+Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення o.Mykil » 02 березня 2010, 11:19

Московия против Руси http://patent.net.ua/intellectus/inteli ... 04/ua.html
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення romanm » 27 квітня 2010, 10:57

[http://pravda.com.ua/photo-video/2010/04/27/4976468/


А може точно зібрати всіх їх і посадити в космічний корабель ? Без права повернення? Поміняю 2 паспорти(внутр, закордонний) громадянина України, на 1 іншої :D . Остогидло дивитися на всі ті морди і помаранчеві і біло-голубі.

Вже бійки під парламентом, чи де там. Всіх тих, хто до цього довів.... промовчу. Більше я на це ,особисто, не поведусь. НІ Ющенкам, ні Тимошенкам.Фіг(вибачте) всім їм.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення o.Mykil » 27 квітня 2010, 22:55

Звернення до співвітчизників. Україна – в небезпеці! http://www.opir.net.ua
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення ShMariam » 16 травня 2010, 21:22

ПЕТИЦІЯ Петиція проти об’єднання України, Росії, та Бєларусі в єдину союзну державу – т.зв. «Велику Європейську Україну від Карпат до Сахаліну».


http://www.petition.org.ua/petition/detail_cmnt.php?ELEMENT_ID=1816
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення прочанка » 17 травня 2010, 13:24

а як вам українське коріння" російського президента? :shock:
Теж хід конем?
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 17 травня 2010, 13:50

прочанка писав:а як вам українське коріння" російського президента? :shock:
Теж хід конем?

про українські корені англійського прем`єр міністра чув, здається, але про... Ви про що?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення прочанка » 17 травня 2010, 14:07

о.Олег писав:
прочанка писав:а як вам українське коріння" російського президента? :shock:
Теж хід конем?

про українські корені англійського прем`єр міністра чув, здається, але про... Ви про що?



:D це перед візитом до України "розоткровенничался" - по материній лінії... Ковальов чи Коваль... Отаке!
Хоч в інших версіях - Мендель :D
Але то все "бджоли з москалями". Цей прикол вартий уваги :ROFL:
http://pravda.com.ua/news/2010/05/17/5047496/

Як воно там... град збив, чи грім побив чи шляк трафив...

Прости мене, грішну, Боже...
Не бійтеся!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення прочанка » 17 травня 2010, 14:33

Люди! що воно таке робиться?!!! :shock:

Герман выставила львовян идиотами, а украинских журналистов - подонками

Зам главы Администрации Януковича Анна Герман рассказывает иностранцам, чему учат во Львове.


На сайте «Телекритика» появились некоторые подробности пресс-конференции Януковича для иностранных журналистов.

Приводим фрагменты материала Юлии Банковой:

«Кілька років тому в моїй бібліотеці з'явилася смішна, як мені тоді видавалося, книжка: «Новітні міфи та фальшивки про походження українців». Не описуватиму в подробицях про що вона (з назви має бути зрозуміло). Скажу лише, що це розвінчування анекдотів так званих істориків, висновки яких відзначаються «українським центропупізмом», наприклад: «колискою світу після Всесвітнього потопу стали регіони Північного Причорномор'я, зокрема українські землі», або ж доведення українського походження Ісуса Христа. Зміст півтори сотні сторінок, як на мене, вдало помістили у п'ять слів на обкладинці «Поєднаємо патріотизм зі здоровим глуздом».

Це був мій перший досвід знайомства з такою «історією». Ніколи не думала, що хтось може сприйняти це серйозно, як і не припускала, що самі українці колись використовуватимуть такий матеріал для дискредитації власної нації. Сьогодні я з прикрістю визнаю, що це сталося<…>

Перед прес-конференцією журналістів зустріла Ганна Миколаївна Герман. Спілкування в коридорі виглядало швидше як монолог. Гостям розповідали про безмежну радість від їхнього приїзду. Пані Герман пообіцяла, що такі зустрічі періодично влаштовуватимуть. Та за кілька хвилин розмова повільно міняла тематику. І тут я повернуся до міфів, із яких починала. Якоїсь миті впіймала себе на тому, що десь уже чула подібну розповідь. Ганна Миколаївна емоційно розказувала журналістам про те, як завжди думала, що Ісус Христос - українець! І його мати - Діва Марія - теж українка!

- Представляете, каково было мое удивление, когда прочитала, что это не так? Меня так учили. Я из Львова. Нам всегда рассказывали о том, что украинцы - самые лучшие, что Украина - самая прекрасная. Там всех учат, что даже Иисус Христос был украинцем.

Важко описати емоції, які я пережила. І не описуватиму. Може, зараз ви відчуєте щось схоже. Але точно знаю: передусім це був сором. Здавалося, вже нічого не врятує мою репутацію й репутацію самої Ганни Миколаївни. Все. Армагедон. Тепер увесь світ дізнається, що українці - неотесані дурні.

Звісно, зачепили під час цієї неофіційної розмови все найболючіше для суспільства - і мову, і флот, і підручники історії, які Ганна Миколаївна назвала «підручниками з ідеології», і Степана Бандеру не оминули: вони самі забудуть про нього, - говорила пані Герман про українців, - просто треба перестати про нього говорити, от побачите. Це люди такі - коли щось погане про Степана Бандеру казати, - вони реагуватимуть відповідно, а якщо про нього мовчати, - вони й не згадають невдовзі.

Я не знаю, хто, в який час і в якому навчальному закладі Львова учив пані Герман, що Ісус Христос - українець. Я ніколи ні від кого не чула нічого подібного (крім вище названої книги), хоч маю безліч знайомих і рідних на Західній Україні. Це чи не найбільш віруюча частина держави. Мені важко повірити в те, що священнослужителі допускають найменшу можливість такого наклепу. Тож якщо таке було, думаю, саме нам - вітчизняним журналістам - треба про це написати, щоб виправити несправедливість. Але ж Ганна Миколаївна ніколи нам про це не розповідала. Вона сказала це іноземцям, які навряд чи поїдуть перевіряти. Але цей факт до власного образу України вони вже додали.

У другій половині дня для іноземних журналістів влаштували вже неофіційну прес-конференцію. За обідом зібралося більше гостей, ніж було в Адміністрації президента. Ганна Герман та Борис Колесніков відповідали на всі питання - про опозицію, про свободу слова, про газ... Розповідали своє бачення ситуації з цензурою на «1+1» та на СТБ, про те, як українські журналісти «облизували Ющенка і всю цю банду» упродовж кількох років».


"ОБКОМ"

17 Мая 2010 08:57
Не бійтеся!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення romanm » 17 травня 2010, 15:06

Люди! що воно таке робиться?!!! :shock: [/b][/color]


Герман выставила львовян идиотами, а украинских журналистов - подонками

Зам главы Администрации Януковича Анна Герман рассказывает иностранцам, чему учат во Львове.


Не звертайте уваги. Бережіть нерви і печінку:)
Востаннє редагувалось 16 липня 2010, 07:26 користувачем romanm, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення прочанка » 17 травня 2010, 15:12

:cry: до чого ми докотилися.

В Стрийському парку згоріли книжкові гуртовні в четвер. Ми в п"ятницю прийшли по книжки... :shock: , а там обгорілі балки... Моя дитина аж ридала від жалю..., а мені мороз по шкірі йшов...
Про причини ніхто нічого не говорить, але місце - гарне, а літературу продавали виключно українську...
Не бійтеся!

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення ljubomyr_ps » 14 липня 2010, 10:46

"Бєзпрєдєл" в Україні продовжується тепер уже в Рівному - московський піп побив до безтями старшого чоловіка, тому що він тяжко образив патріарха всєя русі Кіріла. Доки це знущання з українців буде продовжуватись....
Ось стаття: "Будете цікавитись коштовним годинником Патріарха Кирила – можете отримати по голові" http://blogs.pravda.com.ua/authors/medv ... f195437f1/
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Sotnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 156
З нами з: 04 січня 2009, 02:06
Звідки: Катеринослав
Контактна інформація:

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Sotnik » 15 липня 2010, 05:32

ljubomyr_ps написав:
"Бєзпрєдєл" в Україні продовжується тепер уже в Рівному - московський піп побив до безтями старшого чоловіка, тому що він тяжко образив патріарха всєя русі Кіріла. Доки це знущання з українців буде продовжуватись....
Ось стаття: "Будете цікавитись коштовним годинником Патріарха Кирила – можете отримати по голові" http://blogs.pravda.com.ua/authors/medv ... f195437f1/


Дуже прошу всіх форумчан спокійно, без емоцій та по-совісті визначити:
1. Хто і наскільки винен у ЦІЙ КОНКРЕТНІЙ ситуації.
2. Називати священика УПЦ МП "московським попом" - це по-совісті?
Дякую.
"...досконало надійтеся на ту ласку, що вам приноситься об’явленням Ісуса Христа." (1 Пет 1:13)

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення прочанка » 15 липня 2010, 08:41

тепер ще ціна на газ і тепло зростуть для населення. "Україна для людей" -цей лозунг живе і перемагає.
Може нашому народу треба такого стусана, щоб нарешті прийшов до тями? Вилазить боком наша міжнаціональна й релігійна конфронтація.
Не бійтеся!

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення ljubomyr_ps » 15 липня 2010, 15:41

Sotnik писав:Дуже прошу всіх форумчан спокійно, без емоцій та по-совісті визначити:
1. Хто і наскільки винен у ЦІЙ КОНКРЕТНІЙ ситуації.
2. Називати священика УПЦ МП "московським попом" - це по-совісті?
Дякую.


Як то хто і наскільки винен? Факт є очевидний. Такого чоловіка який дубасить пристарілу людину ногами й дипломатом язик не повернеться назвати священником (слугою Божим), скоріш слугою мамони! Якщо ми так тихенько по совісті визначати хто правий а хто ні то скоро нас будуть з наших же церков виганяти московські прислужники бо бачтите "эти униаты присвоили наши церкви"...
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Sotnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 156
З нами з: 04 січня 2009, 02:06
Звідки: Катеринослав
Контактна інформація:

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Sotnik » 16 липня 2010, 02:22

Те, що священик УПЦ МП скоїв тяжкий гріх і заслуговує, згідно канонів Церкви, покарання — безперечно. Але варто пам'ятати і слова Господа про тих, хто вводить людей у гріх.
Серед вірних УПЦ МП переважна більшість — це віруючі люди, для них питання приналежності саме до цієї Церкви — це питання віри, а не якогось злого задуму. Є в УПЦ МП і злодії, але вони є і серед католиків. Навіщо доводити людей до “белого каления” своїми провокаціями? Хібо той священик уповноважен відповідати за дії Патріарха? Навіщо взагалі пересуджувати Патріарха?
Новітня історія України вчить нас, що ні якась країна, ні організація, ні революція, ні збройне протистояння не дасть Україні волі і щастя. І я вдячний Богу за цю науку. Ми називаємо себе християнами, але любити своїх же братів не намагаємось, звинувачуємо одне одного, ненавидімо.
Спасіння для України зовсім близько, його легко дістати. І не тільки в духовному плані, а і в політичному. Але для цього треба стати єдиним народом, полюбити одне одного. Це не важко зробити по відношенню до оточуючих, важко лише зробити над собою зусилля.
А поки ми ненавидімо, провокуємо одне одного з того тільки диявол тішиться, та злодії набивають собі кишені. Де ті гроші, які надходять згідно домовленностей “флот-газ”? Якби ми були єдині хіба наважились би вони щось подібне робити? Чи хіба на Сході люди менше страждатимуть від цих злодіїв? Але поки Схід — Захід деруться з будь — якого привіду, вони радіють.
"...досконало надійтеся на ту ласку, що вам приноситься об’явленням Ісуса Христа." (1 Пет 1:13)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 16 липня 2010, 09:31

Sotnik писав:Те, що...

відповідно до теми цього розділу - повністю погоджуюсь. А в конкретному випадку побиття священиком людини - не скажу нічого нового, звичайно, але все описане (і з чим погоджуюся) ще раз підкреслює той факт, що наші люди дуже поділені, охочі до чвар та ранимі і зболені, але це в жодному разі не відміняє того факту, що, хоч і болить бідного священика, що Патріарх своїм годинником згіршує багатьох людей і в певній мірі заважає проповідувати та збирати кошти на Храм (може ще щось болить цього священика, але), відреагував він дуже зле і має за це відповісти. Розумію, що Законодавець і Суддя всіх Скаже Своє Слово і запрошую всіх не лише обурюватися, а помолитися за спасення душі раба божого-священика, що вчинив гріх, але тут хотів би наголосити, що і суд людський має відреагувати не лише на рівні розмов, а на рівні Закону України. Трапитись таке може будь з ким (люди грішні) і, якщо йтиметься про священика УГКЦ - буду вимагати втручання компетентних органів Держави
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Sotnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 156
З нами з: 04 січня 2009, 02:06
Звідки: Катеринослав
Контактна інформація:

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Sotnik » 17 липня 2010, 06:16

Амінь. :Rose:
Ось і Блаженніший Любомир каже, що політичний суверенітет напряму залежить від того, наскільки ми прагнемо виконувати Господні заповіді:"..Це справді Божий дар для нашого народу, яким Господь благословляв нас у міру того, як ми старалися виконувати Його святу волю. ..." (http://www.ugcc.org.ua/1312.0.html?&L=0). Головне, щоб і в цьому прикладі суспільство могло побачити не якесь безглузде покарання, а саме Божу руку і мудрість.
"...досконало надійтеся на ту ласку, що вам приноситься об’явленням Ісуса Христа." (1 Пет 1:13)

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення romanm » 23 липня 2010, 10:42

http://unian.net/ukr/news/news-387844.html

Має рацію Андрухович?Ділити все то діло потрібно, яке зараз є і буде лад та спокій?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 23 липня 2010, 11:52

romanm писав:http://unian.net/ukr/news/news-387844.html

Має рацію Андрухович?Ділити все то діло потрібно, яке зараз є і буде лад та спокій?

хто ж дасть? Та і не зовсім це так категорично у Андруховича. А от покійний полковник Василь Іванишин (Тризуб Степана Бандери) точно був за те, щоб Крим відділити від України.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення viter » 23 липня 2010, 12:08

Я також гадаю, що краще ніж має загинути Україна, то краще відділитися від тих регіонів для яких Україна байдужа.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення romanm » 23 липня 2010, 12:24

quote= о. Олег
хто ж дасть?


Та поки можна буде щось з того усього мати, то звичайно не дадуть. А як тільки, то все закінчиться, думаю, проблем не буде.З усією повагою,але на Сході проживає зовсім інший етнос. Може і справді вистачить щоби племена "українські" один одного ганьбили поки, що тільки язиками?
Я, наприклад, не проти розділення, не бачу необхідності в ефімерному єдинстві. Чи то я вже підриваю підвалини України? :)

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення viter » 23 липня 2010, 12:41

romanm писав:Я, наприклад, не проти розділення, не бачу необхідності в ефімерному єдинстві. Чи то я вже підриваю підвалини України? :)

Нема вже що підривати :(
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Sotnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 156
З нами з: 04 січня 2009, 02:06
Звідки: Катеринослав
Контактна інформація:

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Sotnik » 23 липня 2010, 16:02

На Сході і Заході України існують взаємні непорозуміння, які, здається, ніхто з політичних партій і не намагається подолати. Той стереотип, який склався на Заході, можна побачити, наприклад, у вищезгаданій Романом статті. А той стереотип, який склався на Сході, не важко побачити у словах Патріарха РПЦ, наприклад: "...Национализм как явление существует в любой стране — всегда есть люди, которые считают, что благо своего собственного народа нужно строить, ни перед чем не останавливаясь, и если созидание блага влечет за собой страдания других, это не играет никакой роли. Вот почему национальная идентичность, создаваемая при помощи национализма, никогда не бывает прочной: если вы строите благополучие на неблагополучии другого, если вы работаете не «за», а «против», если вы дружите с другими только для того, чтобы дружить «против врага», вы умножаете зло, вы развиваете негативную энергетику, которая в первую очередь будет губить сам народ, превращая его в монстра, опасного для других."(http://pravoslavye.org.ua/index.php?r_t ... o&id=33253)
Тобто на Сході домінуючою є думка, що націоналізм, який пропонується Західною Україною, грунтується саме на ненависті, а не на любові.
"...досконало надійтеся на ту ласку, що вам приноситься об’явленням Ісуса Христа." (1 Пет 1:13)

Sotnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 156
З нами з: 04 січня 2009, 02:06
Звідки: Катеринослав
Контактна інформація:

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Sotnik » 23 липня 2010, 17:09

[quote="viter"]Я також гадаю, що краще ніж має загинути Україна, то краще відділитися від тих регіонів для яких Україна байдужа.[/quote]


Навіщо думати про те, що, по-перше, зробити зараз нереально, а, по-друге, не є політично грамотним?
Краще зосередтись на місцевих виборах. Якщо, припустимо, в Галичині вдасться збудувати суспільство без корупції, з високим рівнем пошани до людей з боку місцевих органів влади, з високим рівнем саме суспільно-політичних відносин і т.ін., то вона стане взірцем, джерелом натхнення для решти України. І це, крім іншого, політично доцільно для виборів Президента та ВР.
"...досконало надійтеся на ту ласку, що вам приноситься об’явленням Ісуса Христа." (1 Пет 1:13)

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення viter » 23 липня 2010, 17:20

Sotnik писав:Краще зосередтись на місцевих виборах. Якщо, припустимо, в Галичині вдасться збудувати суспільство без корупції, з високим рівнем пошани до людей з боку місцевих органів влади, з високим рівнем саме суспільно-політичних відносин і т.ін., то вона стане взірцем, джерелом натхнення для решти України. І це, крім іншого, політично доцільно для виборів Президента та ВР.

Хотів би я щоб так було, але мені це видається нереальним при сьогоднішній центральній владі.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 23 липня 2010, 18:53

Sotnik писав:... Якщо, припустимо, в Галичині вдасться збудувати суспільство без корупції...

а тим часом нмд саме Галичина твердоі незламно корумпована частина України... :( Помиляюся?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення romanm » 23 липня 2010, 20:20

а тим часом нмд саме Галичина твердоі незламно корумпована частина України... :( Помиляюся?

Галичина взагалі окрема " пісня". Як на мене, то МІФ, про те, що зараз звідси можливий якеийсь рух до повернення якоїсь більш - менш українскості вже починає пропадати, чи пропав. Щодо корупції, то також, нічого, веселого думаю, немає.

Але питання, чи розділ України, або давайте назвемо це,федералізацією змінить ситуацію на краще? Може реально не "мучити скотину" а залишити тим хто хоче бути з Росією, Росію, тим хто хоче до інших союзів, до інших. Тут мова не йде тільки про Схід, але, думаю, проблема ні чим не менша також з боку румунів і т.д.

Яке майбутнє того всього під назвою Україна? Я, якщо чесно, нічого доброго не бачу. І не тому, що при владі помаранчеві чи біло - голубі. Як показує і показала практика, ні одні ні інші нічого конкретного не можуть зробити, чи не хочуть. На народ, особливо в Галичині, я би не надіявся. Немає ні єдності, ні чогось такого, що можна було би назвати якимось прикладом для інших частин України. Навпаки.

Sotnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 156
З нами з: 04 січня 2009, 02:06
Звідки: Катеринослав
Контактна інформація:

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Sotnik » 23 липня 2010, 20:28

[quote="romanm"][quote]
...
Але питання, чи розділ України, або давайте назвемо це,федералізацією змінить ситуацію на краще? Може реально не "мучити скотину" а залишити тим хто хоче бути з Росією, Росію, тим хто хоче до інших союзів, до інших. Тут мова не йде тільки про Схід, але, думаю, проблема ні чим не менша також з боку румунів і т.д. ...
[/quote]


Роман, я намагаюсь, в данному випадку, говорити про реальні речі, а не про те, що від нас не залежить.
"...досконало надійтеся на ту ласку, що вам приноситься об’явленням Ісуса Христа." (1 Пет 1:13)

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення romanm » 23 липня 2010, 20:31

Роман, я намагаюсь, в данному випадку, говорити про реальні речі, а не про те, що від нас не залежить


Ні, ні, я розумію, просто думки вголос.

Sotnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 156
З нами з: 04 січня 2009, 02:06
Звідки: Катеринослав
Контактна інформація:

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Sotnik » 23 липня 2010, 20:34

[quote="viter"]
Хотів би я щоб так було, але мені це видається нереальним при сьогоднішній центральній владі.[/quote]

А докласти максимум власних зусиль до цього реально? В першу чергу, духовних зусиль, і крім того політичних/суспільних. У будь-якому випадку Вам же не буде за це соромно і Ви нічого не втрачаєте. А, якщо вдасться досягнути Божої ласки, то отримуєте дуже багато.
І я вірю, що це можливо зробити. :Rose:
Це реально.
"...досконало надійтеся на ту ласку, що вам приноситься об’явленням Ісуса Христа." (1 Пет 1:13)


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей