Пропозиції щодо форуму

щодо вигляду, функціональності, наповнення, зручності офіційної сторінки та форуму УГКЦ.

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення o.Mykil » 23 квітня 2010, 16:45

Вважаю, що рубрику "Богослов'я" має модерувати людина (люди) з богословською освітою, то не раз бачиться абсурд і толерування теологічних викривлень, не знання чіткої католицької доктрини і т. д. :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення о.Олег » 23 квітня 2010, 20:40

o.Mykil писав:Вважаю, що рубрику "Богослов'я" має модерувати людина (люди) з богословською освітою, то не раз бачиться абсурд і толерування теологічних викривлень, не знання чіткої католицької доктрини і т. д. :)

отче - візьметеся?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення o.Mykil » 24 квітня 2010, 14:54

Христос Воскрес! Вважаю, що слід юзера-порушника після 2-3 офіційних попереджень нарешті вже банити, щоб не порушувати гармонії спілкування на форумі, а не бавитися тривало в "котика-мишки" та чекати на ще більші "чудеса", зокрема антикатолицькі, наприклад, тут viewtopic.php?f=9&t=1178&start=180

Дякую за увагу! :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення о.Олег » 27 квітня 2010, 10:35

o.Mykil писав:Христос Воскрес! Вважаю, що слід юзера-порушника після 2-3 офіційних попереджень нарешті вже банити, щоб не порушувати гармонії спілкування на форумі, а не бавитися тривало в "котика-мишки" та чекати на ще більші "чудеса", зокрема антикатолицькі, наприклад, тут viewtopic.php?f=9&t=1178&start=180

Дякую за увагу! :)

насправді - це основне і єдине питання, яке можемо розглядати з протестантами. Кожне цитування Біблії у тій чи іншій (полеміках з протестантами) темах з нашого боку розцінюю як, нажаль, гласне або негласне "так" їхньому відходу від Христової Церкви. Тобто, думаю, на кожен закид протестантизму у кожній темі існує єдине запитання: "чому цитуєш Біблію?". Всі інші теми розмови з протестантами будуючого сенсу не мають - їхня логіка (а відтак - тих, що намагаються з ними дискутувати) відштовхується від руїни, яка в умах/фантазіях багатьох перетворила Церкву Христову з Церкви Духа Святого в "релігію Книги"...
думаю, тут жодних "котики-мишки": треба навчитися всім нам говорити від керованої Христом і надхненої Духом Церкви, а не лише від Книги. Гарна нагода вчитися. Допоки інша сторона намагається не порушувати правил Форуму - намагаймося дискутувати, пояснювати. Це можливо не допоможе "їм", але напевне потрібно "нам".
З повагою
священик Олег Жаровський
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення luksander » 28 квітня 2010, 21:10

Христос воскрес!
І нам. :)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення o.Mykil » 08 травня 2010, 06:55

о.Олег писав:думаю, тут жодних "котики-мишки"


:D
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
ієром. Діонисій
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 220
З нами з: 16 вересня 2009, 11:50
Звідки: Львів -- Рим

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення ієром. Діонисій » 12 травня 2010, 10:22

Yuriy D писав:В мене така пропозиція до учасників форуму - поміняти аватарки в у профілях на фотографії.

o.Mykil писав:Якщо вже хтось має певну символічну аватарку (християнську, просто добру), котра користувача характеризує, то вже, певним чином, бачиш якось перед собою живу людину... Буває, не раз трохи складно у спілкуванні на форумі, бо нік-логін може не дуже виділятися серед численних повідомлень форумчан.

Yuriy Dzyoba писав:...мені цікаво, яка думка інших користувачів відносно даного питання...

Олюнька писав:Я так не хочу. Мені подобається час від часу змінювати аватарки, думаю що це має бути особистий вибір користувача...

Думаю, що треба залишити кожному право самому вирішувати. :Rose:

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення o.Mykil » 12 травня 2010, 15:20

Дай Боже! Раджу модераторам працювати ефетивніше. Видаляти флуд (писанину не по темі часто), бо чомусь це нині, як на мене, занедбалося... Мають на це право і завдання. Це ж для добра всіх. "Сміття" тут теж не бракує... %)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення о.Олег » 12 травня 2010, 15:28

o.Mykil писав:...Мають на це право і завдання...

це для мене грішного є актуальним: можна про це на основі документів Форуму?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення o.Mykil » 12 травня 2010, 23:07

о.Олег писав:
o.Mykil писав:...Мають на це право і завдання...

це для мене грішного є актуальним: можна про це на основі документів Форуму?


На основі правил форуму та мовою про повноваження модераторів на ньому. Раджу повторити чи ознайомитися. Щасти! :crazy:
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення о.Олег » 13 травня 2010, 06:05

o.Mykil писав:
о.Олег писав:
o.Mykil писав:...Мають на це право і завдання...

це для мене грішного є актуальним: можна про це на основі документів Форуму?


На основі правил форуму та мовою про повноваження модераторів на ньому. Раджу повторити чи ознайомитися. Щасти! :crazy:

просив конкретне посилання про права і завдання модератора, якщо можна.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення o.Mykil » 13 травня 2010, 07:00

о.Олег писав:просив конкретне посилання про права і завдання модератора, якщо можна.


Ви просили про якісь "документи форуму". %)

Хто такі Модератори?

Модератори - це користувачі (або групи користувачів), чия робота полягає у щоденному стеженні за роботою форуму. Вони мають можливості редагування та видалення повідомлень, закриття, відкриття, переміщення, видалення та об'єднання тем в форумі, який вони модерують. Основне завдання модераторів - не допускати відхилень від тем (офтопіків) та розміщень образливих та неприємних матеріалів.


faq.php#f4r1

На жаль, флуду скрізь хоч греблю гати. І не видаляється... =@
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення Злий Іван » 13 травня 2010, 07:56

Пропоную у профіль обов'язково вносити стать (або звертання), щоби знати як звертатися. Я, от, проколовся недавно :sorry:
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення o.Mykil » 13 травня 2010, 15:12

Злий Іван писав:Пропоную у профіль обов'язково вносити стать (або звертання), щоби знати як звертатися. Я, от, проколовся недавно :sorry:


Давно пора, практична річ. А то не розберешся не раз по вельми "кучерявому" псевду... %) :D
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення о.Олег » 13 травня 2010, 19:10

o.Mykil писав:Хто такі Модератори? Модератори - це користувачі (або групи користувачів), чия робота полягає у щоденному стеженні за роботою форуму. Вони мають можливості редагування та видалення повідомлень, закриття, відкриття, переміщення, видалення та об'єднання тем в форумі, який вони модерують. Основне завдання модераторів - не допускати відхилень від тем (офтопіків) та розміщень образливих та неприємних матеріалів.http://forum.ugcc.org.ua/faq.php#f4r1
На жаль, флуду скрізь хоч греблю гати. І не видаляється... =@

а - так це я читав. Думав є ще щось. Зауважив, що на Форумі з'являються час від часу нові Ніки, що ніби навмисне допускаються "відхилень від тем (офтопіків) та розміщень образливих та неприємних матеріалів" і видаляння їх дописів-криків має певний будуючий для Форуму сенс. Інша річ - постійніші дописувачі, для яких отим "видалянням" ніби дається "зелене світло" на подальше ображання, високомірне ставленя до опонентів - адже "однаково модератор витре". Дуже надіюся, що невидаляння саме таких випадків буде мати будуючий сенс для внутрішнього життя і християнської постави щодо ближніх як для таких постійніших дописувачів Форуму, так і для Форуму вцілому. Це важчий, але нмд кращий/певніший шлях до "недопущення відхилень від тем та розміщення неприємних матеріалів". Надіюся - пояснив свої дії модератора. Сподіваюся на розуміння складної ситуації форумних дискусій. З повагою, о.Олег Жаровський.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення o.Mykil » 14 травня 2010, 06:20

Все-таки набагато краще, мабуть, коли є якраз група компетентних модераторів, коли не є однобокий (інколи недосконалий підхід до суті справи). Коли є солідарність з іншими... :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення romanm » 14 травня 2010, 07:44

o.Mykil писав:Все-таки набагато краще, мабуть, коли є якраз група компетентних модераторів, коли не є однобокий (інколи недосконалий підхід до суті справи). Коли є солідарність з іншими... :)

Тоді зробити якусь " раду" в приваті серед модерів 2 -3 і вирішувати, але останнє слово за супер-модером. Як вирішеть так і фіят:)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення о.Олег » 14 травня 2010, 08:09

o.Mykil писав:Все-таки набагато краще, мабуть, коли є якраз група компетентних модераторів, коли не є однобокий (інколи недосконалий підхід до суті справи). Коли є солідарність з іншими... :)

так радимося. З Олюнькою, Адміном, Ігором (інші, нажаль, майже не бувають). При реорганізації Форуму, можливо, долучаться інші модератори. Пропоную о.Микілу взяти на себе модерування богословських диспутів.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення romanm » 14 травня 2010, 09:37

Пропоную о.Микілу взяти на себе модерування богословських диспутів.
:good:

orest
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 189
З нами з: 06 березня 2006, 14:57
Звідки: Ukraine

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення orest » 14 травня 2010, 14:21

о.Олег писав: Пропоную о.Микілу взяти на себе модерування богословських диспутів.

:shock: :no:
я проти модерування о.Микіл, оскільки вже багато осіб висловлювались про його однобоке, а деколи й зверхнє ставлення в дискусії... модератор повинен бути більш гнучким і второпним... модератор це не просто цензор, який всіх рівняє під себе і свої погляди.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення o.Mykil » 14 травня 2010, 15:09

о.Олег писав:Пропоную о.Микілу взяти на себе модерування богословських диспутів.


Дякую, отче, за довіру, але вже ніс цю ношу... Та й нема часу і здоров'я на все. То специфічний розділ. На жаль, тут теж діють і такі, що проголошують часом антикатолицькі думки, зокрема промосковські, і хочуть, щоб їх толерували весь час спокійно. Та й не догодиш усім, зокрема декотрим...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення o.Mykil » 14 травня 2010, 15:12

orest писав:бути більш гнучким і второпним... модератор це не просто цензор, який всіх рівняє під себе і свої погляди.


Свої погляди? Особисто Вам, п. Оресте, радив би триматися більше саме католицької доктрини, і ваша "повага" теж мені відома... З Богом! Христос посеред нас. :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення о.Олег » 14 травня 2010, 15:31

orest писав:
о.Олег писав: Пропоную о.Микілу взяти на себе модерування богословських диспутів.

:shock: :no:
я проти модерування о.Микіл, оскільки вже багато осіб висловлювались про його однобоке, а деколи й зверхнє ставлення в дискусії... модератор повинен бути більш гнучким і второпним... модератор це не просто цензор, який всіх рівняє під себе і свої погляди.

тут важко - спробував підвести всіх під Вчення Церкви і то образилися. Зображення
Може отець Діонісій згодиться?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

orest
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 189
З нами з: 06 березня 2006, 14:57
Звідки: Ukraine

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення orest » 14 травня 2010, 16:20

о.Олег писав: Може отець Діонісій згодиться?


було б добре. здається о.Діонісій намагається досить виважено вести дискусію... :roll:

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення Олюнька » 17 травня 2010, 15:59

orest писав:
о.Олег писав: Може отець Діонісій згодиться?


було б добре. здається о.Діонісій намагається досить виважено вести дискусію... :roll:


Все класно, але таким чином знову (вже втретє) наступимо на одні і ті ж граблі.
Трохи різні речі модерувати і вести дискусію. З тим зіткнувся о. Микіл, з тим тепер бореться о. Олег. Згадайте Кактуса, який всюди писав про "привласнення" форуму чи Вову, який до кожного допису додавав "бо ви маєте владу на форумі".
Тут потрібно придумати щось нове. Можливо, звести функції модератора до чисто технічної роботи, а крім того створити певну Раду з отців, які б могли дискутувати, надавати авторитетні відповіді і коригувати роботу форуму.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення o.Mykil » 19 травня 2010, 05:21

Олюнька писав:
Все класно, але таким чином знову (вже втретє) наступимо на одні і ті ж граблі.
Трохи різні речі модерувати і вести дискусію. З тим зіткнувся о. Микіл, з тим тепер бореться о. Олег. Згадайте Кактуса, який всюди писав про


Людина, мабуть, не орієнтується у першочерговому завданні модератора (його привілегійованих, певною мірою, правах) на форумі УГКЦ, а саме наводити порядок, зокрема якщо він є один, все тягне сам, викроюючи добровільно вільні хвилини (години) із свого часто діяльного життя... Поки що він і ще, мабуть, двоє побачили виключно "зверхнє ставлення до себе", а не так уже й багато... %)
Вести для модератора "спокійно дискусію"- вже потім. Це найперше до всіх належить. На жаль, з боку п. Ореста, коли був модератором, бачив більше нападки на мою особу (публічні і приватні зневаги), зокрема коли відповідно до офіційних правил робив зауваги, бо вже занадто було як і проголошення декотрих антицерковних речей... За що і забанили справедливо. :shock:
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення romanm » 19 травня 2010, 08:58

Модеторіал = як англійський суд, який тільки слухає аргументи сторін і все? Це було би нормально, якби форум не був віднесений до УгкЦ. Тут, модератор повинен втручатися, бо за ним останнє слово в дискусіії, імхо.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення о.Олег » 19 травня 2010, 11:17

Олюнька писав:Тут потрібно придумати щось нове. Можливо, звести функції модератора до чисто технічної роботи, а крім того створити певну Раду з отців, які б могли дискутувати, надавати авторитетні відповіді і коригувати роботу форуму.

:) думаю, поступово до цього доростемо. І не лише "з оо. форуму" нмд має бути така Рада. Але у кожному разі не демократичне "за/проти" має вирішувати проблематичні питання, а визнання: "про це Церква (на такому ось рівні) сказала отак", а "про це - ні"; тут "людина висловлює свою приватну думку і має на це право", а тут "людина виразно вчить чогось іншого, аніж Свята Церква вірити навчає і проповідує себе". По суті, вся проблематика з моїм особистим втручанням в якості модератора може бути зведена до цих напрямних Церкви. А незадоволені будуть і їх буде рівно ж стільки, скільки є незадоволених Церквою. Надіюсь, що пишу зауваження коректно і не ображаю гідності людини - надіюсь, не додав до полків незадоволених Вченням Церкви ображених словами модератора. Якщо є такі і це не про Вчення Церкви - пишіть: дійсно не хотів би когось згіршувати своїми неповносправностями. З повагою, о.Олег Жаровський
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення o.Mykil » 23 травня 2010, 14:45

Цікаво, доки на форумі фігуруватимуть так звані "мертві" модератори? Бо ж є кілька, яких знаємо саме більше по ніках, ніж праці- коментарях, порадах тощо... :shock:
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Пропозиції щодо форуму

Повідомлення о.Олег » 23 травня 2010, 17:17

o.Mykil писав:Цікаво, доки на форумі фігуруватимуть так звані "мертві" модератори? Бо ж є кілька, яких знаємо саме більше по ніках, ніж праці- коментарях, порадах тощо... :shock:

ну... є такі "мертві", на яких Форум і тримається, хоч сюди поговорити приходять рідко, а є й так, як кажете Ви... Позапитуємо - трошки маємо людей, яким будемо пропонувати помогти Форуму...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Зауваги та пропозиції”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей