Допоможіть підібрати Біблійні Цитати

переклади, пояснення, роздуми

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: допоможіть підібрати Біблійні Цитати

Повідомлення andrivovk » 10 лютого 2012, 18:40

ShMariam писав:Ну раз так, :) даю запит : коли дуже мало часу...

"Та опівночі крик залунав: Ось молодий! Виходьте йому назустріч!Схопились тоді всі ті діви й приготували свої світичі.......... Чувайте, отже, не знаєте бо ні дня, ні години." (Мт 25:6-13)

ShMariam писав:... дуже багато роботи ...

1."Ось чому кажу вам: Не турбуйтеся вашим життям, що вам їсти та що пити; ні тілом вашим, у що одягнутись. Хіба життя не більш – їжі, тіло – не більш одежі. Гляньте на птиць небесних: не сіють і не жнуть, ані не збирають у засіки, а Отець ваш небесний їх годує! Хіба ви від них не вартісніші?" (Мт 6:25-26)
2."Маріанно, Маріанно, ти побиваєшся і клопочешся про багато, одного ж потрібно." (Лк 10:41-42) :D

ShMariam писав:... важко зосередитися.

"Ти ж, коли молишся, увійди у свою кімнату, зачини за собою двері...(Мт6:6)"
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: допоможіть підібрати Біблійні Цитати

Повідомлення ShMariam » 11 лютого 2012, 00:09

Ого...
А я мала на увазі все разом одною цитатою.

До речі, цитату я вже й сама пригадала, але не скажу. :)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: допоможіть підібрати Біблійні Цитати

Повідомлення о.Олег » 11 лютого 2012, 08:28

ShMariam писав:... коли дуже мало часу, дуже багато роботи і важко зосередитися...

Улюблений,— я молюся, щоб добре велося в усьому тобі, і щоб був ти здоровий, як добре ведеться душі твоїй.
3Івана 2
Не бійся, з тобою бо Я, і не озирайсь, бо Я Бог Твій. Зміцню Я тебе, і тобі поможу, і правицею правди Своєї тебе Я підтримаю.
Ісаї 41:10

Але Господь Бог допоможе Мені, тому не соромлюся Я, тому Я зробив був обличчя Своє, немов кремінь і знаю, що не буду застиджений Я.Ісаї 50:7

Поклади на Господа турботи твої, і Він підтримає тебе; Він не допустить ніколи, щоб праведник захитався.
Псалом 55:22

Ні про що не турбуйтесь, а в усьому нехай виявляються Богові ваші бажання молитвою й проханням з подякою. І мир Божий, що вищий від усякого розуму, хай береже серця ваші та ваші думки у Христі Ісусі.
Филип'янам 4:6, 7

З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Святе Письмо”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей