Пропозиції щодо форуму

щодо вигляду, функціональності, наповнення, зручності офіційної сторінки та форуму УГКЦ.

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 22 квітня 2009, 09:13

Тарас_ писав:Пора вже пошукати і скористатись новішими розробками, більш зручними і не давлячим усім сірим на психіку.



Це ще як яка в кого психіка- когось "давить", комусь супер. Головне, що колір не червоно-чорний або чорно-зелений суціль. :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Тарас_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 217
З нами з: 17 квітня 2009, 14:33
Звідки: м Калуш, Івано-Франківська обл., Західна Україна
Контактна інформація:

Повідомлення Тарас_ » 23 квітня 2009, 08:57

mmm82 писав:
Тарас_ писав:Пора вже пошукати і скористатись новішими розробками, більш зручними і не давлячим усім сірим на психіку.



Це ще як яка в кого психіка- когось "давить", комусь супер. Головне, що колір не червоно-чорний або чорно-зелений суціль. :)


Природнє спирйняття коліру у людей в звичайному стані не сильно відрізняється. Червоний-це колір небезпеки, зелений яду, сірий усюди-пригнічення застою. Когось звісно може перти червоний, садиста якогось. Багато що залежить від настрою. Проте на форумні кольори як на прапор не налаштовуються.

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Голосування

Повідомлення Igor » 26 квітня 2009, 09:57

От цікаво було би мати відкрити статистику за результатами голосування, з метою уникнення зловживань.(наприклад реєстрація на форумі великої кількості користувачів однією людиною).
Душу - Богові, життя - Батьківщині, честь - собі...

Аватар користувача
kris15
дописувач
дописувач
Повідомлень: 72
З нами з: 12 жовтня 2008, 13:05

Повідомлення kris15 » 22 червня 2009, 16:33

V mene e propozucia schodo forymy. Ne zavjdu may mojluvisti pusatu ykrainskumu bykvamu i ce ya dymay ne dyje zrychno chutatu spivdopusyvacham ( i meni takoj :( ).
Otje proponyy vnestu taky opciy yak viretyalina klaviatyra dlia lydei yaki z bydi yakux pruchun ne mayti dostypy do ykrainsikgo alfavity v mereji.

Mene b dyje vtishula zmina na forymi takogo tupy!!! Diakyy!!!! :Rose:
Єдине, що має значення – це глибина і сила твоєї любові.
(М.Куаст)

ivtern
початківець
початківець
Повідомлень: 39
З нами з: 26 березня 2009, 14:54

форум

Повідомлення ivtern » 22 липня 2009, 13:48

Шановний адмін. Ставлю питання в приват - ніякої реакції...

Змушений повторити:
Чому повідомлення в темі починаються з стариз дат, а нові в кінці списку?


Всі форуми як форуми а тут вічно щось недороблено :o

Мaлuй
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 350
З нами з: 13 лютого 2009, 17:41

Re: форум

Повідомлення Мaлuй » 22 липня 2009, 20:54

ivtern писав:Всі форуми як форуми а тут вічно щось недороблено :o

:shock:
все тут дороблено! не звертай уваги, адмін... є просто такий тип людей, які постійно всім невдоволенні!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: форум

Повідомлення Олюнька » 23 липня 2009, 09:34

ivtern писав:Шановний адмін. Ставлю питання в приват - ніякої реакції...

Змушений повторити:
Чому повідомлення в темі починаються з стариз дат, а нові в кінці списку?


Всі форуми як форуми а тут вічно щось недороблено :o


На всіх форумах дописи йдуть по хронології. Чи я не так зрозуміла?
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

ivtern
початківець
початківець
Повідомлень: 39
З нами з: 26 березня 2009, 14:54

Повідомлення ivtern » 23 липня 2009, 11:32

Тут не питання, що хось чимось незадоволений. Я піднімаю реальну проблену на яку адмін не реагує.
Сподіваюся пояснень - тому що звик щоб на питання давали відповіді а не морозились.

І тема "Зауваги та пропозиції" якраз і є для таких питань.


Якщо адмін не розуміє можу показати наочно.

Головна сторінка-новини і прес релізи-Папа Бенедикт XVI підписав свою третю енцикліку: вверху сторінки повідомлення за 29 червня а внизу за 15 липня.

наприклад: беремо показувати новіші спочатку "ніби" помінялося на нормальний, але якщо ще раз ввійти в цю ж саму тему все стає по старому. і так всі теми.

Я як гісь який перший раз на форумі заглянув в якусь тему і побачив зразу повідомлення за 2006 рік складається враження що цей форум не популярний.

Потрібно щоб по замовчуванню показувались "новіші спочатку".

Якщо ви зрозуміли то підтримуйте :Yahoo!:

Мaлuй
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 350
З нами з: 13 лютого 2009, 17:41

Повідомлення Мaлuй » 23 липня 2009, 11:57

ivtern писав:Потрібно щоб по замовчуванню показувались "новіші спочатку".

особисто для мене це би було надзвичайно незручно -- на всіх форумах, в яких я приймаю участь, сортування дописів точнісінько таке, як тут.

ivtern писав:Якщо ви зрозуміли то підтримуйте

8) фіг там! я проти!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 23 липня 2009, 12:27

Мaлuй писав:
ivtern писав:Якщо ви зрозуміли то підтримуйте

8) фіг там! я проти!


Я теж проти. Виходить плутанина, бо всеодно читаєш зверху вниз, а як будуть новіші дописи, то прийдеться читать вгору. :o

Може ivtern кине нам лінк на якийсь форум, де воно працює?
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

ivtern
початківець
початківець
Повідомлень: 39
З нами з: 26 березня 2009, 14:54

Повідомлення ivtern » 23 липня 2009, 12:54

Я теж проти. Виходить плутанина, бо всеодно читаєш зверху вниз, а як будуть новіші дописи, то прийдеться читать вгору.


Якщо все перечитувати з початку то можна до кінця недочитати %)
Я особисто читаю останні повідомлення а Ви?


Прикладу не знайшов. :cry:

Дякую за пояснення: що всі форуми так працюють. :Rose:

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 23 липня 2009, 13:19

ivtern писав:Якщо все перечитувати з початку то можна до кінця недочитати %)
Я особисто читаю останні повідомлення а Ви?


Для того є колонка "останнє" і ви зразу потрапляєте на кінець.
Я читаю по-різному. Переважно тему дискусії задають якраз перші дописи.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 18 серпня 2009, 08:44

Спілкуючись на форумі місяців зо три, не зміг не побачити, що деякі пости пишуться досить в різкій формі. А, почитавши коменти до відео про підгорецьких на сайті ТСН, взагалі якось аж гидко стало.

Я, звісно, розумію, що деколи важко стримувати емоції, особливо тоді коли з"вляються провокатори. Але хотілося б, щоб було побільше стриманості саме тут, все таки офіційний форум УГКЦ. Бо потім всі наші недруги використовують нашу ж емоційність і нестриманість проти нас, мовляв
Глянь які в тій УГКЦ праведні християни, а шо ж тоді говорити про неправедних
І нічого дивного тут нема, самі ж ми даємо їм підгрунтя для цього. Мені, звісно, згіршення від того не буде, але когось воно дійсно може згіршити і відвернути від церкви, імхо
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 18 серпня 2009, 09:09

vitalko писав:
І нічого дивного тут нема, самі ж ми даємо їм підгрунтя для цього. Мені, звісно, згіршення від того не буде, але когось воно дійсно може згіршити і відвернути від церкви, імхо


Важливе знову зауваження. Варто діяти з любові без ненависті, бажаючи всім спасіння, навіть якщо хтось і хоче бути вперто нашим ворогом. Декотрі коментарі іноді просто шокують...

Та й існує теж таке поняття як "нетикет" http://si2000.beringisland.ru/sec-nq.shtm де визначені правила спілкування в кібер-просторі. Будьмо людьми. Опісля - християнами!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 26 серпня 2009, 09:54

Дописи взяті з теми:
http://forum.ugcc.org.ua/viewforum.php?f=3

На форум ніякого попа - богослова, або семінариста - отлічніка не можуть дати, зверніть увагу, це не форумчик села Козодоєво, а офіційний форум, і..???


Я, говорячи, про "попа - богослова" маю на увазі не ентузіастів, хто викроює деякі моменти зі свого життя щоби тут "полазити" і трохи помодерувати.
Ну, тим паче, о. Юстина, я давно тут не бачу, mykil, думаю, теж занятий. Тай здебільшого, "духовна особа" не означає, "спец" в різного роду питаннях, на які може відповісти той, хто спеціально вчився десь вище( історики, т.д.)

А про того, хто би мав час і можливість вести форум, авторитетно, тобто, відповідаючи на питання і т.д., які задаються учасниками, і не тільки, форуму.


Слушна пропозиція. Обома руками за! Тільки чи захочеться комусь за це подбати?.... Бо необхідність є, імхо.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

newroman
дописувач
дописувач
Повідомлень: 87
З нами з: 28 грудня 2008, 14:04

Повідомлення newroman » 10 вересня 2009, 22:20

годинник на форумі переведіть на годину вперед :)

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Повідомлення Tornado » 18 вересня 2009, 09:36

так, годинник справді йде не за київським часом.
і ще зробіть будь ласка нумерацію постів, як на інших форумах є.

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 18 вересня 2009, 14:07

newroman писав:годинник на форумі переведіть на годину вперед :)


Це в налаштуваннях користувача потрібно вибрати свій часовий пояс[/url]
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 20 вересня 2009, 17:05

"Пишіть грамотно та зрозуміло"- одна з рекомендацій стосовно нашого нашого форуму http://forum.ugcc.org.ua/profile.php?mode=register. На жаль, це часто тут порушується... Відредагувати всі явні граматичні повідомленнях просто не підсилу. Не раз редагую тільки найбільш кричущі. Але самому можна теж відредагувати власний коментар чи коментарі. Функція "редагування" включена, як бачимо.

"Чорновики" не всім до вподоби. Тому вважайте на те, що пишете та подаєте на весь світ. Щоб була була бодай якась елементарна чистота мови... Без всяких жаргонів, довільних розділових знаків тощо. Інколи через одну неправильно поставлену кому в реченні може змінитися суть. Якщо закінчили думку, то можна вже й поставити крапку. Це ніби дрібниці, але варто старатися покращувати наше тутешнє життя-буття, а не погіршувати його. Дякую за увагу! :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 17 жовтня 2009, 09:08

Відповідно до рекомендацій нашого форумі, як відомо, вказується, що при наводженні певної цитати, треба вказувати заодно і джерело інформації...

http://forum.ugcc.org.ua/profile.php?mode=register

Також варто при подаванні на форум якихось статей інших, чужих праць, навіть і невеликих, також це робити задля точності і справедливості. Щоб не було тут "базару" і щоб чужі погляди, пережиття, роздуми, зусилля не сприйняли за ваші та щоб уникнути різного роду непорозумінь...

Скопіювали щось з кібер-простору, подайте автора інформації, назву сайту тощо. Не спішіть відразу викладати сюди щось, не перевіривши добре перед тим. Якщо автор чи місце матеріалу "випадково загубилися", то назва чогось переважно залишається. Можна, отже, цю назву взяти з обивох боків у лапки та кинути, для прикладу, в пошук на Гугле. Так відразу знайдеться, як є десь у Неті разом з автентичним автором та веб-ресурсом. Мусить бути якийсь порядок у тому. А то доходить, на жаль, до несхвальних зловживань...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Повідомлення Yuriy D » 03 грудня 2009, 11:06

В мене така пропозиція до учасників форуму - поміняти аватарки в у профілях на фотографії.
Все таки форум християнський, і відкритість між учасниками тут ніяк не помішає. :)
Крім того, нмд, так буде значно простіше спілкуватися...

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 03 грудня 2009, 11:11

Yuriy Dzyoba писав:В мене така пропозиція до учасників форуму -


Тоді треба показати іншим добрий приклад... Якщо вже хтось має певну символічну аватарку (християнську, просто добру), котра користувача характеризує, то вже, певним чином, бачиш якось перед собою живу людину. Однак дехто тут постійно "без нічого". Буває, не раз трохи складно у спілкуванні на форумі, бо нік-логін може не дуже виділятися серед численних повідомлень форумчан. Імхо.:)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Повідомлення Yuriy D » 03 грудня 2009, 11:30

o.Mykil писав:
Yuriy Dzyoba писав:В мене така пропозиція до учасників форуму -


Тоді треба показати іншим добрий приклад... Якщо вже хтось має певну символічну аватарку (християнську, просто добру), котра користувача характеризує, то вже, певним чином, бачиш якось перед собою живу людину. Однак дехто тут постійно "без нічого". Буває, не раз трохи складно у спілкуванні на форумі, бо нік-логін може не дуже виділятися серед численних повідомлень форумчан. Імхо.:)

Звичайно, якщо дана ідея підтримається, я також поставлю свою фотографію (в мене вже навіть є одна на приміті :) )
Але поки що мені цікаво, яка думка інших користувачів відносно даного питання - та чи готові вони підтримати таку ідею?

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 03 грудня 2009, 11:36

Yuriy Dzyoba писав:Але поки що мені цікаво, яка думка інших користувачів відносно даного питання - та чи готові вони підтримати таку ідею?


Я так не хочу. Мені подобається час від часу змінювати аватарки, думаю що це має бути особистий вибір користувача. Зрештою, тут на форумі допускається дуже малий розмір ави, всі малюночки треба стискати і обрізати. :(
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 18 грудня 2009, 20:37

Слава Ісусу Христу! Хочу ще раз звернутися до цього питанння, котре вже порушили раніше декотрі наші юзери в іншій вітці http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1206&start=45 тобто, щоб було чітко видно, хто на нашому форумі отець, а хто - ні.

Тепер і сам бачу в цьому більшу потребу з метою уникнення різних зловживань, спекуляцій, провокацій...

От наприклад, зазначає людина у своєму профілі, що є тільки дяком. Потім коли порушує правила форуму, не реагуючи на зауваги модератора, коли у дописах категорично стверджує, що "не всі екстрасенси є окультистами" http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1576&start=15, видаючи себе своїм мовленням (навіть не починаючи з того, що це тільки на його думку і т. д.), починає звинувачувати у приватний (і не тільки) спосіб модератора, навіть вказуючи йому мало не по-наказовому, що має чинити тощо, то це негодиться вже так, на мій погляд. Починає признаватися тоді приватно, що є... отцем (невідомо до кінця якої конфесії). А як же тоді зазначена начебто реальна інфа про себе для багатьох? До чого це лукавство та створення конфліктних безпотрібних ситуацій?

Важко довіряти на фоні всього, що хтось може бути священиком, якщо він весь час прилюдно це замовчує. З таким успіхом будь-хто може це мені чи кому іншому заявити.

І не варто "наїзди" у приваті прирівнювати до св. Тайни Покаяння, коли щось потім виноситься з таких "розмов" на люди (наприклад, що хтось є теж тут священиком, хоч не признається), бо це дещо різні поняття зі своєю формою.

Хай мені хтось закине, що я голошу щось противне науці Христової Церкви, що розбігається в суті з Божим Словом. Поки що, Слава Богу, тільки чую від певних представників чоловічої статі одні невдоволення виключно щодо власних персон.

Так, я теж можу помилятися, теж маю власні прогрішення, а коли невідома мені особа починає мене звинувачувати у гордості (хоч її зародки через первородний гріх є в кожному і в кожній), упередженості, несправедливості, попри різні явні порушення правил форуму, то такій "грі" може настати тут небажаний КІНЕЦЬ!

Не всі ж форумчани-християни є за вільнодумство на офіц. форумі УГКЦ http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1590
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення Олюнька » 02 лютого 2010, 16:14

Видається мені, що на форумі в розділі Духовність бракує одної вітки.
Є теми, які відносяться до Духовності, але їх важко прив'язати до будь-якої з гілок, в результаті теми потрапляють в Балачку.
Наприклад, такі:
    З протистантизму додому ,
    Рух маргариток-молитва за священиків
    "Вражена блискавкою" або живе свідчення Глорії П.
    милостиня.
    Прощі, відпусти... Яка користь для християн?
    Піст.
тощо
Має бути вітка "Життя християнина" чи щось подібне.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення ShMariam » 09 лютого 2010, 17:25

Іноді (на щастя все рідше :) ) читаю деякі дописи і здається мені, щоб краще форуму не було... :( Коли дехто ображає опонентів, обмовляє всіх кого можна, щоб показати який я добрий... А це може бути навіть тяжкий гріх гордості, особливо коли йдеться про визначних осіб...
Я не маю на увазі випадків коли треба когось застерегти чи навернути
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення o.Mykil » 10 лютого 2010, 03:34

Олюнька писав:Видається мені, що на форумі в розділі Духовність бракує одної вітки.


Я за! Хто ще?:)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення о.Олег » 10 лютого 2010, 07:23

o.Mykil писав:
Олюнька писав:Видається мені, що на форумі в розділі Духовність бракує одної вітки.


Я за! Хто ще?:)

так :Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення o.Mykil » 10 лютого 2010, 07:30

о.Олег писав:
o.Mykil писав:
Олюнька писав:Видається мені, що на форумі в розділі Духовність бракує одної вітки.


Я за! Хто ще?:)

так :Rose:



Ок. Звертаюся зараз із цим проханням у приват до нашого адміна, бо не все можна особисто зауважити!:)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!


Повернутись до “Зауваги та пропозиції”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 46 гостей