Розважання над Святим Письмом

переклади, пояснення, роздуми

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення andrey s. » 11 грудня 2011, 23:55

32Доповніть і ви міру провини ваших батьків!

33О змії, о роде гадючий, як ви втечете від засуду до геєнни?

Як би ми не хотіли, любі друзі :oops: , але ми мусим нести прогріхи чи батьків наших, чи повадирів наших.
Виправдати не вийде, і збагрити на когось також.(це більш в сенсі розколів Церкви, хоч і не тільки.)
Весь час так вважав.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення kvantum » 14 грудня 2011, 00:12

andrey s. писав:32Доповніть і ви міру провини ваших батьків!

33О змії, о роде гадючий, як ви втечете від засуду до геєнни?

Як би ми не хотіли, любі друзі :oops: , але ми мусим нести прогріхи чи батьків наших, чи повадирів наших.
Виправдати не вийде, і збагрити на когось також.(це більш в сенсі розколів Церкви, хоч і не тільки.)
Весь час так вважав.

а я неважаю це правельним, щоб нести за своїх батьків відповідальнсть...

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення о.Олег » 14 грудня 2011, 09:04

kvantum писав:...а я неважаю це правельним, щоб нести за своїх батьків відповідальнсть...

так хто ж хоче. Але за гріх Адама і Єви несемо - наслідок їхнього гріха є те, що гріх має місце і у наших життях, що хворіємо, що вмираємо... Трошки в менш глобальному плані, якщо ідентифікуємо себе членом якогось народу - несемо відповідальність за його історію, за його сучасність. Подібно - за рід, за сім`ю, за батьків, за чоловіка/дружину, за дітей...
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення andrey s. » 14 грудня 2011, 13:30

kvantum писав:а я неважаю це правельним, щоб нести за своїх батьків відповідальнсть...

Ну не вважаєте, то не вважаєте :pardon: . Насамперед впевненний, що зрозумілим є те, що нести тягарі прабатьків(і в родинному сенсі, і в сенсі народу) насильно не можливо.
Зараз балакаю за провини наших прародичів. І потрібно розуміти як саме це виражається у моїй свідомості(для прикладу)
Ну для прикладу візьмем тих самих козаків.
Є купа моментів в історії козацтва,( це тільки за які я знаю, а скільки їх мені невідомих??) якими мягко кажучи пишатись ніяк не хочиться.
То що робити, заперечити їх, як такі які не мали місця, чи перекрутити факти і подати це як заслугу чи чесноту??? Чи просто уникати цих моментів???
Я відношусь до цього простіше, бо знаю деяких людей, які просто не можуть то прийняти, особливо коли своїм дітям купили шаровари і відрощують чуба.
Люди пишаються славою прабатьків(козаків), і справді є чим пишатись, є що наслідувати, бо дух козацтва сильно вплинув на нашу історію.
Але коли мова заходить за сумні моменти, чи ті, які не хочиться згадувати, то реакція мене не перестає дивувати.(деколи доходить до абсурда).
Хіба так важко визнати прості речі, змиритись з реальностю яка мала місце???
Кінця і краю тому нема...а ви такі і такі.....аааа, а самі поглядіть на себе, то і то памятаєте..(кароче люди міряються гордістю і шукають тільки негатив один в одному.)
Справді, ліпше з мудрим загубити, ніж з тупим знайти. (народна мудрість)
Якби нащадки відповідали чи хочаб визнавали прогріхи прародичів, то повірте, жити було би простіше на цій землі.
Якби прародичі усвідомлювали, що нащадкам прийдеться пожинати їх плоди, то аналогічно.
Якщо ми будемо розуміти, що теперішні дії вплинуть на нащадків, то аналогічно.

Ісус просто так ніц не навчав, і особисто мені є зрозумілим і актуальним Його наука, з цього приводу.(на загал, і це стосується багатьох речей).
32Доповніть і ви міру провини ваших батьків!

33О змії, о роде гадючий, як ви втечете від засуду до геєнни?

Бо тільки так можна зруйнувати той вплив який несуть провини прародичів.
І якщо розмислити, то це єдиний варіант, який здатен зруйнувати то, а не відтягнути чи перекласти на когось.
Звичайно до абсурду можна довести все...я балакаю за інакше.
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення kvantum » 14 грудня 2011, 16:51

Для andrey s. які саме факти щодо козацтва вас так збентежели за які вам так соромно, конкретніше...
і власне ви у Церкви вчіться як ставитися і тлумачити свої м"яко кажучі ганебні вчинки...

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення о.Олег » 14 грудня 2011, 17:07

kvantum писав:Для andrey s. які саме факти щодо козацтва вас так збентежели за які вам так соромно, конкретніше...
і власне ви у Церкви вчіться як ставитися і тлумачити свої м"яко кажучі ганебні вчинки...

Церква вивчає і вибачається перед всім світом, якщо є за що вибачитись
а Вас не бентежать жодні факти з історії козацтва?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення kvantum » 14 грудня 2011, 17:10

о.Олег писав:
kvantum писав:Для andrey s. які саме факти щодо козацтва вас так збентежели за які вам так соромно, конкретніше...
і власне ви у Церкви вчіться як ставитися і тлумачити свої м"яко кажучі ганебні вчинки...

Церква вивчає і вибачається перед всім світом, якщо є за що вибачитись
а Вас не бентежать жодні факти з історії козацтва?
З повагою, о.Олег

я власне хотів почути від andrey s., які саме факти козацтва його так соромлять...

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення о.Олег » 14 грудня 2011, 17:18

kvantum писав:...я власне хотів почути від andrey s., які саме факти козацтва його так соромлять...

наразі Андрій відсутній :(
але присутній Ви :)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення kvantum » 14 грудня 2011, 17:27

о.Олег писав:
kvantum писав:...я власне хотів почути від andrey s., які саме факти козацтва його так соромлять...

наразі Андрій відсутній :(
але присутній Ви :)
З повагою, о.Олег

гаразд, я дам вам відповідь, на данину хвилину, мені жодні випадки неспадають на думку про те, що саме може ганьбити козацтво, хоча думаю що такі моменти звісно траплялися, але якщо ви не грішний киньте в них (козаків) камінь...

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення luksander » 14 грудня 2011, 17:39

За соромитися не казатиму, тут в кожного своє розуміння, а ось такі факти, як:
Спільні походи поляків-католиків і козаків-українців з війною на православну Московію;
Спільні військові дії поляків-католиків і козаків-православних проти Туреччини;
Спільні військові дії козаків-православних з татарами-мусульманами проти поляків-католиків, з подальшою розплатою зібраним татарами з українських земель живим ясиром…
Не таке вже воно і чорно-біле (католицько-православне чи українсько-польське) те життя… :pardon:

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення andrey s. » 14 грудня 2011, 17:45

kvantum писав:я власне хотів почути від andrey s., які саме факти козацтва його так соромлять...

:) , та тута я, тута.
Але мусите зрозуміти, що Ви надто перебільшили моє ставлення, що до сорому.
Я це вжив в сенсі, що люди які маніпулюють чи майже обожнюють Запорожске Козацтво, доволі однобоко дивляться на реалії, і більша половина(з мого досвіду) саме комплексує з приводу деяких моментів, і з сорому чи гордості(я не експерт, чому саме), ну часто плодять маразм і казочки.
Чи варто перечисляти, яких саме???? думаю не варто :) , поперше це моє бачення(звісно зформоване істориками), а по друге, це буде наглий оффтоп.
Я приймаю мінливість і слабкість, в якій часом перебували наші славетні пращурі. Багато у чому навіть можу зрозуміти і пояснити для себе.
Але без потреби не стану згадувати різні моменти, тим паче не бачу тут однобокого бачення і роблення кумира, підганяючи дійсність(яка мала місце) згідно своїх потреб чи комплексів неповноцінності. :pardon:
Доречі, на сьогодні бачу досить чіткі паралелі з історією козацтва і новітньою історією України.(і Гетьмани, бородьба за гетьманство, і шукання покровителів проти бувших покровителів, і навіть конфесійні питання. і можливо ще щось...)
Таке то. :oops:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення о.Олег » 14 грудня 2011, 17:54

kvantum писав:
о.Олег писав:
kvantum писав:...я власне хотів почути від andrey s., які саме факти козацтва його так соромлять...

наразі Андрій відсутній :(
але присутній Ви :)
З повагою, о.Олег

гаразд, я дам вам відповідь, на данину хвилину, мені жодні випадки неспадають на думку про те, що саме може ганьбити козацтво, хоча думаю що такі моменти звісно траплялися, але якщо ви не грішний киньте в них (козаків) камінь...

та грішний я, грішний. :) Що не робить святими козаків.
І... біда, що беретесь говорити про козацтво з претензією на об'єктивну розмову, а "на думку випадки не спадають". Ще й беретеся отак по різних темах сварити мене грішного за те, що написав щось невосхваляючого про козаків... Зле. І навіть не знаю, чи добре роблю, що Вам відповідаю на гідні вікіпедії поверхові гасла... :(
нащо взагалі тоді щось критичного писати, якщо потім аргумент, який кидаєте - "якщо без гріха" :(
перепрошую
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення luksander » 26 грудня 2011, 21:36

о.Олег писав:дав кожному змогу перечитати, про що йдеться
З повагою, о.Олег


:oops: Перечитав. (краще б не перечитував :o )
Всі люди рівні перед Богом (твердження сумнівної правильності :o ), і коли хто з людей відчуває себе «рівнішим» за інших, той ставить тим себе на місце Бога, Його втрачаючи для себе (твердження сумнівне, не спасає навіть знак запитання в кінці :o )?
Вірші 8-10 і 16-22 говорять саме про Триєдиного Бога, тому апелювати до цієї Глави, як до аргумента в забороні вживання назви «отець» не може бути виправданим (це певно протягом в пусту голову навіяло %) )?
:pardon: тут пардоном не відбутися, тут треба :sorry: :sorry: :sorry: :sorry: :sorry: :sorry: :sorry: :sorry: :sorry:
Востаннє редагувалось 29 грудня 2011, 18:03 користувачем luksander, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення romanm » 27 грудня 2011, 07:02

12Хто бо підноситься, буде понижений, хто ж понижується, той піднесеться.
Апелювання до св. Писання про заборону вживання "отець" - висмоктане з пальця.

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення Злий Іван » 27 грудня 2011, 10:19

luksander писав:
о.Олег писав:дав кожному змогу перечитати, про що йдеться
З повагою, о.Олег


:oops: Перечитав.
Всі люди рівні перед Богом, і коли хто з людей відчуває себе «рівнішим» за інших, той ставить тим себе на місце Бога, Його втрачаючи для себе?
Вірші 8-10 і 16-22 говорять саме про Триєдиного Бога, тому апелювати до цієї Глави, як до аргумента в забороні вживання назви «отець» не може бути виправданим?
:pardon:


А що ви розумієте під терміном: "рівні перед Богом?"
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення luksander » 27 грудня 2011, 14:22

Злий Іван писав:
luksander писав:Всі люди рівні перед Богом,


А що ви розумієте під терміном: "рівні перед Богом?"


нмпд... найкоректніше людей на рівність порівнювати за зростом, то оце і мав на увазі: ні вищих, ні нижчих :pardon:
А що?.. :Search:

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення Злий Іван » 27 грудня 2011, 14:40

Та ні. Я серйозно. Як люди є рівні перед Богом?
Чому ви так вважаєте??
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення andrey s. » 27 грудня 2011, 17:29

romanm писав:
12Хто бо підноситься, буде понижений, хто ж понижується, той піднесеться.
Апелювання до св. Писання про заборону вживання "отець" - висмоктане з пальця.

п.Романе, я повністю з Вами солідарний у цій думці.
Тільки от нічогенький "палець", з якого все висмоктали.(таке "висмоктування" має поганий запах, і "палець" той має на меті......, ну одним словом погана мета, Господь застерігав від такої мети, і то точно) :oops:
Господи помилуй.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення luksander » 27 грудня 2011, 18:38

Злий Іван писав:Та ні. Я серйозно.

:) це Ви так дипломатично про недолугість моїх розважань? :D
Злий Іван писав: Як люди є рівні перед Богом?
Чому ви так вважаєте??


Рим.5,12 Тому то, як через одного чоловіка ввійшов до світу гріх, а гріхом смерть, так прийшла й смерть у всіх людей через те, що всі згрішили.

Рим.5,18 Ось тому, як через переступ одного на всіх людей прийшов осуд, так і через праведність Одного прийшло виправдання для життя на всіх людей.

:pardon:
і, якщо Ви серйозно, то або самі розмірковуйте, або когось розумного запитайте... :sorry:

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення andrey s. » 27 грудня 2011, 19:34

luksander писав:
Злий Іван писав: Як люди є рівні перед Богом?
Чому ви так вважаєте??



і, якщо Ви серйозно, то або самі розмірковуйте, або когось розумного запитайте... :sorry:


А можна я... :D
Всетаки по росту ми не одинакові, я то 100% ствержую, я перевіряв. Тобто якщо розум пропорційний росту, то я розумний і мене можна спитати. :D

А перед Богом ми справді всі рівні, всі осягнем вічність через смерть.
Господь тільки пропунує Вічність у Ньому, Життя Вічне- Вічній Гієні.
І тут, ми ніяк не вищі за рахунок того, що когось вважаєм нищими. Ми просто є, і для початку треба померти, щоб не бачити змісту у мірянні з кимось.
Доречі померти можна ще при житті, померти для гріха, що далеко не значить, що в житті більше не буде гріха. Суть у іншому.
Всі ми рівні перед Божою величчю, а краще, як Святе Письмо каже, вважати себе нищим, тобто з позиції росту...Присісти :D .
Бо Ісус знає люцкі серця, Він у цьому Експерт, і тому так Навчав.(що не просто так)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення Злий Іван » 28 грудня 2011, 10:35

luksander писав:
Злий Іван писав:Та ні. Я серйозно.

:) це Ви так дипломатично про недолугість моїх розважань? :D


Та, ні!!!
Я на повному серйозі. І абсолютно не вважаю вас недолугим.
Перепрошую, коли вийшла якась двозначність.
:Rose: :beer:
Давайте, в такому разі, я опишу своє бачення рівності людей перед Богом, а потім ви вже виписуйте тут своє.Гаразд?

Дозволю собі аналогію (люблю я цю справу :) ):
Рівність людей перед законом. Передбачає, що всі люди несуть однакову відповідальність перед законом незалежно від їхнього статусу: соціального, статевого, політичного, професійного тощо.
Бог дав нам закон, отже ми будемо відповідати перед Ним за Його законом.
Чи значить, що ми всі рівні перед Його законом?

andrey s. писав:А перед Богом ми справді всі рівні, всі осягнем вічність через смерть.

Може, тут варто сформулювати так: рівні перед смертю.
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення о.Олег » 28 грудня 2011, 11:11

можливо, краще: рівні в значенні відношення людини (творіння) до Бога (Творець) і, в т.ч. - перед тим фактом, що всі вмремо; але різні в значенні відповідальності (як там в Притчі про міни/таланти: "кому дано багато,від того буде багато вимагатись"), що її несемо (за себе - відповідно до того, що спроможні осягнути, за інших - наприклад, навчити іншого знати Бога тощо) і, в т.ч. - перед тим фактом, що "не всі вмремо, але всі змінимося" (1Кор.15) :Rose:
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення Злий Іван » 28 грудня 2011, 11:15

о.Олег писав:можливо, краще: рівні в значенні відношення людини (творіння) до Бога (Творець) і, в т.ч. - перед тим фактом, що всі вмремо; але різні в значенні відповідальності (як там в Притчі про міни/таланти: "кому дано багато,від того буде багато вимагатись"), що її несемо (за себе - відповідно до того, що спроможні осягнути, за інших - наприклад, навчити іншого знати Бога тощо) і, в т.ч. - перед тим фактом, що "не всі вмремо, але всі змінимося" (1Кор.15) :Rose:
З повагою, о.Олег


Може у тому що я виділив краще застосувати слово "однакові"?
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення о.Олег » 28 грудня 2011, 11:29

вживаю термін "рівні", бо вписую у нього розуміння гідності людськості як такої. Можна вжити і термін "одинакові", якщо розуміється, що це незовнішня категорія
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення Злий Іван » 28 грудня 2011, 11:35

Звісно, незовнішня.
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення luksander » 28 грудня 2011, 22:54

:oops:
Люди мають одинакову потенційну можливість з’єднатися з Богом Ним надану.
От такий Він, Бог, незмінний, в Своїй любові до нас… :o
То вже люди самотужки урізноманітнилися… : :crazy: %) :P :twisted: :x :Yahoo!: :( :D :cry: :beer:
і т.д. і т.п. :)

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення Злий Іван » 29 грудня 2011, 09:10

Але, все ж, ми говорили про рівність людей перед Богом...
:sorry:
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення о.Олег » 29 грудня 2011, 09:24

Злий Іван писав:Але, все ж, ми говорили про рівність людей перед Богом...
:sorry:

:D тут у темі (нагадую :) "розважання над Святим Письмом") так багато різних думок/тверджень, що за інших сказати "ми говорили" мені грішному важко. Хіба про себе скажу: говорив про відповідальність, яку несе людина. Загальнолюдська одинакова/рівна (про що, як виглядає, говорите Ви) і (ми ж - кожен окрема особа) індивідуальна - відповідно до, наприклад, покликання: "І Він, отож, настановив одних за апостолів, одних за пророків, а тих за благовісників, а тих за пастирів та вчителів" (Еф.4)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення Злий Іван » 29 грудня 2011, 09:50

О, бачите, отче, ви перший, хто сказав тут, що у кожного різна відповідальність перед Богом!
Я колись також думав, що всі рівні перед Ним.
Але, як ви любите казати: все складно.
:Rose:
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

гість
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 04 грудня 2008, 00:07
Контактна інформація:

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення гість » 30 січня 2012, 18:29

Важкі запитання: Звідки взялася дружина у сина Адама і Єви? - http://catholicnews.org.ua/vazhki-zapit ... -adama-i-y


Повернутись до “Святе Письмо”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей