Сторінка 1 з 1

Сайт УГКЦ і Зустріч Родин в Валенсії

Додано: 10 липня 2006, 16:27
terri
Якось повз увагу Сайту УГКЦ пройшов цей нещодавній християнський форум. Невже там не було представників з України? Адже були від РПЦ, Сирійської ПЦ, Німецької Лютеранської Церкви.
Розумію, що це є офіційний сайт УГКЦеркви, і публікує передовсім інформацію, що стосуються життя цієї Церкви, але чомусь плітки з Ватикану публікуються, (передруком, на загал, з російських інформ-агенств), а от про Св. Літургію, яку відправив Папа Венедикт XVI за участю понад 1,5 млн. вірних - ні слова? До речі, у Валенсії є друга за чисельністю українська громада в Іспанії.
(Прохання до адміністратора не переносити тему до розділу "УГКЦ за кордоном", бо йдеться саме про наповнення сайту УГКЦ)

Re: Сайт УГКЦ і Зустріч Родин в Валенсії

Додано: 10 липня 2006, 19:35
ihor
terri писав:Якось повз увагу Сайту УГКЦ пройшов цей нещодавній християнський форум. Невже там не було представників з України?

Хочемо просити (і вже не раз це робили) про співпрацю, адже справді не можливо за всім встигнути, а тому очікуємо від вас (очевидців подій) не тільки зауваг, а інформацію про подію (достовірну і оперативну). Тоді ніщо, що стосується життя нашої спільноти не пройде повз увагу "Сайту УГКЦ".

Додано: 11 липня 2006, 12:48
terri
Я, на жаль, там не був, :? а на сайті УГКЦ шукав якусь інформацію :roll: і здивувався...