Я люблю...

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Re: Я люблю...

Повідомлення Olya » 04 серпня 2010, 15:27

viter писав:Чи можна навчитися любити? Не думаю. Бог - любов, і любов - дар Божий. Самі від себе ми любові (справжньої) не можемо мати, тільки Бог може нам подарувати її.



Любити можна навчитись, коли просиш в Господа про це щиро і сам стараєшся . А коли ми попросим щось в Отця в ім"я Ісуса, то Отець дасть нам. Тим паче якщо будем просити про такий дар як любов :)
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Я люблю...

Повідомлення Just_me » 04 серпня 2010, 19:54

Я вже приблизно здогадуюся, якої реакції очікувати від форумчан, але здається дехто плутає любов і страждання.
прочанка писав:мука, коли вже любити -не сила, а кинути -не можеш..., бо включається ряд чинників, серед яких християнські застанови -на першому місці.
Це, що тут описується, по-моєму, не любов, а хрест. Любов, якщо вона любов, не спричиняє болю. Це в нас просто так в народі повелося, і з дитинства нас так вчать. ЯЯкби була знала, була б не кохала", а "Хто в любові не знається, той горя не має" - взагалі улюблена пісенька моєї мами :D СЕРЙОЗНО! І отак налаштовані особи породжують собі ж подібних. Це в нас така національна традиція. Тільки не розумію, яка її мета. Якщо хтось вам шкодить, тим самим спричиняючи біль, то хіба ж це така любов до ближнього? :shock:
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Я люблю...

Повідомлення прочанка » 04 серпня 2010, 21:10

Якраз любов і спричиняє біль! Якщо не любиш людину, то й не переймаєшся особливо її проблемами, бідами й падіннями. Хіба, ні?! Чи не в болях народжує мати дитину, повна до неї любові?Чи не болить матір серце, коли коханій дитині погано? А втрата рідної,близької, любої людини не несе біль і страждання? Хіба Найсвятіше Серце Ісуса, повне любові до людей не страждало від болю і невимовної муки? Справжня любов -жертовна, а миленькі казочки про серенади під місяцем - тільки прелюдія до справжнього почуття. І даремно ви так, на українську пісню нарікаєте, бо саме наші пісні дуже тонко вміють підкреслити красу справжньої любові і те, до чого вона спричиняє. Про це пишуть великі класики всіх часів, зокрема й наші, українські...
А тепер знову кілька порад отця Піо.
"Що більше ти матимеш гіркоти, то більше отримаєш любові. Люби Ісуса Христа, сильно Його люби, але з цієї причини ще більше люби приносити себе в жертву. Любов хоче бути гіркою.
Людський дух без Божого полум"я любові опускається до тваринного рівня. Зовсім інакше з любов"ю. Божа любов підносить людський дух так високо, що він досягає Божого трону."
Не бійтеся!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Я люблю...

Повідомлення ShMariam » 04 серпня 2010, 21:35

прочанка писав:Якраз любов і спричиняє біль! Якщо не любиш людину, то й не переймаєшся особливо її проблемами, бідами й падіннями. Хіба, ні?! "

Без сумніву, але також спричиняє і радість... Я би перефразувала відому пісню: "Хто в любові не знається, той щастя не знає!"
Але часом люди більше акцентують увагу на стражданні, от і вся проблема. Можливо, підсвідомо хочуть показати (собі), що люблять.
А те, про що йдеться в пісні - швидше подібне на закоханість, причому без перспективи, і наймудріше викинути собі дурне з голови.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Я люблю...

Повідомлення vitalko » 05 серпня 2010, 13:19

Це, що тут описується, по-моєму, не любов, а хрест. Любов, якщо вона любов, не спричиняє болю.


Ага, Ісуса - Бога - Істинну Любов рани на хресті не боліли аніскільки.... Чи може він не з любові до нас на ньому вмирав, а просто ніс аби нести? Любов завжди супроводжується стражданням, бо вимагає жертви самого себе заради добра іншого. Просто треба не забувати і про Воскресіння, як мить найбільшої радості, яка ці ж страждання перевершує... Тому коли любиш, то не можеш не страждати, але не можеш і не радіти, бо коли кладеш ту жертву, то стаєш блаженним(щасливим), як заповідав сам Христос.

P.S. Знаю одну сестру, дуже тонкого психолога, яка говорить, що людина від страждань аж світиться тим внутрішнім Христовим світлом..... Пробував сам на людей страждущих так глянути - ніби дійсно так виглядає...
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Я люблю...

Повідомлення Just_me » 05 серпня 2010, 13:28

Не знаю, я б не хотіла, щоби люди, яких я люблю страждали. Бо тоді я теж страждаю, може ще й більше ніж вони. Колись мене запитали, що мені треба для щастя. І я не задумуючись відповіла: щоби мої рідні були щасливі. Бо коли всі навколо щасливі, хіба можна ходити сумним? Я знаю, що таке страждання. І повірте, тоді найменше думаєш про любов. Про любов можна думати, коли спокійно на душі, коли немає безглуздих проблем. Погодьтеся, що люди не вміють любити, бо надто перевантажені щоденними проблемами, котрі як сніг на голову. А коли ти безтурботний - то і мило, і добре, і щасливий, і любиш все і всіх на світі. :Rose:
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Я люблю...

Повідомлення vitalko » 05 серпня 2010, 13:30

І повірте, тоді найменше думаєш про любов.


А що у вашому розумінні є любов?
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Я люблю...

Повідомлення Just_me » 05 серпня 2010, 13:32

Це почуття особливого зв"язку і прив"язаності
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Я люблю...

Повідомлення о.Олег » 05 серпня 2010, 13:43

vitalko писав:А що у вашому розумінні є любов?

готовність жити і вмерти задля того, кого любиш
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Re: Я люблю...

Повідомлення Olya » 05 серпня 2010, 13:48

Напевно в кожного є своя думка, що таке любов... :) Є різні види любові до рідних, знайомих і просто любов до людей... Коли відчуваєш якусь таку незвичну ніжність до бабусі, яка купила собі морозиво і бідна ніяк його розкрити неможе - ти підходиш і допомагаєш їй, коли діти граючи у футбол ненароком перекидують м"яч через твій паркан і з острахом чекають скандалу, а ти просто виходиш і віддаєш цей м"яч разом з цукеркою, коли співробітник без настрою, а ти просто підходиш і кажеш одну фразу :"Все буде добре!!!!".... і т.д. Це можна сказати прояви малої любові, якоїсь частинки, але саме з таких частинок складається наше життя. Інколи достатньо просто посмішки і лагідного погляду, з любов"ю. Любов люди відчувають і їм робиться краще на душі... а це ж так прекрасно.. :Rose:
Востаннє редагувалось 05 серпня 2010, 15:07 користувачем Olya, всього редагувалось 1 раз.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Я люблю...

Повідомлення Just_me » 05 серпня 2010, 13:51

Olya писав:Напевно в кожного є своя думка, що таке любов... :) Є різні види любові до рідних, знайомих і просто любов до людей... Коли відчуваєш якусь таку незвичну ніжність до бабусі, яка купила собі морозиво і бідна ніяк його розкрити неможе - ти підходиш і допомагаєш їй, коли діти граючи у футбол ненароком перекидують м"яч через твій паркан і з острахом чеють скандалу, а ти просто виходиш і віддаєш цей м"яч разом з цекеркою, коли співробітник без настрою, а ти просто підходиш і кажеш одну фразу :"Все буде добре!!!!".... і т.д. Це можна сказати прояви малої любові, якоїсь частинки, але саме з таких частинок складається наше життя. Інколи достатньо просто посмішки і лагідного погляду, з любов"ю. Любов люди відчувають і їм робиться краще на душі... а це ж так прекрасно.. :Rose:


Ну власне, Олю, і я ж про це! :Rose:
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Re: Я люблю...

Повідомлення Olya » 05 серпня 2010, 14:50

Знайшла в інтернеті відео в якому дітки відповідають, що таке любов... :)
http://skillopedia.ru/material.php?id=4830
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Я люблю...

Повідомлення ShMariam » 05 серпня 2010, 19:51

о.Олег писав:
vitalko писав:А що у вашому розумінні є любов?

готовність жити і вмерти задля того, кого любиш

:good:
І конкретні вчинки, а не /тільки/ почуття. Відчуття радості не обов'язкове. Але я не вмію так любити... :oops:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Я люблю...

Повідомлення о.Олег » 05 серпня 2010, 20:38

ShMariam писав: :good: І конкретні вчинки, а не /тільки/ почуття. Відчуття радості не обов'язкове. Але я не вмію так любити... :oops:

біда була б, якби хтось казав, що вміє... Насправді любов - це постійна праця над собою, вимолювання Дару, готовність любити забудь-яких змін/проблем/настроїв, як... як на війні - готовність воювати
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Re: Я люблю...

Повідомлення Olya » 11 серпня 2010, 08:48

Знайшла цікаву тему про любов і Євхаристію. Навожу одну цитату:

"Справжня людська любов не вимірюється тільки почуттям. Почуття супроводить любов як важливий її елемент, але не є її суттю, бо почуття само по собі мінливе, непостійне і сліпе. Нерідко трапляється, що що люблять спочатку один одного "до безумства", але лише чуттєво, через деякий час так само "до безумства" ненавидять один одного. Ненависть часто виявляється лише обдуреним відчуттям любові, розчаруванням в потребі любити. Легко зненавидіти людини, яку любиш, якщо ця любов спирається лише на бажання задовольнити всілякі людські потреби. Хоч би деяка чуттєва постійність завжди необхіда для любові. Така постійність є плодом емоційної впорядкованості. Йдеться не лише про впорядкування почуттів, пов'язаних з любов'ю, але про всі людські почуття, потреби і бажання. Лише маючи емоційну свободу ми зможемо мати один до одного ті почуття, які були у Ісуса Христа (пор. Рим. 15, 5). Чим більша наша емоційна свобода, тим більше ми схожі на Ісуса в любові."

http://www.christusimperat.org/uk/node/4943
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Я люблю...

Повідомлення прочанка » 11 серпня 2010, 12:27

Великі про любов. Афоризми

Є люди, яких люблять всі і яких, тим не менше, ніхто не кохає.
Кнорр.

Будь–якій долі любов дає відсіч.
Сервантес.

Велика таємниця злиття двох люблячих душ: кожна бере від іншої найкраще , але лише потім, щоб повернути цей дарунок, прикрашений любов’ю.
Ромен РОЛАН

Вибачають, доки кохають.
Франсуа де Лярошфуко.

Вміти сказати, як кохаєш, значить мало кохати.
Петрарка.

Володіння тим, що любиш, є радість більша, ніж сама любов.
Марсель Пруст.

Всі щасливі сім’ї схожі одна на одну, кожна нещаслива сім’я нещаслива по-свому.
Лев ТОЛСТОЙ

Де кохання, там і Бог.
Лев Толстой

Любіть ворогів ваших, благословляйте проклинаючих вас.
Євангеліє від Матфея
Любити — значить бачити чудо, невидиме для інших.
Франсуа Моріак
Любити — значить припинити порівнювати.
Б. Грассе
Любити ближнього було б куди легше, якби цей ближній не був так близький.
Норман Мейлер

Любити – значить невпинно боротися з тисячами перешкод у нас самих і навколо нас.
Жан Ануй

Любити... один одного люди перестають лише тому, що колись занадто сильно любили.
Жан де ЛАБРЮЙЄР

Любов – це простір і час, що стали доступними сприйняттю серця.
Марсель Пруст.

Любов — головний спосіб втечі від самітності, що мучить більшість чоловіків і жінок протягом майже всього їхнього життя.
Бертран Рассел

Любов — єдине почуття, в якому все істинно і все брехливо; скажи про неї будь-яку безглуздість — і вона виявиться правдою.
Нікола ШАМФОР

Любов — мудрий винахід природи: той, хто любить, з легкістю робить те, що повинен робити.
В. Швебель

Любов — найінтимніше і недоторканне почуття. Бережіть таємниці любові.
В. СУХОМЛИНСЬКИЙ
Не бійтеся!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Я люблю...

Повідомлення прочанка » 11 серпня 2010, 12:30

Любов — це омана, начебто одна жінка відрізняється від іншої.
Генрі Менкен

Любов — це прагнення до зближення, викликане видимістю краси.
Зенон Кітійський

Любов — це спроба чоловіка задовольнитися однією-єдиною жінкою.
П’єр Жеральді

Любов без відповіді не принижує людину, а піднімає її.
Олександр ПУШКІН

Любов виникає зненацька і несвідомо: нас штовхає до неї пристрасть або слабкість.
Жан де ЛАБРЮЙЄР

Любов до тимчасового можна прогнати, лише відчувши насолоду вічного.
Аврелій АВГУСТІН

Любов заміжньої жінки — велика річ. Одруженим чоловікам таке і не снилося.
Оскар УАЙЛЬД

Любов зносить і прощає все, але нічого не пропускає. Вона радується малості, але вимагає всього.
Клайв ЛЬЮІС

Любов має секретний ключ від дверей ревнощів.
Лопе де Вега

Любов не визнає іншого лікаря, крім себе самої.
Проперцій

Любов ніколи не вмирає природною смертю. Вона вмирає, тому що ми не вміємо наповняти її джерела; вона умирає від спраги.
Анаіс Нін

Любов подібна епідемічній хворобі; чим більше ми її боїмося, тим більше стаємо перед нею беззахисними.
Нікола ШАМФОР
Не бійтеся!

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Я люблю...

Повідомлення vitalko » 11 серпня 2010, 14:35

Прочитав. Ніби і непогано дехто висловився про любов, але до Гімну Любові ап. Павла кожному з них далеченько....
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Я люблю...

Повідомлення прочанка » 11 серпня 2010, 15:06

vitalko писав:Прочитав. Ніби і непогано дехто висловився про любов, але до Гімну Любові ап. Павла кожному з них далеченько....


кожен вклав часточку себе, а це були люди різних епох, поглядів на життя і з різною вірою в БОга.
Не бійтеся!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Я люблю...

Повідомлення andrivovk » 11 серпня 2010, 21:56

о.Олег писав:
vitalko писав:А що у вашому розумінні є любов?

готовність жити і вмерти задля того, кого любиш

"Немає більшої любові, ніж коли хтось віддає життя своє за друзів" (З Євангелія.Дослівно не пам'ятаю.)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Я люблю...

Повідомлення andrivovk » 11 серпня 2010, 22:02

«Я тебе кохаю» всіма мовами світу

Албанською – Те дуа
Албанською – Те дашурой
Англійською – Ай лав ю
Арабською – Ана бехібак (хлопцеві)
Арабською – Ана бехібек (дівчині)
Арабською – Ібн хеббак
Арабською – Ана ба хеб бак
Арабською – Охібоке (дівчині)
Арабською – Охібока (хлопцеві)
Баскською – Нере маітеа
Батак – Холонг рохангку ді хо
Баварською – І мог ді нарріщ герн
Білоруською – Я цябе кахаю
Бенгальською – Амі томєй бхалобаши
Бенгальською – Амі томаке бхалобаши
Берберською – Лах тіріх
Болгарською – Обичам те
Бельгійською – ik hou van jou
Гавайською – Алоха І”а ау ое
Гренландською – Асавакіт
Грецькою – с”агапо
Грузинською – Міквархар
Гуйраті – Хун тане пяр каручхун
Давньогрецькою – Его філо су
Ескімоською – Налігівагет
Есперанто – Мі амас він
Естонською – Ма армастан сінд
Іврит – Ані охев отак
Індійською – Течіххіла
Індонезійською – Сая сінта падаму
Ірландською – Таім і інгра ліат
Ісландською – Эг елска тхіг
Іспанською – Джо те къеро
Іспанською – Те амо
Італійською – Ті амо
Кабардинською – Са ва фува узохяу
Кенійською – Тье мелане
Кісуахілі – Накпенда
Китайською – Во ай най
Корейською – Тангшин і чо а йо
Корсиканською – Ті тенгу кара (дівчині)
Корсиканською – Ті тенгу кару (хлопцеві)
Курдською – Ез те хездікхем
Кхмерською – Бон сро данх ун
Лабанез – Бакіюак
Лао – Коі мук яо
Латинською – Его амо
Латвійською – Ес теві міілу
Лінгала – Налінгі йо
Литовською – Аш тава мілю
Ложбан – Мі до прамі
Луо – Ахері
Македонською – Сакам те
Малазійською – Сая сінта каму
Мараті – Мі тюза вар прем карато
Молдовською – Еу теу беск
Мохок – Коноронхва
Навахо – Айор аношні
Ндебеле – Ніякутанда
Німецькою – Іх лібе діх
Норвезькою – Йай ельскар дай
Осетинською – Аез дае варзин
Пакистанською – Мудже тумсе мухабат хаі
Перською – Тора даст дарам
Польською – Кохам чє
Португальською – Амо те
Пунябі – Майн тауну пяр карда
Румунською – Те адор
Російською – Я вас люблю
Сербською – Ллюбім
Сербохорватською – Волім те
Сінгальською – Мама оята ардерій
Сінхалез – Мама оята адарей
Сирійською – Бхеббек (дівчині)
Сирійською – Бхеббак (хлопцеві)
Словацькою – Лубім та
Словенською – Лубім те
Суахілі – Наку пенда
Тайською – Фом рак хун
Таміл – Наан уннаі кадалікірен
Татарською – Мін сіне ярятам
Тахітіан – Уа хеа вау іа ое
Телугу – Нену нінну премістуннану
Туніською – Ха ех бак
Турецькою – Сені севійорум
Угорською – Сзеретлек
Узбецькою – Мєн сені севаман
Українською – Я тебе кохаю
Урду – Мудже тумсе мохаббат хаі
Фарсі (перська) – Тора дуст мідарам
Філіпінською – Махал кіта
Фінляндською – Міна ракастан сінуа
Французькою – Же тем
Хауза – Іна сонкі
Хінді – Маі тудже пяар картха хо
Хінді – Маі тумасе пяр карата хун (дівчині)
Хінді – Маі тумасе пяр карате хун (хлопцеві)
Хоккіен – Ва аі лу
Хопі – Ну умі унангва’та
Хорватською – Любім те
Чеською – Мілую те
Чуваською – Єнє юрату санан (дівчині)
Чуваською – Єп сана юрадап (хлопцеві)
Шведською – Йаг єльскар дай
Шона – Ндінокуда
Японською – Ватасіва анатава аісіте імасу (хлопцеві)
Японською – Кімі о аі шітеру (дівчині)
P.S. Освідчуватись лише по-справжньому закоханим!!!

Джерело : "Пізнай правду".
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re:

Повідомлення andrivovk » 11 серпня 2010, 22:26

Наталка писав:... Не можу сказати "люблю Бога". Я намагаюсь, але це важко, бо своїми вчинками часто показую протилежне.

Послухайте отця Піо : "Адже Бог настільки незбагненний, настільки недоступний, що чим далі душа проникає в глибини Його любові, тим менше ми відчуваємо цю любов - аж поки нам не буде здаватися, що ми вже не любимо...Вірте мені : чим більше душа любить Бога, тим менше це відчуває".Також він сказав : "Стремління до любові - уже любов".Так що за це не переживайте.

А от цього точно не подарую : "А я люблю Львів після Франківська ". Не люблю такого.:D.Знаєте як Білозір співає "Найкраще місто на Землі ти мій Львове".Жартую.Не прийміть це серйозно.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Re: Я люблю...

Повідомлення Olya » 12 серпня 2010, 09:41

Деякі цитати про любов з Святого Письма

А вам, хто слухає, Я кажу: «Любіть своїх ворогів, добро робіть тим, хто ненавидить вас...» Луки 6:27

Оце Моя заповідь, - щоб любили один одного ви, як Я вас полюбив! Ніхто більшої любови не має над ту, як хто свою душу поклав би за друзів своїх.... Івана 15:12,13

Гімн про любов: Любов над усе!

Коли я говорю мовами людськими й ангольськими, та любови не маю, то став я як мідь та дзвінка або бубон гудячий!
І коли маю дара пророкувати, і знаю всі таємниці й усе знання, і коли маю всю віру, щоб навіть гори переставляти, та любови не маю, то я ніщо!
І коли я роздам усі маєтки свої, і коли я віддам своє тіло на спалення, та любови не маю, то пожитку не матиму жадного!
Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається,
не поводиться нечемно, не шукає тільки свого, не рветься до гніву, не думає лихого,
не радіє з неправди, але тішиться правдою,
усе зносить, вірить у все, сподівається всього, усе терпить!
Ніколи любов не перестає! Хоч пророцтва й існують, та припиняться, хоч мови існують, замовкнуть, хоч існує знання, та скасується.
Бо ми знаємо частинно, і пророкуємо частинно;
коли ж досконале настане, тоді зупиниться те, що частинне.
Коли я дитиною був, то я говорив, як дитина, як дитина я думав, розумів, як дитина. Коли ж мужем я став, то відкинув дитяче.
Отож, тепер бачимо ми ніби у дзеркалі, у загадці, але потім обличчям в обличчя; тепер розумію частинно, а потім пізнаю, як і пізнаний я.
А тепер залишаються віра, надія, любов, оці три. А найбільша між ними любов!
(1Кор 13:1-13)

Найперше майте щиру любов один до одного, бо любов покриває багато гріхів!
(1Петр 4:8)

Бог - то любов

Улюблені, любім один одного, бо від Бога любов, і кожен, хто любить, родився від Бога та відає Бога!
Хто не любить, той Бога не пізнав, бо Бог є любов!
Любов Божа до нас з'явилася тим, що Бог Сина Свого Однородженого послав у світ, щоб ми через Нього жили.
Не в тому любов, що ми полюбили Бога, а що Він полюбив нас, і послав Свого Сина вблаганням за наші гріхи.
Улюблені, коли Бог полюбив нас отак, то повинні любити і ми один одного!
Бога не бачив ніколи ніхто. Коли один одного любимо, то Бог в нас пробуває, а любов Його в нас удосконалилась.
Що ми пробуваємо в Ньому, а Він у нас, пізнаємо це тим, що Він дав нам від Духа Свого.
І ми бачили й свідчимо, що Отець послав Сина Спасителем світу.
Коли хто визнає, що Ісус то Син Божий, то в нім Бог пробуває, а він у Бозі.
Ми познали й увірували в ту любов, що Бог її має до нас. Бог є любов, і хто пробуває в любові, пробуває той в Бозі, і в нім Бог пробуває!
Любов удосконалюється з нами так, що ми маємо відвагу на день судний, бо який Він, такі й ми на цім світі.
Страху немає в любові, але досконала любов проганяє страх геть, бо страх має муку. Хто ж боїться, той не досконалий в любові.
Ми любимо Його, бо Він перше нас полюбив.
Як хто скаже: Я Бога люблю, та ненавидить брата свого, той неправдомовець. Бо хто не любить брата свого, якого бачить, як може він Бога любити, Якого не бачить?
І ми оцю заповідь маємо від Нього, щоб, хто любить Бога, той і брата свого любив!
(1Ів 4:7-21)
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Я люблю...

Повідомлення Олюнька » 12 серпня 2010, 13:32

чистота тіла…чистота рук пана президента…чистота ідей…чистота снігу що плаче з зимою…води що ходить нагою…чистота того що найпростіше…і все це собаці в буду… БЕЗ ЛЮБОВІ (Ян Твардовський)
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
caballero
гість
гість
Повідомлень: 7
З нами з: 06 червня 2009, 20:47
Звідки: Lьviv
Контактна інформація:

Re: Я люблю...

Повідомлення caballero » 13 серпня 2010, 22:53

Я Вірю в любов. Власне, любов – це єдине в що я вірю. Вірю, що все було створене Любов’ю, що все існує завдяки любові і для любові. Любити – це як вернутись додому, заблудитись, а потім зрозуміти де ти є і куди тобі треба йти. Любити – це розуміти для чого існуєш ти і інші. Любити – це перестати бути глиною і почати бути людиною. Для мене любов – це «Місто на горі», місце де нам буде добре. Місце куди запросили всіх хто є і куди пустять всіх хто любить.
Я вірю, що якщо любов є, то є смисл у всьому. І в житті, і в смерті, і в ночі, і в дні, і в хробаку, і в війні, і в космосі, і в мені. А якщо любові нема, то і смислу нема. Ні в чому.
Кілька слів з Біблії:
«Любов довготерпелива, любов лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить» (1 Кор. 13,4-7).

Аватар користувача
kristik
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 275
З нами з: 17 травня 2010, 11:49
Контактна інформація:

Re: Я люблю...

Повідомлення kristik » 13 серпня 2010, 23:43

...Любов ніколи не перестає!!!!
Ми думаємо, що Бог бачить нас зверху, але Він бачить нас зсередини.
Жильбер Сесброн

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Я люблю...

Повідомлення прочанка » 15 серпня 2010, 19:22

сьогодні я дістала свідчення,що земна любов між чоловіком і жінкою існує, але вона на жаль, немає шансів на виживання.
Моя коліжанка в студенські роки зустрічалась із хлопцем. Це була ідилія і розуміння з пів-слова, але виявилось, що існує " маленька перепона" у вигляді вагітної дружини.
Закохана подруга ще вірила, що все випадковість і хлопця обманом затягнули в "тенета шлюбу", але він попсуй їй життя, ба вона, не бачачи виходу, вийшла заміж за першого ліпшого, з яким відповідно, довго не прожила. Сьогодні, у другому шлюбі вона вважає себе щасливолю і живе своїм життям.
Минуло 20 років... Сьогодні він зателефонувіав до мене через мого чоловіка, бажаючи просто поспілкуватись... Він повернувся до дружини, та пробачила зраду, зараз вони живуть закордоном..., але чоловіка мучить ностальгія. Душа просить незабутої любові..., але колишня любов, маючи власне життя, не хоче навіть спогадів, в чому я її повністю підтримую...
Не бійтеся!

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Я люблю...

Повідомлення Just_me » 19 серпня 2010, 16:30

"Я тебе люблю" хорватською - "волім те". Любім те - це "я тебе цілую!" :)
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Re: Я люблю...

Повідомлення Olya » 20 серпня 2010, 14:51

Однією з моїх улюблених книг є книга св.Альфонса Марія де Лігуорі "Як любити Ісуса Христа". Хотіла переписати деякі цитати про любов ... але знайшла в інтернеті цілу книгу, тож даю вам посилання :Rose:

http://ukrlib.comli.com/Relig/034_lubutu_I_H.pdf
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
neoxgeforce
дописувач
дописувач
Повідомлень: 146
З нами з: 23 липня 2009, 18:31
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Re:

Повідомлення neoxgeforce » 20 серпня 2010, 19:08

andrivovk писав:Послухайте отця Піо : "Адже Бог настільки незбагненний, настільки недоступний, що чим далі душа проникає в глибини Його любові, тим менше ми відчуваємо цю любов - аж поки нам не буде здаватися, що ми вже не любимо...Вірте мені : чим більше душа любить Бога, тим менше це відчуває".Також він сказав : "Стремління до любові - уже любов".Так що за це не переживайте.

Троха цих слів не розумію
Вірте мені : чим більше душа любить Бога, тим менше це відчуває"


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей