Призначення Нового Завіту

переклади, пояснення, роздуми

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Чим осоьисто для Вас є Новий Завіт

Законом
0
Немає голосів
Історичною книгою
0
Немає голосів
Ключем (в розумінні цієї теми)
6
86%
Іншим
1
14%
 
Всього голосів: 7

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Призначення Нового Завіту

Повідомлення Igor » 18 січня 2009, 02:26

Хочу запропонувати шановному товариству цю тему для визначення і обговорення поняття Святого Письма. Одразу хочу наголосити, що в це поняття я включаю тільки Новий Завіт і вважаю ці два поняття синонімами(принаймі в межах цієї теми). Також цією темою не ставиться за мету розгляд питання про те, які джерела повинні включатися в це поняття, тому прошу всі роздуми зосередити на темі призначення Святого Письма особисто для Вас.

Отже, почнемо з невеликого вступу.
Ми всі як освідченні люди знаємо, що вся інформація про будову будь-якого живого організму на Землі(беремо до уваги рослини і вищі форми життя, бактерії і віруси упускаємо для спрощення) зберігається і передається від покоління до покоління через насіння (…) шляхом кодування інформації в ДНК. Але насіння (візьмемо для спрощення рослини) має достатньо незначні розміри, а кінцева рослина має безкінечну кількість форм і розмірів з обов’язковим дотриманням певних класових ознак. Отже чим є код ДНК і чи є повним? Звідки рослина черпає інформацію про те, якої вона повинна бути форми, розміру і ін? Чи не можна в даному випадку припустити, що насіння (Код ДНК) є лише частиною інформації і крім основних параметрів містить ще і джерело повної інформації(істину) про цю рослину, до якого рослина доступається в процесі свого розвитку?

А тепер ми готові повернутися до основної теми.
Отже, чому Ісус за роки свого життя не залишив нам жодного письмового джерела для роз’яснення свого вчення? Чому Євангелія є такими незначними за розміром(все відносно) і в них немає прямої відповіді на всі питання, які зараз постають перед нами? Чому Євангелісти описують лише незначний проміжок життя Христа? Чому багато інформації є прихованою і передається нам з тлумаченнями для її розкодування?

Отже.
Чим не є Новий Завіт:
Історичною книгою – хоча новий Завіт і базується на реальних історичних подіях, які мали місце в чітко визначеному часовому проміжку, ми не можемо вважати його історичною книгою, оскільки спосіб викладення і подання інформації досить часто нехтує історичними даними, які були би доречними для чіткої історичної інтерпретації тієї чи іншої події.
Законом – закон дає відповіді на всі питання, які виникають в його користувачів, крім того він враховує усі можливі аспекти і юридичні особливості кожної ситуації. До того ж закон відзначається ще і доволі чіткими формулюваннями, чого немає в Євангелістів, які подекуди одну і ту саму подію описують по різному(деколи це навіть може викликати протиріччя)

Чим усе таки є Новий Завіт
Виходячи з усього вищенаведеного Новий Завіт можна назвати ключем до істини, до справжнього джерела з якого ми можемо почерпнути все те, чого потребуємо (відповіді на наші питання). Причому в цьому джерелі є відповіді на усі питання, з врахуванням усіх можливих аспектів. І власне Ісусу не було потреби залишати нам писемні відомості про це, тому що це в принципі неможливо. Крім того Він не міг марнувати час на письмо, коли йому потрібно було діяти – дати нам ключників(Євангелістів, яких Він спеціально готував), які повинні були передати наступним поколінням ці знання.

А як користуватися цим ключем.
Це дуже складний ключ, для його використання нам необхідно володіти певним рівнем розвитку як духовного так і фізіологічного(розумові здібності), причому як у випадку окремих особистостей, так і випадку цілих народів. Протягом всього часу володіння ключем ми(людство) постійно намагалися скористатися ним, але це нам так і не вдалося, оскільки наші спроби більше нагадували крадіжку зі взломом. Замість того, щоб змінитись самим, ми намагалися змінити ключ, підігнати його під себе і коли хтось нам казав, що ми чинимо неправильно, звинувачували його в єресі. Так ми поділились на тих, хто сказав, що ключ – це закон і підлягає дослівному виконанню, і тих хто вигнувши і спотворивши ключ під себе оголосив, що володіє оригіналом і закрив його в сейфі, не використовуючи за призначенням.

Так усе таки, як відкрити двері?
На необхідно «вигнутись» самим, очистивши ключ від всіх подряпин, які ми залишили на ньому.

А як його очистити?
Зараз ключ більше нагадує матове скло вкрите фарбою, яке стало таким через те, що ми намагалися з ним зробити і закриває від нас основну істину до якої ми наближаємось. Своїми думками і душею ми повинні забрати з цього скла подряпини, скористатися ключем і долучитися до Істини. Адже ключ, одночасно з тим що є ключем до істини, ще і є ключем до очищення, він же унікальний.

Висновок.
Змінюймось самі, бережімо наш ключ(Істина, Новий Завіт, Віра) від нових ушкоджень, очищаймо його від уже існуючих, ростімо духовно і морально і колись ми зможемо відкрити ті двері, за якими нас чекає Істина.

Успіху Нам усім.

privet
початківець
початківець
Повідомлень: 47
З нами з: 05 грудня 2008, 00:03

Повідомлення privet » 20 січня 2009, 22:22

ключ(Істина, Новий Завіт, Віра)


Разумеется. Можно и применить термин "ключ", хотя можно и поискать что-то поудачнее...


Повернутись до “Святе Письмо”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей