Сторінка 1 з 1

Подяка всім

Додано: 11 лютого 2012, 20:28
Bohdan_
Хотів би сказати одне. Дякую засновникам форуму, модераторам і всім присутнім людям які відповідають на питання радят чи просто спілкуються. Дякуючи вам всім вашим відповідям людина може багато зрозуміти і що саме головне навчитися. Дуже дякую за прекрасний форум і такуж гарну атмосферу. +

:Rose:

Re: подяка всім

Додано: 11 лютого 2012, 20:54
andrey s.
Bohdan_ писав:Хотів би сказати одне. Дякую засновникам форуму, модераторам і всім присутнім людям які відповідають на питання радят чи просто спілкуються. Дякуючи вам всім вашим відповідям людина може багато зрозуміти і що саме головне навчитися. Дуже дякую за прекрасний форум і такуж гарну атмосферу. +

:Rose:

Я приєднуюсь, тобто також: Дякую Всім хто журиться форумом, хто присутній і спілкується тут, це справді повчально і пізнавально, і просто приємно.
:Rose:

Re: подяка всім

Додано: 11 лютого 2012, 22:29
о.Олег
хочу подякувати всім Вам за ділення собою, своїми переживаннями, своїм серцем, досвідом, вміннями... Від кожного черпаю і... дуже дякую Богові за інтернетну спільноту, до якої Дозволив долучитися і мені грішному
Благословення Господнє на кожного з Вас, на Ваші сім'ї, родини, друзів, співробітників! :Rose:
З повагою, священик Олег Жаровський

Re: подяка всім

Додано: 14 лютого 2012, 12:55
Georgij
Також хочу приєднатися до подяки найперше Богові, всім, хто є на форумі та щиро ділиться своїми думками, знаннями, за тих, хто молиться, хто небайдужий до різного роду проблем, питань, які можливо в якійсь мірі життєво важливі для дописувачів.
Хай вас благословить Господь, Мир Божий хай живе в серцях ваших! :Rose:
Шкода, останнім часом ну зовсім не маю часу перебувати разом з вами(троє діток, і слава Богу!), так, бігом подивляюся :) .ДЯКУЮ, що ви є і в такий спосіб сієте те, що правдиве, що чисте, що любе. усе, що гідне похвали!

Re: подяка всім

Додано: 26 лютого 2012, 13:45
luksander
Користуючись нагодою прошу пробачення у всіх, про чиї дописи встиг різко/негативно подумати, тим більше - відписати... :sorry:
Простіть мені.
Я всім прощаю і нехай Господь Бог простить нам.
З повагою Олександр

Re: подяка всім

Додано: 26 лютого 2012, 15:37
andrivovk
luksander писав:Користуючись нагодою прошу пробачення у всіх...

Прощаю, але щоб більше такого не було. :)Бо не знаю, що зроблю. :x

Re: подяка всім

Додано: 26 лютого 2012, 16:00
ShMariam
andrivovk писав:Прощаю, але щоб більше такого не було. :)Бо не знаю, що зроблю. :x

:D

Re: подяка всім

Додано: 26 лютого 2012, 19:08
о.Олег
прошу прощення і прощаю
З повагою, о.Олег

Re: подяка всім

Додано: 26 лютого 2012, 19:19
andrivovk
Раз вже в нас так заведено, то і я вибачаюсь, коли комусь зробив щось неприємне. :oops: Подумав чи написав щось може не так.Вибачте.

Re: подяка всім

Додано: 26 лютого 2012, 19:50
ShMariam
І мені пробачте, коли писала дурниці (якщо добре пам'ятаю - два рази). :sorry: І за те, що мала б написати, а не написала. І за те, що не молилася, коли хтось просив.

Re: подяка всім

Додано: 26 лютого 2012, 21:27
Georgij
Простіть, браття та сестри і мене грішного, коли щось не те написав, щось недочитав, чи когось може образив, коли не помолився в наміренні чиїмсь, чи комусь дав згіршення, в ім`я Господа нашого простіть мені....
Хай Господь кріпить вас усіх в часі посту, та додасть натхнення на шляху очищення та духового подвигу, щоб не в пияцтві , не в розпусті, не у світських веселощах, а в молитві та чистоті сердечній застав нас Воскреслий Господь Ісус, щоб вам не забракло оливи в ваших світильнтках, будьте благословенні!!! :Rose:

Re: подяка всім

Додано: 26 лютого 2012, 22:21
andrivovk
Також дякую всім за цікаві дописи.Багато чого можна з них повчитися.

Re: подяка всім

Додано: 01 березня 2012, 22:05
Bohdan_
і я також хочу сказати вибачте коли когось колись образив якщо таке було то неспеціально. +