Пропозиції щодо форуму

щодо вигляду, функціональності, наповнення, зручності офіційної сторінки та форуму УГКЦ.

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення andrey s. » 23 січня 2011, 16:43

Христос Народився!!! На мою думку,такі теми слід вам(постійним дописувачам,червона повна полоска,під ніком) обговорювати приватно.,...дійсно можливо і є потреба когось чи чиїсь стирати,,,Сподобався Ваш "кіллер" (можу стирати повідомлення,а можу і когось),,покажіть тільки пальцем :D ,,,,Люди якщо я прочитав,,і відчув що я можу бути тим кого зітруть,,то це можуть і інші...Надіюсь ви здатні зрозуміти про що я,,однозначно скажу-образити когось не хотів,,,,а ідея з днями нар. дуже чемна,,,,,
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення ShMariam » 23 січня 2011, 17:57

andrey s. писав:Христос Народився!!! На мою думку,такі теми слід вам(постійним дописувачам,червона повна полоска,під ніком) обговорювати приватно.,...дійсно можливо і є потреба когось чи чиїсь стирати,,,Сподобався Ваш "кіллер" (можу стирати повідомлення,а можу і когось),,покажіть тільки пальцем :D ,,,,Люди якщо я прочитав,,і відчув що я можу бути тим кого зітруть,,то це можуть і інші...Надіюсь ви здатні зрозуміти про що я,,однозначно скажу-образити когось не хотів,,,,а ідея з днями нар. дуже чемна,,,,,

Що за "кілер"? Модератор? Стирається дуже рідко, коли допис дуже сильно суперечить правилам Форуму. Але якщо людина, навіть з іншими переконаннями, чемно тут дискутує, то не стирають.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення andrey s. » 23 січня 2011, 19:37

Дякую,,,я розумів про що йдеться,,а про "кілера" це юмор,,можливо трохи невдалий....Це нормально, що люди які давно спілкуються,,обєднуються,,,і дуже добре,коли всі одностайні,,але буває порізному,,,.просто такі речі порізному сприймаються,,,для того і є модератор,,,чемність ще ніхто не відміняв,,,Доречі є інформація про Гошів(текстові документи),коротка історія,,про відпусти в Гошові,взагалі що це таке,роззпорядок богослужень,і т.д. ,,,якщо сайту це потрібно,то радо вишлю,,,
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення andrivovk » 23 січня 2011, 19:47

andrey s. писав:,Доречі є інформація про Гошів(текстові документи),коротка історія,,про відпусти в Гошові,взагалі що це таке,роззпорядок богослужень,і т.д. ,,,якщо сайту це потрібно,то радо вишлю,,,

В нас є тема "Прощі, відпусти... Яка користь для християн?"
Можете там дати цю інформацію.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення ShMariam » 23 січня 2011, 19:49

andrey s. писав:Доречі є інформація про Гошів(текстові документи),коротка історія,,про відпусти в Гошові,взагалі що це таке,роззпорядок богослужень,і т.д. ,,,якщо сайту це потрібно,то радо вишлю,,,

:) Висилайте, буде в нас тема про Гошів :wink:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення andrey s. » 23 січня 2011, 19:54

Так,я бачив,,і цого там нема,,просто хотів спитати чи це потрібно,,і чи текстові документи зручні для перегляду,,,я в компі чайник,,але вже є повід навчитись,,вишлю,,Бачив тут на сайті як це зробити,,але посилання,,,на рахунок текст.док. не знаю чи зручно для перегляду????
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення ShMariam » 23 січня 2011, 20:03

andrey s. писав:Так,я бачив,,і цого там нема,,просто хотів спитати чи це потрібно,,і чи текстові документи зручні для перегляду,,,я в компі чайник,,але вже є повід навчитись,,вишлю,,Бачив тут на сайті як це зробити,,але посилання,,,на рахунок текст.док. не знаю чи зручно для перегляду????

Можна створити нову тему і подати там інформацію. Але великі уривки тексту незручні для перегляду, тому можна дати посилання на відповідний сайт тут. Це ж інформація з якогось сайту?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення andrey s. » 23 січня 2011, 20:11

ні це текстові док.взяті з Гошова,,було-би посилання,то я би справився,,
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення ShMariam » 23 січня 2011, 22:43

andrey s. писав:ні це текстові док.взяті з Гошова,,було-би посилання,то я би справився,,

Тоді можна скоротити і подати найцікавіше. Якщо маєте час, звісно. :)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення о.Олег » 23 січня 2011, 22:45

ShMariam писав:...Що за "кілер"? Модератор? ...

стираю тут лише я грішний і може дійсно щось стер недоречно (свідомо :) це робив лише 3 рази за моє тут перебування) - напишіть приватно, якщо можна
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення Злий Іван » 08 лютого 2011, 10:14

Було б чудово, коли б значки тем десь внизу були пояснені... :Rose:
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення andrey s. » 08 лютого 2011, 11:31

"значки тем" -що це?? Якщо йдеться про назву теми,,то розумію..І коли так,,чудова ідея. :good: .Особливо якщо давати пояснення призначиння теми...Менше було-би непорозумінь і оффтопу(невтему)...Це особливо корисно для початківців(говорю впевненно,,бо сам такий) :oops:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення Yur » 29 квітня 2011, 16:16

Було б добое ввести ліміт на кількість знаків (слів) в одному повідомленні.
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення Олюнька » 29 квітня 2011, 16:31

Yur писав:Було б добое ввести ліміт на кількість знаків (слів) в одному повідомленні.

то ніц не дась, будуть писати по кілька повідомлень підряд. найкраще, використовувати списки, що розгортаються, я ше не дослідила чи в нас так можна
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення romanm » 24 травня 2011, 07:52

Шановне паньство, ачи не було би ліпше. Як би в темі "Запитання відповіді", кожне питання йшло би окремою темою?

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення Just_me » 23 серпня 2011, 12:33

Прохання до модераторів: у нас тут часто стається, що хтось реєструється і зразу ж створює тему з назвами на зразок "шлюб" viewtopic.php?f=20&t=2388 viewtopic.php?f=20&t=2495 , Як уневажити шлюб viewtopic.php?f=20&t=1908 і так далі. Чи не можна було б всі ті теми об"єднати, і якось людей наштовхнути на думку, що слід принаймні переглянути існуючі теми перш, ніж створювати нові, а то хаос наступить... Бо люди собі не завдають клопоту, що хочуть сказати, те пишуть в нову тему. Дякую.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення ShMariam » 27 серпня 2011, 20:02

Може пора нарешті забанити nahaza ?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення viter » 28 серпня 2011, 14:16

ShMariam писав:Може пора нарешті забанити nahaza ?

Я просив про це о. Олега, але він напевно зараз не має можливості бути на форумі. Коли повернеться, думаю, обов'язково забанить. Я б вже давно це зробив, але не маю таких повноважень, тому просто видаляю повідомлення цього користувача (який напевно є ботом) як тільки помічаю.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення andrey s. » 28 серпня 2011, 19:53

viter писав:
ShMariam писав:Може пора нарешті забанити nahaza ?

Я просив про це о. Олега, але він напевно зараз не має можливості бути на форумі. Коли повернеться, думаю, обов'язково забанить. Я б вже давно це зробив, але не маю таких повноважень, тому просто видаляю повідомлення цього користувача (який напевно є ботом) як тільки помічаю.

Та тут нема про що балакати.Поки нема отця, пропуную навіть не переглядати ті повідомлення.
Хай собі пучиться....
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення о.Олег » 28 серпня 2011, 19:58

andrey s. писав:
viter писав:
ShMariam писав:Може пора нарешті забанити nahaza ?

Я просив про це о. Олега, але він напевно зараз не має можливості бути на форумі. Коли повернеться, думаю, обов'язково забанить. Я б вже давно це зробив, але не маю таких повноважень, тому просто видаляю повідомлення цього користувача (який напевно є ботом) як тільки помічаю.

Та тут нема про що балакати.Поки нема отця, пропуную навіть не переглядати ті повідомлення.
Хай собі пучиться....

перепрошую - не мав можливості доступитись до Мережі
забанено
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

євдоким
дописувач
дописувач
Повідомлень: 128
З нами з: 18 червня 2010, 14:41
Звідки: Удеч
Контактна інформація:

Re:

Повідомлення євдоким » 09 вересня 2011, 12:36

Олюнька писав:Я читаю по-різному. Переважно тему дискусії задають якраз перші дописи.

Цілком Вас підтримую !!! Особисто мені цікаво перечитувати чим цікавляться відвідувачі форуму !!!

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Форум

Повідомлення Злий Іван » 09 вересня 2011, 12:48

Коли я ув'язуюся в тему, то читаю її всю. :shock: :O:
Але не всю пам'ятаю. :(
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення ShMariam » 15 жовтня 2011, 18:02

Може варто об'єднати теми "Прохання про молитву", "Молитовні інтенції", "Прошу помолиться" і дати в розділ "Прошу допомогти/Хочу допомогти". А то на схвалення Адміна треба ще не відомо скільки чекати, а молитва може бути потрібна терміново.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення andrey s. » 15 жовтня 2011, 18:26

ShMariam писав:Може варто об'єднати теми "Прохання про молитву", "Молитовні інтенції", "Прошу помолиться" і дати в розділ "Прошу допомогти/Хочу допомогти". А то на схвалення Адміна треба ще не відомо скільки чекати, а молитва може бути потрібна терміново.

Та звичайно, я навіть не знаю, а для чого той адмін для цього. Тобто якщо у Вас є можливості то зробити, то можна то просто погодити і зробити. Якщо Вам дались такі можливості, то напевне не просто так. Чого по дрібницях адміна турбувати.
А взагалі, адмін точно на неньці Україні, щось його гукали-гукали, ще з часів питання про конфесійність, і ніц.
Невидимий адмін.:pardon:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення ShMariam » 15 жовтня 2011, 18:30

andrey s. писав:А взагалі, адмін точно на неньці Україні, щось його гукали-гукали, ще з часів питання про конфесійність, і ніц.
Невидимий адмін.:pardon:

Моє повідомлення про конфесійність він прочитав, це видно, тільки відповіді ніякої нема. Очевидно, це не просто робиться. Занятий. :pardon:

А може то я винна (вибачайте за офтоп) :) :
andrey s. писав:Я навіть не уявляю як цю петицію написати п.Маряна,якось придумайте,щоб психологічної трауми не було,щоб п.Адмін не перелякався,побачивши цей список,ато як прочитає,налякається,то будем його по всій Україні шукати,а можливо і закордон чкурне.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення andrey s. » 15 жовтня 2011, 18:59

ShMariam писав:
А може то я винна (вибачайте за офтоп) :) :
andrey s. писав:Я навіть не уявляю як цю петицію написати п.Маряна,якось придумайте,щоб психологічної трауми не було,щоб п.Адмін не перелякався,побачивши цей список,ато як прочитає,налякається,то будем його по всій Україні шукати,а можливо і закордон чкурне.

:D , будемо надіятись на краще. Хоча такі трауми безслідно не проходять. :D (жартую,,,звичайно)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення о.Олег » 15 жовтня 2011, 20:28

ShMariam писав:Може варто об'єднати теми "Прохання про молитву", "Молитовні інтенції", "Прошу помолиться" і дати в розділ "Прошу допомогти/Хочу допомогти". А то на схвалення Адміна треба ще не відомо скільки чекати, а молитва може бути потрібна терміново.

об'єднаємо. Але в Афіші послання з'являються і без згоди адміністрації, лише із запитом про згоду. Чи це лише мені-модератору видно?
стосовно ж Адміна - нє абіжать :D
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення ShMariam » 15 жовтня 2011, 21:39

о.Олег писав:об'єднаємо. Але в Афіші послання з'являються і без згоди адміністрації, лише із запитом про згоду. Чи це лише мені-модератору видно?
стосовно ж Адміна - нє абіжать :D
З повагою, о.Олег

Я сьогодні написала в Афіші повідомлення, а воно не появилося. Ще один доказ того, що Адмін десь пропав :) Ми його не абіжаєм чесно-чесно :D .
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення andrey s. » 15 жовтня 2011, 21:47

ShMariam писав:
о.Олег писав:об'єднаємо. Але в Афіші послання з'являються і без згоди адміністрації, лише із запитом про згоду. Чи це лише мені-модератору видно?
стосовно ж Адміна - нє абіжать :D
З повагою, о.Олег

Я сьогодні написала в Афіші повідомлення, а воно не появилося. Ще один доказ того, що Адмін десь пропав :) Ми його не абіжаєм чесно-чесно :D .

Не тримайте тягар в душі, зкиньте його, Вам лекше стане.
Зізнайтесь, навіщо п.Адміна абіделі. Він після Вашої петиції пропав, це засвідчино документально. Факти наліцо.
Ще скажіть що у Львові з ним не бачились, і не грозили йому розправою.
Мар'яно, ми Вас любим, ми розділим Ваш тягар, зізнайтесь, навіщо лопату просиоли у мене, і питались як до лісу доїхати.
:cry:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення Just_me » 16 жовтня 2011, 19:23

У мене така об"ємна пропозиція...
На форумі, нмд, трохи хаосно останнім часом. Хотілося б, щоб він набрав більш акуратного вигляду. Всі теми, до прикладу, бажано щоби починалися або з великої, або з малої букви. Щоб мали чітку назву, бо часто по назві не розуміло, про що вона. Багато тем дублюються, або дуже близькі, їх бажано об"єднати. Є дуже роздроблені теми, які просто заповнюють форум формою, але не змістом. Заплетенюк і Кураєв, до прикладу. Якось би їх однією загальною назвою об"єднати.
І надіюся, адмін знайдеться... Бо нових не прибуває, ті що були - йдуть....
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.


Повернутись до “Зауваги та пропозиції”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей