Хто такий лик (лич?) святих жінок в молитві до всіх святих?

літургічні тексти, переклади, устав Богослужень

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Patlatus
дописувач
дописувач
Повідомлень: 137
З нами з: 05 серпня 2011, 11:57

Хто такий лик (лич?) святих жінок в молитві до всіх святих?

Повідомлення Patlatus » 30 березня 2013, 09:13

Хотів запитатися.
У молитовнику Прийдіте поклонімся 1991 року випуску (видання в Римі) є такий розділ, як молитви на кожен день.
В тому розділі є така молитва для суботи (молитва до всіх святих).
Там написано речення
"Ви, всі святі божі угодники, що за свого земного життя, так як і ми тепер, молилися і працювали, терпіли і боролися із спокусами та пристрастями, ви, що у своєму житті постійно шукали Бога, йому вірно в любові служили, а через хрест і відречення себе самих його знаходили і дійшли до неба, ви всі, патріярхи і пророки, апостоли й мученики, святителі й ісповідники, преподобні і праведні, і ти, личе святих жінок, ви всі добрий подвиг закінчили і витривали у вірі. "
Для мене незрозумілою є фраза "личе святих жінок" - до кого звернене це прохання? Хто такий лик (лич?) святих жінок, і чому в моєму молитовнику написано з малої літери "ти, личе святих жінок", а за версією на цьому сайті
http://svduh.ugcc.org.ua/Librari/Molutovnuk/molytvy.htm
там написано "Ти, личе святих жінок" - я маю на увазі з великої літери? Хто він, цей таємничий лик (лич?) святих жінок?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Хто такий лик (лич?) святих жінок в молитві до всіх святих?

Повідомлення о.Олег » 30 березня 2013, 10:48

Patlatus писав:Хотів запитатися.
У молитовнику Прийдіте поклонімся 1991 року випуску (видання в Римі) є такий розділ, як молитви на кожен день.
В тому розділі є така молитва для суботи (молитва до всіх святих).
Там написано речення
"Ви, всі святі божі угодники, що за свого земного життя, так як і ми тепер, молилися і працювали, терпіли і боролися із спокусами та пристрастями, ви, що у своєму житті постійно шукали Бога, йому вірно в любові служили, а через хрест і відречення себе самих його знаходили і дійшли до неба, ви всі, патріярхи і пророки, апостоли й мученики, святителі й ісповідники, преподобні і праведні, і ти, личе святих жінок, ви всі добрий подвиг закінчили і витривали у вірі. "
Для мене незрозумілою є фраза "личе святих жінок" - до кого звернене це прохання? Хто такий лик (лич?) святих жінок, і чому в моєму молитовнику написано з малої літери "ти, личе святих жінок", а за версією на цьому сайті
http://svduh.ugcc.org.ua/Librari/Molutovnuk/molytvy.htm
там написано "Ти, личе святих жінок" - я маю на увазі з великої літери? Хто він, цей таємничий лик (лич?) святих жінок?

сонм святих жінок, все множество святих жінок
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Літургіка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей