+Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Злий Іван » 29 листопада 2010, 12:01

о.Олег писав:
Злий Іван писав:...Зверніть увагу на Книгу Велеса!..

це підробка. Довести це... не бачу можливим навіть починати у зв'язку з тим, що ще не з'явившись, "оригінальні таблички" щезли, але тут не думаю, що варта звертати увагу. З повагою, о.Олег


Наскільки я знаю, ніхто не довів, що це підробка. Але це й не важливо.
Не стану сперечатися.

luksander писав:Та я ж не про давність …
Поки я буду братися за чуби з своїм сусідом, виясняючи який термін (русский або українець) правильніший/давніший, наша космополітична «еліта» залишить нас без штанів (або – портков).
Та це ніщо в порівнянні з тим, що на страшному суді мене запитають не про наукові результати нашого диспуту, а чому я не жив зі своїм сусідом мирно :cry:


Я також не про давність... Але. Не можна дозволяти називати себе малоросами, коли хтось називає себе велико...
Занадто довго нам створювали комплекс меншовартості!
Жити з сусідами треба мирно, безперечно. Але коли він з тебе робить бозна що... -- зась!
І ще, держава не може жити за християнськими заповідями на міжнародній арені --> З вовками жити -- по вовчому вити!!!
Востаннє редагувалось 29 листопада 2010, 15:45 користувачем Злий Іван, всього редагувалось 1 раз.
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 29 листопада 2010, 14:47

Злий Іван писав:...Наскільки я знаю, ніхто не довів, що це підробка. Але це й не важливо.
Не стану сперечатися...

тут все навпаки: ніхто не довів, що це оригінал. Це якщо брати з точки зору історичної науки :) а не вірувань того чи іншого проповідника її справжності
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 29 листопада 2010, 15:18

о.Олег писав:
Злий Іван писав:...Наскільки я знаю, ніхто не довів, що це підробка. Але це й не важливо.
Не стану сперечатися...

тут все навпаки: ніхто не довів, що це оригінал. Це якщо брати з точки зору історичної науки :) а не вірувань того чи іншого проповідника її справжності
З повагою, о.Олег

хоча... перепрошую - у мене погляд на Велесову книгу може і спотворений дискусіями з агресивними крикунами типу Анатолія Кондратьєва http://www2.maidanua.org/news/view.php3 ... rst=&last=
перепрошую
десь було і суто про Велесову книгу, але щось не можу знайти.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення luksander » 29 листопада 2010, 20:14

Злий Іван писав: Але. Не можна дозволяти називати себе малоросами, коли хтось називає себе велико...
Занадто довго нам створювали комплекс меншовартості!

Парадокс ...
Синоді константинопольського патріарха в 1303 р. під час розгляду питання про утворення Галицько-Волинської церковної митрополії було ухвалено називати тодішні Київське і Галицько-Волинське князівства Mikro Russia (<Мала Русь> /російською стали називати – „Малороссия”/, тобто <Русь старша, початкова, основна, давніша>), а Залісся й Новгородщину - Megale Russia (<Велика Русь>, що означало <Русь пізніша, похідна, новостворена>). Оскільки у Візантії здавна закріпилася назва наддніпрянських слов'ян з коренем "рос" (<народ Рос>), вона відбилася і в терміні Росія, який остаточно утвердився на кінець XV ст.

Отже, терміни Росія (Россия), Малоросія, Великоросія та всі похідні від них слова сформувалися в церковних канцеляріях вселенського патріарха.

Патріарх і імператор почали називати споконвіку їм відому Київську, Придніпровську Русь - Малою, а землі Залісся, - Руссю Великою. У межах Малої Росії, за візантійським уявленням, були розташовані єпархії: Галицька, Володимиро-волинська, Холмська, Перемишльська, Луцька і Туровська (1347 рік). У Малій Русі лежало місто Київ, де спрадавна перебував глава Руської Церкви - митрополит Київський і всія Русі (1354 рік). Імператор Іоанн Кантакузен, звертаючись до князя Любарта Гедиміновича і переконуючи його не домагатися встановлення особливої митрополії малоруської, говорив в 1347 році: »Ти знаєш, що так було встановлено і узаконено з тієї пори, як народ руський пізнав Бога і просвітився святим хрещенням, щоб був один митрополит - Київський, для всія Русі, як для Малої, так і для Великої».

Терміни "малоросія" і "великоросія" можуть свідчити:
- Україна - не Росія, а українці - не росіяни;
- якщо в теперішній Україні -тодішній митрополії- тоді проживали руси/русичі/русини, то в теперішній Росії -тодішній колонії- проживали народи, окуповані русами/русичами/русинами;
- приставки "мало-" і "велико-" ніяк не свідчать про чиюсь меншовартість.
Чому ж українці комплексують, а росіяни - гордяться? Можливо через недостатнє знання історії?

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення прочанка » 30 листопада 2010, 10:20

http://svaroh.al.ru/lozko/velesova.html
Знаєте, що мене насторожує? З одного боку все виглядає вірно й гарно. Український народ - давній, зі своєю багатою історією, витоки якої беруть початок з прадавніх часів. Своя писемність, вірування. Все чудово, але... мені геть не подобається, що цю знахідку взяли на озброєння РУН віристи і намагаються нав"язати нам ще одну "секту", яка веде до розколу й так поділеного по конфесіях і сектах народу. Це сумно. Ніхто не каже забувати минулого, навпаки, його потрібно вивчати і пам"ятати, шанувати і передавати у спадок дітям, але повертатись назад у минуле... це дикість і крок назад. Можливо, комусь то навіть дуже вигідно...
Не бійтеся!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення andrivovk » 11 грудня 2010, 18:10

В росії ліквідували Федеральну Національно-Культурну Автономія Українців
Закриття ФНКА УР: Як все було
Загальноросійські громадські організації Федеральна національно-культурна автономія українців Росії (Автономія) і Об’єднання українців Росії (ОУР) метою своєї роботи ставлять сприяння вирішенню питань збереження національної самобутності українців Росії, рідної мови, української освіти, послідовно виступають за право українців на вільний доступ до інформації, на плюралізм думок щодо історії України, Росії, російсько-українських взаємин і т. ін. В 2004 р. українські організації рішуче протестували проти втручання Росії у виборчий процес в Україні.



Повністю читати тут http://www.ukrros.info/news/index.php?ELEMENT_ID=2981
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення o.Mykil » 11 грудня 2010, 20:06

Чорна книга діянь режиму Януковича http://vkontakte.ru/club20026951

Про злочини антиукраїнського президента на фейсбуці (співтовариство) http://www.facebook.com/pages/Corna-kni ... 3683872983
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення luksander » 17 грудня 2010, 18:29

«Не соглашусь с вами, без Украины мы все равно бы победили в войне. Потому что мы - страна победителей. Напомню, что наибольшие потери в войне понесла именно РСФСР - более 70% потерь. Не хочу никого обижать, но война выиграна, прежде всего, за счет ресурсов Российской Федерации. Это все факт, это в документах есть. Ни в коем случае не умаляя заслуг других советских республик. И, конечно, мы вместе представляли собой серьезную силу». В.Путин


Це позиція премєр-міністра нашого стратегічного партнера. Як для росіян - то нормальна.
А позиція керівництва нашої держави? Щоб в темі не про тварин не згадувати представника безхребетних членистоногих і не нарватися на бан скажу так: заціпило?

1903 Влада законна тільки тоді, коли вона дбає про загальне добро певної спільноти і коли для його досягнення вона вживає морально дозволені засоби. Якщо керівники видають несправедливі закони або вживають заходи, що суперечать моральному порядкові, ці розпорядження не зобов'язують людину в її сумлінні. «Тоді влада перестає бути владою і настає гидке насильство» (Іван XXIII, Енц. «Pacem in terries», 51.).


Що може означати оце: "не зобовязують людину в її сумлінні"? і хто оцінює моральність законів, заходів і розпоряджень?

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Yur » 17 грудня 2010, 22:07

А що воно дає, оті виплески. Чи не краще б було навести молитви про Україну. А оте, що нуртує, виливати десь-інде, коли втримати годі.
Невже важко зрозуміти, що саме ота клюмба (львів'яни знають) й свідчить про нашу слабкість.
Не нагнітати себе негативами маємо, але черпати з доброго котре і є сильним.

Як можна з амвону говорити про фарисеїв, самим такими будучи. Хіба фарисеї не любили свій нарід (про себе не забуваючи)? Хіба не прагнули благополуччя Ізраїлю, його суверенности.
Ми ж -- Христові. В Ньому наша сила і життєве благополуччя.
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 18 грудня 2010, 05:53

luksander писав:: заціпило?...

єдина більш-менш на даний момент мені відома реакція офіційної особи:
Заява прем’єра Росії Володимира Путіна про те, що його країна перемогла б у Другій світовій війні і самотужки, «не віддзеркалює реальних настроїв у російському суспільстві». Про це в ефірі Радіо Свобода заявив посол України в Росії Володимир Єльченко.

«Я абсолютно впевнений, що такий підхід і таку заяву не розділять і з нею не погодяться мільйони людей, які живуть в Російській Федерації… За ті чотири місяці, які я працюю в Москві, я взяв участь у майже двох десятках заходів, які були присвячені або святкуванню 65-ої річниці перемоги чи іншим аспектам. І на всіх цих заходах в першу чергу лунало те, що це була спільна перемога всіх народів, які на той час проживали в Радянському Союзі. Не кажучи вже про такі речі, як: а хто створив танк Т-34, хто командував найбільшими фронтами. І головне питання, яке б я поставив ідеологам таких підходів: а на чиїй території відбувалася війна? Це ж фактично була Україна. Звісно, і деякі райони тодішньої території Росії були охоплені, але вся Україна була суцільним фронтом. Гинули люди і більше всього загинуло мирних жителів саме на території України», – сказав посол.
...
Радіо Свобода

Путін нмсд не просто щось собі ляпнув - думаю, це спланований хід праці з плебсом.
Контекст, думаю, приблизно можна почерпнутитут: http://rakugan.livejournal.com/270802.html
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення luksander » 18 грудня 2010, 08:48

Я - не львівянин
А що б в мені мало нуртувати? злість на Путіна, на Росію? - не розумно ...
Гніватися на нашу владу? Так я ж за них не голосував, так що вони мене не надурили і нічим неприємним навряд чи здивують.
Я ж трохи про інше:
luksander писав:
Що може означати оце: "не зобовязують людину в її сумлінні"? і хто оцінює моральність законів, заходів і розпоряджень?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 18 грудня 2010, 10:59

luksander писав:Що може означати оце: "не зобовязують людину в її сумлінні"? і хто оцінює моральність законів, заходів і розпоряджень?

кожен Христовий. Йдеться про те, що сумнівні або неморальні закони чи розпорядження влади не можна виконувати/втілювати. Це антитеза до "...всяка влада від Бога..."; "...слухайтесь..." - від Бога, допоки не суперечить Богові; слухатись, допоки це одночасно є і послухом Богові.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Yur » 18 грудня 2010, 12:09

о.Олег писав:кожен Христовий. Йдеться про те, що сумнівні або неморальні закони чи розпорядження влади не можна виконувати/втілювати. Це антитеза до "...всяка влада від Бога..."; "...слухайтесь..." - від Бога, допоки не суперечить Богові; слухатись, допоки це одночасно є і послухом Богові.

Вирішення антитези не є людською прерогативою, а Божою. Виконувати і бути слуханяним Богові може той, хто готовий повністю підпорядкувати себе Богові. Це називається самозреченням.
Коли хоче хто йти вслід за Мною, хай зречеться самого себе, і хай візьме свого хреста, та й іде вслід за Мною. (Матвія 16:24)
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 18 грудня 2010, 23:22

Yur писав:...Вирішення антитези не є людською прерогативою, а Божою. Виконувати і бути слуханяним Богові може той, хто готовий повністю підпорядкувати себе Богові...

все вірно - зрікатися ж треба не заради влади чи законів - Христа ради.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Yur » 19 грудня 2010, 01:43

о.Олег писав:
Yur писав:...Вирішення антитези не є людською прерогативою, а Божою. Виконувати і бути слуханяним Богові може той, хто готовий повністю підпорядкувати себе Богові...
все вірно - зрікатися ж треба не заради влади чи законів - Христа ради.

Так звичайно, заради Христа. Утім Сам Христос світської влади уникнув з самого початку. Він орудував Словом.
Фарисеї ж, будучи духовними поводирями, також тримали біля себе важелі світської влади.
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 19 грудня 2010, 20:00

Yur писав:...Так звичайно, заради Христа. Утім Сам Христос світської влади уникнув з самого початку. Він орудував Словом.
Фарисеї ж, будучи духовними поводирями, також тримали біля себе важелі світської влади.

уникав бути владою, але і серед влади проповідував
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Yur » 19 грудня 2010, 20:33

о.Олег писав:
Yur писав:...Так звичайно, заради Христа. Утім Сам Христос світської влади уникнув з самого початку. Він орудував Словом. Фарисеї ж, будучи духовними поводирями, також тримали біля себе важелі світської влади.
уникав бути владою, але і серед влади проповідував
Саме проповідував, орудував Словом. Але світських (силових) повноважень приймати участь у вирішені долі людей, як ото суди сендріони, на себе не брав.
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення andrivovk » 21 грудня 2010, 19:52

Фундаменталізм проти християнства http://www.christusimperat.org/uk/node/36431
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 21 грудня 2010, 22:15

Yur писав:
о.Олег писав:
Yur писав:...Так звичайно, заради Христа. Утім Сам Христос світської влади уникнув з самого початку. Він орудував Словом. Фарисеї ж, будучи духовними поводирями, також тримали біля себе важелі світської влади.
уникав бути владою, але і серед влади проповідував
Саме проповідував, орудував Словом. Але світських (силових) повноважень приймати участь у вирішені долі людей, як ото суди сендріони, на себе не брав.

що цікаво... Його Керована Святим Духом Церква у різні часи несла і ці повноваження...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення andrivovk » 23 грудня 2010, 20:43

В українській бібліотеці в Москві міліція проводить обшук. Шукає екстремістську літературу

Працівники правоохоронних органів проводять обшук у бібліотеці української літератури у Москві.

Про це повідомило «Інтерфаксу» джерело в російських правоохоронних органах.

«В даний час міліція проводить обшук у державному закладі культури Москви«Бібліотека української літератури», пов'язаний з раніше порушеною кримінальною справою за статтею 282 (розпалювання міжнаціональної ненависті або ворожнечі)», - сказав співрозмовник агентства.

За його даними, обшуки проводять працівники ГУ МВС Росії по Центральному федеральному округу.

«Якийсь час тому було встановлено, що серед відвідувачів бібліотеки поширюється література з елементами екстремізму. За висновком психолого-лінгвістичної експертизи, проведеної в інституті мовознавства, дані матеріали, які поширювалися в бібліотеці, можуть бути використані в якості засобів пропагандистського впливу, тому що мають антиросійську спрямованість», - сказав співрозмовник агентства.

Зокрема, він розповів, що в бібліотеці поширювалася газета «Нацiя i держава», а також видання «Хай ненавидять, аби любили», до видання якого може бути причетна українська націоналістична організація УНА-УНСО.

Нагадаємо, нещодавно рішенням Верховного суду Росії було задоволено позов Міністерства юстиції РФ, яке домагалося ліквідації Федеральної національно-культурної автономії українців Росії у зв`язку з «виявленням порушень в господарській діяльності»

http://www.ut.net.ua/news/155/0/9414/

А також тут : Ґвалт навколо української бібліотеки в Москві може виявитися провокацією російських ЗМІ
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення andrivovk » 23 грудня 2010, 20:50

Українські організації Росії кажуть, що там гальмують розвиток їхньої культури та освіти http://www.newsru.ua/ukraine/06may2009/rus.html
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення viter » 28 грудня 2010, 09:12

andrivovk писав:В українській бібліотеці в Москві міліція проводить обшук. Шукає екстремістську літературу

Вчора по новинах чув, що вилучили ряд періодичних видань та книг, серед яких твори Шептицького (мабуть вважають його екстремістом :o ).
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення прочанка » 28 грудня 2010, 09:22

бібліотеку закрили...
Не бійтеся!

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення viter » 28 грудня 2010, 09:24

прочанка писав:бібліотеку закрили...

Ану чи наша влада хоч щось пискне з цього приводу.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення прочанка » 28 грудня 2010, 09:36

http://newsru.ua/ukraine/27dec2010/biblio.html
Є реакція!!!

Але є й інші проблеми-На Київщині ще один храм захопив Московський патріархат

Українська православна церква Київського патріархату (УПЦ КП) стверджує, що представники Московського патріархату на минулому тижні захопили храм святителя Димитрія Ростовського в місті Макарові (Київська обл), повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Стало відомо, що таємно і обманним шляхом представники Московського патріархату захопили храм святителя Димитрія Ростовського в місті Макарові на Київщині", - повідомляється у прес-центрі УПЦ КП.

http://www.newsru.ua/ukraine/27dec2010/patriarhat.html
Не бійтеся!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення прочанка » 28 грудня 2010, 09:43

наскільки пам"ятаю, у всі часи завоювання України Росією починалось саме через церкву... Історія повторюється...
Не бійтеся!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення andrivovk » 02 січня 2011, 15:38

Львівська міськрада просить припинити повноваження консула Росії

Львівська міська рада просить Міністерство закордонних справ вжити заходів для дострокового припинення повноважень генерального консула Росії у Львові Євгена Гузєєва.

У зверненні міськради йдеться про те, що 16 грудня Гузєєв дозволив собі публічні провокаційні заяви, які свідомо принижують національну гідність українців. Зокрема, депутатів обурили слова генконсула про те, що українську мову принесли до Львова більшовики зі сходу України, а державу Україна створили австрійці, щоб відокремити український народ від Росії.

«Ми вважаємо такі провокації несумісними зі статусом генконсула, тому що вони цілеспрямовано ображають честь і гідність українського народу, розпалюють міжнаціональну ворожнечу й містять ознаки втручання у внутрішні справи України», – мовиться у зверненні.

У зверненні сказано, що такі дії російський консул дозволяє собі не вперше. Зокрема, зі слів депутатів, 24 вересня на прес-конференції в Ужгороді він висловився на підтримку діяча, що відкрито закликав до порушення територіальної цінності України.


http://www.radiosvoboda.org/archive/news/20101231/630/630.html?id=2263937
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

ВІКТОР
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 05 січня 2011, 10:45

КАТИ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

Повідомлення ВІКТОР » 05 січня 2011, 18:59

УКРАЇНА ПОВТОРЮЄ ШЛЯХ ВЕЙМАРСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ 30 РОКІВ 20 СТ.ЇХ МОСОВИМ ЗАХОПЛЕННЯМ ЗЕМЛІ,ЗЛОЧИННИМ РЕЙДЕРСТВОМ,ПРОДАЖНІСТЮ ЧИНОВНИКІВ, ПАРАЗИТИЗМОМ І РОЗБЕЩЕНІСТЮ
"ЖИДО-МАСОНСЬКОЇ ЕЛІТИ" СПЕЦІАЛЬНИМ ВПРОВАДЖЕННЯМ У КЕРІВНІ СТРУКТУРИ ВСІХ РІВНІВ
ДЕГЕНЕРАТІВ,ЗБОЧЕНЦІВ,ПСИХІЧНО ХВОРИХ ЛЮДЕЙ І ОСІБ "НЕТРАДИЦІЙНОЇ ОРІЄНТАЦІЇ".
ТОДІ ПРИЙШОВ АДОЛЬФ ГІТЛЕР.
В ЧИЛІ ПРИЙШОВ АУГУСТО ПІНОЧЕТ.
В ГРЕЦІЇ ПРИЙШЛИ ПОЛКОВНИКИ
ХТО ПРИЙДЕ В УКРАЇНІ ??????????.
ЗА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АДОЛЬФА-ДЖУГАШВІЛІ-ПІНОЧЕТА-ЛУКАШЕНКО В ОДНІЙ ОСОБІ-В КРАЩИХ НАЦІОНАЛЬНИХ- КУЛЬТУРНИХ ТА ЕКОНОМІЧНИХ ТРАДИЦІЯХ/УКРАЇНА З НОЖЕМ У СЕРЦІ

Історія людства — це історія війн ,а життя окремо взятої особистості — історія боротьби за виживання в техногенній сфері проживання .
Ми постійно вдихаємо ядовите для нашого організму повітря, харчуємося шкідливою їжею, проживаємо в небезпечних для нашого здоров'я помешканнях користуємося косметикою, яка містить ядовиті речовини. Їх ефект зумовлюється дозою, тривалістю впливу та чутливістю самої людини до ксенобіотиків - чужородним та небезпечним для організму речовинам. Й саме тому неочікувана капітуляція організму перед техногенним навантаженням і є отруєнням. Враховуючи штучне походження сучасних органічних та неорганічних ядів, нескладно визначити їх ЦІЛЕСПРЯМОВУВАННЯ застосування в отруєнні організму українських людей та навколишнього середовища. Оскільки значна частина цих ядів досить швидко виводиться з організму , виявити їх у крові з плином часу практично неможливо. Про те, чи був яд , який саме і в якій кількості ,зазвичай можна судити лише по тим наслідкам , які залишають ядовиті речовини в організмі. Та й то найчастіше не зовсім впевнено, адже сліди можуть бути у кожному окремому випадку цілковито різноманітними. Зважаючи на те, що кожна окремо взята речовина у тих дозах , в яких потрапляє в організм, і не є небезпечною для здоров'я , то вся сукупність ксенобіотиків, які діють на людину, призводять до серйозних порушень. Водночас існує ряд речовин зокрема, в будівельній індустрії - оздоблюючі та будівельні матеріали, менші дози яких викликають більшу реакцію організму. Прикладом цього може слугувати нітрат натрію як одна із багатьох хімічних речовин, які використовується в оздобленні та будівництві помешкань. Що ж відбувається насправді? Ядовиті речовини що виділяються, швидко та у великій кількості потрапляють у повітря вашого помешкання і характер такого впливу на людину може бути різноманітним:
—ураження органів дихання ...
—виникнення захворювань серцево-судинної системи —руйнування ендокринної системи —негативний вплив на гормональний обмін
—посилення дії інших шкідливих хімічних радіоактивних, біологічних активних сполук тощо.
Так ,зокрема, один із багатьох прикладів. Порушення ендокринної регуляції призводить до змін у фізіології людини, тварин, птахів, наших домашніх улюбленців. І в тому числі,до недорозвитку їх репродуктивних органів ,до змін у сексуальній орієнтації людей, імпотенції у чоловіків , зменшення кількості сперми у представників сильної статі зменшилось в тричі. Результатом цього явища, стає зростання кількості захворювань статевої системи. Наприклад , Росія є лідером за чисельністю імпотенції , та чоловіків, які страждають від тих чи інших розладів потенції = 51 %.
А яка ж ситуація спостерігається в Україні?
1975році здатність статевих полових клітин чоловіків до запліднення становила майже 80%, то на 2006 рік вона знизилась і становить менше 30%.
Низьковипромінюючі, хімічно та біологічно активні будівельні матеріали в помешканнях і в офіційних державних установах , робочих приміщеннях ,продукти харчування, значна частина медичних препаратів,прививки(генетичне винищення лише слов*ян), косметичні засоби, та інші негативні фактори, діючи на діенцефальний центр мозку, спричиняють розвиток нервозів , психозів , інших психічних захворювань. І як наслідок , у 2001 році 28862 неповнолітніх покінчили життя самогубством. Додайте до цього алкоголь, наркотики, тютюнопаління. І маємо вбивства, ґвалтування, грабежі та інше негативне явище нашого суспільства.
У 1993 році в Україні вперше зафіксовано дегенерацію нейрогенома, еволюційно стабільної структури , яка контролює інтелект людини, тобто головний мозок. Що слідує за цим?Інтелектуальне виродження нації. Проведені фундаментальні дослідження Н. П. Ц. "СВІТОЧ" засвідчуюють ,що ще одна катастрофа загрожує Україні - спалахи бактеріальних і вірусних захворювань, про які ми вже неодноразово писали в 1989 - 1993 роках. Як показують дані наших досліджень ,в усіх областях України мають місце або в найближчий час ,будуть прогресувати вірусні та бактеріальні захворювання. При цьому виникають і прогресують нові види захворювань, які до цього, не були відомі як науці, так і загальнопрогресивній думці суспільства, значна частина яких характеризується штучним походженням.
Вже багато живих організмів вперше в історії їх існування піддані впливу того чи іншого збудника хвороб. Залишається ще багато невідомого про ступінь сприйнятливості цих багаточисельних видів тваринного середовища до конкретних мікроорганізмів, зокрема тих, які проникають через дихальні шляхи , шкіру і так далі. Природно, що генетична еволюція мікроорганізмів у напрямку їх вірулентності породила досить істотні проблеми в справі охорони здоров*я і захисту навколишнього середовища, які не піддаються боротьбі з ними, на основі всесвітньо- існуючого досвіду. З цього приводу екс-міністр охорони здоров'я України А.М. Сердюк повідомляє: "Саме головне зараз - зняти екологічну петлю з нашої шиї.
Але і при нинішніх можливостях науки , щоб покращити ситуацію в Україні, хоча би в два рази, потрібно життя п'яти поколінь, тобто 150 років"
Не лише актуальним є сьогодні й питання дитячої смертності. Так в Росії частка дитячої смертності, чисельність дітей із серйозними захворюваннями, що постійно перебувають у школах-інтернатах для розумово відсталих , уродів , та дебілів становить 36,7 % В Україні ситуація є практично аналогічною дому ми повинні усвідомити , що проти українського народу, східних слов'ян ведеться неоголошена війна з метою остаточного їх винищення, не лише прививками . О зирніться , що відбувається навколо нас ?
Йде проголошення та ідеалізація низьких людських потреб, розбещеності, вбивсв, пограбувань, ґвалтувань, алкоголізації, наркоманії, тютюнопаління та багатьох інших вад первісного суспільства, які перетворюють людину в тварину. Війна ведеться страшна, а народ цього навіть не підозрює.
У 1989 році населення України складало 52.3 млн. осіб, до 2004 року складає, близько 42 млн.
Але ж війни нема, не падають бомби , не розриваються снаряди , однак проводиться тихе та повільне хімічне , радіоактивне та біологічне(ЩЕПЛЕННЯ, ПРИВИВКИ ТА ІНШЕ) винищення української нації,та всіх слов'ян як виду.
Якщо в 1990році ми проводячи пресконференції, говорили , та писали в засобах масової інформації що до 2025 року в Україні залишиться близько 23-26 млн. населення, то до 2045 року чисельність населення України становитиме близько 5 млн. осіб. Сьогодні ми знаходимо переконливі докази цього . Так, за часи правління антиукраїнського, антинародного режиму Кравчука--Кучми--Ющенко Україна втратила більше 13 млн. населення. І навіть за перший квартал 2005 року чисельність населення в країні зменшилось на 364000 осіб, які зафіксовані на кладовищах. Зазначена тенденція продовжується та посилюється. Що ж робити далі нам, українцям? Найперше слід міцно закарбувати у своїй пам'яті, свідомості, на під свідомому рівні:
ІНОРОДЦІ, НЕ ПРИНЕСУТЬ БЛАГО ЧУЖІЙ НАЦІЇ..
ХОЛУЇ ЧУЖОЇ НАЦІЇ НЕ ПРИНЕСУТЬ БЛАГО СВОЇЙ НАЦІЇ.
Запам'ятаймо слов'яни прислів'я наших Пращурів : "В ЄДНОСТІ СИЛА". Резюмуючи, зауважимо, що для покращення актуальної економічної ,демографічної, та соціальної ситуації в Україні є доцільним провести повну націоналізацію економіки, фінансової системи держави, енергетики, засобів масової інформації та стратегічні галузі народного господарства України. При цьому деякі сфери економіки можна віддати у приватний бізнес, та іноземним компаніям, але під Пильним контролем національно—свідомих Українців—патріотів. Тільки національно свідомі патріоти України Фахівці своєї справи зможуть вивести її із Економічної прірви в яку її загнали антинародні Сили , годуванці Кравчука--Кучми--Ющенко.І відповідаючи на слова А. М. Сердюка , я В.Віценко офіційно заявляю що нам потрібно 5—7 років щоб покращити ситуацію в усіх сферах народного господарства України. І це не пусті слова, я готовий за кожне із них Нести Відповідальність. Деякими нашими розробками
користуються Японці, Фінни, Норвеги, Шведи ,та інші держави . Але не Україна. Так, Україна держава парадоксів, маючи не обмежений науково- технічний потенціал, ми живемо в злиднях , ми живемо в борг. Про причини , чим вони викликані, я описую вище. Тому я запрошую Ваш канал телебачення, Ваш канал радіо, Вашу газету, Ваш Журнал, та інші засоби МАСОВОЇ інформації до співпраці. З повагою Віктор Віценко 1.07.2005року
Підпис: Віценко В.П.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: КАТИ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

Повідомлення о.Олег » 05 січня 2011, 20:36

Слава Ісусу Христу!
Вітаю, пане Вікторе, на Форумі. Відразу зауважу, що немає потреби дублювати тему. Також не варта кричати (великими літерами). На модераторіал можете відповідати лише в ПП (приватне повідомлення) і, відразу нагадаю, червоним мають право писати лише мдератори
З повагою, о.Олег Жаровський, модератор
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: КАТИ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

Повідомлення o.Mykil » 06 січня 2011, 09:38

Пане Вікторе, Вам сюди з цією наболілою темою, доєднуйтеся viewtopic.php?f=8&t=1612
Здається, й тут ваш слід http://www.aratta-ukraine.com/comments. ... xt&id=1318

Щодо згаданої зменшеності кількості населення, то варто теж взяти під увагу, що дуже багато людей із різноманітних на це причин просто виїхали з України назавжди, стали емігрантами, чи подалися на заробітки до інших країн, не тільки вимерли в Україні через різні заразні хвороби...

П. С. Поданий матеріал дещо застарілий уже, адже сьогодні не 1.07.2005. Варто може якось це осучаснити для більшої актуальності?!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 21 гостей