Mасова торгівля в Зарваниці,що оголошена Марійським центром

літургічні тексти, переклади, устав Богослужень

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

felonu
дописувач
дописувач
Повідомлень: 138
З нами з: 27 липня 2006, 19:18
Звідки: м.Тернопіль

Mасова торгівля в Зарваниці,що оголошена Марійським центром

Повідомлення felonu » 29 липня 2006, 20:35

Болячи спостерігати за масовим явищем, проведення торівлі на Святому місці. Нехай речі церковного вжитку,чи продукти харчування,але до чого тут іграшки,свистки,питарди і ще маса непотрібу, що до церкви не маєжодного відношення.Просто ринок.

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 31 липня 2006, 23:14

ринкова економіка, що тут ще скажеш :)
unicuique suum

Podorogujucha
початківець
початківець
Повідомлень: 30
З нами з: 19 квітня 2006, 13:32
Звідки: ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.

Повідомлення Podorogujucha » 05 серпня 2006, 10:22

А ЧОМУ Б СВЯЩЕНИКАМ НЕ ЗАБОРОНИТИ ЦЕ?В НАС СВЯЩЕНИК ЗАБОРОНИВ ТОРГІВЛЮ НА ПРАЗНИК ПІДЧАС СЛУЖБИ.ДИВНО,АЛЕ ПОДІЯЛО.ТОРГУЮТЬ ТІЛЬКИ МІЖ СЛУЖБАМИ І ПІСЛЯ :roll:

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 05 серпня 2006, 14:02

А ЧОМУ Б СВЯЩЕНИКАМ НЕ ЗАБОРОНИТИ ЦЕ?В НАС СВЯЩЕНИК ЗАБОРОНИВ ТОРГІВЛЮ НА ПРАЗНИК ПІДЧАС СЛУЖБИ.ДИВНО,АЛЕ ПОДІЯЛО.ТОРГУЮТЬ ТІЛЬКИ МІЖ СЛУЖБАМИ І ПІСЛЯ


Якщо торгують на територii що належить храму, тодi можна заборонити, а якщо нi, то нiчого не вдiэш. :)
unicuique suum

Podorogujucha
початківець
початківець
Повідомлень: 30
З нами з: 19 квітня 2006, 13:32
Звідки: ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.

масова торгівля в Зарваниці,що оголошена Марійським центром

Повідомлення Podorogujucha » 07 серпня 2006, 09:21

"Болячи спостерігати за масовим явищем,проведення торівлі на Святому місці.Нехай речі церковного вжитку,чи продукти харчування,але до чого тутіграшки,свистки,питарди і ще маса непотрібу,що до церкви не маєжодного відношення.Просто ринок"


якщо торгівля не на території церкви-то чому Ви пишете що це торгівля на св.місці?
Хто по що туди їде-з цим і повернеться.
В кожної людини є вибір.Якщо торгівля безпосередньо під храмом і це заважає вірним молитися-то це одне питання.Якщо ж ні-то які питання.Богу-Боже ,а кесареву-кесареве :)

Ulishak
гість
гість
Повідомлень: 3
З нами з: 08 серпня 2006, 00:02
Контактна інформація:

Повідомлення Ulishak » 08 серпня 2006, 00:14

Все залежить від людини, якщо вона справді приїхала не на екскурсію, а молитись Богу, то їй ніколи не стануть на перешкоді люди, які продають іграшки.

felonu
дописувач
дописувач
Повідомлень: 138
З нами з: 27 липня 2006, 19:18
Звідки: м.Тернопіль

Повідомлення felonu » 23 серпня 2006, 00:11

Коли б не залишилось праведників на нашій багатогрішній землі,то світу вже б не було,але я говорю про маси,які отримують не те по,що приходять у Зарваницю,а спотворене викривлення-"БАЗАР".
РОМАН НАКОНЕЧНИЙ

felonu
дописувач
дописувач
Повідомлень: 138
З нами з: 27 липня 2006, 19:18
Звідки: м.Тернопіль

Повідомлення felonu » 24 серпня 2006, 22:54

Запрошую всіх.на прощу26-28 серпня ви "воотчею"переконаєтесь в істині моїх слів.Місцепроведення село Зарваниця,теребовлянського р-н, Тернопільської обл
РОМАН НАКОНЕЧНИЙ

felonu
дописувач
дописувач
Повідомлень: 138
З нами з: 27 липня 2006, 19:18
Звідки: м.Тернопіль

Повідомлення felonu » 24 серпня 2006, 23:01

Зволікання відповідей вважатиму слабкістю дописувачів у даній темі.Почасти на Форумі обговорюють будь-які питання,що лиють воду довкола. Я пропоную напрямки.Скажіть своє слово!
РОМАН НАКОНЕЧНИЙ

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 05 вересня 2006, 14:40

Ринок...

Попит диктуэ пропозицію. Якби т. зв. лихварі не заробляли на цьому добре, ніхто б не їхав туди продавати, але люди купують різний (пробачте) непотріб за помірну ціну і створюють попит. Завжди знайдуться ті, хто задовольнить його пропозицією. Тепер навіть ділянки на місяці продають...
Якщо ж речі все таки корисні й потрібні - то проблема у культурі гандлювання чи її відсутності.

Також питання чи це речі "релігійного вжитку" чи сувеніри!
З повагою, Дмитро.

felonu
дописувач
дописувач
Повідомлень: 138
З нами з: 27 липня 2006, 19:18
Звідки: м.Тернопіль

Повідомлення felonu » 05 грудня 2006, 21:41

Вибачте мітла посипана просом,соняхом,фасолею та іншими зерновими із наклеєним Образком СПАСА,це річ Церковного вжитку чи ідолопоклонство?
РОМАН НАКОНЕЧНИЙ

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 07 грудня 2006, 13:40

Забобони, ворожіння, астрологія, спіритизм, "посипана просом мітла" чи жаб"яча лапка - все це ідолопоклонство чи язичництво... навіть якщо з образком. :!:
З повагою, Дмитро.

felonu
дописувач
дописувач
Повідомлень: 138
З нами з: 27 липня 2006, 19:18
Звідки: м.Тернопіль

Повідомлення felonu » 07 грудня 2006, 19:19

І це практично половина асортименту аналогічного мітлам,куди дивиться Зарваницьке Духовенство запитаєте?,відповім Собор іМатірна церква змагаються з поміж себе за кожну "душу",відтак у селі "бардак"
РОМАН НАКОНЕЧНИЙ

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 20 грудня 2006, 15:23

а ЦЕ ВЖЕ ХАЛЕПА... :(
З повагою, Дмитро.

TorreTer
новик
новик
Повідомлень: 20
З нами з: 19 березня 2007, 10:59
Звідки: Іспанія
Контактна інформація:

Повідомлення TorreTer » 09 квітня 2007, 16:56

Хм, цікаво, минулого року була в Люрді, там також торгують різними речами, але ніколи не задумувалася чому це має мені заважати. Єдина різниця між Зарваницею ї Люрдом - це те що у Франції це проходить якось більш цивілізовано. Стільки бруду і сміття немає на вулицях. Моя думка, це просто ми такі люди, з таким менталітетом. Нас цікавить лише те що на нашому подвір"ї діється, а поза ним все дурня. От і маємо те, що заслуговуємо.

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення ola » 28 серпня 2007, 13:21

Не знала, що питання торгівлі віниками з квасолею стосується Літургійного життя...
гм :o
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

масова торгівля в Зарваниці,що оголошена Марійським центром

Повідомлення Ira » 23 вересня 2007, 21:33

На Святому Місці не може бути ніякого базару, паломники мають іти процесіями, з хоругвами, а тут аж кишить по дорозі всякими "торговими точками" (балаган настоящий... дійсно чого там тільки не продають). Це відволікає людей, особливо дітей і молодь, їм просто очі розбігаються, і де там вже до молитви.....

Це має обов'язково заборонити єпископ, він напевно знає про те, що твориться у Зарваниці.

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 28 вересня 2007, 17:48

ola писав:Не знала, що питання торгівлі віниками з квасолею стосується Літургійного життя...
гм :o


:ROFL: ВИ - НАЙКРАЩА!!! :good:
З повагою, Дмитро.

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Re: масова торгівля в Зарваниці,що оголошена Марійським цент

Повідомлення demetris » 28 вересня 2007, 17:51

Ira писав:Це має обов'язково заборонити єпископ, він напевно знає про те, що твориться у Зарваниці.


а ЯК ПРАКТИЧНО ЦЕ ЗРОБИТИ?

Привести БЕРКУТ і порозганяти тих усіх не реєстрованих СПД ФО?

Легко сказати "заборонити", але що з тієї заборони. Я бачу Ви бували в Зарваниці і погодитесь зі мною, що ці торговці не надто воцерковлені, і лист Владики їх не дуже мотивуватиме.
З повагою, Дмитро.

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Re: масова торгівля в Зарваниці,що оголошена Марійським цент

Повідомлення Ira » 28 вересня 2007, 18:33

demetris писав:а ЯК ПРАКТИЧНО ЦЕ ЗРОБИТИ?

Привести БЕРКУТ і порозганяти тих усіх не реєстрованих СПД ФО?

Легко сказати "заборонити", але що з тієї заборони. Я бачу Ви бували в Зарваниці і погодитесь зі мною, що ці торговці не надто воцерковлені, і лист Владики їх не дуже мотивуватиме.


Ну так люди не надто "воцерковлені":pardon: , але ж священників слухаються. В Зарваниці є багато братів-семінаристів, священників, то нехай підуть як-то кажуть "в народ", поговорять з ними, скажуть, що єпископ заборонив тай годі... може би вже потім встидалися продавати :)

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 28 вересня 2007, 18:52

попит наруджує пропозицію. Якби люди не хотіли купувати, чи не купували, то й продавців би не було. :) А так, толку в заборонах такого плану не бачу. Краще вже відвести якесь конкретне місце та все це діло узаконити.
unicuique suum

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 28 вересня 2007, 18:54

Згадала як Ісус розганяв з храму Божого торговців...... отак і треба робити.

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 02 жовтня 2007, 17:36

robie писав:Краще вже відвести якесь конкретне місце та все це діло узаконити.


теж про це думав, але...

місця на "транспортних маршрутах" приноситимуть більше прибутку. І завжди будуть ті, хто зловживатиме... але, можливо їх буде менше? :(
З повагою, Дмитро.

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 06 жовтня 2007, 13:02

я думаю, це приклад ситуації, коли існує якась трудність, а проблема вже створюється завдяки спробам її вирішити. Не треба на цьому зациклюватися, на мій погляд, і світ стане кращим 8)
unicuique suum

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 16 жовтня 2007, 12:55

robie писав:Не треба на цьому зациклюватися, на мій погляд, і світ стане кращим 8)


можна не зациклюватись, але хто тоді буде світ змінювати??? :wink:
З повагою, Дмитро.

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 16 жовтня 2007, 20:22

demetris писав:можна не зациклюватись, але хто тоді буде світ змінювати??? :wink:


Можливо, не потрібно змінювати ВСЕ-ВСЕ?? :) Я думаю, є речі набагато більш актуальні... Чи Ви вважаєте, що весь світ нікуди не годиться?
unicuique suum

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 18 жовтня 2007, 15:44

robie писав: Чи Ви вважаєте, що весь світ нікуди не годиться?

Не вважаю. Проте ми відповідальні за те, що вважаємо гідним змін (читайте - не гідним існування), за те, чи я особисто змінюватиму щось. Наприклад - не купуватиму нічого у "торгашів" у відпустових місцях. 8)
З повагою, Дмитро.

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Повідомлення robie » 18 жовтня 2007, 20:12

demetris писав:Наприклад - не купуватиму нічого у "торгашів" у відпустових місцях. 8)


Ну з цим важко не погодитися :)
unicuique suum

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Повідомлення прочанка » 15 вересня 2009, 12:14

Хочу виказати і свою думку, бо поїздила по святих місцях Європи. Там теж процвітає бізнес- сувенірних реліквій. Такий, що деколи доходить до абсурду - люрдівська Богородиця на запальничках, горнятах... Колись, ще за життя отець Піо власне розігнав торговців,які продавали його образки. Він тоді гостро розкритикував таку торгівлю - Христа продали, а мене "купують".
Але з іншого боку, хочеться із святого місця привести якусь пам"ятку не тільки в душі, але й на спогад, рідних, близьких обдарувати. Знаю, люди дуже прагнуть хоч "щось", найменші дрібничку - з Люрду, Риму чи інших, не менш вартісних місць. Вервечки, образочки, цінні реліквії( миро від Миколая чи камінці із Базиліки Архангела Михаїла), водиця з Люрду у спеціальних пляшечках - дуже вартісні й цінні, особливо, коли повертаєшся додому, все це бачиш і згадуєш про пережите, воно спонукає щиріше молитися!
А щодо бізнесу: для місцевого, не вельми багатого люду - це спосіб існування і вони для цього мають відведені місця,які зовсім не заважають проводити основні цілі відвідин святих місць. А монахи в Тезе взагалі існують за рахунок натурального господарства, їхні вироби їх і годують!
Нічого поганого в тому нема, якщо воно вміру й з розумом. А в нас, на жаль, воно, якесь все хаотичне, недоладне, перекупки хочуть нажитися, люди забувають, чого приїхали. Я перший раз із Зарваниці приїхала хвора, можу й тому мені так добре закордоном. Наші святі місця неперевершені і чуда в них- не менш вартісні, але наші люди часто так грішать в святих місцях, що аж страшно. Як кинулися по воду, то мало священика не звалили, то до причастя почалися "тертя" - не на колінах, то вступися... Можете собі уявити? Нас їхало 2 автобуси - зі Львова і Лапаївки( що під Львовом) от і вийшли "чвари", як приймати причастя в процесі самого причастя. Я вам не можу передати свій стан. Цю прощу я відхворіла душею... Мабуть, треба якусь людину- адміністратора, яким би навів із тими "перекупками" лад і ті гроші мають частково йти на розвиток самого святого місця, а не в кишені торгашів, тоді й порядок буде кращий і люди свідоміші з"являться.
Не бійтеся!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 15 вересня 2009, 13:38

прочанка писав:Хочу виказати і свою думку, бо поїздила по святих місцях Європи. Там теж процвітає бізнес- сувенірних реліквій.


Наприклад, коли я раніше мав змогу побувати у столиці Литви (Вільнюсі), то в часі екскурсії містом ми зайшли якось до великого православного храму Московської Патріархії... Як же я був здивований, коли там у приміщенні в кіоску продавали... "вино з Кані Галилейської" (у малих ампулах), водичку з джерела Божої Матері чи земельку з якоїсь там канавки на її честь... Оце і пахне, як на мене, дещо абсурдом... Але хтось і таке сприймає на щиру віру. :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!


Повернутись до “Літургіка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей