Новий розділ для дискусій

щодо вигляду, функціональності, наповнення, зручності офіційної сторінки та форуму УГКЦ.

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Новий розділ для дискусій

Повідомлення Just_me » 26 січня 2013, 20:42

То не треба адвокатів Бога та промоторів. Будьмо собою - членами Церкви. Не треба це особливо наголошувати. Лише людина, яка пише пост антагоністичний муситиме написати "Адвокат диявола". Маріанно, коли ти розпочинатимеш?
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Новий розділ для дискусій

Повідомлення о.Олег » 26 січня 2013, 20:46

ShMariam писав:... Але "адвокат Бога" - звучить точно занадто круто. :(

а якщо взяти з іншоїгалузі... Зі спорту, наприклад: нападаючий-захистник?
:)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Новий розділ для дискусій

Повідомлення ShMariam » 26 січня 2013, 21:16

о.Олег писав:
ShMariam писав:... Але "адвокат Бога" - звучить точно занадто круто. :(

а якщо взяти з іншоїгалузі... Зі спорту, наприклад: нападаючий-захисник?
:)

:no: Не звучить. :( Тобто так не дуже чітко буде видно, хто за кого.
Just_me писав:То не треба адвокатів Бога та промоторів. Будьмо собою - членами Церкви. Не треба це особливо наголошувати. Лише людина, яка пише пост антагоністичний муситиме написати "Адвокат диявола".
:no: А може "відповідач"?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Новий розділ для дискусій

Повідомлення ShMariam » 26 січня 2013, 21:39

Just_me писав: Маріанно, коли ти розпочинатимеш?
Коли вирішаться всі нюанси з назвою опонента "адвоката диявола" та інші: viewtopic.php?f=5&t=2938#p50390
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Новий розділ для дискусій

Повідомлення andrivovk » 27 січня 2013, 13:22

Я би почав з вашого дозволу. :) От до прикладу я готуюсь стати християнином і мене цікавлять деякі питання. Хочу знати на них відповіді.

Запитання. Чому в молитві "Отче наш" молимось "Отче наш, що єси на небесах"? Адже Бог є всюди, а не тільки на Небі. Чи не було би правильніше молитися "Отче наш, що всюди єси, нехай святиться ім'я Твоє..."? :)

P.S. А Відповідь пропоную писати так. :)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Новий розділ для дискусій

Повідомлення ShMariam » 27 січня 2013, 13:36

andrivovk писав:Я би почав з вашого дозволу. :) От до прикладу я готуюсь стати християнином і мене цікавлять деякі питання. Хочу знати на них відповіді.

Запитання. Чому в молитві "Отче наш" молимось "Отче наш, що єси на небесах"? Адже Бог є всюди, а не тільки на Небі. Чи не було би правильніше молитися "Отче наш, що всюди єси, нехай святиться ім'я Твоє..."? :)

P.S. А Відповідь пропоную писати так. :)

Розумієте, ця ідея не створення діалогу типу катехизмового (маю такий катехизм: запитання - відповідь), де одна сторона - учень, друга - вчитель. Тут розмова в зовсім іншому стилі (і я хочу цими умовними назвами його підкреслити), де той хто запитує - світ, що не сприймає (власне, не те що не розуміє - часом не хоче розуміти) окремих речей в Церкві, і слухає не в покорі, а щораз вишукуючи нові аргументи на користь свого уявлення про цю річ... Церква мусить відбити всі аргументи. Тільки я не хочу щоб опонент "адвоката диявола" називався прямо "Церквою", бо, на жаль, в нашому світі вміють розділяти Бога і Церкву... Якось по іншому, щоб всі розуміли, що це від Бога, а не "Церква собі придумала"...
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Новий розділ для дискусій

Повідомлення andrivovk » 27 січня 2013, 14:02

Ну нехай.Тоді в моєму повідомленні запитує "світ".
А нехай протилежна сторона нехай ставить свої аргументи.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Новий розділ для дискусій

Повідомлення ShMariam » 27 січня 2013, 14:48

andrivovk писав:Ну нехай.Тоді в моєму повідомленні запитує "світ".
А нехай протилежна сторона нехай ставить свої аргументи.

"Світ" - досить широке поняття, ми мусимо дати такі назви, щоб вони викликали відповідні асоціації і відчуття: добро - зло.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Новий розділ для дискусій

Повідомлення Just_me » 27 січня 2013, 15:35

Я тільки не розумію, чому всі, що говорять "за Церкву" повинні мати якусь роль? Хіба не важливо виділити тільки роль адвката диявола, а всі інші будуть собою, без жодних ніків, ролей, назв, просто шукатимуть ОБГРУНТОВАНІ, ПОСЛІДОВНІ, ЧІТКІ і ОДНОЗНАЧІ контраргументи.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Новий розділ для дискусій

Повідомлення ShMariam » 27 січня 2013, 22:25

Just_me писав:Я тільки не розумію, чому всі, що говорять "за Церкву" повинні мати якусь роль? Хіба не важливо виділити тільки роль адвката диявола, а всі інші будуть собою, без жодних ніків, ролей, назв, просто шукатимуть ОБГРУНТОВАНІ, ПОСЛІДОВНІ, ЧІТКІ і ОДНОЗНАЧІ контраргументи.

Якщо всі "за"... Адвокатів диявола може бути кілька чи один? В останньому випадку той хто НЕ був адвокатом спочатку, міг би в чаті, або в приваті підказувати аргументи
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Новий розділ для дискусій

Повідомлення Just_me » 27 січня 2013, 23:25

ShMariam писав:Адвокатів диявола може бути кілька чи один?

Думаю, кожен, хто має цікаве запитання чи аргумент може його висвітлити в ролі адвоката диявола, але написавши перед тим виділеним кольором, як ми раніше і домовлялися, що саме в даному пості виконює таку роль. Тобто, як на мене, має бути головна особа-антагоніст і якщо комусь щось спадає на думку, теж може сказати, відповідно оформивши свій допис. І це не заважає йому в іншому дописі бути просто Андрієм, ВОлодею чи Олею. Лише головний адвокат має бути ним до кінця, це ІМХО.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Новий розділ для дискусій

Повідомлення ShMariam » 28 січня 2013, 14:33

Тоді домовляємся писати так:
Авокат диявола:
.......
......
....
_______
Це повідомлення не відображає моєї точки зору щодо даного питання. В цій дискусії-грі я виконую роль "адвоката диявола": посилання на правила гри.

Зробити цей спосіб оформлення правилом. Всі згодні?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Новий розділ для дискусій

Повідомлення Just_me » 29 січня 2013, 16:10

Оскільки заперечень немає, думаю, що всі :)
Пиши правила, викладай нам їх на обговорення і розпочинай гру.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Новий розділ для дискусій

Повідомлення ShMariam » 30 січня 2013, 10:11

Правила гри "брейнреслінг":
1. Брейнреслінг - гра-дискусія, при якій піднімаються актуальні питання, що стосуються вчення Католицької Церкви, її історії і сьогодення, життя християнина тощо. Рекомендується піднімати такі питання, які викликають неоднозначну і негативну оцінку в суспільстві.

2. Дозволяється створювати створювати теми, які вже були на Форумі. При створенні такої дискусії, дописувач створює нову тему в розділі "Балачка" з назвою "Брейнреслінг. Назва теми".

3. Автор теми - "Адвокат диявола" в першому повідомленні, обгрунтовуючи суть проблеми, висуває "претензію" Церкві. При цьому, всі його повідомлення повинні бути відповідно оформленні:
Авокат диявола:
.......
......
....
_______
Це повідомлення, в якому я свідомо заперечую науку Католицької Церкви, не відображає моєї точки зору щодо даного питання. В цій дискусії-грі я виконую роль "адвоката диявола": viewtopic.php?f=5&p=50839#p50813.

4. Будь-хто з дописувачів Форуму може "перейти на бік" "адвоката диявола". При цьому необхідно, щоб кожне його повідомлення було відповідно оформлене (п. 3).

5. В одній і тій же дискусії можна виступати і "адвокатом диявола", і його опонентом. Однак це не рекомендується авторові теми - при бажанні, він може допомогти своїм опонентам через чат або приват.

6. Усі дописи необхідно робити чітко, ясно, лаконічно, в міру детально, бажано своїми словами, без "простинь копійованих текстів". Забороняються аргументи у вигляді виключно посилання - хіба короткий зміст викладеного за цим посиланням (все, що необхідно для аргументу) і тоді посилання.

7.При цитуванні "адвоката диявола" потрібно вставляти в цитаті
Авокат диявола:....


8. Тема створена не для пошуку істини, а для її виявлення. :) В результаті "адвокат диявола" має програти.

9. У випадку порушень цих правил, повідомлення буде стерте або відредаговане.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Новий розділ для дискусій

Повідомлення Just_me » 30 січня 2013, 10:20

Молодець, Маріанно, від мене тобі подяка :Yahoo!:
Думаю, по ходу можуть виникнути моменти, які в правилах не враховані, але ми їх зможемо швидко доповнити. Не думаю, що їх буде багато.
Від себе додам, що сподіваюся не на балачку і роздуми на тему весни та кохання, а на чітку аргументацію, як у суді, де від аргументів залежить життя і честь якоїсь людини. На кожен аргумент мусить бути контраргумент, не стараймося заговорювати зуби опонентові. Бажано, якщо це не завадить цілісному сприйняттю конкретного поста, оформляти аргументи пунктами і так само на них відповідати, щоб цінна інфа не загубилася. Від мене наче б-то все, Маріанно, думаю ввечері як все потвердить отець і ніхто не матиме додаткових зауважень, можеш запустити свою довгоочікувану тему :)
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Новий розділ для дискусій

Повідомлення ShMariam » 30 січня 2013, 16:29

Just_me писав:.... можеш запустити свою довгоочікувану тему :)
Звісно, можу запустити... Тільки мені зараз катастрофічно не вистачає часу ні на що. Хіба що буду писати рідко... Чи може хтось хоче спробувати бути першим автором-"адвокатом диявола"?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Новий розділ для дискусій

Повідомлення Just_me » 30 січня 2013, 17:45

ShMariam писав:Звісно, можу запустити... Тільки мені зараз катастрофічно не вистачає часу ні на що. Хіба що буду писати рідко... Чи може хтось хоче спробувати бути першим автором-"адвокатом диявола"?

Е, ні, ти придумала - ти і розпочинай :) А ми ввійдемо в колію і тоді теж будемо теми просувати.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Новий розділ для дискусій

Повідомлення ShMariam » 30 січня 2013, 22:35

Just_me писав:
ShMariam писав:Звісно, можу запустити... Тільки мені зараз катастрофічно не вистачає часу ні на що. Хіба що буду писати рідко... Чи може хтось хоче спробувати бути першим автором-"адвокатом диявола"?

Е, ні, ти придумала - ти і розпочинай :) А ми ввійдемо в колію і тоді теж будемо теми просувати.

Почну, коли буду мати час трохи зібратися з думками.... Дуже дивне відчуття, коли "приміряєш" на себе роль "адвоката диявола".
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Новий розділ для дискусій

Повідомлення Just_me » 30 січня 2013, 23:15

ShMariam писав:Почну, коли буду мати час трохи зібратися з думками.... Дуже дивне відчуття, коли "приміряєш" на себе роль "адвоката диявола".

Почни із простого, складне саме з"явиться. Постав спочатку тезу, на яку не змогла відповісти в реальноу житті. :)
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Новий розділ для дискусій

Повідомлення ShMariam » 30 січня 2013, 23:43

Just_me писав:
ShMariam писав:Почну, коли буду мати час трохи зібратися з думками.... Дуже дивне відчуття, коли "приміряєш" на себе роль "адвоката диявола".

Почни із простого, складне саме з"явиться. Постав спочатку тезу, на яку не змогла відповісти в реальноу житті. :)

Я тему придумала давно, ще до того, як написала тут свою пропозицію щодо гри... Не придумала - в житті само прийшло.... Але хочеться зразу викласти аргументи. До речі, тут справа не в тому, що я щось не розумію - я не вмію пояснити іншим.

Але складність навіть не в тому, щоб сформулювати - я беру на себе роль, проти якої всім серцем протестую. Але гра є гра. :)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Новий розділ для дискусій

Повідомлення ShMariam » 31 січня 2013, 12:38

Трошки змінила правила. Додала про особливості цитування і підпис трошки розширила.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Брейнреслінг. Контрацепція

Повідомлення romanm » 01 лютого 2013, 20:41

ShMariam писав:Авокат диявола:
Заборона на використання різних видів контрацепції є необгрунтованою і шкодить сім’ї:
1) Нема жодної виразної заборони на їх використання в Біблії – історію Онана можна трактувати по іншому – його гріх полягає у небажанні продовжити рід, бо він мав такий обовязок.

Адвокат приймає документи Церкви, чи говоримо на рівні "натурального" закону?

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Новий розділ для дискусій

Повідомлення Just_me » 01 лютого 2013, 20:56

romanm писав:
ShMariam писав:Авокат диявола:
Адвокат приймає документи Церкви, чи говоримо на рівні "натурального" закону?

Я б казала на рівні природного закону, оскільки мета гри - навчитися аргументувати все простим людям, які не розуміють, чому так є. Бо "Церква так каже" - аргумент для Вас, для мене, для о.Олега, ним можна все що забажаєш пояснити, а людині пересічній, яка запитує, треба природні підстави до такої заборони.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.


Повернутись до “Зауваги та пропозиції”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей