Звернення до сексолога-гріх чи необхідність

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

TERESA73
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 11 серпня 2009, 16:09
Звідки: Kyiv

Звернення до сексолога-гріх чи необхідність

Повідомлення TERESA73 » 11 серпня 2009, 16:13

Підкажіть будь-ласка, чи є це гріхом. Через повну сексуальну дисгармонію руйнується моє сімейне життя. З одного боку - зміцнення любові у подружжі не є гріхом, з іншого - я не уявляю, як можно про ТАКЕ говорити з іншою людиною, навіть з лікарем

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 11 серпня 2009, 20:55

Імхо. Особисто я, нічого поганого в цьому не бачу. Але все таки треба мати і свій підхід, а не безкритично "пити" все що скаже. Все таки щось розумне і буде говорити, 100%.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 11 серпня 2009, 21:26

Погано, коли сексолог наголошує на нетрадиційних інтимних (протиприродних) контактах, чи такого не бува? Звичайно, треба мати тут і свій розум, не відхиляючись від християнського розуміння статевої етики...:)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

TERESA73
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 11 серпня 2009, 16:09
Звідки: Kyiv

Повідомлення TERESA73 » 12 серпня 2009, 12:05

Але ж питання в тому, що християнське розуміння статевої етики теж еволюціонує - достатньо хоча б почитати цей форум. Крім того, не виконувати настанови лікаря (будь-якого) вважається гріхом, так само, як і не дбати про власне здоров'я і розбивати сім'ю. Ось і виходить, що в будь-який ситуації я роблю неправильно. У кого було щось подібне, дуже прошу поділитися, бо я розриваюся на 1000 частин.

Юра
новик
новик
Повідомлень: 20
З нами з: 29 липня 2009, 11:33
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Юра » 12 серпня 2009, 13:21

На перед шлюбних зустрічах до нас запросили психолога, щоб розказав про сім'ю і все що нам потрібно знати, як себе вести і т. п. Психолог був не звичайний але Християнський. Не впевнений що є і в напрямку, який вас цікавить християнські лікарі, проте взнати варто. І ще, цей християнський психолог дуже багато і гарно все розказав, і думаю, що і по цих питаннях щось, та й розуміється. А якщо ні, то принаймі підскаже до кого звернутись абощо... Бачу, що ви з Києва, а я сам з Івано-Франківська, тому нікого не можу порадити. Постарайтеся знайти таку людину в себе на парафії чи в місті. Щасти вам.
"Люби Господа Бога твого, всім серцем твоїм, усією твоєю душею і всією силою твоєю і всією думкою твоєю" (Лука: 10,27)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 12 серпня 2009, 13:46

TERESA73 писав: Крім того, не виконувати настанови лікаря (будь-якого) вважається гріхом,


Будь-які настанови і будь-якого лікаря??? Навіть того, що схиляє до аборту, евтаназії чи контрацепції?
У св. Писанні заохочується користуватися порадами лікарів, але не варто догматизувати, особливо у плані гріха. Радьтеся краще з досвідченими священиками на початок.
Востаннє редагувалось 13 серпня 2009, 22:33 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

orest
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 189
З нами з: 06 березня 2006, 14:57
Звідки: Ukraine

Повідомлення orest » 13 серпня 2009, 21:17

знаю, що в києві при церкві на львівській площі є християнський психолог людмила гридковець... спробуйте...

а ось тут є цікаві статті на тему "Чому багато подружніх пар не отримують повної радості від інтимної близькості?"
http://truelovewaits.at.ua/load/2-1

TERESA73
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 11 серпня 2009, 16:09
Звідки: Kyiv

Повідомлення TERESA73 » 14 серпня 2009, 09:48

Дякую. Ви мегы дуже допомогли.


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей