Я люблю...

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Я люблю...

Повідомлення Yur » 01 жовтня 2010, 22:09

Just_me писав:Особисто я не надавала б поняттю "земна любов" одразу якогось негативного грішного відтінку.
Земна любов - це та, якою нас люблять батьки, сестри, брати, бабусі і дідусі. Згодна, вона те така висока як любов, про яку ви говорите. І проявляємо її ми часто у фізичному контакті - суджу по собі, бо таких теплих відчуттів як тоді, коли обнімаю когось зі своїх рідних, навряд чи маю, наприклад, говорячи з ними по телефону. Так, вона не має ознаки трансцендентності, але погодьтеся, не всім дано любити чи бути любимим трансцендентною любов"ю. Біда в тому, що 99 відсотків людей страждають від відсутності звичайної людської, земної любові в її хорошому розумінні. Я віддаю звіт собі, що треба шукати не земної любові, але людська пирирода така, що саме вона дарує приємні миті, а тої трансцендентної любові велика частина людей в житті ніколи не знаходить. Як на мене, якби було більше звичайного людського тепла, то і менше страждали б від депресій та психічних розладів, менше було б тих, котрі безцільно проживають життя в якихось пошуках чи очікуванні дива.

Щиро і вірно. Розрізнення між людським і трансцедентним відчуваємо, хоч і не бачимо в людському нічого поганого.
Поганого й не повинно бути, але про покликання треба пам'ятати.

Just_me писав: Не можна шукати трансцендентної любові, якщо спочатку не знайти земну

Як можна шукати земне, маючи на меті небесне (трансцедентне) ?.
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Я люблю...

Повідомлення Just_me » 01 жовтня 2010, 22:20

Yur писав:Як можна шукати земне, маючи на меті небесне (трансцедентне)?


Бо земна любов дає, нмд, можливість розвиватися далі. Це як перший крок до пошуку Божої любові. Бо мені, з усією повагою, Ваша фраза прозвучала "Як можна просто робити розминку, коли ви хочете стати солістом театру опери та балету?"

Людина, котру ніхто не любить, не має натхнення ані сил думати про високе.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Я люблю...

Повідомлення Yur » 01 жовтня 2010, 23:34

Just_me писав: Бо земна любов дає, нмд, можливість розвиватися далі. Це як перший крок до пошуку Божої любові.
Бо мені, з усією повагою, Ваша фраза прозвучала "Як можна просто робити розминку, коли ви хочете стати солістом театру опери та балету?"

Воно то так, тільки розминаємося ми не для розминки, але в намірах стати солістом.
Ви ж, перед тим сказали про пошуки земні, спочатку одне, а потім інше.
Не можна шукати трансцендентної любові, якщо спочатку не знайти земну


Just_me писав:Людина, котру ніхто не любить, не має натхнення ані сил думати про високе.

А коли справді нікому любити на цій землі. Скільки сиріт, покинутих, калік ..
А ви кажете.
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Я люблю...

Повідомлення Just_me » 02 жовтня 2010, 12:04

Yur писав:А коли справді нікому любити на цій землі. Скільки сиріт, покинутих, калік ..
А ви кажете.


То любіть їх. Так малій кількості людей приходить в голову думка усиновити дитину. Дуже рідко з дитини, котра виросла в дитячому будинку, виходить добрий батько чи мати, добрий християнин. Бо їм самим спочатку бракує любові. Досі ніяк не зрозумію, як ви хочете запалити багаття без іскри? Як, на вашу думку, людина без земної любові може осягнути небесну? Як можете, опишіть той механізм і приведіть приклад, бо я щиро не знаю.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Я люблю...

Повідомлення Yur » 02 жовтня 2010, 15:22

Just_me писав:
Yur писав:А коли справді нікому любити на цій землі. Скільки сиріт, покинутих, калік ..

То любіть їх. Так малій кількості людей приходить в голову думка усиновити дитину. Дуже рідко з дитини, котра виросла в дитячому будинку, виходить добрий батько чи мати, добрий християнин. Бо їм самим спочатку бракує любові.

От свій брак любови і маємо усвідомлювати. А дивитися можемо на таких, як матір Тереза.

Just_me писав:Досі ніяк не зрозумію, як ви хочете запалити багаття без іскри? Як, на вашу думку, людина без земної любові може осягнути небесну? Як можете, опишіть той механізм і приведіть приклад, бо я щиро не знаю.

А ви спробуйте відчути те, що відчувала матір Тереза. Чим горить її багаття любови.
Зрештою, ви уже казали про розрізнення між людським і трансцедентним. І вроді би поруч одне з одним, але так нездолано далекі ..
=====================================================================================================
=====================================================================================================
Не існує гармонії між вічним і проминаючим. Існує шлях (у різних керунках)
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Я люблю...

Повідомлення vitalko » 03 жовтня 2010, 21:28

А ви спробуйте відчути те, що відчувала матір Тереза. Чим горить її багаття любови.
Зрештою, ви уже казали про розрізнення між людським і трансцедентним. І вроді би поруч одне з одним, але так нездолано далекі ..


Любов"ю до Бога. Бо тільки люблячи Бога можна полюбити когось. Не знаючи Бога - не можна по справжньому любити, тому й називати це любов"ю не варто. А любов справжня, вже - неземна, бо спирається на вічного Бога, і в момент цього опертя на Господа - зникає наше земне, і з"являється його вічне. Коли живемо з Христом - то вже живемо у вічності, коли любимо з Христом - любимо його вічною любов"ю, яка ззовні виглядає як щось земне. Бо інакше як через наше смертне тіло, розум, думки, волю вона виразитися не може, імхо. Тому й таке розрізнення для мене виглядає дивно.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Я люблю...

Повідомлення Yur » 04 жовтня 2010, 04:25

vitalko писав:Тому й таке розрізнення для мене виглядає дивно.

Ось призначений Цей багатьом на падіння й уставання в Ізраїлі, і на знак сперечання (Луки 2:34)

Не думайте, що Я прийшов, щоб мир на землю принести, Я не мир принести прийшов, а меча.
Я ж прийшов порізнити чоловіка з батьком його, дочку з її матір'ю, і невістку з свекрухою її.
І: вороги чоловікові домашні його!
Хто більш, як Мене, любить батька чи матір, той Мене недостойний. І хто більш, як Мене, любить сина чи дочку, той Мене недостойний.
І хто не візьме свого хреста, і не піде за Мною слідом, той Мене недостойний. (Матвія 10:34-38)
Промовив тоді Ісус учням Своїм: Коли хоче хто йти вслід за Мною, хай зречеться самого себе, і хай візьме свого хреста, та й іде вслід за Мною. (Матвія 16:24)

Чи ви думаєте, що прийшов Я мир дати на землю? Ні, кажу вам, але поділ! (Луки12:51)

Коли хто приходить до Мене, і не зненавидить свого батька та матері, і дружини й дітей, і братів і сестер, а до того й своєї душі, той не може буть учнем Моїм! (Луки14:26)
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Я люблю...

Повідомлення vitalko » 04 жовтня 2010, 13:13

Ось призначений Цей багатьом на падіння й уставання в Ізраїлі, і на знак сперечання (Луки 2:34)

Не думайте, що Я прийшов, щоб мир на землю принести, Я не мир принести прийшов, а меча.
Я ж прийшов порізнити чоловіка з батьком його, дочку з її матір'ю, і невістку з свекрухою її.
І: вороги чоловікові домашні його!
Хто більш, як Мене, любить батька чи матір, той Мене недостойний. І хто більш, як Мене, любить сина чи дочку, той Мене недостойний.
І хто не візьме свого хреста, і не піде за Мною слідом, той Мене недостойний. (Матвія 10:34-38)
Промовив тоді Ісус учням Своїм: Коли хоче хто йти вслід за Мною, хай зречеться самого себе, і хай візьме свого хреста, та й іде вслід за Мною. (Матвія 16:24)

Чи ви думаєте, що прийшов Я мир дати на землю? Ні, кажу вам, але поділ! (Луки12:51)

Коли хто приходить до Мене, і не зненавидить свого батька та матері, і дружини й дітей, і братів і сестер, а до того й своєї душі, той не може буть учнем Моїм! (Луки14:26)


ну то тепер, будь ласка, поясніть, що ви цим хочете донести.....
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Re: Я люблю...

Повідомлення Olya » 04 жовтня 2010, 13:54

Just_me писав:Людина, котру ніхто не любить, не має натхнення ані сил думати про високе.


На мою думку тут трохи таке замкнене коло. Якщо людина має любов в серці і любить, то і її є кому любити. Якщо людина нікого не любить, то і її недолюблюють і звичайно, що вона не буде думати про високе, бо любові то немає. :(
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Я люблю...

Повідомлення Злий Іван » 04 жовтня 2010, 14:46

Olya писав:
Just_me писав:Людина, котру ніхто не любить, не має натхнення ані сил думати про високе.


На мою думку тут трохи таке замкнене коло. Якщо людина має любов в серці і любить, то і її є кому любити. Якщо людина нікого не любить, то і її недолюблюють і звичайно, що вона не буде думати про високе, бо любові то немає. :(



Справжня, істинна любов не вимагає взаємності. :oops:
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Re: Я люблю...

Повідомлення Olya » 04 жовтня 2010, 14:51

Так. Це як казала св. Тереза :"Любити, а не бути любимими!" :Rose:
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Я люблю...

Повідомлення andrivovk » 04 жовтня 2010, 21:08

Olya писав:Так. Це як казала св. Тереза :"Любити, а не бути любимими!" :Rose:

І св.Франціск...
...Дай мені, Господи:

Втішати – а не чекати утішення
Розуміти – а не чекати розуміння
Любити – а не чекати любові.
Бо даючи - отримуємо,
прощаючи - отримуємо прощення;
а помираючи - воскресаємо до вічного життя.
Амінь
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Я люблю...

Повідомлення Yur » 05 жовтня 2010, 02:32

vitalko писав:
Ось призначений Цей багатьом на падіння й уставання в Ізраїлі, і на знак сперечання (Луки 2:34)

ну то тепер, будь ласка, поясніть, що ви цим хочете донести.....

Давайте подумаймо, чому Ісус для багатьох став каменем спотикання. Адже тодішні церковники не були такими вже й поганами. Й сам Ісус каже виконувати, що вони кажуть (Матвія 23:3).
Але будучи прив'язанами до виконання Закону, книжники й фарисеї тим самим прив'язали себе до земних діл (Римлян 9:32). Земні приорітети раз за разом вводять у спокусу усіх тих, хто до світського прив'язаний. Як би хто не старався. Як не господарка, то діти ..
Лиш покинувши усе світське, людина звільняє себе від земних прив'язей і може жити за вірою.
Такою й була мати Тереза. Їй нічого не потрібно було від світу, але вона все мала, і всю себе віддавала служінню людям, а отже Богові.

Звичайно, не всім таке до снаги і ніхто осуджувати за це не стане. Але треба уміти розрізняти й не прирівнювати земне до Божого. Бо це вже від лукавого.
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Я люблю...

Повідомлення vitalko » 05 жовтня 2010, 16:02

Звичайно, не всім таке до снаги і ніхто осуджувати за це не стане. Але треба уміти розрізняти й не прирівнювати земне до Божого. Бо це вже від лукавого


Тоді задам питання по іншому: що конкретно для вас є виявом земної любові а що - трансцедентної? Але дайте, будь-ласка, власну чітку відповідь(не цитату з Св. Письма), бо я не можу зрозуміти, що саме ви маєте на увазі. :(
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Я люблю...

Повідомлення Yur » 06 жовтня 2010, 02:39

vitalko писав:
Звичайно, не всім таке до снаги і ніхто осуджувати за це не стане. Але треба уміти розрізняти й не прирівнювати земне до Божого. Бо це вже від лукавого

Тоді задам питання по іншому: що конкретно для вас є виявом земної любові а що - трансцедентної? Але дайте, будь-ласка, власну чітку відповідь(не цитату з Св. Письма), бо я не можу зрозуміти, що саме ви маєте на увазі. :(

Земна любов -- до особистого.
Божа любов -- жертовна.
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Я люблю...

Повідомлення vitalko » 06 жовтня 2010, 16:49

Земна любов -- до особистого.


А що маєте на увазі під особистим?

Бо якщо особисте - це матеріальні речі, гроші, кар"єра, слава і т.д. то хіба ставлення людини до всього цього можна називати любов"ю?
А якщо особисте - жінка/чоловік, діти, батьки, родичі, сусіди і, зрештою, всі, хто нас оточує, то чи це також земна любов?
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Я люблю...

Повідомлення Yur » 06 жовтня 2010, 17:48

vitalko писав:А що маєте на увазі під особистим?
Бо якщо особисте - це матеріальні речі, гроші, кар"єра, слава і т.д. то хіба ставлення людини до всього цього можна називати любов"ю?
А якщо особисте - жінка/чоловік, діти, батьки, родичі, сусіди і, зрештою, всі, хто нас оточує, то чи це також земна любов?

Так любимо ж ми жінок власних :)
Коли б таких не було, любили б усіх одинаково :roll:
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Я люблю...

Повідомлення о.Олег » 06 жовтня 2010, 18:03

Yur писав:...Так любимо ж ми жінок власних :)
Коли б таких не було, любили б усіх одинаково :roll:

думаєте? :)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Я люблю...

Повідомлення Yur » 06 жовтня 2010, 19:06

о.Олег писав:
Yur писав:...Так любимо ж ми жінок власних :)
Коли б таких не було, любили б усіх одинаково :roll:

думаєте? :)

Мав би так думати :roll:
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Я люблю...

Повідомлення о.Олег » 06 жовтня 2010, 19:24

Yur писав:
о.Олег писав:
Yur писав:...Так любимо ж ми жінок власних :)
Коли б таких не було, любили б усіх одинаково :roll:

думаєте? :)

Мав би так думати :roll:

:Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Я люблю...

Повідомлення Yur » 06 жовтня 2010, 20:08

о.Олег писав:
Yur писав:Мав би так думати :roll:

:Rose:
Бо маю задоволення в Законі Божому за внутрішнім чоловіком
та бачу інший закон у членах своїх, що воює проти закону мого розуму, і полонить мене законом гріховним, що знаходиться в членах моїх.
(Рим.7:22,23)

:Rose:
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Я люблю...

Повідомлення Just_me » 07 жовтня 2010, 20:20

Yur писав:...Так любимо ж ми жінок власних :)
Коли б таких не було, любили б усіх одинаково :roll:


Бачите, парадокс виходить. :wink: Якщо любимо "жінок чужих", то чомусь вже не називаємо це любов"ю :D
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Я люблю...

Повідомлення о.Олег » 08 жовтня 2010, 05:33

Just_me писав:
Yur писав:...Так любимо ж ми жінок власних :)
Коли б таких не було, любили б усіх одинаково :roll:


Бачите, парадокс виходить. :wink: Якщо любимо "жінок чужих", то чомусь вже не називаємо це любов"ю :D

нажаль - це залежить від того, про кого йдеться: християнин би не мав перелюб називати любов'ю, але, нажаль всечастіше називається любов'ю всяка гидота гріха... :(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Re: Я люблю...

Повідомлення Olya » 08 жовтня 2010, 13:43

о.Олег писав:нажаль - це залежить від того, про кого йдеться: християнин би не мав перелюб називати любов'ю, але, нажаль всечастіше називається любов'ю всяка гидота гріха... :(


Так, на превеликий жаль таке величне поняття, як любов плутають з гріхом... В суспільстві так перемішалося праведне з грішним, що люди добре й не знають не тільки що таке любов, але й що таке гріх. Гріх називають нормою, праведне життя фанатизмом. Інколи доходить до абсурду - одна гарна дівчина вирішила піти в монастир, мотивуючи тим, що відчуває любов до Господа. Та люди зробили свої висновки, що її просто не хоче ніхто заміж брати... - нема розуміння як можна любити Бога. Ну до церкви піти, на Службу замовити, але якось все це робиться механічно, без любові душевної - тому й розуміння ніякого нема і радче розуміється перелюб і руйнування родини (бо що ж зробиш - "любов" напала) аніж те , що людина через любов до Бога хоче присвятити Йому все життя...
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Я люблю...

Повідомлення Just_me » 08 жовтня 2010, 15:59

Olya писав: Так, на превеликий жаль таке величне поняття, як любов плутають з гріхом... В суспільстві так перемішалося праведне з грішним, що люди добре й не знають не тільки що таке любов, але й що таке гріх.


:Rose: 100%
Olya писав:...одна гарна дівчина вирішила піти в монастир, мотивуючи тим, що відчуває любов до Господа. Та люди зробили свої висновки, що її просто не хоче ніхто заміж брати... - нема розуміння як можна любити Бога.


То так, але ще більша біда, коли люди йдуть в монастир, бо їх "просто не хоче ніхто заміж брати"... Коли ані любові, ані покликання.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Я люблю...

Повідомлення Yur » 09 жовтня 2010, 15:06

Just_me писав:не хоче ніхто заміж брати... - нема розуміння як можна любити Бога. То так, але ще більша біда, коли люди йдуть в монастир, бо їх "просто не хоче ніхто заміж брати"... Коли ані любові, ані покликання.

Не менша, аніж коли виходять заміж аби вийти.
Як кажуть в народі віддалася.
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
kristik
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 275
З нами з: 17 травня 2010, 11:49
Контактна інформація:

Re: Я люблю...

Повідомлення kristik » 06 лютого 2011, 16:25

Любити — це означає дарувати Любов
Тому, хто не знає Любові.
Тому, хто просить Любові.
Тому, у кого нема Любові.
Тому, хто не має дару Любові.
Тому, хто не вміє просити Любові.
Тому, хто нічого не знає про Любов.
Тому, хто не знає сили Любові.
Тому, хто вважає себе недостойним ще раз прийняти Любов.
Тому, що був невірний Любові.
:Rose:
Ми думаємо, що Бог бачить нас зверху, але Він бачить нас зсередини.
Жильбер Сесброн

євдоким
дописувач
дописувач
Повідомлень: 128
З нами з: 18 червня 2010, 14:41
Звідки: Удеч
Контактна інформація:

Re: Я люблю...

Повідомлення євдоким » 23 березня 2012, 15:34

Olya писав:Я люблю природу - бо від неї багато чого можна навчитись,

Також подобається природа, особливо весною та восени. Але серце рветься, коли кругом можна зустріти гори сміття.
Також я дуже люблю цей форум

Однак засмучує той факт, що значна частина форумчан давно сюди ненавідується.

Аватар користувача
галичанка
новик
новик
Повідомлень: 24
З нами з: 30 липня 2010, 14:06

Re: Я люблю...

Повідомлення галичанка » 24 березня 2013, 15:55

люблю....ось цей сніг, який багатьом видається недоречним...але він є
люблю ...весну, хоч мало що про неї нагадує зараз, окрім календаря...

В цій темі не дописували рівно рік.
Думаю, однак, що цей рік був з любов*ю.
:Rose:

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Я люблю...

Повідомлення Georgij » 24 березня 2013, 18:50

галичанка писав:люблю....ось цей сніг, який багатьом видається недоречним...але він є
люблю ...весну, хоч мало що про неї нагадує зараз, окрім календаря...

В цій темі не дописували рівно рік.
Думаю, однак, що цей рік був з любов*ю.
:Rose:

Люблю таке читати, просякнуте все теплом, любов`ю, миром....
Гарно так :Rose:
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей