Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Mahail
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 07 березня 2011, 10:28

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення Mahail » 07 березня 2011, 10:45

Слава Ісусу Христу!Скажіть будь ласка..,як добратися зі Львова до Колодіївки...,і коли туди можна їхати....,і як себе потрібно поводити там???

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення о.Олег » 07 березня 2011, 15:31

Mahail писав:Слава Ісусу Христу!Скажіть будь ласка..,як добратися зі Львова до Колодіївки...,і коли туди можна їхати....,і як себе потрібно поводити там???

побожно :)
а з поїздкою... зі Львова я на Гусятинський автобус (зі Стрийського автовокзалу), якщо не помиляюсь, сідав - їде через Колодіївку. А так - з Тернополя потрібно питатися.
Перед поїздкою варта подзвонити і перепитатися, чи можна, чи не закриті у цьому часі (контемплятивний монастир). Телефон вишлю приватно
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення andrey s. » 07 березня 2011, 21:22

Слава Ісусу Христу!!!
Пробачте якщо про це вже йшлося,,но не буде зайвим....
Звісно знати наміри того хто їде в такі місця,я неможу,і ніхто інший,,часто навіть той хто їде також..
Но це тема про екзорцизм,.тому природньо що людині цікаво не тільки сам монастир,,но є ще якась цікавість...
Це не моя думка,,а думка отця дуже компетентного в цьому питанні..,я погоджуюсь з цим...я мав можливість надивитися на таке,,але послухав отця,і небачив..і дуже радий з цього..
Просто раді цікавості,,суто стати очивидцем самого екзерцизму,,дуже не варто..непотрібно...зайве...
Доречі навряд станете очивидцем самого акту,,а людей одержимих побачити можете...іто не факт..це страшно і сумно,,а не цирк...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення о.Олег » 07 березня 2011, 21:36

andrey s. писав:...Звісно знати наміри того хто їде в такі місця,я неможу... природньо що людині цікаво не тільки сам монастир,,но є ще якась цікавість...

особисто я їздив і жив у цьому монастирі протягом Великого Посту, бо шукав Бога, молитви, себе. І... з Божою поміччю знайшов, що шукав. Правда, тоді монастир був досить закритий для відвідувачів і не займався екзорцизмом - це вже на потреби людські відгукнулись отці-монахи. Але їхати туди потрібно лише для молитви у Святому Місці, серед Божих людей, для відчуття Бога, а не для того, щоб щось-там побачити...
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення andrey s. » 08 березня 2011, 00:33

о.Олег писав:
andrey s. писав:...Звісно знати наміри того хто їде в такі місця,я неможу... природньо що людині цікаво не тільки сам монастир,,но є ще якась цікавість...

особисто я їздив і жив у цьому монастирі протягом Великого Посту, бо шукав Бога, молитви, себе. І... з Божою поміччю знайшов, що шукав. Правда, тоді монастир був досить закритий для відвідувачів і не займався екзорцизмом - це вже на потреби людські відгукнулись отці-монахи. Але їхати туди потрібно лише для молитви у Святому Місці, серед Божих людей, для відчуття Бога, а не для того, щоб щось-там побачити...
З повагою, о.Олег

Отець пробачте,,я не ясно подав думку,,ви повністю праві,,і тут що скажиш,,хіба АЛЕЛУЯ,,Слава тобі Боже,слава Тобі..
Я мав на увазі,,поїздки до таких місь,,суто з цікавості до екзерцизму...Не варто...
а решта,,по особистих потребах...
Навіть поїхати просто з цікавості до самого монастиря,що це таке,,це добрий початок..,коли в житті ще нема місця молитві..
Шляхи Господні незбагненні...і це захоплює..
Я схоже приїхав,,перший раз,,пів року пройшло як пять днів...
І дуже шкодую,,що хвороба завадила скористати для душі,,в цей час,,час посту,,бо мав бути в схожому місці сьогодні,,але поки невиходить..
Просто в таких місцях,,це якось по особливому..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

василь1960
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 14 лютого 2012, 14:33

Re: Як церква ставиться до святкування Дня Валентина 14 лютого?

Повідомлення василь1960 » 14 лютого 2012, 15:00

Шановний модератор! Підкажіть будь ласка наступне: у березні в с. Колодіївка буде проводитись обряд сцілення?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Як церква ставиться до святкування Дня Валентина 14 лютого?

Повідомлення о.Олег » 14 лютого 2012, 15:10

василь1960 писав:Шановний модератор! Підкажіть будь ласка наступне: у березні в с. Колодіївка буде проводитись обряд сцілення?

чому ні? Але про це питайтеся в Колодіївці: монастир сам укладає свої графіки праці і тут його представників немає
З повагою, о.Олег
Вітаємо Вас на Форумі, пане Василю! Розумію, що Ви ще не маєте досвіду дописування на цей Форум, але надалі прошу не надсилати свої повідомлення у темі про "день Валентина", якої вони не стосуються (тут доречним було або створити нову тему (Ви відкривши гілочку "запитання-відповіді" маєте бачити зліва майже у горі таку клавішу НОВА ТЕМА - натисніть і відкриється бланк, який назвете і зможете у ньому дописувати), або відшукати там тему з різними запитаннями, як це зробив я - переношу в тему "Запитуємо священика"

Перенесла у відповідну тему, розформовуючи "Запитуємо священика". З повагою, ShMariam
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення пілігрим » 18 листопада 2012, 22:43

Думка багатьох священників і монахів про Колодіївку (і про Озерну) дуже неоднозначні. Моя сестра , монахиня одного з чинів УГКЦ дуже не рекомендувала туди їхати.
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення о.Олег » 19 листопада 2012, 08:35

пілігрим писав:Думка багатьох священників і монахів про Колодіївку (і про Озерну) дуже неоднозначні. Моя сестра , монахиня одного з чинів УГКЦ дуже не рекомендувала туди їхати.

а чому б туди не їхати?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення пілігрим » 19 листопада 2012, 18:41

Не знаю. Мова йде про відсутність благословення на проведення певних обрядів. Взагалі відповідають дуже неохоче (і моя сестра , і тернопільські священники). Категоричної заборони немає. Але дослівно "Я дуже не раджу туди їхати" - а моя сестра в Згромадженні вже років 20 . Тобто не схвильована дівчинка неофіт.
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення о.Олег » 19 листопада 2012, 19:08

пілігрим писав:Не знаю. Мова йде про відсутність благословення на проведення певних обрядів. Взагалі відповідають дуже неохоче (і моя сестра , і тернопільські священники). Категоричної заборони немає. Але дослівно "Я дуже не раджу туди їхати" - а моя сестра в Згромадженні вже років 20 . Тобто не схвильована дівчинка неофіт.

так і я грішний від деякого часу не раджу, але чітко усвідомлюю, що все це процес життя Церкви, яка завжди обережно ставиться до такого роду заангажованості своїх членів і нмсд все буде залежати від плекання колодіївськими монахами чесноти покори
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення пілігрим » 19 листопада 2012, 20:05

о.Олег писав:так і я грішний від деякого часу не раджу, але чітко усвідомлюю, що все це процес життя Церкви, яка завжди обережно ставиться до такого роду заангажованості своїх членів і нмсд все буде залежати від плекання колодіївськими монахами чесноти покори
З повагою, о.Олег

Висловлю свою думку максимально обережно.
"Недостатнє плекання чесноти покори" - це словосполучення заміняється одним словом. І наявність подібного "недостатнього плекання" унеможливлює певні практики і ритуали , тому що пов"язана з величезним ризиком , для тих хто практикує і проводить , в першу чергу. Це звичайно imho.
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення о.Олег » 19 листопада 2012, 21:07

а що: не слухають?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення пілігрим » 19 листопада 2012, 21:27

Я мирянин , звідки мені знати.
Але все вказує на те , що не все в порядку.
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення о.Олег » 20 листопада 2012, 08:59

"Иван Семёныч, перестаньте говорить загадками - вы меня изводите"(с)
:pardon:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення пілігрим » 20 листопада 2012, 18:08

о.Олег писав:"Иван Семёныч, перестаньте говорить загадками - вы меня изводите"(с)
:pardon:

Нагадує анекдот про англійського аристократа , якому дворецький доповів , що застукав , як дружина аристократа і лакей обнімались , цілувались , роздягнулись (ескузе ма за подробниці , але з пісні слів не викинеш) , а потім... загасили світло.
"Знову ця проклята невизначеність" - промовив аристократ :D
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення о.Олег » 20 листопада 2012, 18:16

пілігрим писав:
о.Олег писав:"Иван Семёныч, перестаньте говорить загадками - вы меня изводите"(с)
:pardon:

Нагадує анекдот про англійського аристократа , якому дворецький доповів , що застукав , як дружина аристократа і лакей обнімались , цілувались , роздягнулись (ескузе ма за подробниці , але з пісні слів не викинеш) , а потім... загасили світло.
"Знову ця проклята невизначеність" - промовив аристократ :D

:) нмсд ні - я грішний просто чекаю, щоб було, як в анекдоті про того ж дворецького, що вбіг без стуку, задиханий - мовляв: "Темза з берегів вийшла!", а аристократ йому: "вийдіть, постукайте і докладайте по формі". Вийшов, постукав, увійшов і, широко навстіж двері відкривши: "Темза, сер!"

так ось (не вважаю себе Вашим керівником, але Ви "вбігли" з темою і до Вас, природньо, питання): де Темза? Якщо в Англії (Колодіївці), то це знана інформація. Ви ж претендуєте (мали б претендувати) на висвітлення відомої Вам проблематики - ласкаво запрошуємо.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення пілігрим » 20 листопада 2012, 20:05

При всій повазі , отче , але я з темою не "вбігав".Тема вже була. Я висловив тільки свою думку. Думку , imho , дуже просту - багато священників не рекомендують їхати в Колодіївку .При цьому якихось конкретних аргументів не наводять - не рекомендують і все.
Я , як мирянин , не збираюсь випитувати у священників , чим мотивована їх рекомендація. Для мене абсолютно достатньо їх авторитету , як священників (монахів). Кому цього не достатньо , може цією рекомендацією знехтувати.
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення о.Олег » 20 листопада 2012, 20:28

пілігрим писав:При всій повазі , отче , але я з темою не "вбігав".Тема вже була. Я висловив тільки свою думку. Думку , imho , дуже просту - багато священників не рекомендують їхати в Колодіївку .При цьому якихось конкретних аргументів не наводять - не рекомендують і все.
Я , як мирянин , не збираюсь випитувати у священників , чим мотивована їх рекомендація. Для мене абсолютно достатньо їх авторитету , як священників (монахів). Кому цього не достатньо , може цією рекомендацією знехтувати.

думав, що маєте щось нового. Перепрошую. Просто Ваша аналогія підрозумівала, що я на очевидну річ заявляю про "невизначеність". Звідси і моя мова про "Темзу"
ще раз перепрошую
зі свого боку повторюся (не знаю, чи в цій темі писав): в Бога увірував саме в цьому монастирі. Так - це були лише його початки і проблематика екзорцистської діяльності не зачепалася
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення пілігрим » 20 листопада 2012, 20:56

"Дух дихає , де хоче..."
Κύριε ελέησον

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення Bohdan_ » 21 листопада 2012, 12:51

Довго думав писати чи неписати але таке думаю треба я зараз на рахунок отця Планчака. Дякуючи одній його проповіді з реколекцій я на стільки почув силу його слів то словами непередати. Фактом є що я став білш закріплений в вірі і бачу своє життя повністю по інакшому... Дякувити Господеві за таких людей...

Nina
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 20 листопада 2012, 23:42

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення Nina » 21 листопада 2012, 23:42

Доброго дня!
В мене таке питання. Чи знає хтось куди, до якого священика звертатись щоб пороблене (порчу) з родини зняли. Наша сім’я, ми не є прихильниками того, щоб ходити по всяких бабках-ворожках, тому запитую чи може мені хтось порадити як ту проблему вирішити в межах християнської спільноти. Чи нам з цим їхати до Колодіївки, чи можна до когось у Львові звернутись?
Я розумію яке у читача зараз запитання напрошується: «Звідки відомо, що щось нечисте наслано?». Відомо, бо за все своє існування наша, ще до недавна, щаслива сім’я не переживала такого періоду постійних нещасть і бід, переважно пов’язаних із здоров’ям. А головне, майже точно знаємо, чиїх рук тут справа, є такі дві жінки, яким очі завжди відверто кололо те, як в мирі злагоді і любові може жити нормальна християнська сім’я. Крім того, ці жіночки ніколи не приховували, що все, що їх в житті хвилює вони вирішують походами по бабках-ворожках і справно виконують те, що їм там радять. А так сталось, що ми їх хвилюємо останні років 6 і хвилюємо просто тому, що в самих нормально жити не виходить. Ну, така в українців натура: «як мені зле, то хай всім зле буде». І розмовляти пробували нормально і до церкви пропонували їм йти, а там відповідь одна: «в нас інші методи».
Буду вдячна за будь-яку змістовну інформацію, яка допоможе знайти отця (отців), що допомагають в таких ситуаціях.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення о.Олег » 22 листопада 2012, 10:33

Nina писав:Доброго дня!
В мене таке питання. Чи знає хтось куди, до якого священика звертатись щоб пороблене (порчу) з родини зняли. Наша сім’я, ми не є прихильниками того, щоб ходити по всяких бабках-ворожках, тому запитую чи може мені хтось порадити як ту проблему вирішити в межах християнської спільноти. Чи нам з цим їхати до Колодіївки, чи можна до когось у Львові звернутись?
Я розумію яке у читача зараз запитання напрошується: «Звідки відомо, що щось нечисте наслано?». Відомо, бо за все своє існування наша, ще до недавна, щаслива сім’я не переживала такого періоду постійних нещасть і бід, переважно пов’язаних із здоров’ям. А головне, майже точно знаємо, чиїх рук тут справа, є такі дві жінки, яким очі завжди відверто кололо те, як в мирі злагоді і любові може жити нормальна християнська сім’я. Крім того, ці жіночки ніколи не приховували, що все, що їх в житті хвилює вони вирішують походами по бабках-ворожках і справно виконують те, що їм там радять. А так сталось, що ми їх хвилюємо останні років 6 і хвилюємо просто тому, що в самих нормально жити не виходить. Ну, така в українців натура: «як мені зле, то хай всім зле буде». І розмовляти пробували нормально і до церкви пропонували їм йти, а там відповідь одна: «в нас інші методи».
Буду вдячна за будь-яку змістовну інформацію, яка допоможе знайти отця (отців), що допомагають в таких ситуаціях.

зло існує, існують ззаздрістні люди. Існує і чаклунство. Правда, підозрювати людину в тому, що вона заздрить і підозрювати, що чаклує - дуже різні речі: хвороби в людей найчастіше просто є і без усілякого чаклунства. Проте в кожному разі ми в цьому не розберемося в Мережі і підійдіть до свого парафіяльного священика радитись - тут це сенсу не має. Тут можуть мати місце лише загальні поради: В Сповіді і Причасті перебувайте, хворі нехай приступлять до Таїнства Єлеопомазання (раз у пів року), квартиру/будинок освятіть (за умови присутності недоброзичливців, які на Вас негативно впливають - щороку зі священиком, особисто - можете окроплювати свяченою водичкою хоч щодень)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Nina
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 20 листопада 2012, 23:42

Re: Ваше думка про отців-екзорцистів з Колодіївки, екзорцизм?..

Повідомлення Nina » 22 листопада 2012, 22:14

Дуже дякую за пораду, в принципі, ми так все і робимо, але, як виявляється цього замало, тому в мене і виникло це запитання, яке я писала у попередньому пості. А відносно того, що я здогадуюсь, чи ні, то це не просто здогадки, у розмові з ними про це відверто йшлося і вони не заперечували, бо вважають таку поведінку нормою. Нажаль...


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 20 гостей