Чи дійсна Божественна Літургія?

літургічні тексти, переклади, устав Богослужень

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 04 травня 2009, 20:14

Далі вести дискусію з п.Ірою немає сенсу . Ви глибоко переконані що тут всі проти Вас і Папи Римського і відповідно всі ми тут відступники а Ви єдино правовірні й утаємничені в правдиве обявлення боже. Ну що тут скажеш... Шкода!!! :(
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 05 травня 2009, 11:39

А про що мені з вами далі дискутувати, коли "Малий" на Папське звернення Motu Proprio нагло пише - "безсоромна БРЕХНЯ!!!!"

Можливо він англійської не знає, ну, знайшла я на польській http://sanctus.pl/index.php?grupa=89&po ... 07&doc=244

не знаю, чи на українській десь є... не здивуюся, якщо нема, бо ж навіщо нам то перекладати, кому воно потрібно, правда?

Знав би то цілий світ, що то за "УГКЦ", яка так позорить себе в обличчі такого "Малого" і ряду інших йому подібних...

Мені соромно за вас!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 05 травня 2009, 11:42

Можливо він англійської не знає, ну, знайшла я на польській http://sanctus.pl/index.php?grupa=89&po ... 07&doc=244

не знаю, чи на українській десь є... не здивуюся, якщо нема, бо ж навіщо нам то перекладати, кому воно потрібно, правда?


Є на російській
http://catholiconline.ru/main/node/8

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 05 травня 2009, 11:53

Ira писав:Якби Бог не хотів у Літургії латині, то Бенедикт ХVI би не повертав назад до цієї Месси (http://www.ewtn.com/library/papaldoc/b1 ... ificum.htm
http://www.ewtn.com/library/papaldoc/b1 ... ficum2.htm)



ще раз повторюся, але ти реально БРЕШЕШ, сектантко!!!!
в документі йдеться про дозвіл відправляти за Римським Місалом 62р., а не закликається до такої відправи!!!

дякую, romanm, за посилання на рос. ресурс -- тепер кожен зрозуміє, що сектантка-іра -- бреше і не соромиться.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 05 травня 2009, 13:25

Малий писав:
дякую, romanm, за посилання на рос. ресурс -- тепер кожен зрозуміє, що сектантка-іра -- бреше і не соромиться.


Мабуть, слідує за батьком брехні... Або просто не розуміє жіночка, про що говорить. І взагалі-то, зауважив, що вона схильна до суб*єктивізму у релігійних речах, а суб*єктивізм є не раз ворогом істини...

Між іншим, казали древні римляни: брехливий в одному -брехливий в усьому. Робіть висновки!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 05 травня 2009, 13:37

ви пізнаєте істину лише тоді, коли захочете її пізнати, просіть Бога, кайтеся, відкривайте свої серця, тоді Бог вам вкаже на ту єдину дорогу, яка до Нього веде, яка веде до спасіння, до Святої Правди.
І тоді вам відкриються очі на все, що зараз діється в Церкві, і на той ІІ Ватиканський собор, який перекреслив все, що століттями до нього надбалося, перекреслив всі Божі Закони, святі традиції, і зокрема ту Тридентійську Мессу, яка 400 років до нього відправлялася на латині.
Кайтеся і просіть, і тоді Бог дасть вам зрозуміти, що серце Папи не приймає тих змін, але нічого вдіяти не може, бо кругом лише масони, зрадники, вороги Святої Церкви... а вони зараз у своїх руках мають силу велику.

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 05 травня 2009, 13:51

Ira писав:ви пізнаєте істину лише тоді, коли захочете її пізнати, просіть Бога, кайтеся, відкривайте свої серця, тоді Бог вам вкаже на ту єдину дорогу, яка до Нього веде, яка веде до спасіння, до Святої Правди.
І тоді вам відкриються очі на все, що зараз діється в Церкві, і на той ІІ Ватиканський собор, який перекреслив все, що століттями до нього надбалося, перекреслив всі Божі Закони, святі традиції, і зокрема ту Тридентійську Мессу, яка 400 років до нього відправлялася на латині.
Кайтеся і просіть, і тоді Бог дасть вам зрозуміти, що серце Папи не приймає тих змін, але нічого вдіяти не може, бо кругом лише масони, зрадники, вороги Святої Церкви... а вони зараз у своїх руках мають силу велику.

а ось і передбачувана істерія :D
диявол через тебе говорить, сектанточко!

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 05 травня 2009, 14:22

Я горда з того і щаслива, що належу до Святої Католицької Церкви, що маю змогу чути Святе Боже Слово з уст Божих вибраних Дітей, Божих Пророків. Люди в усі часи їхали, йшли пішки великі кілометри, щоб побувати на Святій Землі Люрду, Фатіми, Гарабандалю, їх не пускали, гнали, джерело замуровували, але вони йшли, щоб почути то Боже Слово, яке там лунало. А що є зараз??? А в якому часі живемо ми? Погляньте, що з вами сталося!
Я тішуся, що знаю Святу Правду, яку відкриває Сам Господь Бог, і тішуся, що відвідую ту Св.Літургію, яку хоче Сам Господь Бог, і яку віправляє сам Папа Римський, наслідник Апостола Петра. Ми зробили з ним ЄДИНЕ СЕРЦЕ, а ви....???!!!! то вже воля ваша.... ніхто вас не силує і не заставляє, ви маєте власний розум, вільну волю, ви знаєте, хто в Святій Церкві є Голова, тому вибирати вам, кого слухати і як виконувати...

Більше я сказати нічого немаю.

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 06 травня 2009, 08:09

Іро, скажіть будь-ласка ви знаєте латинську мову? Ви розумієте про що йдеться в месі?
На мою думку християни мають знати про що говориться в Св. Літургії. І які слова вони говорять славлячи Господа. Невже ви думаєте, що Господь не прийме молитви українською мовою якщо щиро до Нього молитися? Господь вищий від того щоб слухати одну мову . Він досконалий, Він знає всі мови і Йому не потрібен перекладач.
Коли зійшов Св. Дух на апостолів і вони почали говорити різними мовами на вашу думку чому?
Ще в Біблії записано, що не дивиться Бог на особу, але на щирість і доброту серця.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 06 травня 2009, 11:33

Ira писав:ви пізнаєте істину лише тоді, коли захочете її пізнати, просіть Бога, кайтеся, відкривайте свої серця, тоді Бог вам вкаже на ту єдину дорогу, яка до Нього веде, яка веде до спасіння, до Святої Правди.
І тоді вам відкриються очі на все, що зараз діється в Церкві, і на той ІІ Ватиканський собор, який перекреслив все, що століттями до нього надбалося, перекреслив всі Божі Закони, святі традиції, і зокрема ту Тридентійську Мессу, яка 400 років до нього відправлялася на латині.
Кайтеся і просіть, і тоді Бог дасть вам зрозуміти, що серце Папи не приймає тих змін, але нічого вдіяти не може, бо кругом лише масони, зрадники, вороги Святої Церкви... а вони зараз у своїх руках мають силу велику.

ось якраз про тебе і тобі подібних (типу підгорецьких) Біблія говорить:
І тоді й з'явиться беззаконний, якого Господь Ісус умертвить духом уст своїх і знищить сяйвом приходу свого. Поява бо того буде під діянням сатани з усякого роду силою, із знаками і з неправдивими чудами та всяким брехливим обманом для тих, які гинуть, бо вони не прийняли любови правди, щоб їм спастися. І тому Бог посилає їм силу, яка зводить їх вірити неправді, - щоб засуджені були всі ті, які не увірували в правду, а милуються з неправедности. Еф.2, 8-12


мені реально тебе шкода!

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 06 травня 2009, 13:17

Olya писав: На мою думку християни мають знати про що говориться в Св. Літургії.


Я теж так думала, і донедавна багато чого не знала та не розуміла. Але, Бог дав вказівку єднатися з Римом і на Великдень – 12 квітня відправляти таку Св.Літургію, яка відправляється у Ватикані, яку відправляє сам Папа, а саме відправити Тридетнійську Месу. Бог вказав дорогу до єднання! Перейшли повністю на римський обряд і відправляємо Традиційну Римську Св.Літургію. Ось таку: http://www.youtube.com/watch?v=R6AOvStZS64

Там священик мало слів виголошує в голос, в основному співаються Григорянські канти. Ви пошукайте текст цієї Меси, все є старовинне і на латині, його практично не можливо знайти на якісь іншій мові. Всі Григорянські канти на латині. Так було споконвіків, і ми не маємо права собі того міняти, бо так було покладено у Закон. Саме на латині у Ватикані йде відправа. Тому до мене чи до, як ви кажете „лівих об’явлень”, ви не маєте права мати жодних претензій, ми повністю все робимо так, як робили наші Праотці – вірні католики.

Ще при будівництві Вавилонської вежі ми знаємо, що Бог помішав язики як кару людям. Тому стільки мов пішло... Але от чомусь Бог Собі вибрав саме латинь, тому як ви можете тут виступати проти цієї мови і не приймати Божої Волі? Я цієї вашої реакції не можу зрозуміти ніяк...

Ми не молимося на латині, лише Св.Літургія повинна на цій мові відправлятися.
А ви порозважайте - „єдиним серцем та єдиними устами”... як це? Ви уявіть, якби у храмі почали всі співати на різних мовах, що би тоді було? Всі би просто змушені були закрити уста і мовчати...

Хочу ще сказати, що коли стоїш на цій Месі, то повірте, розум на ній не молиться і уста також, на ній молиться ціле серце та душа. Я такого ніколи ще не відчувала на Літургії Візантійського обряду...

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 06 травня 2009, 13:44

Ira писав:[

Але от чомусь Бог Собі вибрав саме латинь, тому як ви можете тут виступати проти цієї мови і не приймати Божої Волі? Я цієї вашої реакції не можу зрозуміти ніяк...

.


Ісус Христос говорив весь час латиною? Слухайте, ви більше мовопоклонниця, а не богопоклонниця... Думаю, що стосовно мови богослужіння вам варто подискутувати з лефевристами - вони вам інше заспівають. І взагалі, слідуйте краще за думкою Церкви та за вказівками 2 Ват. Собору, особливо щодо мови богослужб. І моліться тією мовою, котрої мама спочатку навчила, головне, щоб було щиро та з чистим серцем, незаплямованим різними шкідливими єресями...

Ви якого обряду будете? Вже перекочували до римо-католиків чи стоїте посередині, не знаючи цілком кінцевого шляху? :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 06 травня 2009, 14:32

Ми йдемо твердо по тому єдиному шляху, який вказав Господь.

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 06 травня 2009, 16:49

mmm82 писав:Ви якого обряду будете? Вже перекочували до римо-католиків чи стоїте посередині, не знаючи цілком кінцевого шляху? :)

:) змилуйтесь.. який обряд..? -- ці сектанти самі собі і обряд, і віра і божество...

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 06 травня 2009, 16:55

Ira писав:Ми йдемо твердо по тому єдиному шляху, який вказав Господь.


ЦЕЙ ВИСЛІВ ПАХНЕ СЕКТАНСТВОМ! ВВАЖАЙТЕ НА МАЙБУТНЄ, ЩО КАЖЕТЕ! :crazy:
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 06 травня 2009, 16:57

Малий писав:
mmm82 писав:Ви якого обряду будете? Вже перекочували до римо-католиків чи стоїте посередині, не знаючи цілком кінцевого шляху? :)

:) змилуйтесь.. який обряд..? -- ці сектанти самі собі і обряд, і віра і божество...


ТА ЗУВАЖИВ, ЩО ТО ЩОСЬ НЕТРАДИЦІЙНЕ, ЯК КАЖУТЬ, НІ ПЕС, НІ БАРАН; НІ РИБА ,НІ М*ЯСО, НІ ГРЕКО-КАТОЛИКИ, НІ РИМО... ОЙ, ТАК-ТАК... БАЧИМО ТУТ ПОСЛУХ СОБІ, А НЕ ЦЕРКВІ ХРИСТОВІЙ! :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 06 травня 2009, 17:06

mmm82 писав:
Ira писав:Ми йдемо твердо по тому єдиному шляху, який вказав Господь.


ЦЕЙ ВИСЛІВ ПАХНЕ СЕКТАНСТВОМ! ВВАЖАЙТЕ НА МАЙБУТНЄ, ЩО КАЖЕТЕ! :crazy:


:))))))) які ви бідні і нещасні люди, що не знаєте самі з ким і куди ви йдете і якої Правди прагнете. Все Євангеліє закликає нас йти єдиною дорогою до спасіння, а ви вже і цю Святу Божу Правду і Святий Божий Закон називаєте сектанством... нуууууу, в мене більше нема слів!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 06 травня 2009, 17:10

Ira писав:



:))))))) які ви бідні і нещасні люди, що не знаєте самі з ким і куди ви йдете і якої Правди прагнете. Все Євангеліє закликає нас йти єдиною дорогою до спасіння, а ви вже і цю Святу Божу Правду і Святий Божий Закон називаєте сектанством... нуууууу, в мене більше нема слів!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Слухайте, жіночко, у вас дуже цікава логіка. Та ж ви чи не весь час від істинної УГКЦ відмежовуєтесь, кажучи, що вона котиться в безодню. Твердите, що майже нема правдивого духовенства, віри тощо. Тому я і відмежовую тепер ваші думки від офіційного греко-католицизму, часами, і від самого християнства при потребі. Не лукавте! Сидіть собі спокійно на "Співочому полі", співаючи хоч щось на Божу славу... І не думайте, що знайшли "щастя" в єресях.
Востаннє редагувалось 06 травня 2009, 19:13 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Малий
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 218
З нами з: 03 травня 2008, 08:41

Повідомлення Малий » 06 травня 2009, 17:32

Ira писав:нуууууу, в мене більше нема слів!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

нарешті. Богу дякувати!
Позбавиш нас диявольського смороду з своїх уст?

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 06 травня 2009, 19:15

Малий писав: !
Позбавиш нас диявольського смороду з своїх уст?


І лукавить, і лукавить, таке враження, що це справа лукавого, особливо коли мішає пані єресі з напівправдою!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 07 травня 2009, 14:07

Ira писав:
Я тішуся, що знаю Святу Правду, яку відкриває Сам Господь Бог,


Ви що займалися спіритизмом, викликаючи дух наших блаженних? :D
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
kris15
дописувач
дописувач
Повідомлень: 72
З нами з: 12 жовтня 2008, 13:05

Чи дійсна Божественна Літургія?

Повідомлення kris15 » 07 травня 2009, 23:14

Люди добрі чи вам ще не налоїло дискутувати? Ви ж бачите шо ніякі доводи не в змозі переконати людину! Як то кажуть в народі бочку меду завжди можна зіпсувати ложкою дьогтю. А моя бабця каже " Бозя високо і бачить далеко!" Отож дасться кожному по заслугах його! Я пропоную не продовжувати цю тему, яка позитивних результатів не принесе, а навпаки ускладнить і без того не просту ситуацію.

mac123
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 19 червня 2009, 18:28
Звідки: India

Повідомлення mac123 » 19 червня 2009, 18:30

Свята Церква нас вчить якнайчастіше, навіть щоденно причащатися. А якщо ж ми прийшли на Службу Божу і не прийняли Святе Причастя, то що ж ми тоді Богу пожертвували???!!! Який жертівник принесли? Яка користь для нас з того, що ми просто відбули... а Бога Святого до свого серця не прийняли........

Кожну Святу Літургію і Святе Причастя ми повинні жертвувати Богові через Полум"я Любові Непорочного Серця Марії в певному намірі, хто собі який поставить у своєму серці, інакше вона проходить надарма.

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 19 червня 2009, 23:16

mac123 писав:Свята Церква нас вчить якнайчастіше, навіть щоденно причащатися. А якщо ж ми прийшли на Службу Божу і не прийняли Святе Причастя, то що ж ми тоді Богу пожертвували???!!! Який жертівник принесли? Яка користь для нас з того, що ми просто відбули... а Бога Святого до свого серця не прийняли........

Кожну Святу Літургію і Святе Причастя ми повинні жертвувати Богові через Полум"я Любові Непорочного Серця Марії в певному намірі, хто собі який поставить у своєму серці, інакше вона проходить надарма.


Та що Ви таке кажете?! Якщо людина прийшла з відкритою душею до Бога на Св. Літургію й старається хоча б уважно слухати то вже ця Служба Божа буде для неї ненадаремною! а спасаючою! . Не всі люди досконало обізнані й просунуті в розумінні Таїнства Літургії але то не значить що для них Служба божа даремна.
Прошу Вас не фарисействувати, а поставитись з розумінням до простих людей, а не сильно розумних і начитаних. Господь наш милосердний кличе всіх у свої святі обійми, а найперше "калік, кульгавих, дітей нерозумних", простих і щирих.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Повідомлення прочанка » 15 вересня 2009, 12:56

не кожна людина така досконала, щоб причащатися щодня чи щонеділі, якщо буде така вимога, це може відвернути людей або приймати святі Дари як щось звичне. Тоді... про таке навіть не хочеться думати. До причастя людина має йти або після сповіді відразу чи в найближчий час, щиро усвідомивши свої гріхи, і приймати причастя, як найбільший Божий Дар.
Не бійтеся!

Ainalain
гість
гість
Повідомлень: 8
З нами з: 13 вересня 2009, 03:56

Повідомлення Ainalain » 15 вересня 2009, 15:44

Вітаю усіх. Якби до церкви ходили лише ті, що причащаються, то в храмах були б одиниці.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 15 вересня 2009, 17:03

Ainalain, пишіть трохи грамотніше відповідно до правил нашого форуму, щоб я не редагував потім...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Witysław
новик
новик
Повідомлень: 26
З нами з: 05 січня 2010, 21:26

Повідомлення Witysław » 06 січня 2010, 00:16

а я іншої думки про причастя (Комунію).
Католицька церква твердить, що можна і треба якнайчастіше приймати тіло і кров Христа.
..і, вибачте, наймений буденний гріх не є тому перешкода.

А чи кожен священник перед кожною відправою (месою) сповідається, причащається ?

Тому думаю, якщо на наступний день після дня сповіді, покути, причастя прийняти причастя цу тільки на добре.
Інше діло, що в нас люди йдуть до причастя, як по безплатний сир, і не визнають трагедії (ажде приймати причастя маючи на душі важкий гріх це трагедія ??)

А щораз мусять сповідатись люди, які мають те, чи інше відношення до Літургії (міністранти і т.д.)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чи дійсна Божественна Літургія?

Повідомлення ShMariam » 09 лютого 2010, 17:30

Інше діло, що в нас люди йдуть до причастя, як по безплатний сир, і не визнають трагедії (ажде приймати причастя маючи на душі важкий гріх це трагедія ??)

Ви знаєте таких людей? НЕ ВІРЮ, що совість їм нічого не каже. Але якщо так, то Ви скажіть Мовчатии на тяжкий гріх - т. гріх
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Повернутись до “Літургіка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей