Розважання над Святим Письмом

переклади, пояснення, роздуми

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення andrey s. » 17 лютого 2011, 13:08

На рахунок"Бог вибрав люцке тіло(тимчасово)",, я мав на увазі бачення Ісуса апостолами до зходження Св.Духа..
Читаючи про тайну вечерю,,я сумніваюсь що апостоли вже тоді розуміли,,що саме Ісус мав на увазі:"Це чиніть на спомин про Мене".,і взагалі багато іншої науки Христа вони(апостоли) не розуміли,,так як розуміємо ми.(я не ствержую,,а припускаю)..
"Кажу ж вам,що віднині непитиму Я від оцього плоду виноградного,доки Боже царство не прийде"(тайна вечеря)
А вже після сходжкння Св.Духа,,зовсім друга справа..І вже вони(апостоли),передали це нам...
І зараз ми маємо уявлення про дві природи Ісуса(Бож.і люц.),,і в значенні"Бог СИН",ці природи нероздільні(катех.),,і багато іншого...В тому числі і СВ.Евхаристія..
Ми не "гностики" щоб це розділяти(вони "гностики" почали добре,,а потім"горе від ума"),.відсутність Духа Святого,а присутність люцкої логіки..,
А до неба було взято три тіла,,Ісус,Богородиця,Ілля??? Я невпевненний...


П.Viter,,,Наш Бог,,самий величний..і немає інших богів ..А божки були завжди,,напревеликий жаль і є..
В псалмах часто зустрічав згадку про інших богів,,я сприймаю це як божки,,боввани..І повірте мені,,ніколи непорівнюю нашого Бога з іншими богами(в любому сенсі),,порівнювати неможу,,бо Іншого Бога незнаю,,і знати нехочу..
І заповідь:Нехай небуде інших богів крім Мене.,,,я розумію,,як можу..А головне виконую.(на сьогоднішній день),а про завтра буду молитися..
Я згоден з Вами,,що "сленг" вживати для виявлення розуміння Божої Величі-неварта...
Бо я собі знаю,,а що хтось може подумати невірно,,,я неподумав..(якась абра-кадабра вийшла,,,,,ну пробачте,як можу)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення viter » 17 лютого 2011, 17:04

andrey s. писав:П.Viter,,,Наш Бог,,самий величний..і немає інших богів ..А божки були завжди,,напревеликий жаль і є..
В псалмах часто зустрічав згадку про інших богів,,я сприймаю це як божки,,боввани..І повірте мені,,ніколи непорівнюю нашого Бога з іншими богами(в любому сенсі),,порівнювати неможу,,бо Іншого Бога незнаю,,і знати нехочу..
І заповідь:Нехай небуде інших богів крім Мене.,,,я розумію,,як можу..А головне виконую.(на сьогоднішній день),а про завтра буду молитися..
Я згоден з Вами,,що "сленг" вживати для виявлення розуміння Божої Величі-неварта...
Бо я собі знаю,,а що хтось може подумати невірно,,,я неподумав..(якась абра-кадабра вийшла,,,,,ну пробачте,як можу)

Я розумію, що Ви кажете і мені і в голову не прийшло б подумати, що Ви (чи будь-хто тут) вважаєте, що є ще якісь інші боги. Просто слово "самий" вказує на порівняння, а порівнюються завжди двоє, або більше. Пробачте, просто маю трохи погану звичку чіплятися до слів :)
А щодо сленгу, то думаю для благих цілей і його можна використовувати.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення andrey s. » 19 лютого 2011, 01:32

Бут.3.15 Про яку саме жінку йдеться??? Я згоден з катихизмом,,,тільки одна жінка підходить...
в тодішні часи, жінці відводились досить чіткі рамки,,і потомство як таке,міг мати чоловік.І якщо навіть жінка згадувалась,,то тільки після чоловіка.Якщо навіть чоловік помер мавши дітей,,то згадували його(помершого),,а потім вже жінку..
Тому думаю йдеться не про Єву,бо це було-би потомство Адама..або їх потомство...Хоч Єва мати всіх живих,,але створенна в поміч...
Тим паче,,іх потомство,,незмогло би розчавити "змієві" голову..занадто слабке для цього..
Так-що дякуєм Богу,,що помагає нам...і вибрав діву Марію...а Ісус своїм приходом,зробив її нашою матірю..
І будучи на хресті,,не даром це сказав(Він нічого просто-так неказав)...МАТИ...у євреїв тоді,,діти ставились до матері з великою пошаною,,бо практично вона їх виховувала,,чоловіки набагато менше..Чоловік міг забити дитину,,за зневагу до своєї матері й своєї жінки,,хоч при цьому міг мати кілька жінок...
Хто в душу пускає Ісуса Христа,,той приймає Марію як духовну матір..Тобеж той є її потомством(в духовному сенсі)...
Ніхто незадумувався,,що було-би якби Ісус Христос неприйшов,,я навіть уявляти нехочу,,,В старому заповіті(в ті часи) ніхто нізким непанькався..Тому кінець був-би логічний..
Доречі Семеон(чи Семен????) недаром обрадувався побачивши Спасителя..Здавалось-би ,,"гарна кара" від Бога за його логіку(неможе дівиця породити),,жити поки непереконається...А це довго,,живи собі і радуйся...Значить не так Було добре жити,,,коли радувався знаючи що накінець-то помре..Задовбався вже жити,,а радий померти,бо побачив радість....
А так з приходом Спасителя(розчавив голову змію),,,маємо всі шанси....
Дякую...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення viter » 19 лютого 2011, 08:52

Цікаво про кого йдеться у 12 главі Одкровення - про Марію, чи це так апостол Іван образно зобразив Церкву? А може щось третє?
В мене таке відчуття, що слова з Буття "Я покладу ворожнечу між тобою і жінкою і між твоїм потомством та її потомством. Воно розчавить тобі голову, а ти будеш намагатися ввіп'ястися йому в п'яту." і з Одкровення "І розлютився дракон на жінку і пішов воювати проти решток її нащадків, що зберігають заповіді Бога і мають свідчення Ісуса Христа." якось перегукуються, чи доповнюють одне одного.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення andrey s. » 19 лютого 2011, 11:46

Я раза три читав Обявлення св.Івана,,і кожен раз я РОЗУМІВ-що я нічого нерозумію..
Діва Марія,,я звик до Богородиця...Церква також місце де зароджується Бог,в душах багатьох людей...
Пробачте,,но це особисте сприйняття кожного зокрема,,і я нехочу своє кволе розуміння виставляти на форум..

P.S.Амереці точно "капец" :beer:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення viter » 19 лютого 2011, 13:50

andrey s. писав:P.S.Амереці точно "капец" :beer:

Що Ви маєте на увазі?
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення andrey s. » 19 лютого 2011, 14:03

Повірте нічого поганого...Але я невзахваті від того,,як інші народи переймають "амереканську" мрію,,а точніше все саме гірше з неї...
Дійсно як Вавилон...
Але бачу є тенденція до розуміння цього,,і це мене радує..
А американці милі люди,,,тільки коли вони в амереці..
Нехочу робити оФФтоп,,вибачте,,,це не в тему...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Roman3
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 21 лютого 2011, 11:40

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення Roman3 » 21 лютого 2011, 11:52

MOD: дуже шкода, що викрикуєте пусті гасла

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення andrey s. » 21 лютого 2011, 13:32

Слава Ісусу Христу!!!
П.роман 3(а що стало з першими двома??) Ісус Христос,,,уподоблення Божої любови,,і посланий Отцем до "законників",,щоб дати їм шанс,,бо нездатні виконувати "закон"(досконало).,і як наслідок,,,,,,,,
Сумний був-би наслідок,,коли Бог непослав-би Сина,,,наперед знаючи що ми(люди) Його "розірвем"..
Як намене це вияв любові,,який ми смертні,,докінця збагнути незможемо....
Дякую...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення andrey s. » 05 березня 2011, 23:41

Ісус взяв на себе гріхи світу,,,,наші гріхи...
Чи повинні ми це наслідувати,,а головне як????
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення o.Mykil » 05 березня 2011, 23:57

andrey s. писав:Ісус взяв на себе гріхи світу,,,,наші гріхи...
Чи повинні ми це наслідувати,,а головне як????


То швидше йдеться, що Він у такий спосіб відкупив нас через Свою дорогоцінну кров, пролиту на хресті. Як Бог, Спас зумів взяти на Себе добровільно гріхи цілого світу, сам був без гріха взагалі. Наслідувати треба в тому-щоб бути святими, плекати думки, котрі були у Христа. :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення andrey s. » 06 березня 2011, 00:37

А чи можливо мені Християнину(тому хто наслідує Хтиста),смертному і грішному,,відчувати відповідальність за гріхи і прогріхи інших християн...
Тобеж,,як в спільноті,,,яка відповідає за одного,,і один відповілає за спільноту...
Но в реальному житті,,я усвідомлюю свої можливості,,і розумію це як можу,,розумію потребу молитви(на скільки це можливо для мене)..
І зокрема розумію,,що я є початком нашого вдосконалення в Ісусі,,і жертвую те на що здатен,,сповідь,літургія,причастя,молитва,любов до ближнього...
Таким чином жертвую себе,,той гріх,який я вчинив,ту любов,якої Ісус навчає,і сподіваюсь що Бог поможе мені вдосконалитись в цьому,,
Ісус справді Спаситель,,бо дав засоби для цього,,бо пожертвував Себе для цього...Навчив нас..Бо нашій люцкій(грішній) природі,,таке точно не підсилу...
Но я скажу вам правду,,я далекий від досконалості,,якою я її можу бачити....
Но тоді для чого думати за інших,,якщо неможу подбати за себе??
Це думки,а не життєва позиція...
P.S.
Неможу згадати де читав,,про добрі справи,,щось типу позбавити сорому ближнього(типу виправдати,,в очах інших)
Допоможіть,,я в шоці,,неможу згадати де саме читав таке,,,
P.S.
З книжички"Спогади Архммадрита Спиридона"
Я був трохи в шоці,,як будисти відповіли Спиридону,,коли він прийшов до них,,Проповідувати...
І догадуюсь,,чому йому було сумно до сліз...
Власне Він мав ласку покликання до Бога з дитинства...
Сильний був дядько,,що тут скажиш...Тому не був,,а Є...
Востаннє редагувалось 06 березня 2011, 00:58 користувачем andrey s., всього редагувалось 1 раз.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення andrivovk » 06 березня 2011, 00:51

andrey s. писав:P.S.Неможу згадати де читав,,про добрі справи,,щось типу позбавити сорому ближнього(типу виправдати,,в очах інших)
Допоможіть,,я в шоці,,неможу згадати де саме читав таке,,,

Може це мали на увазі - любов силу гріхів покриває» (І Пт.4,8), тобто хто любить ближнього, приховує його гріхи перед іншими. :)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Розважання над Святим Письмом

Повідомлення andrey s. » 06 березня 2011, 01:04

Це схоже,,але не то,,,
Там шлося про добрі вчинки для душі,,або в посланнях,,або в катехизмі,,просто нехочу хату переривати в01-00..
Но завтра спати не ляжу,,поки не знайду....
Всерівно Дякую!!
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Йосип Вісаріоноаич
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 251
З нами з: 05 березня 2011, 20:56

Де написано що Бог спілкувався з рабами?

Повідомлення Йосип Вісаріоноаич » 14 березня 2011, 22:57

Вова писав:Несвобода це коли грішішимо. І.Х. звільняє від цього рабства.

Де написано що Бог спілкувався з рабами?

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: І знову свідки...

Повідомлення Вова » 14 березня 2011, 23:47

Йосип Вісаріоноаич писав:Де написано що Бог спілкувався з рабами?

Не зрозумів запитання.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Йосип Вісаріоноаич
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 251
З нами з: 05 березня 2011, 20:56

Re: І знову свідки...

Повідомлення Йосип Вісаріоноаич » 15 березня 2011, 14:47

Вова писав:
Йосип Вісаріоноаич писав:Де написано що Бог спілкувався з рабами?

Не зрозумів запитання.

Де (у Св. Письмі) написано (чи описано) що Бог (Ісуса Христа я також маю за Бога) спілкувався з рабами (з людьми цього, принаймні, соціального статусу)?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: І знову свідки...

Повідомлення о.Олег » 15 березня 2011, 15:25

Йосип Вісаріоноаич писав:
Вова писав:
Йосип Вісаріоноаич писав:Де написано що Бог спілкувався з рабами?

Не зрозумів запитання.

Де (у Св. Письмі) написано (чи описано) що Бог (Ісуса Христа я також маю за Бога) спілкувався з рабами (з людьми цього, принаймні, соціального статусу)?

а... не думаю, що серед натовпів, що ходили за Ісусом, можна ідентифікувати, хто якого "соціального статусу" - справа в тому, що рабство в жидівському патріархальному суспільстві не має нічого спільного з тим рабством, яке ми знаємо з римської культури: раби були членами сім'ї (як, наприклад, Елеазар - раб Авраама), могли успадкувати майно пана (Притчі 17,2), не закривалися в якихось бараках/таборах а могли вільно пересуватися і, відповідно, зустрічатись з Месією. Один з 70-ти Апостолів - точно раб... А чому це важливо? Адже „...всі, що в Христа охристилися, у Христа зодягнулися! Нема юдея, ні грека, нема раба, ані вільного, нема чоловічої статі, ані жіночої, бо всі ви один у Христі Ісусі!» (Гал 3:27,28).
"...скиньте з себе стару людину з її вчинками й зодягніться в нову, яка оновлюється для пізнання образу того, хто її створив, де нема ні грека, ні юдея, ні обрізання і необрізання, ні варвара, ні скита, ні раба, ні вільного, але все і в усьому - Христос..."
(Кол.3, 9-11)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: І знову свідки...

Повідомлення Michail » 15 березня 2011, 15:33

Йосип Вісаріоноаич писав:
Вова писав:
Йосип Вісаріоноаич писав:Де написано що Бог спілкувався з рабами?

Не зрозумів запитання.

Де (у Св. Письмі) написано (чи описано) що Бог (Ісуса Христа я також маю за Бога) спілкувався з рабами (з людьми цього, принаймні, соціального статусу)?


Ким був Йосип, син Якова для єгиптян за соціальним статусом?

Йосип Вісаріоноаич
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 251
З нами з: 05 березня 2011, 20:56

Re: І знову свідки...

Повідомлення Йосип Вісаріоноаич » 15 березня 2011, 15:51

Michail писав:
Йосип Вісаріоноаич писав:Де (у Св. Письмі) написано (чи описано) що Бог (Ісуса Христа я також маю за Бога) спілкувався з рабами (з людьми цього, принаймні, соціального статусу)?
Ким був Йосип, син Якова для єгиптян за соціальним статусом?

Він був вязнем. У ті часи вухо проколювали лише тим хто добровільно приймав рабство. Йосип цього не зробив.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: І знову свідки...

Повідомлення о.Олег » 15 березня 2011, 16:01

Йосип Вісаріоноаич писав:
Michail писав:
Йосип Вісаріоноаич писав:Де (у Св. Письмі) написано (чи описано) що Бог (Ісуса Христа я також маю за Бога) спілкувався з рабами (з людьми цього, принаймні, соціального статусу)?
Ким був Йосип, син Якова для єгиптян за соціальним статусом?

Він був вязнем. У ті часи вухо проколювали лише тим хто добровільно приймав рабство. Йосип цього не зробив.

тобто... брати не продавали Йосипа в рабство, він не був рабом начальника фараонової охорони Потіфара (чи як його ім'я, напевно десь 45 глава Буття PS - перепрошую - від 37-ї)?? Це я просто з цікавості, перепрошую, якщо недоречно
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: І знову свідки...

Повідомлення Michail » 15 березня 2011, 16:24

Йосип Вісаріоноаич писав:
Michail писав:
Йосип Вісаріоноаич писав:Де (у Св. Письмі) написано (чи описано) що Бог (Ісуса Христа я також маю за Бога) спілкувався з рабами (з людьми цього, принаймні, соціального статусу)?
Ким був Йосип, син Якова для єгиптян за соціальним статусом?

Він був вязнем. У ті часи вухо проколювали лише тим хто добровільно приймав рабство. Йосип цього не зробив.


Я в Біблії про прокол вуха Йосипа ні "за" ні "проти" свідчень не знаходив.
Не знаю в яких народів по якому, але були народи, які мали рабів захоплених в полон, а також таких, що задовжали своє майно і стали рабами... У різних народів різні традиції.

З іншого боку вірні називались рабами Божими...

Думаю що в такому ракурсі думати, як Йосип Віссаріонович, навряд чи приведе до розуміння суті. Бог знає з ким і як йому спілкуватись.
Перші християни, як от Филимон, були рабами.
І Дух Святий через них також діяв.

Йосип Вісаріоноаич
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 251
З нами з: 05 березня 2011, 20:56

Re: І знову свідки...

Повідомлення Йосип Вісаріоноаич » 15 березня 2011, 16:57

[quote="Michail"

Я в Біблії про прокол вуха Йосипа ні "за" ні "проти" свідчень не знаходив.
Не знаю в яких народів по якому, але були народи, які мали рабів захоплених в полон, а також таких, що задовжали своє майно і стали рабами... У різних народів різні традиції.
В усі часи і в усіх народах чітко вирізняли статус раба і статус вязня

З іншого боку вірні називались рабами Божими...
Це вже з іншого поля ягода

Думаю що в такому ракурсі думати, як Йосип Віссаріонович, навряд чи приведе до розуміння суті.
Що ви маєте на увазі?

Бог знає з ким і як йому спілкуватись.
Перші християни, як от Филимон, були рабами.
Филимон був не рабом, а рабовласником, а його "раб" Онисим прийняв християнство будучи втікачем.
І Дух Святий через них також діяв.[/quote]

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: І знову свідки...

Повідомлення о.Олег » 15 березня 2011, 17:16

Йосип Вісаріоноаич писав: [quote="Michail"

Я в Біблії про прокол вуха Йосипа ні "за" ні "проти" свідчень не знаходив.
Не знаю в яких народів по якому, але були народи, які мали рабів захоплених в полон, а також таких, що задовжали своє майно і стали рабами... У різних народів різні традиції.
В усі часи і в усіх народах чітко вирізняли статус раба і статус вязня

З іншого боку вірні називались рабами Божими...
Це вже з іншого поля ягода

Думаю що в такому ракурсі думати, як Йосип Віссаріонович, навряд чи приведе до розуміння суті.
Що ви маєте на увазі?

Бог знає з ким і як йому спілкуватись.
Перші християни, як от Филимон, були рабами.
Филимон був не рабом, а рабовласником, а його "раб" Онисим прийняв християнство будучи втікачем.
І Дух Святий через них також діяв.
[/quote]
MOD: прошу коректно цитувати - Вас важко читати. Відредагуйте Ваше повідомлення: кожну тезу, на яку відповідаєте, починайте технічною фразою [quote="Michail" але з закритою квадратною дужкою ] (це у Вас вже не перша такого роду помилка - я виправляв) і обов'язково закінчуйте технічною фразою [/quote] ; тоді пишите власний коментар і наступну фразху співрозмовника знову оформлюєте в середині технічних фраз в квадратних дужках.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: І знову свідки...

Повідомлення Michail » 15 березня 2011, 17:32

Йосип Вісаріоноаич писав:[quote="Michail"

Я в Біблії про прокол вуха Йосипа ні "за" ні "проти" свідчень не знаходив.
Не знаю в яких народів по якому, але були народи, які мали рабів захоплених в полон, а також таких, що задовжали своє майно і стали рабами... У різних народів різні традиції.
В усі часи і в усіх народах чітко вирізняли статус раба і статус вязня

Вязень? Раб, коли його таким зробили: поневолили.


З іншого боку вірні називались рабами Божими...
Це вже з іншого поля ягода

Ви сказали, що дати, принаймні про статус рабів серед людей. Слово "принаймні" неконкретно. Тому я дав все, що придумав.

Думаю що в такому ракурсі думати, як Йосип Віссаріонович, навряд чи приведе до розуміння суті.
Що ви маєте на увазі?


Бог знає з ким і як йому спілкуватись. А Ви наголошуєте, що Бог з рабами не говорить?...

Филимон був не рабом, а рабовласником, а його "раб" Онисим прийняв християнство будучи втікачем.
І Дух Святий через них також діяв.


Помилка вийшла, вибачте. Ал есуть все рівно зостається - Бог обирає і рабів.
Востаннє редагувалось 15 березня 2011, 18:01 користувачем Michail, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: І знову свідки...

Повідомлення о.Олег » 15 березня 2011, 17:44

Michail писав:...

Дуже прошу кожну тезу, на яку відповідаєте, починати і закінчувавати технічною фразою типу [quote]
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: І знову свідки...

Повідомлення Michail » 15 березня 2011, 18:02

Я трохи поредагував. Так добре?
Бо коли тескт в полі редагуваннння, то важко всі фрази виокремити. Вибачте.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: І знову свідки...

Повідомлення о.Олег » 15 березня 2011, 18:04

Michail писав:Я трохи поредагував. Так добре?
Бо коли тескт в полі редагуваннння, то важко всі фрази виокремити. Вибачте.

виділяєте потрібну фразу і натискаєте на Quote
(але :) всі питання по модераторіалах в ПП)
але - дуже добре навіть
Зповагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Йосип Вісаріоноаич
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 251
З нами з: 05 березня 2011, 20:56

Re: І знову свідки...

Повідомлення Йосип Вісаріоноаич » 15 березня 2011, 22:27

На моє глибоке переконання рабом насильно нікого не можна зробити. Ним можна стати лише добровільно. Вязні ніколи не мали права на протележну стать, на заведення дітей, на власну оселю, і таке інше. Раби на це завжди мали право. Мені шкода, що ви цього не рзумієте.

Християни часто ставали вязнями безбожників, і якби вони ставали рабами безбожників, їх би напевне не вбивали?

Пропоную повернутися до мого попереднього запитання про різницю між Вашим "царством божим на землі" і католицьким розумінням "царства антихриста"

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Де написано що Бог спілкувався з рабами?

Повідомлення Олюнька » 16 березня 2011, 13:42

Тему відділено від "Свідків"
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ


Повернутись до “Святе Письмо”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей