Зазначення віросповідання в профілі

щодо вигляду, функціональності, наповнення, зручності офіційної сторінки та форуму УГКЦ.

Модератори: Artur, ihor

Зазначення віросповідання в профілі

Зробили поле "віросповідання" у профілі користувача
7
23%
Це поле не потрібне
2
7%
Нема списку, користувач вписує своє віросповідання у відповідне поле
1
3%
Є можливість вибору віросповідання зі списку
1
3%
Є можливість вибору зі списку + можливість вписати інше віросповідання
9
30%
Якщо є можливість вибрати віросповідання зі списку, то це будуть наступні: католик, православний, протестант, свідок Єгови, РУН-вірець, вільнодумець, агностик, атеїст
1
3%
Якщо є можливість вибрати віросповідання зі списку, то це будуть наступні: католик(греко-католик, римо-католик), православний (УПЦ (МП), УПЦ (КЦ), УАПЦ), протестант, свідок Єгови, РУН-вірець, вільнодумець, агностик, атеїст
5
17%
Якщо є можливість вибрати віросповідання зі списку, то це будуть наступні: католик, православний, протестант, свідок Єгови, РУН-вірець, мусульманин, буддист, вільнодумець, агностик, атеїст
0
Немає голосів
Якщо є можливість вибрати віросповідання зі списку, то це будуть наступні: римо-католик, православний, протестант, греко-католик, "Вписати інше" (при умові позитивної відповіді на питання №5)
2
7%
Дозволити вписувати віросповідання "християнин"
2
7%
 
Всього голосів: 30

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Зазначення віросповідання в профілі

Повідомлення ShMariam » 11 липня 2011, 17:00

Розумію, що це питання не архиважливе :) , та варто колись його нарешті вирішити.

Потрібно дати відповідь на чотири питання. З технічних причин вони будуть йти підряд (1-2, 3-5, 6-9, 10 пункт) . Прошу всіх проголосувати. :wink:
Востаннє редагувалось 12 липня 2011, 13:13 користувачем ShMariam, всього редагувалось 5 разів.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Зазначення віросповідання в профілі

Повідомлення о.Олег » 11 липня 2011, 17:26

ShMariam писав:Розумію, що це питання не архиважливе :) , та варто колись його нарешті вирішити.

Потрібно дати відповідь на чотири питання. З технічних причин вони будуть йти підряд (1-2, 3-5, 6-8, 9-10 пункти) . Прошу всіх проголосувати. :wink:

не дуже подобається мені вибір зі списку :(
завжди думав, що ми говоримо про добровільне зазначення під іменем, наприклад, доповню мій:
Повідомлення: 4147
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів
Зацікавлення: людина, історія Церкви, літургічний спів, ....
Віросповідання: католик
Подякував (ла): 199 раз.
Подякували: 509 раз.


віроісповідання (додав ще "зацікавлення", але можна і без цього) і залишити (якщо це можливо технісно) за модераторами право робити свої ремарки
наприклад: хтось написав "православний", але вірить в богообранність Сатья Саі Баби (не вигадую - реальний приклад) і проповідує неособистісного Бога - модератор мав би мати право дописати там само червоним: MOD: близький до індуїзму
перепрошую - можливо запізно реагую. Вибачте. В кожному разі все увіпреться в технічні можливості Форуму
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Зазначення віросповідання в профілі

Повідомлення ShMariam » 11 липня 2011, 17:34

завжди думав, що ми говоримо про добровільне зазначення під іменем

Та я й кажу про добровільне зазначення: viewtopic.php?f=5&t=1664&p=35214#p35214

Перше питання (1-2) про те, чи потрібне взагалі таке поле.

Повідомлення: 4147
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів
Зацікавлення: людина, історія Церкви, літургічний спів, ....
Віросповідання: католик
Подякував (ла): 199 раз.
Подякували: 509 раз.

Точно те саме мала на увазі. :)
віроісповідання (додав ще "зацікавлення", але можна і без цього) і залишити (якщо це можливо технісно) за модераторами право робити свої ремарки
наприклад: хтось написав "православний", але вірить в богообранність Сатья


Та й це вже ніби давно вирішили.

не дуже подобається мені вибір зі списку

А що конктерно Вам не подобається? Можу відредагувати, але в списку може бути найбільше 10 пунктів.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Зазначення віросповідання в профілі

Повідомлення о.Олег » 11 липня 2011, 17:41

ShMariam писав:А що конктерно Вам не подобається? Можу відредагувати, але в списку може бути найбільше 10 пунктів.

пропоную не давати списку - нехай людина сама пише так, як їй лежить на серці
а чесна вона з Форумом/сама з собою чи ні - не наш клопіт до тих пір, поки не виникне потреба додати ремарку від модераторів
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Зазначення віросповідання в профілі

Повідомлення ShMariam » 11 липня 2011, 17:45

о.Олег писав:
ShMariam писав:А що конктерно Вам не подобається? Можу відредагувати, але в списку може бути найбільше 10 пунктів.

пропоную не давати списку - нехай людина сама пише так, як їй лежить на серці
а чесна вона з Форумом/сама з собою чи ні - не наш клопіт до тих пір, поки не виникне потреба додати ремарку від модераторів
З повагою, о.Олег

Ми про різні списки. :oops: Я питаю, як відредагувати опитування, в якому може бути якнайбільше 10 пунктів. А Ви щойно відповіли друге питання: дати список конфесій/релігій/зацікавлень, список + поле для вписування чого іншого, тільки вписування.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Зазначення віросповідання в профілі

Повідомлення о.Олег » 11 липня 2011, 18:31

ShMariam писав:... Ви щойно відповіли друге питання...

добре
:pardon:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Зазначення віросповідання в профілі

Повідомлення andrey s. » 11 липня 2011, 18:47

Ого :)
Я проголусовав за 5 пункт(тобто список + можливість вписати віросповідування)
Але,тут знов.Чи потрібно робити такий великий список.
Я думаю достатньо:
Католик,Греко-Католик,Православний,Протестант,Євангелист(чи як там та Церква називається,просто не знаю :) ),а на решту є графа свобідна.Хто собі захоче,те і напише.(для чого перечисляти ці нескінчені списки),і я проти Свідків Єгови в списку,хай самі собі пишуть,коли сміливості хватить.
Ми ітак всі можливі не перечислим,то для чого намагатись.Ато якось страшно виглядає,я і назв таких не знаю :)
Як на мене.....
Дякую..
Просто ще Православна Церква має свої нюанси,тобт кількість тих абріатур.Але для чого їх перечисляти,це їхні православні розборки :) .Тобто просто :Православний,а там по спілкуванню буде одразу видно,особливо М.П.(я без підколки :) ,просто самі УПЦ так вважають).
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Зазначення віросповідання в профілі

Повідомлення ShMariam » 11 липня 2011, 18:56

andrey s. писав:Ого :)
Я проголусовав за 5 пункт(тобто список + можливість вписати віросповідування)
Але,тут знов.Чи потрібно робити такий великий список.
Я думаю достатньо:
Католик,Греко-Католик,Православний,Протестант,Євангелист(чи як там та Церква називається,просто не знаю :) ),а на решту є графа свобідна.Хто собі захоче,те і напише.(для чого перечисляти ці нескінчені списки),і я проти Свідків Єгови в списку,хай самі собі пишуть,коли сміливості хватить.

Вже відредагувала, можна переголосувати. :) Останній пункт знищила, додала пункт №9.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Зазначення віросповідання в профілі

Повідомлення andrey s. » 11 липня 2011, 19:17

П.Маряна,я зрозумів,що на підставі цього голосування,ми утвержуєм список для заключного.Тобто голосування за форму бюлетня :) ???
Бо я не бачу потреби в останньому пункті,якщо нема заборони на нього,і в свою чергу заборона на нього є не адекватною(її не треба).
Це вже і є та свобідна графа в кінці списку.
Можна залишити ті пункти,за які зараз проголосують.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Зазначення віросповідання в профілі

Повідомлення ShMariam » 11 липня 2011, 19:48

andrey s. писав:...



А чого ж Ви не клікнули на пункт №9? Заради Вас створювала.

Для тих, хто не зорієнтувався, питання наступні:
1. Чи потрібне таке поле взагалі (п.1-2)
2. У якій формі це зробити (список, поле для вписування, список+поле для вписування), п. 3-5
3. Перелік конфесій у списку, п. 6 - 9
4. Чи дозволити при вписуванні просто написати "християнин" - п. 10. Якщо хтось відповідає на це позитивно питання (що і є), то це вже вирішено.

Дуже прошу відповідати на всі запитання.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Зазначення віросповідання в профілі

Повідомлення andrey s. » 11 липня 2011, 22:33

ShMariam писав:
andrey s. писав:...



А чого ж Ви не клікнули на пункт №9? Заради Вас створювала.

Для тих, хто не зорієнтувався, питання наступні:
1. Чи потрібне таке поле взагалі (п.1-2)
2. У якій формі це зробити (список, поле для вписування, список+поле для вписування), п. 3-5
3. Перелік конфесій у списку, п. 6 - 9
4. Чи дозволити при вписуванні просто написати "християнин" - п. 10. Якщо хтось відповідає на це позитивно питання (що і є), то це вже вирішено.

Дуже прошу відповідати на всі запитання.

Дякую,п.Маряна.Я проголосував за 9 п.,але там нема Грко-Католиків,думаю зважаючи на назву сайту це є необхідно. :) ,і як я зрозумів це є доповнення до 5.П.(тобто список + вільна графа,в якій самі впишуть,коли в переліку не буде їх віросповідування.Як це робиться на сайтах,йде перелік,а в кінці пункт:"вписати інше". І звичайно,якщо хтось захоче написати у тій графі "Християнин",но це нормально.)
І доречі,я ще писав про Євангелистів,я не знаю яка їх абріатура.Їх є не мало,помоєму і тут на сайті(це не точно :) ,мені могло показатись.Хоча,якщо навіть ні,то думаю це можна зробити у вільній графі.
І ще проголосував про графу віросповідування в профілі.
Хоча,треба спитати у отця,чи віросповідування це коректне слово у цьому значенні.Тобто тут всі можуть сміло писати Християнин.А як правельніше вказати преналежність до тієї чи іншої Церкви(конфесії,чи як там.)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Зазначення віросповідання в профілі

Повідомлення ShMariam » 11 липня 2011, 22:40

andrey s. писав:Дякую,п.Маряна.Я проголосував за 9 п.,але там нема Грко-Католиків,думаю зважаючи на назву сайту це є необхідно. :) ,

Тобто Ви пропонуєте: греко-католики, римо-католики, православні, протестанти?
andrey s. писав:І доречі,я ще писав про Євангелистів,я не знаю яка їх абріатура.Їх є не мало,помоєму і тут на сайті(це не точно :) ,мені могло показатись.

Вони протестанти.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Зазначення віросповідання в профілі

Повідомлення andrey s. » 11 липня 2011, 22:54

ShMariam писав:
andrey s. писав:Дякую,п.Маряна.Я проголосував за 9 п.,але там нема Грко-Католиків,думаю зважаючи на назву сайту це є необхідно. :) ,

Тобто Ви пропонуєте: греко-католики, римо-католики, православні, протестанти?
andrey s. писав:І доречі,я ще писав про Євангелистів,я не знаю яка їх абріатура.Їх є не мало,помоєму і тут на сайті(це не точно :) ,мені могло показатись.

Вони протестанти.

Ага.. :) ,це мій варіант списка,і в кінці нього є графа"вписати інше",як в 5 П.(зробити там обмеження по символах,щоб можна було написати все,чого нема в списку,крім віршиків :) )
І я за графу у особистому профілі(віросповідування чи конфесія.Тут треба порадитись з отцями,як краще.Чи можливо є якесь словечко,що поєднує в собі ці два,ну це в процесі).

Доречі,а Ви не відповіли на запитання.Тобто ми голосуєм за форму(зміст) бюлетня,чи це вже і є, те голосування???

І
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Зазначення віросповідання в профілі

Повідомлення ShMariam » 11 липня 2011, 23:00

andrey s. писав:
Доречі,а Ви не відповіли на запитання.Тобто ми голосуєм за форму(зміст) бюлетня,чи це вже і є, те голосування???

:) Це вже голосування. Я про нього попереджала вже давно, щоб кожен міг висловити свою думку про форму "бюлетеня". В результаті змінюю його вже на ходу. :)

П. 9 лишити як є, чи змінити на: греко-католик, римо-католик, православний, протестант?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Зазначення віросповідання в профілі

Повідомлення andrey s. » 11 липня 2011, 23:18

ShMariam писав:
andrey s. писав:
Доречі,а Ви не відповіли на запитання.Тобто ми голосуєм за форму(зміст) бюлетня,чи це вже і є, те голосування???

:) Це вже голосування. Я про нього попереджала вже давно, щоб кожен міг висловити свою думку про форму "бюлетеня". В результаті змінюю його вже на ходу. :)

П. 9 лишити як є, чи змінити на: греко-католик, римо-католик, православний, протестант?

Зрозуміло.....
Думаю варто добавити Греко-Католиків.І ми як,ті чиїх це сайт(тобто сайт УГКЦ),могли би себе поставити на останнє місце у цьому списку.так би мовити з чемності і символічно.(ніц нам не буде :) ),а після Греко-Католик ,графа:Вписати інше
Тобто:
Католик
Православний
Протестант
Греко-Католик
"Вписати Інше"
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Зазначення віросповідання в профілі

Повідомлення ShMariam » 11 липня 2011, 23:24

andrey s. писав:Католик
Православний
Протестант
Греко-Католик
"Вписати Інше"

Може правильніше:

Римо-католик
Православний
Протестант
Греко-Католик
"Вписати Інше"

А то таке враження, що греко-католики не католики.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Зазначення віросповідання в профілі

Повідомлення andrey s. » 11 липня 2011, 23:47

ShMariam писав:
andrey s. писав:Католик
Православний
Протестант
Греко-Католик
"Вписати Інше"

Може правильніше:

Римо-католик
Православний
Протестант
Греко-Католик
"Вписати Інше"

А то таке враження, що греко-католики не католики.

Ага!! :) ОК...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Зазначення віросповідання в профілі

Повідомлення Вова » 12 липня 2011, 17:04

ShMariam писав:І доречі,я ще писав про Євангелистів,я не знаю яка їх абріатура.Їх є не мало,помоєму і тут на сайті(це не точно :) ,мені могло показатись.

Вони протестанти.

Так і так буде не помилка, але якщо писати Євангелісти, то уже краще Євангельські християни. Бо слово "Євангелісти" скоріше напевно віднесеться до п’ятидесятників, а "Євангельські християни" враховує і баптистів і може харизматів.
Під Протестантами лишаться тоді лютерани, методисти, англікани, кальвіністи і т. .д. Але тоді може бути менше протестантів, бо в Україні їх мало.
А чому не напишете конкретно кожну конфесії? От наприклад на форумі Джерелі великий вибір віросповідань і варіантів.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Зазначення віросповідання в профілі

Повідомлення ShMariam » 12 липня 2011, 19:10

Вова писав:А чому не напишете конкретно кожну конфесії? От наприклад на форумі Джерелі великий вибір віросповідань і варіантів.

Бо, по-перше, тут більшість греко-католики, навряд чи сюди колись сюди будуть масово приходити кальвіністи чи лютерани; по друге я не знаю повного переліку всіх протестантських Церков (тоді ще би прийшлося включити в список і мормонів, і конфуціанців, і всі релігії світу :D ); а по-третє більшість за те, щоб крім того, щоб вибирати у списку,у вільній графі можна було би вписати своє віросповідання.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Зазначення віросповідання в профілі

Повідомлення ShMariam » 12 липня 2011, 20:07

Вова писав:А чому не напишете конкретно кожну конфесії? От наприклад на форумі Джерелі великий вибір віросповідань і варіантів.

Якщо хочете, можу відредагувати опитування (ще є один вільний пункт :) ), але складіть список.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Зазначення віросповідання в профілі

Повідомлення Вова » 12 липня 2011, 20:23

ShMariam писав:Якщо хочете, можу відредагувати опитування (ще є один вільний пункт :) ), але складіть список.

Та ні, Ви праві : "тут більшість греко-католики, навряд чи сюди колись сюди будуть масово приходити кальвіністи чи лютерани" або інші конфесії. Думаю достатньо буде Протестанти, можна поділити ще на Євангельські християни :) .
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Зазначення віросповідання в профілі

Повідомлення andrey s. » 12 липня 2011, 20:33

Бачу справа йде,люди долучаються і висловлюють свої думки,що до цього.
Маряно,молодець,так тримати. :Rose: (думаю,що ніц не буде,коли трохи Вас похвалю :) ,тай це правда,я про Вашу ініціативу)
Дякую...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Зазначення віросповідання в профілі

Повідомлення Вова » 13 липня 2011, 08:51

На Джерелі є такі додаткові пункти 1. Не визначився 2. Невіруючий 3. У пошуках Правди 4. Просто вірю у Бога
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Зазначення віросповідання в профілі

Повідомлення ShMariam » 13 липня 2011, 09:27

Вова писав:На Джерелі є такі додаткові пункти 1. Не визначився 2. Невіруючий 3. У пошуках Правди 4. Просто вірю у Бога

Добре, тільки куди це додавати? Люди вже проголосували. Може так дайте відповідь.

Я за. :) (Крім світогляду "невіруючий" - в нас вже є пункт "атеїст").
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Зазначення віросповідання в профілі

Повідомлення о.Олег » 13 липня 2011, 13:26

ShMariam писав:
Вова писав:На Джерелі є такі додаткові пункти 1. Не визначився 2. Невіруючий 3. У пошуках Правди 4. Просто вірю у Бога

Добре, тільки куди це додавати? Люди вже проголосували. Може так дайте відповідь.

Я за. :) (Крім світогляду "невіруючий" - в нас вже є пункт "атеїст").

з обговорення далі бачу, що не порозумілися: буду "проти" подавання будь-якого списку, з якого треба буде вибирати - буду "за" місце/графу, в якій людина зможе вписати те, що захоче (а модератор, відповідно до потреби, зможе в своїй лінійці дописати маленький коментар)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Зазначення віросповідання в профілі

Повідомлення ShMariam » 13 липня 2011, 13:33

о.Олег писав:з обговорення далі бачу, що не порозумілися: буду "проти" подавання будь-якого списку, з якого треба буде вибирати - буду "за" місце/графу, в якій людина зможе вписати те, що захоче (а модератор, відповідно до потреби, зможе в своїй лінійці дописати маленький коментар)
З повагою, о.Олег

Тоді клікніть на пункт № 3. :)

Але більшість (семеро) за те, щоб був і список, і графа.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Зазначення віросповідання в профілі

Повідомлення о.Олег » 13 липня 2011, 17:46

ShMariam писав:...Але більшість (семеро) за те, щоб був і список, і графа.

це до Адміна :)
В кожному разі - нехай буде голосування і результати представимо Адміну
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Зазначення віросповідання в профілі

Повідомлення ShMariam » 19 липня 2011, 12:30

Хто ще не голосував, голосуйте! :wink:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Зазначення віросповідання в профілі

Повідомлення andrey s. » 19 липня 2011, 12:40

ShMariam писав:Хто ще не голосував, голосуйте! :wink:

Послухайте,було би не погано,"розставити сітки на Адміна" :D ,цим хочу сказати,що необхідно з ним узгодити.
п.Маряна,Ви як та,хто все організував,мусити писати "петицію" до адміна.Тобто щоб знати,що Він думає з цього приводу,і як там з технічною стороною питання.
І було би добре,щоб всі знали результат цього звернення...(можливо я собі не так це уявляю,це дуже можливо.Але факт,що потрібен Адмін)
Дядько Адмін,де Ви????
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Зазначення віросповідання в профілі

Повідомлення ShMariam » 19 липня 2011, 12:43

andrey s. писав:
ShMariam писав:Хто ще не голосував, голосуйте! :wink:

Послухайте,було би не погано,"розставити сітки на Адміна" :D ,цим хочу сказати,що необхідно з ним узгодити.
п.Маряна,Ви як та,хто все організував,мусити писати "петицію" до адміна.Тобто щоб знати,що Він думає з цього приводу,і як там з технічною стороною питання.
І було би добре,щоб всі знали результат цього звернення...(можливо я собі не так це уявляю,це дуже можливо.Але факт,що потрібен Адмін)
Дядько Адмін,де Ви????

Він починав цю тему (точніше, сусідню :) ), значить не проти. Але треба ще трошки почекати, хай доголосують всі, хто хоче.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Повернутись до “Зауваги та пропозиції”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей