Закритий доступ до форуму, сайту...

щодо вигляду, функціональності, наповнення, зручності офіційної сторінки та форуму УГКЦ.

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення о.Олег » 15 липня 2010, 12:34

romanm писав:Ще одна річ, прошу вибачення за питання. Але напевно ще щось не те з пошуковиком. Шукав, сьогодні одну тему, відкриту мною, але ніяк не можу її найти. ТОбто пошук видає слова які я "вбиваю", але все це з інших тем. Не підскажете що трапилося. Назва теми була "Прошу отців про пояснення". Хотів лінкнути її, але не можу знайти.

у мене нормально знаходить
viewtopic.php?f=3&t=1550&hilit=%D0%9F%D1%80%D0%BE%D1%88%D1%83+%D0%BE%D1%82%D1%86%D1%96%D0%B2+%D0%BF%D1%80%D0%BE+%D0%BF%D0%BE%D1%8F%D1%81%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F
може Ви у "" (лапках) шукаєте"?
хоча -ні: у мене і так і так знаходить. Не знаю, Романе, в чому справа
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
neoxgeforce
дописувач
дописувач
Повідомлень: 146
З нами з: 23 липня 2009, 18:31
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Не працює йорум

Повідомлення neoxgeforce » 29 серпня 2010, 18:11

В мене сьогодні цілий день форум не працював. Тільки що появився.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Не працює йорум

Повідомлення o.Mykil » 29 серпня 2010, 19:59

neoxgeforce писав:В мене сьогодні цілий день форум не працював. Тільки що появився.


Тут уже є тема про це viewtopic.php?f=5&t=1858

Не тільки у вас. Це часто стається із незрозумілих причин саме на вихідні. Я (і не тільки) зробив висновок, що форум просто блокують на ті дні з метою полегшення життя, що свідчить про безвідповідальність. Якщо ні-переконайте у протилежному. %)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Не працює йорум

Повідомлення andrivovk » 29 серпня 2010, 21:12

neoxgeforce писав:В мене сьогодні цілий день форум не працював. Тільки що появився.


Цю тему, імхо, треба заблокувати.Тому що :

o.Mykil писав:Тут уже є тема про це viewtopic.php?f=5&t=1858
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Не працює йорум

Повідомлення о.Олег » 29 серпня 2010, 21:59

o.Mykil писав:
neoxgeforce писав:В мене сьогодні цілий день форум не працював. Тільки що появився.


Тут уже є тема про це viewtopic.php?f=5&t=1858

Не тільки у вас. Це часто стається із незрозумілих причин саме на вихідні. Я (і не тільки) зробив висновок, що форум просто блокують на ті дні з метою полегшення життя, що свідчить про безвідповідальність. Якщо ні-переконайте у протилежному. %)

:(
ні - немає навмисного блокування Форуму. Чергую і у вихідні, а Олюнька, навіть (з мобільного, здається) коли не можу, підстраховує. Проблема суто технічна і надіялися, що вже її вирішили. Як бачимо - не вирішили. Працюємо. З повагою, о.Олег Жаровський
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Не працює йорум

Повідомлення о.Олег » 30 серпня 2010, 08:00

о.Олег писав:
o.Mykil писав:Не тільки у вас. Це часто стається із незрозумілих причин саме на вихідні. Я (і не тільки) зробив висновок, що форум просто блокують на ті дні з метою полегшення життя, що свідчить про безвідповідальність. Якщо ні-переконайте у протилежному. %)

:(
ні - немає навмисного блокування Форуму. Чергую і у вихідні, а Олюнька, навіть (з мобільного, здається) коли не можу, підстраховує. Проблема суто технічна і надіялися, що вже її вирішили. Як бачимо - не вирішили. Працюємо. З повагою, о.Олег Жаровський

виявляється - була аварія, пошкодили лінії електропередач.
Ми перенесли свій сервер в місце, де рідко виключають напругу, тому - дійсно не мали можливості передбачити цю проблему.
З повагою
о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Не працює йорум

Повідомлення samael » 30 серпня 2010, 08:02

o.Mykil писав:що свідчить про безвідповідальність. Якщо ні-переконайте у протилежному. %)


Безвідповідальність? Я тут тільки одного такого бачу! Ящо я не правий - переконайте у протележному!
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення samael » 30 серпня 2010, 08:07

Щодо проблеми, яка виникла цими вихідними:
Форум ми перенесли на новий сервер і нову площадку, що дало нам можливість стабілізувати його роботу. Проте, цого разу була проблема не з самим сервером, на якому розміщений форум, а зі сервером доменних імен (DNS).
У провайдера, якимось дивним чином, "відвалилась" уся зона ugcc.org.ua. Тому всі ресурси цієї зони були недоступні.
Питання змогли вирішити лише сьогодні, до 7 ранку!

З повагою,
Віталій Ковалишин
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Не працює йорум

Повідомлення о.Олег » 30 серпня 2010, 10:08

samael писав:
o.Mykil писав:що свідчить про безвідповідальність. Якщо ні-переконайте у протилежному. %)


Безвідповідальність? Я тут тільки одного такого бачу! Ящо я не правий - переконайте у протележному!

надіюся, Ви просто помилилися при цитуванні і розумієте, що це не я грішний писав про безвідповідальність. В кожному разі - знаю, наскільки важкою є праця над Форумом (навіть не говорю про весь сайт) і подивляю всіх, хто над ним працює. Насправді сам замучуюсь від Форуму часто, особливо, коли люди сваряться... Прошу поважати одне одного - робимо спільну Божу справу. З повагою, о.Олег Жаровський
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення ShMariam » 09 грудня 2012, 17:28

Десь добу не було доступу. В чому справа?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення andrivovk » 09 грудня 2012, 18:13

В мене теж не було.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення andrey s. » 09 грудня 2012, 18:44

У мене був.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення andrivovk » 09 грудня 2012, 19:01

Висновок. У Франківську інтернет буває.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення о.Олег » 09 грудня 2012, 20:07

ShMariam писав:Десь добу не було доступу. В чому справа?

з`являвся і пропадав :( Причини не знаю
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення Just_me » 09 грудня 2012, 21:49

о.Олег писав:Причини не знаю

Причина в тому, що техпідтримкою сайту і форуму ніхто не займається, натомість над цим повинна працювати команда програмістів. Підозріваю, зрушень в даному питанні скоро не чекати.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

євдоким
дописувач
дописувач
Повідомлень: 128
З нами з: 18 червня 2010, 14:41
Звідки: Удеч
Контактна інформація:

Re: Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення євдоким » 11 грудня 2012, 16:47

А мені здається, що наш Форум всього-на-всього... засипало Зображення !

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення samael » 07 лютого 2013, 18:12

Сьогодні замінили процесор на сервері де розміщений офіційний сайт УГКЦ та форум.
Було 4 ядра, які вже не справлялись... Теперь 16 ... Подивимось.... 8)
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення о.Олег » 08 лютого 2013, 09:36

samael писав:Сьогодні замінили процесор на сервері де розміщений офіційний сайт УГКЦ та форум.
Було 4 ядра, які вже не справлялись... Теперь 16 ... Подивимось.... 8)

молодчина, Адмін. Знаю, що це було важко, але надіюся, що воно того варта
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення Just_me » 08 лютого 2013, 11:02

о.Олег писав:молодчина, Адмін. Знаю, що це було важко, але надіюся, що воно того варта

Ато... Тільки то не значить, що я тепер пропускатиму криво вкладені фото, бо місця купа. Навіть і не думайте! :D
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення о.Олег » 08 лютого 2013, 11:32

Just_me писав:
о.Олег писав:молодчина, Адмін. Знаю, що це було важко, але надіюся, що воно того варта

Ато... Тільки то не значить, що я тепер пропускатиму криво вкладені фото, бо місця купа. Навіть і не думайте! :D

завжди думав, що клавіша тут для спрощення моєї у Форумі участі :)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення Just_me » 11 лютого 2013, 11:46

Які причини того, що форум постійно по півдня, а вчора цілий день, не працює? Не відкривається сторінка і все...
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення о.Олег » 11 лютого 2013, 12:36

Just_me писав:Які причини того, що форум постійно по півдня, а вчора цілий день, не працює? Не відкривається сторінка і все...

ще не знаю :(
сам в шоці
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Закритий доступ до форуму, сайту...

Повідомлення ShMariam » 23 березня 2016, 18:25

Що було 10 днів тому і що буде далі...
Цитую прес-секретаря УГКЦ о. Ігоря Яціва (Фейсбук):
Друзі, ви мабуть чули про сервер УГКЦ і СБУ. Якщо ні, то притомно про це написано зокрема тут: http://www.epravda.com.ua/news/2016/03/23/586420/. Вважаю за необхідне дати пояснення.
У п'ятницю, 12 березня, справді в одну мить зникли усі сайти УГКЦ, які хостяться на нашому сервері, який є у Львові на Озаркевича. Дізнався від директора "ІТ-сфери", що наш сервер, попри пояснення, що він належить УГКЦ і на ньому є ресурси УГКЦ, був вилучений СБУ в рамках справи, яку відкрили супроти "ІТ-сфери". Почав телефонувати до слідчого у Львові, до представників СБУ у Києві. Пояснював проблему і просив про шляхи вирішення. Спочатку нам домовилися про безкоштовний хостинг на "Уарнеті". Поки нам налаштували доступ, зробили інші необхідні заходи, настала субота. Коли ми спробували розмістити один зі сайтів, він не відображався коректно, були глюки.
Тоді я знову телефонував до слідчого у Львові, до представників СБУ у Києві. У підсумку працівники СБУ пішли нам на зустріч і повернули наш сервер на "відповідальне зберігання". Приблизно з 16.00, тобто через півтори доби відсутності, усе відновилося і так працює до сьогодні.
Хочу наголосити, що до УГКЦ нема НІЯКИХ ПРЕТЕНЗІЙ ні ЗВИНУВАЧЕНЬ. Наш сервер став жертвою обставин.
Проте, вчора слідчий повідомив, що прокуратура наполягає на продовженні розслідування щодо "ІТ-сфери" і тому наш сервер мають вилучити для проведення експертизи у Києві.
Знову почав телефонувати Львів - Київ. Можу засвідчити, що від СБУ маємо співпрацю і бажання сервер не вилучати.
Тепер очікую, правда не знаю чого?

:(
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Повернутись до “Зауваги та пропозиції”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей