Прислів'я, приказки, крилаті вислови...

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Цитати

Повідомлення andrey s. » 22 жовтня 2011, 13:21

andrivovk писав:Надійдуть часи, коли люди аж занедужають, побачивши непіддатливого загальній недузі, повстануть проти нього, кажучи : ти більше за всіх уражений недугою, бо не є такий, як ми(Св.Антоній Великий)

Це одвічна мудрість, яка керується на самому понятті суспільство.
Якщо слідувати цій логіці, то власне здоровя можливе поза рамками суспільства. Але суть в тому, що в цій мудрості не йдеться про втікання від суспільства.
Тому мені, якій знає цю мудрість, ніяким чином не хочиться називати когось хворим, тобто навіть думати про чиюсь хворобу в сенсі порівняння з "здоровими", або, що саме небеспечне, зі "здоровим" мною.
То все дуже відносно, але справді суспільство від мене вимагає, щоб я когось назвав хворим, а себе здоровим членом "клубу здорових".(або як в тексті мудрості :) , прилежним до тих, які менш за всіх вражені недугою.І якраз ця "менш враженість" виражається у пошуку більш вражених. Тут діє мудрість; якщо хочиш піднятись, то потрібно когось опустити :pardon: )
Це як войнушки,: Ти за кого будеш ???
І тому, по цій причині, я не буду членом спільноти, яка себе рахує, каже про це в слух, роблячи акценти на "Практикуючий Християнин", на тій "Живій Вірі", і на решті подібних речей.
А з тими, хто просто Християнин, які мають просто Віру спокійніше. З просто людьми, які навіть про то не думають, які грішать, яких суспільство рахує хворими. І якраз тому, що суспільство їх зробило хворими.
Якщо коротше :) , то буду старатись бути З Богом, а решта це наслідки цього намагання, тобто Він мене оприділить де і з ким мені бути.
Но в той день, коли я скажу в слух, що належу до особливого сорту Християн( в якісному розумінні, тобто до сорту кращих серед Християн)...в ту ніч прийдуть по мою душу, і хто зна, чи вдасться її відстояти.
Бог може все, і напевне захистить мене...Але спокушати Його я не хочу.
Ніхто не мав відчуття в середині, що він вчинив не правельно, злякався, піддався, чи ще якось, в момент, коли піддався на чиєсь прагнення, яке, на наше розуміння було не Любе Господу.
От приклад для розуміння: Якась людина вчинила погано, ну справді погано. Решта його засуджує за це, навіть застосовує силу.
На фоні цього всього, решта тебе ставить в умову, в якій тобі потрібно зробити вибір, тобто прийняти їх думку і наслідки, які з цього випливають.
І вроді вони праві, і вроді то все так...А чому є відчуття в середині, що чинеш не зовсім правильно...
Все просто, бо прийняв не Божу сторону, а просто людей. (звісно у випадку коли піддався думці решти і це мало наслідки для винуватця)
А коли би вчинив вірно, тобто згідно науки Божої, то тебе би справді рахували хворим.(от і Доктор Хаус каже, що прагнення добра, це лицимірство. Ну то образ. Але люди справді добро(Любов) рахують за слабкість і потологію)
От таке то :pardon:
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Цитати

Повідомлення andrivovk » 01 листопада 2011, 21:51

Можливо комусь ця цитата з "Невидимої боротьби" підніме настрій


Тому, нехай якась душа надмірно обтяжена гріхами, нехай вона винна у всіх гріхах світу, нехай осквернена так, як тільки хто може подумати, і нехай вона при цьому, скільки хотіла і могла, вживала всякі засоби та подвиги, щоб відступити від гріха і навернутися на дорогу добра, але ніяк не могла утвердитись в чомусь достойному, навіть найменшому, а навпаки, ще глибше поринала в зло, — нехай вона така. Але при цьому всьому їй не треба слабшати в надії на Бога і відступати від Нього, їй не варто полишати ні зброї, ні подвигів своїх духовних, а треба боротися, і боротися з собою та з ворогами мужньо і невтомно.І знай, що в цій невидимій боротьбі тільки той не тратить, хто не перестає боротися і уповати на Бога, допомога якого ніколи не відступає від тих, які воюють в Його полках, хоч деколи Він допускає отримувати їм рани. Тому борись не відступаючи, бо в цій невідступній боротьбі — вся суть. У Бога ж завжди готові і ліки для тих, хто поранений ворогами, і допомога для їх знищення, які в потрібний час подає Він борцям своїм, що шукають Його і твердо надіються на Нього; в годину, коли вже не чекають, побачать вони, як зникають горді вороги їх, як написано: «вояки вавилонські припинили битву, сидять безчинно по твердинях» (Єр. 51,30).
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Цитати

Повідомлення andrey s. » 02 листопада 2011, 20:30

Сьогодні почув по радіо, правда не знаю хто то сказав, коли, і взагалі, до чого.
Але якось запамяталось. Правда за дослівність і номерний порядок не відповідаю. Так, що запамятав.

Сім раз я призирав душу свою.......

Перший раз, коли побачив, що вона покорялась, щоб досягнути висот.....

Другий раз, коли побачив, що вона храмає в присутності храмих...

Третій раз, коли був вибір між тяжким і легким, і вона вибрала легке....

Четвертий раз, коли зтерпіла по слабості своїй і видала це терпіння за силу...

Пятий раз, коли вона співала хвалебну пісню і мнила це добродіянням.....

Шостий раз, коли вона зробила зло і виправдалась тим, що так чинять інші....

Сьомий раз, коли з відразою відвернулась від чиєгось спотвореного лиця, при цьому не відаючи, що одне з її личин дуже схоже...

Шкода що не чув початку передачі і не знаю в якій темі то приліпили, але на загал, знайшов знайомі речі. :pardon:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

євдоким
дописувач
дописувач
Повідомлень: 128
З нами з: 18 червня 2010, 14:41
Звідки: Удеч
Контактна інформація:

Re: Прислів'я, приказки, крилаті вислови...

Повідомлення євдоким » 16 травня 2012, 15:59

Якось прочитав ось таку пораду:
Якщо хочеш щоб тебе не критикували - нічого не говори, нічого не роби і будь... ніким!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Прислів'я, приказки, крилаті вислови...

Повідомлення о.Олег » 16 травня 2012, 18:11

євдоким писав:... нічого не говори, нічого не роби і будь... ніким!

лежи і чекай. Фото можете побачити на кладовищі :)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Прислів'я, приказки, крилаті вислови...

Повідомлення andrivovk » 16 травня 2012, 20:31

євдоким писав:Якось прочитав ось таку пораду:
Якщо хочеш щоб тебе не критикували - нічого не говори, нічого не роби і будь... ніким!

:no: Так навіть і тоді будуть критикувати.Повірте. :)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Прислів'я, приказки, крилаті вислови...

Повідомлення andrey s. » 16 травня 2012, 22:04

andrivovk писав:
євдоким писав:Якось прочитав ось таку пораду:
Якщо хочеш щоб тебе не критикували - нічого не говори, нічого не роби і будь... ніким!

:no: Так навіть і тоді будуть критикувати.Повірте. :)

О, як олень вийшов на фото. :) чи як???
А на загал, критика є для поступу, доречі люба критика.(хоч частіше вона нас обтяжує..власне тому і балакаєм зараз про це :pardon: :D )
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: Прислів'я, приказки, крилаті вислови...

Повідомлення Володимир85 » 16 травня 2012, 22:42

Те, що ви думаєте, говорите про мене ніяким чином не характеризує мене, але повністю характеризує вас.

(не знаю, хто сказав)
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Прислів'я, приказки, крилаті вислови...

Повідомлення andrey s. » 16 травня 2012, 22:55

Володимир85 писав:Те, що ви думаєте, говорите про мене ніяким чином не характеризує мене, але повністю характеризує вас.

(не знаю, хто сказав)

Але має всі підстави таким бути...(цій мудрості є безліч підтвержиннь, починаючи зі Святого Письма, кінчаючи вуйком Фрейдом, а точніше він не рахується)))
В кінці кінців сильні люди, зокрема Сильні у Ньому(про яких так можна сказати, і які ніколи такого про себе не скажуть, а навіть не подумають) знають як з цього (критика) скористати, як для себе, так і для критикуючого.
а все старе і добре смирення.(маю такі підозри :oops: )
Але то теорія, практика веселіша, а й навіть сумніша...(знов таки, це підозри)))
Уявіть як страшно коли людина нічого не відчуває.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Прислів'я, приказки, крилаті вислови...

Повідомлення andrivovk » 23 липня 2012, 21:37

«За деньги можно, конечно, купить очаровательного пса, но никакие деньги не смогут заставить его радостно вилять хвостом».

© Джон Биллингс
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Прислів'я, приказки, крилаті вислови...

Повідомлення о.Олег » 23 липня 2012, 23:01

andrivovk писав:«За деньги можно, конечно, купить очаровательного пса, но никакие деньги не смогут заставить его радостно вилять хвостом».

© Джон Биллингс

не знаю, чи десь було, але чомусь виринуло і цитуючи з памяті Джека Лондона:
"щедрість - це не кістка, кинута собаці. Щедрість - це кістка розділена з собакою, коли тобі самому нічого їсти"
:Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Прислів'я, приказки, крилаті вислови...

Повідомлення Just_me » 30 липня 2012, 23:47

"Перли" від Ф.Раневської :D

Жизнь слишком коротка, чтобы тратить ее на диеты, жадных мужчин и плохое настроение.

Многие жалуются на свою внешность, и никто - на мозги

Женщины – это не слабый пол, слабый пол – это гнилые доски

У Раневской спросили: что для нее самое трудное?
— О, самое трудное я делаю до завтрака, — сообщила она.
— И что же это?
— Встаю с постели.

Оптимизм - это недостаток информации.

Есть такие люди, к которым просто хочется подойти и поинтересоваться, сложно ли без мозгов жить.

В моем тучном теле сидит очень даже стройная женщина, но ей никак не удается выбраться наружу. А учитывая мой аппетит, для нее, похоже, это пожизненное заключение.

Женщина, чтобы преуспеть в жизни, должна обладать двумя качествами. Она должна быть достаточно умна, чтобы нравиться глупым мужчинам, и достаточно глупа, чтобы нравиться мужчинам умным

Семья заменяет всё. Поэтому, прежде чем ее завести, стоит подумать, что тебе важнее: всё или семья.

Милочка, если хотите похудеть - ешьте голой и перед зеркалом!

Всю жизнь я страшно боюсь глупых. Особенно баб. Никогда не знаешь, как с ними разговаривать, не скатываясь на их уровень.

Вторая половинка есть у мозга, попы и таблетки. А я изначально целая

Вот женишься, Алешенька, тогда поймешь, что такое счастье. Но поздно будет.


Я довго сміялася. Трафні думки людям в голову приходять :ROFL:
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Прислів'я, приказки, крилаті вислови...

Повідомлення andrivovk » 11 серпня 2012, 16:25

У житті як в шахах: після закінчення партії і королі і пішаки складаються до тої самої скриньки (Мігель Сервантес, автор "Дон Кіхота")
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей