Профіль користувача

щодо вигляду, функціональності, наповнення, зручності офіційної сторінки та форуму УГКЦ.

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Профіль користувача

Повідомлення Злий Іван » 08 листопада 2010, 11:21

Пропоную у розділі УГКЦ створити тему де опублікувати список всіх священослужителів (колишніх) на яких накладено кари, коли і за що.
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Профіль користувача

Повідомлення ShMariam » 08 листопада 2010, 11:53

Злий Іван писав:Пропоную у розділі УГКЦ створити тему де опублікувати список всіх священослужителів (колишніх) на яких накладено кари, коли і за що.

Підтримую. З посиланнями на відповідні документи. В УГКЦ їх небагато.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Профіль користувача

Повідомлення Олюнька » 08 листопада 2010, 13:30

ShMariam писав:
Злий Іван писав:Пропоную у розділі УГКЦ створити тему де опублікувати список всіх священослужителів (колишніх) на яких накладено кари, коли і за що.

Підтримую. З посиланнями на відповідні документи. В УГКЦ їх небагато.

Підтримую, якщо є охочі той список створити :wink:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Профіль користувача

Повідомлення Yur » 21 грудня 2010, 00:43

Пропоную в модуль цитування ввести норматив. Якщо невірно процитовано, повідомлення не відкривається.
Так як це впроваджено на RISU http://risu.org.ua/forum/viewforum.php?id=23
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Профіль користувача

Повідомлення ShMariam » 27 червня 2011, 12:10

Пропоную і не тільки я, і вже не перший раз :) обов'язково вказувати в профілі віросповідання, так, щоб це було видно біля кожного повідомлення користувача. І зробити так, щоб модератор міг внести поправку, якщо людина видає себе за не за того, або не зовсім за того, ким не є (напр. догналівець напише, що він католик).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Профіль користувача

Повідомлення andrivovk » 27 червня 2011, 21:08

ShMariam писав:Пропоную і не тільки я, і вже не перший раз :) обов'язково вказувати в профілі віросповідання, так, щоб це було видно біля кожного повідомлення користувача. І зробити так, щоб модератор міг внести поправку, якщо людина видає себе за не за того, або не зовсім за того, ким не є (напр. догналівець напише, що він католик).

Так, і я за те. O:-)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Профіль користувача

Повідомлення viter » 27 червня 2011, 21:43

Підтримую.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Профіль користувача

Повідомлення andrey s. » 27 червня 2011, 22:32

Я вже давно не проти,це буде тільки сприяти порозумінню.(при здоровому відношенні)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Профіль користувача

Повідомлення ShMariam » 27 червня 2011, 22:38

samael писав:Неодноразово піднімалися питання розширення профілю користувача. Пропоную залишати у даній темі свої побажання.
Одне з перших: нові обов'язкові поля "Віровизнання" та "Конфесія" - запропонуйте списки наповнення довідників.

Так більшість "за" (ті, що висловили свою думку), що видно з попередніх дописів. Так розумію, нам тільки треба узгодити список конфесій? Зробимо! :)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Профіль користувача

Повідомлення ShMariam » 27 червня 2011, 22:52

Моя пропозиція:
Католик
Православний
Протестант (ндм не варто вказувати конкретніше)
Свідок Єгови
Атеїст
Не визначився
Інше: вписати

Якщо будуть люди, які назвуться католиками, а їх дописи будуть свідчити про інше, тоді модератор хай напише так, що користувач не зможе стерти: лефеврист, прибічник групи Догнала, має єретичні погляди (залежно від ситуації).

А ще заборонити напис просто "християнин".

І що робити з тими, яких давно нема на форумі, але їх дописи залишилися? Також було б варто посортувати, хоча б най -найактивніших.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Профіль користувача

Повідомлення ShMariam » 27 червня 2011, 22:58

ShMariam писав:Протестант (ндм не варто вказувати конкретніше)

або
Адвентист
Предстваник іншої протестанстької Церкви чи організації
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Профіль користувача

Повідомлення andrey s. » 27 червня 2011, 23:13

ShMariam писав:І що робити з тими, яких давно нема на форумі, але їх дописи залишилися? Також було б варто посортувати, хоча б най -найактивніших.

???Нерозумію,пояснть.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Профіль користувача

Повідомлення ShMariam » 27 червня 2011, 23:21

andrey s. писав:
ShMariam писав:І що робити з тими, яких давно нема на форумі, але їх дописи залишилися? Також було б варто посортувати, хоча б най - найактивніших.

???Нерозумію,пояснть.

Є багато користувачів, які вже не приходять на форум (або довічно забанили, або з інших причин), або дуже рідко приходять, так що вони вже не напишуть свого віросповідання. Ними написана значна частина дописів. Оскільки робота дуже трудомістка, то пропоную написати віросповідання тільки найактивніших, найяскравіших. (Хоч, з другого боку, це ніби трохи порушує їх права :oops: ).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Профіль користувача

Повідомлення ShMariam » 27 червня 2011, 23:42

ShMariam писав:Якщо будуть люди, які назвуться католиками, а їх дописи будуть свідчити про інше, тоді модератор хай напише так, що користувач не зможе стерти: лефеврист, прибічник групи Догнала, має єретичні погляди (залежно від ситуації).

Уявляючи, як то буде виглядати на практиці, бачу, що з ідентифікацією деяких форумчан можуть виникнути проблеми. А звинуватять у всьому модератора. :(
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Профіль користувача

Повідомлення andrey s. » 28 червня 2011, 00:17

ShMariam писав: (Хоч, з другого боку, це ніби трохи порушує їх права :oops: ).

З цим погоджусь.Цим журитись не треба.Розумію,що хочиться все і одразу в один день(розтавити по поличках :) ),але це зробить час.(про те що ми цього зробити за когось не можемо,я промовчу.Правда в дивний спосіб :) )
Правда не впевненний чи варто це робити у вигляді обовязку.(типа обовязково).
Можна зробити, типа,добровільно-примусово :) ,тобто чемно викласти цю потребу,і при цьому, щоб обовязково була така графа(колонка).
Той хто не вкаже після цього,цим вже багато чого скаже.
Але щоб таке було,то потрібен приклад для наслідування.Коли всі старці побачать в цьому потребу,а головне зроблять це,то цим дадуть приклад іншим.
Тут також потрібно бути делікатними.
Бо насправді багато хто хоче бути ображенним,і шукає повід для цього.
Але ж суть в тому,що ми нікого образити не хочимо.
Доречі,я якось проти такого детального розподілення(конфесій,Церков,....)
Моя пропозиція: Основні(ті яких більшість),і які частіше всього тут зустрічаються.,а на решту залишити свобідну графу(щоб самі написали).
Зрозумійте,що це дуже тонка крига,і тут можна зайвим ентузіазмом наробити "непотрібних напрягів"(миж цього не хочим).
Але починати з чогось треба,навіть не знаю хто це вирішує і яким чином це робиться.
І тут перед початком обовязково треба помолитись :) ,щоб Господь направив і підтримав.Ато точно,вийде як завжди....(тобто частіше всього,у порозумінні між людьми різних поглядів)
.............
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Профіль користувача

Повідомлення andrivovk » 28 червня 2011, 12:04

ShMariam писав:Моя пропозиція:
Католик
Православний

Можна вказати - Римо- чи греко-католик.(То не так страшно, але буде зрозуміліше).І так само з православними зробити (КП, УАПЦ, мп чи інші).
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Профіль користувача

Повідомлення ShMariam » 28 червня 2011, 12:09

ShMariam писав:
ShMariam писав:Якщо будуть люди, які назвуться католиками, а їх дописи будуть свідчити про інше, тоді модератор хай напише так, що користувач не зможе стерти: лефеврист, прибічник групи Догнала, має єретичні погляди (залежно від ситуації).

Уявляючи, як то буде виглядати на практиці, бачу, що з ідентифікацією деяких форумчан можуть виникнути проблеми. А звинуватять у всьому модератора. :(

Якщо людина напише, що є католиком, а реально пише не так, як КЦ навчає, то це повністю дезорієнтує гостей і новеньких. :( Складне питання. :sorry: В такому випадку краще взагалі нічого не зазначати - хай самі догадуються.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Профіль користувача

Повідомлення andrivovk » 28 червня 2011, 17:49

ShMariam писав:Якщо людина напише, що є католиком, а реально пише не так, як КЦ навчає, то ...

Значить недовчений католик.Вік живи вік учись.Всього знати неможливо.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Профіль користувача

Повідомлення о.Олег » 28 червня 2011, 19:36

andrivovk писав:
ShMariam писав:Якщо людина напише, що є католиком, а реально пише не так, як КЦ навчає, то ...

Значить недовчений католик.Вік живи вік учись.Всього знати неможливо.

нажаль мій навіть досвід спілкування з людьми говорить, що не завжди проблема в недовченості. :(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Профіль користувача

Повідомлення andrey s. » 28 червня 2011, 21:22

ShMariam писав:Якщо будуть люди, які назвуться католиками, а їх дописи будуть свідчити про інше, тоді модератор хай напише так, що користувач не зможе стерти: лефеврист, прибічник групи Догнала, має єретичні погляди (залежно від ситуації).

Уявляючи, як то буде виглядати на практиці, бачу, що з ідентифікацією деяких форумчан можуть виникнути проблеми. А звинуватять у всьому модератора. :(

Якщо людина напише, що є католиком, а реально пише не так, як КЦ навчає, то це повністю дезорієнтує гостей і новеньких. :( Складне питання. :sorry: В такому випадку краще взагалі нічого не зазначати - хай самі догадуються.


Якось думаю, що не треба про це журитись.Ато це якась "манія" вийде,типу "кругом сектанти :) ",заполонили :) .

Тут треба приймати на віру,а якщо людина мало знає як Католик,то це нічого не значить(я також мало знаю,і від того я "сектантом" не є).Власне для того і існує цей сайт,щоб люди взнавали щось нове,або вдосконалювалися у Вченні УГКЦ,і не тільки в цьому.Чи тут всі Католицькі професори богословских наук??? А якщо ні,,то ми можемо і помилитись у висновках,що до когось.(про очевидне я не кажу).
Та і, наприклад я,не такий вже наївний(думаю і решта також :) ),і зможу відрізнити коня від жаби.(я про явне сектанство)

А якщо навіть буде якісь "НЛО :) ",то повірте,брехня завжди виявляється.І головне,що не важко відрізнити брехню від простого незнання.І це буде залізним приводом для :x в П.П., звичайно це обовязок адміна чи модейрат,.....,і це все на розсуд тих,хто в цьому вповноваженний.

А як же технічна сторона&&&ато якось балакаєм абстрактно.
І головне,як вважають інші форумчани,цікаво було би почути думку "сторожил сайту",так би мовити "піонерів :) ".
Якиесь би голосування,чи що.
Ато побалакаєм і забудем.....
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Профіль користувача

Повідомлення ShMariam » 28 червня 2011, 21:42

andrey s. писав:
Тут треба приймати на віру,а якщо людина мало знає як Католик,то це нічого не значить(я також мало знаю,і від того я "сектантом" не є).Власне для того і існує цей сайт,щоб люди взнавали щось нове,або вдосконалювалися


Подивіться в списку учасників першу сторінку за кількістю дописів. Зможете точно визначити, кого до чого віднести (хоча би знайомих)? Не так все просто. :(
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Профіль користувача

Повідомлення andrey s. » 28 червня 2011, 23:50

ShMariam писав:
andrey s. писав:
Тут треба приймати на віру,а якщо людина мало знає як Католик,то це нічого не значить(я також мало знаю,і від того я "сектантом" не є).Власне для того і існує цей сайт,щоб люди взнавали щось нове,або вдосконалювалися


Подивіться в списку учасників першу сторінку за кількістю дописів. Зможете точно визначити, кого до чого віднести (хоча би знайомих)? Не так все просто. :(

Подивився,,,,і взагалі нічого не взнав..пробачте коли розчарував :) ..
Підсажіть,,що я мав побачити???,,ато вже і самому цікаво.
Дякую..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Профіль користувача

Повідомлення ShMariam » 29 червня 2011, 15:58

Пропоную зробити пізніше опитування. Але перед тим варто визначити, які пункти там поставимо. Пишу ті пункти, що вважаю за потрібне, а ви виправляйте. :wink:

1. Вписувати віросповідання в профілі
- потрібно
- не потрібно

2. Зазначення віросповідання буде:
- обов'язковим
- добровільним

3. Список віросповідань:

1) В тому списку є тільки найпопулярніші релігії/конфесії/світогляди, інше можна вписати.
Католик
Православний
Протестант
Свідок Єгови
РУН-вірець
Атеїст
Агностик
Не визначився
Інше: вписати

2) те саме, тільки окремо виділити адвентистів

3) так, як запропонував andrivovk
andrivovk писав:Можна вказати - римо- чи греко-католик.(То не так страшно, але буде зрозуміліше).І так само з православними зробити (КП, УАПЦ, МП чи інші).
А далі дальше так само, як в списку №1 чи як в списку №4?

4) Ще колись була пропозиція від Романа:
Дав би можливість простого вибору, типу: протестант, католик, православний, агностик, атеїст і т.д. буддист. Імхо.
Тобто перерахувати всі найголовніші релігії/конфесії

5) Не вибираючи вписати релігійну приналежність

6) Ваші пропозиції...


Пропоную заборонити напис "християнин" і нічого не писати в профілі колишніх форумчан (і ж то треба було мені таке запропонувати :oops: ): кожен пише сам за себе, а потім модератор виправляє, якщо треба.
Востаннє редагувалось 29 червня 2011, 16:51 користувачем ShMariam, всього редагувалось 1 раз.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Профіль користувача

Повідомлення andrey s. » 29 червня 2011, 16:51

Моя думка: Для опитування достатньо першого пункту допису п.Маряни.Тобто якщо більшість проголосує що потрібно,то після цього можна думати далі.
Але знов,,,мене хвилює технічна сторона.Це опитування треба зробити не в якісь темі,а було би не погано,коли при заході на сайт(зарегестрованих) висвітлювалось таке запитання.(або щось типу цього).
Але це напевне треба "дядька Адміна :) ",маю підозри що Він в курсі як це зробити.
....
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Профіль користувача

Повідомлення andrivovk » 29 червня 2011, 17:30

ShMariam писав:2) те саме, тільки окремо виділити адвентистів

А чому така повага до адвентистів.А чим гірші лютерани, кальвіністи, п'ятидесятники, баптисти, англікани.....? :(
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Профіль користувача

Повідомлення ShMariam » 29 червня 2011, 17:43

andrivovk писав:
ShMariam писав:2) те саме, тільки окремо виділити адвентистів

А чому така повага до адвентистів.А чим гірші лютерани, кальвіністи, п'ятидесятники, баптисти, англікани.....? :(

Не гірші. :) До нас вже не раз заходили адвентисти проповідувати суботу. Як я зрозуміла - чи не всі їх проповіді стосуються цієї теми. Інші протестанти так само як і ми дискутують зі суботниками. Орієнтуюся по тих учасниках що є (були).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Профіль користувача

Повідомлення luksander » 29 червня 2011, 21:43

Повторюсь – не бачу сенсу в ідентифікації… :Search:
Якщо ж обов’язково – чому не можна «християнин»? :oops:
Якщо не можна таки – настоюю на «неофіт» :x

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Профіль користувача

Повідомлення ShMariam » 29 червня 2011, 21:55

luksander писав:Повторюсь – не бачу сенсу в ідентифікації… :Search:

Проголосуємо. :)
luksander писав:Якщо ж обов’язково – чому не можна «християнин»? :oops:

Це практично те саме, що нічого не написати, переважна більшість тут і так християни. Кожен з християн віднесе себе до католиків, протестантів... а як не вирішив - то й пропоную "Не визначився".
Це питання можна поставити на голосування.
luksander писав:Якщо не можна таки – настоюю на «неофіт» :x

Не розумію, неофіти бувають різного віросповідання.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Профіль користувача

Повідомлення andrey s. » 29 червня 2011, 21:58

luksander писав:Якщо не можна таки – настоюю на «неофіт» :x

:) А це як??? :oops: ,ато я в цій темі скільки нових назв взнав,а "неофіт" якось вперше.
І звідки люди скільки всього знають(я про назви) :)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Профіль користувача

Повідомлення ShMariam » 29 червня 2011, 22:27

Ще пропоную додати "Вільнодумець". На жаль, таких зараз багато.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Повернутись до “Зауваги та пропозиції”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей