"Віхрі враждебниє" над Львовом

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

"Віхрі враждебниє" над Львовом

Повідомлення прочанка » 04 серпня 2009, 12:34

Вчора Львів потерпав від негоди, ураган приніс багато шкоди. Тим сумам не дуже вірю, хтось на чужій біді руки гріє, але дерев повалено купа і падали вони на машини і не тільки... Видовище - страшне й... захоплююче: вмить настала ніч, здавалось, настає кінець світу... Згадались"Страсті Христові" момент смерті Ісуса... Якось відчулося, яке то людське життя делікатне і швидкоплинне, і яка сила стихії... Молилася і відночас хотілось крикнути: "Хай сильніше гряне буря"...,щоб змити всю нечисть з нашої грішної землі...
Що ж воно - Боже попередження - люди!Схаменіться! чи випробування нашої віри? Знайшлися й такі мадрагелі, які казали - то кара за те, що Кирила до Львова не пустили... :shock: :o Багато ж в це повірили...

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 04 серпня 2009, 15:04

Та ви не дивуйтеся, ше не таке можна почути. Прочитали би ви жж одного відомого православного дєятєля, коли на Рівенщині блискавка вбила п. Червонія(депутат, я так зрозумів, якийсь) ото радості було. Мол, не хотів пускати Кіріла в Рівне, от його Бозя і прибрала.

правда потім ніхто не звернув увагу, що десь в той час, на Закарпатті блискавка влучила в діда і онука. Слідуючи лозіці, а їх то за шо? Бо уніяти???

Я так часом слухаю деякі вислови братів ПЦ, і мені страшно стає, не хотів би я бути в такому християнстві. Імхо.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Повідомлення прочанка » 04 серпня 2009, 15:20

сумно інше... Згадую, після трагедії на Скнилові були такі фанати, що горлали - це Папа винен, бо він до Львова приїхав, от вам і кара...
Люди, в погоні, за якимись земними благами( в т.ч. і політичними переконаннями) забувають про Бога і щоб виправдати своє грішне життя звинувачують тих чи інших, в залежності, кому, що вигідно, а воно й на гірше виходить...


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 23 гостей