Самолiвка

літургічні тексти, переклади, устав Богослужень

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Grigory82
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 26 квітня 2010, 10:29

Самолiвка

Повідомлення Grigory82 » 26 квітня 2010, 10:58

Слава Ісусу Христу!
Шукаю ноти богослужбових співів, або аудіо-записи. Мене цікавить більше всього наспів Самолiвкі. Я знаю що її придумав отець Михайло Вербицький. Допоможіть, дуже довго вже шукаю!
У мене дудешка, мамин батько, був дяком у селі. Я сам співав у цьому храмі, а тепер переїхав до Естонії жити, а наспів богослужінь не пам'ятаю.
Спасибі вам величезне!

Кенгуру
дописувач
дописувач
Повідомлень: 73
З нами з: 06 вересня 2009, 20:48
Звідки: Від того самого нашого світу

Re: Самолiвка

Повідомлення Кенгуру » 27 квітня 2010, 14:53

Слава на віки!
зверніться до видавництва Свічадо у Львові за книгою Церковні Напіви (В. Головко). Телефончик та веб сторінку можете розшукати на інтернеті через Google.
Успіхів Вам

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Самолiвка

Повідомлення о.Олег » 27 квітня 2010, 17:02

Кенгуру писав:Слава на віки!
зверніться до видавництва Свічадо у Львові за книгою Церковні Напіви (В. Головко). Телефончик та веб сторінку можете розшукати на інтернеті через Google.
Успіхів Вам

можна і вислати. Лише - це подання пана Володимира в перекладі на українську, якщо правильно пам'ятаю. Але - якщо не розходиться в оригінальній мові - можна вислати. Пишіть у приват - допоможемо. :Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
сладкопівець
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 06 січня 2009, 16:22

Re: Самолiвка

Повідомлення сладкопівець » 27 квітня 2010, 21:16

Минулого року саме Самолівкою було видане нотне видання Архиєрейської Божественної Літургії на 4 голоси для дяків та парафіяльних хорів. Видання було підготовлене п. Любою Терлецькою (реґент хору "Осанна" з Івано-Франківська) і фінансоване о. Богданом Пушкаром з м. Бамберг (Німеччина). видало збірник видавництво "Свічадо". на даний момент готується видання парастасу і панахиди.
http://www.svichado.com/catalog/bogoslu ... a/618.html

Grigory82
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 26 квітня 2010, 10:29

Re: Самолiвка

Повідомлення Grigory82 » 27 квітня 2010, 22:20

Спасибі Вам, панове, всім величезне! Я дуже радий що відгукнулися. Хоч щось знайшлося. Навіть ноти.
Але я давно не живу в Україні, а книга тільки тут продається, ніяк не можу її купити. Хоч плач. Гаразд. Буду ще шукати. Дякую ще раз!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Самолiвка

Повідомлення о.Олег » 28 квітня 2010, 07:55

Grigory82 писав:Спасибі Вам, панове, всім величезне! Я дуже радий що відгукнулися. Хоч щось знайшлося. Навіть ноти.
Але я давно не живу в Україні, а книга тільки тут продається, ніяк не можу її купити. Хоч плач. Гаразд. Буду ще шукати. Дякую ще раз!

так вишлю, якщо треба :)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Самолiвка

Повідомлення о.Олег » 20 червня 2010, 06:36

о.Олег писав:
Grigory82 писав:Спасибі Вам, панове, всім величезне! Я дуже радий що відгукнулися. Хоч щось знайшлося. Навіть ноти.
Але я давно не живу в Україні, а книга тільки тут продається, ніяк не можу її купити. Хоч плач. Гаразд. Буду ще шукати. Дякую ще раз!

так вишлю, якщо треба :)

щось я трошки закрутився і не пам'ятаю, як ми домовились, Grigory82. Нот є купа :) , авторів самолівки, доречі, багато - для уможливлення співу всієї громади (не лише хору) приживалося на різних парафіях те, що підходило характеру тих чи інших людей... Фактично самолівка - це спів на Літургії Господи Помилуй, Антифонів, Херувимської... Спів незмінних частин, якщо я правильно розумію. Пишіть. З повагою, о.Олег Жаровський
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Літургіка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей