cardinal » 11 січня 2010, 15:45

Олюнька писав:
Cardinal писав:Чарівна, але все-таки ці сайтики жодним чином не вплинуть на життя церкви тим паче в Інтернеті!

Не згідна з тою думкою. Це типова помилка, що Інтернет не впливає на церковне життя. Людина, яка цілий робочий день проводить за комп'ютером дуже багато може з тих ресурсів скористати, це відчуваю на власній шкірі. :D
Cardinal писав:Також пропоную адміністрації сайту УГКЦ забрати з каталогу всі парафіяльні сайти і перенести їх на форум з можливістю кожному додавати власноруч свої сайти до теми.

а це взагалі крок до анархії. То зелене світло для різних вільнодумців, ковпаківців, догналівців і т.д.
Можна зробити такий каталог на форумі, але має бути жорсткий контроль, нмсд.

Дорога Олінька! В свому дописі я не казав, що інтернет не впливає, а конкретно ті два сайти!
Ніякої анархії не буде, все дуже просто робиться, якщо звісно Ви маєте досвід в даній галузі я Вам можу це розтлумачити!
Ну давайте тоді і єпархіальні сайти перенесемо на форум, якщо так? Сайт парафії, це не легка і трудна праця в першу чергу для пароха, особливо коли в наших братів православних щораз більше процвітає веб-життя, то щоб навпаки мали б всяко підтримувати такі проекти ви знеохочуєте до їх діяльності.

Щодо вами сказаних "90% копійованої інформації": Не так вже багато людей з парафій заходить на офіційних сайт УГКЦ, більше ж хочеться зайти на своє - парафіяльне, і коли якась новина і повторюється з оф сайту УГКЦ то це тільки Офіційному сайту на користь, бо чим більше сайтів посилатиметься на Оф сайт УГКЦ тим більший PR в пошукових системах він займатиме.

Щодо РІСУ:
http://old.risu.org.ua/ukr/contacts/web ... cle;32597/
http://old.risu.org.ua/ukr/resourses/ukrweb/catholic/


По-друге аж ніяк не 90% копійовані, ви добре по пунктах меню перегляньте (я про парафіяльний м.Броди) - більшість про життя парафії, а те що на головній дублюються новини з життя Церкви, це ще раз повторюю є тільки корисним, бо повірте багато простих мирян не знають ні хто такий Єпископ і що він робить, окрім того що деколи приїздить і хто такий Блаженнійший, бо значна частина людей не знають цього, вони живуть своїм буденним життям, і тільки в свята та неділі приходять до церкви бо так їх навчили.

І останній аргумент, не мій, папи Бенедикта http://www.hram-brody.org.ua/index.php? ... 42&lang=uk перечитайтайте на дозвіллі.

Ваш допис, це ще одне підтвердження того, що не доцільно розміщувати посилання на парафіяльні сайти на Оф. сайті УГКЦ.

Щодо наших братів це легко кажучи - перебільшення

Не так вже багато людей з парафій заходить на офіційних сайт УГКЦ
звісно, якщо Ваша аудиторія не користає з сайту УГКЦ тоді не потрібно каталогу парафіяльних сайтів на сайті УКГЦ!

На рахунок РІСУ думаю, що в актуальній версії вони теж не подадуть посиланна на парафіяльні сайти.

Щодо PR - це в 2000 році були такі алгорити, а не тепер!

Сайт http://www.hram-brody.org.ua/ орієнтований в першу чергу на парафіян храму, тобто бродівчан, а вже потім на інших користувачів інтернету. Власне на тих користувачів, яким цікаво дізнатись що відбувається в інших парафіях, і можливо порівняти з тим, що відбувається на парафії у них. Тобто сайт зорієнтований на певну аудиторію, тому і наповнення відповідне :wink:
Найбільше з того, що можна зробити, це на єпархіальних сайтах, а не на загально церковних!

І де Ви в православних побачили каталог парафіяльних сайтів?
http://www.cerkva.info/static/site_of_KP.html
http://www.pravoslavye.org.ua/index.php ... zdel_id=59
Ніхто і не претендував, що ці сайти відобразять все життя церкви. Але якусь частинку відобразять точно :x

Навпаки мали б долучати інтернет-ресурси, підтримувати веб-життя Церкви!
- а це що таке?
Інформації на сайті парафії м. Броди цілком достатньо, навіть з надлишком. Якщо маєте у цьому плані (створення християнських веб-сайтів) більші досягнення - прошу поділіться з нами. Якщо ні - не треба тут "соплів" і необгрунтованої критики :crazy:
А що Вам до того?
А чим вас цей розділ не задовільняє???? http://old.risu.org.ua/ukr/resourses/ukrweb/catholic/
А ви не бачите прикладку old?
Перепрошую, але не вам судити про те, чи потрібні такі сайти :evil: Особисто я вважаю, що забагато християнських ресурсів в інтернеті ще ніколи не було.
А де я сказав, що такі сайти не потрібні? Аааа... можливо Ви телепат!!! :roll:
Зображення
Зображення

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Чому не додають нових Греко-католицьких інтернет-ресурсів?

Повідомлення samael » 11 січня 2010, 16:09

taras007 писав:Чому?

Банально - не встигли оновити інформацію. Ваше звернення направлено адміністратору сайту... Добавлять.
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
Cardinal
дописувач
дописувач
Повідомлень: 144
З нами з: 15 серпня 2008, 19:34

Re: Чому не додають нових Греко-католицьких інтернет-ресурсів?

Повідомлення Cardinal » 11 січня 2010, 16:12

samael писав:
taras007 писав:Чому?

Банально - не встигли оновити інформацію. Ваше звернення направлено адміністратору сайту... Добавлять.
А то вже тут наробили купу шуму і...
Зображення
Зображення

taras007
новик
новик
Повідомлень: 26
З нами з: 09 січня 2010, 00:42

Re: Чому не додають нових Греко-католицьких інтернет-ресурсів?

Повідомлення taras007 » 11 січня 2010, 16:15

Шановний Cardinal
По-перше, чи ви прочитали послання папи Бенедикта? Я б вам дуже радив його на дозвіллі прочитати, а тоді висувати якісь свої припущення.
По-друге, посилання і досі впливають на PR і Тиц сайту, а не як ви кажете в 2000 р. Якщо хочете мати більшу компетенцію в цьому питанні і висувати знову ж безпідставні припущення, прошу відповідно підготувати, я якщо ні то на теми СЕО сайтів не будемо краще з вами говорити.
По-третє, 1+1+1 і так далі в сумі становить те що ми називаємо всесвітня мережа Інтернет. Аналогічно і з парафіяльними сайтами, якщо для вас цінності не становить сайт парафії як єпархіальної одиниці тоді і не становитиме сайт єпархії, а відтак і оф сайт УГКЦ, що ж ви робите тоді на форумі? Як можна відкидати одиницю а приймати суму? завдяки діяльності поодиноких священиків має що писати (припущу що навіть не писати, а готово написане виложити на сайті, бо щоб про щось гарно написати треба там бути) оф сайт УГКЦ!

Щодо вашого звернення до п.Юрія Дзьоби цитую "ЩО вам до того" - з вашої сторони це не етично, адже це форум і тут підносяться питання на всерозгляд і обговорення.

taras007
новик
новик
Повідомлень: 26
З нами з: 09 січня 2010, 00:42

Re: Чому не додають нових Греко-католицьких інтернет-ресурсів?

Повідомлення taras007 » 11 січня 2010, 16:18

Cardinal писав:
samael писав:
taras007 писав:Чому?

Банально - не встигли оновити інформацію. Ваше звернення направлено адміністратору сайту... Добавлять.
А то вже тут наробили купу шуму і...

Я не думаю що інформацію оновлюють близько двох місяців? Перша заявка (прохання) про подання сайтів була приблизно 2 місяців тому.
Це не шум а заувага, підфорум "Зауваги та пропозиції" от сюди і пишу.

Аватар користувача
Cardinal
дописувач
дописувач
Повідомлень: 144
З нами з: 15 серпня 2008, 19:34

Re: Чому не додають нових Греко-католицьких інтернет-ресурсів?

Повідомлення Cardinal » 11 січня 2010, 17:25

taras007 писав:Шановний Cardinal
По-перше, чи ви прочитали послання папи Бенедикта? Я б вам дуже радив його на дозвіллі прочитати, а тоді висувати якісь свої припущення.
По-друге, посилання і досі впливають на PR і Тиц сайту, а не як ви кажете в 2000 р. Якщо хочете мати більшу компетенцію в цьому питанні і висувати знову ж безпідставні припущення, прошу відповідно підготувати, я якщо ні то на теми СЕО сайтів не будемо краще з вами говорити.
По-третє, 1+1+1 і так далі в сумі становить те що ми називаємо всесвітня мережа Інтернет. Аналогічно і з парафіяльними сайтами, якщо для вас цінності не становить сайт парафії як єпархіальної одиниці тоді і не становитиме сайт єпархії, а відтак і оф сайт УГКЦ, що ж ви робите тоді на форумі? Як можна відкидати одиницю а приймати суму? завдяки діяльності поодиноких священиків має що писати (припущу що навіть не писати, а готово написане виложити на сайті, бо щоб про щось гарно написати треба там бути) оф сайт УГКЦ!

Щодо вашого звернення до п.Юрія Дзьоби цитую "ЩО вам до того" - з вашої сторони це не етично, адже це форум і тут підносяться питання на всерозгляд і обговорення.

По-перше ще раз наголошую, я не казав, що це не потрібно робити, а висловив свою об'єктивну думку, я не житель Бродів, так як мої опоненти, і мені краще видно яке значення має Ваш сайт, кажу Ваш бо напевно ви його і зробили, комунікант Святішого Отця читав думаю набагато швидше ніж Ви і в оригіналі!

Ну і нарешті бачу, що Ви сильний знавець SEO і SEF адже веб сторінка www.hram-brody.org.ua має все по 0 як і тиц так і PR - Ось Вам і підстава для моїх припущень!
на теми СЕО сайтів не будемо краще з вами говорити

Я теж так думаю і не бажаю давати консультація, звісно через брак часу!
www.petra-pavla.org.ua трохи краще - йому присвоїли PR 1 як і кожному сайту, який попав в індекс!

Аналогічно і з парафіяльними сайтами, якщо для вас цінності не становить сайт парафії як єпархіальної одиниці тоді і не становитиме сайт єпархії, а відтак і оф сайт УГКЦ, що ж ви робите тоді на форумі? Як можна відкидати одиницю а приймати суму? завдяки діяльності поодиноких священиків має що писати (припущу що навіть не писати, а готово написане виложити на сайті, бо щоб про щось гарно написати треба там бути) оф сайт УГКЦ!
Щераз прошу вчитуватися в мої дописи, а потім робити свої припущення!
Щодо вашого звернення до п.Юрія Дзьоби цитую "ЩО вам до того" - з вашої сторони це не етично, адже це форум і тут підносяться питання на всерозгляд і обговорення.
а з його сторони етично

Код: Виділити все

Інформації на сайті парафії м. Броди цілком достатньо, навіть з надлишком. Якщо маєте у цьому плані (створення християнських веб-сайтів) більші досягнення - прошу поділіться з нами. Якщо ні - не треба тут "соплів" і необгрунтованої критики :crazy:
не фарисействуйте!

Я за 2 хвилини і інтернеті зміг зєднати ваші персони!
Зображення
Зображення

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Re: Чому не додають нових Греко-католицьких інтернет-ресурсів?

Повідомлення Yuriy D » 11 січня 2010, 18:21

Шановний Cardinal, не бажаю вступати з вами у довгу дискусію, є речі приємніші. Хоча чесно кажучи вашої позиції я не зрозумів зовсім %)
Інформації на сайті парафії м. Броди цілком достатньо, навіть з надлишком. Якщо маєте у цьому плані (створення християнських веб-сайтів) більші досягнення - прошу поділіться з нами. Якщо ні - не треба тут "соплів" і необгрунтованої критики :crazy:
А що Вам до того?

В контексті розмови про сайти ви кажете, що вони не мають жодного інформаційного навантаження і цінності.
Cardinal писав:По суті жодного інформаційного навантаження не має, так як і цінності.
Але це не так. На сайті парафії Бродів інформації достатньо. Ви говорите що цінності не має, тому я вас і запитую про ваш досвід - бо, нмд, людина яка працювала над створенням подібних сайтів такого би не написала :no:
Перепрошую, але не вам судити про те, чи потрібні такі сайти :evil: Особисто я вважаю, що забагато християнських ресурсів в інтернеті ще ніколи не було.
А де я сказав, що такі сайти не потрібні? Аааа... можливо Ви телепат!!! :roll:

Я не телепат, але ваші натяки цілком зрозумілі :crazy: Якщо у вас є прикладні знання у сфері ІТ, веб-програмування та ін. рекомендую, ще раз кажу рекомендую вам їх використовувати для чогось кориснішого чим критикувати діяльність інших, роботи на християнській ниві, в т.ч . в інтернеті є достатньо. :wink:

taras007
новик
новик
Повідомлень: 26
З нами з: 09 січня 2010, 00:42

Re: Чому не додають нових Греко-католицьких інтернет-ресурсів?

Повідомлення taras007 » 11 січня 2010, 18:28

Ну і нарешті бачу, що Ви сильний знавець SEO і SEF адже веб сторінка http://www.hram-brody.org.ua має все по 0 як і тиц так і PR - Ось Вам і підстава для моїх припущень!
Наскільки я знаю це молоді сайти і тому навіть теоретично в них не може бути високий PR, поки не розкрутяться.
Може створите свій сайт, а тоді ми піднімемо нову тему і розкритикуємо його, показуючи на діри та недоліки, замість того щоб підтримати? як вам ідея? Ой, вибачте ви ж не дуже за створення нових християнських чи радше парафіяльних сайтів. :)

Прошу не сердитись.

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Re: Чому не додають нових Греко-католицьких інтернет-ресурсів?

Повідомлення Yuriy D » 11 січня 2010, 18:37

Зважаючи на не зовсім адекватну реакцію деяких учасників форуму, видаляю повідомлення про відкриття парафіяльного сайту м. Броди. Сподіваюсь, що тепер ця незрозуміла дискусія припиниться.


Повернутись до “Зауваги та пропозиції”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей