+Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 22 серпня 2012, 06:07

прочанка писав:про УРСР не йшлось, саме України. Ці відомості давав священик у Страдчі. Може вже й легендою обросло, проте ці легенди потрібні нашим людям - ... Ми сприйняли те, що нам хотіли донести - отець Конрад все життя йшов до Бога, ніби тихо, непомітно, але впевнено. Його смерть - логічне завершення його трудних буднів. він мав вибір і знав, чим все могло закінчитись, але вибрав Бога і служіння ближньому. Дяк Прийма взагалі міг відмовитись, як мирська людина - не мав би закидів совісті, але він теж вибрав Бога. Це приклад святості простих людей. А легенди... Вони теж потрібні, щоб вижити у важкий час. Це гарна оповідь, яка додала мужності і якоїсь розради, як би дивно то не звучало... Я рада була її почути

та розумію і солідарний, проте як людина, що трошки цікавиться історією (знаю, що Ви також цим цікавитеся, тому і питаюся) не можу зрозуміти, про яку карту України може йтися (це Східна Галичина?, з Кубанню?, від Тиси по Кавказ?, з Біоруссю/Литвою?, включно з Камчаткою?)? Перепрошую
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення прочанка » 22 серпня 2012, 07:40

о.Олег писав:та розумію і солідарний, проте як людина, що трошки цікавиться історією (знаю, що Ви також цим цікавитеся, тому і питаюся) не можу зрозуміти, про яку карту України може йтися (це Східна Галичина?, з Кубанню?, від Тиси по Кавказ?, з Біоруссю/Литвою?, включно з Камчаткою?)? Перепрошую
З повагою, о.Олег


:) Чесно? В той момент в мене не виникло такого питання. Перед очима виринула сучасна карта і не більше... Без Канади... :) Як би могло виглядати? Не знаю... Якби мала нагоду бачити сама - напевне, відмовилась би... в мене своє сприйняття таких речей. Мощі в маленькій раці - розумію, але коли читала, що робили з тілами святих... Голова, руки, ноги... БРРрр. От і про апостола Андрія, до прикладу( але то інша тема)
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 22 серпня 2012, 10:22

прочанка писав: :) Чесно?

приблизно так і думав, як і, ризикну зробити припущення, майже кожному, хто таке розповість/чує, перед очима карта сучасної України
я про те, що п`ятно будь-якої форми/розміру буде саме форми України (чи іншої країни за вибором того, хто про це розповість) і як на мене грішного, такого роду побожні розповіді не додають нічого, що б зробило Святого кращим християнином-українцем, аніж він є
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення прочанка » 22 серпня 2012, 10:39

не зробить :) . Але це для нас, ще живих, звучить як фінальний акорд мученичої смерті. Людини вже нема, а слід лишився... В даному випадку - реальний. Це більш містичне сприйняття. Історію найчастіше творять не величні, всіма визнані герої, а тихі і непомітні трудівники, і таких в Царстві Божому - більшість. Навіть якби люди не визнали святості О. Конрада і дяка Прийми, Бог прийняв їхню жертовність.

І ще одне, в тему - не- в -тему. Я щось пропустила... Львів підтримав чи не підтримав мовний закон? 8)
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 22 серпня 2012, 10:56

прочанка писав:... слід лишився... В даному випадку - реальни...

:pardon: якраз і говорю про те, що такий слід як на мене зовсім нереальний (якщо, нагадаю, про п`ятно крові, відповідне до карти України) і, зновуж - як на мене грішного, думати, що люди не звернуть увагу, що це нонсенс - неповага і до людини вцілому, і до Святого, до якого це хтось з, переконаний - дуже добрих намірів, але - від себе, домислив. Сперичатися про це більше не буду - говорю це саме у дискусії з Вами, бо знаю Вас трошки глибше. Перепрошую ще раз
прочанка писав:... І ще одне, в тему - не- в -тему. Я щось пропустила... Львів підтримав чи не підтримав мовний закон? ...

а... сесія Міської Ради/Обласної мала б голосувати за щось таке у нас?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення прочанка » 22 серпня 2012, 11:05

Луцьк, Рівне, тернопіль, Ніжин - не підтримали. Данєцк і єжи з ними - за... А решта? Львів, Київ-столиця? Крім дрібних протестів на футболі і біля Шевченка - офіційна влада мовчить чомусь, ніби є третій варіант... Дивно
Не бійтеся!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення прочанка » 22 серпня 2012, 11:51

У Києві продаються зошити з Леніним, Сталіним і автоматом Калашнікова http://www.day.kiev.ua/3059731

На одному з численних шкільних ярмарків, напередодні нового навчального року, «День» побачив учнівські зошити із Леніним, Сталіним і автоматом Калашнікова на фоні кремлівської зірки. Вони лежали серед іншого канцелярського приладдя на першому поверсі магазину «Читай-город», розташованого у центрі столиці.



У Міністерстві освіти не вбачають проблем із забезпеченням підручниками учнів молодших класів після встановлення регіонального статусу російської мови в Одеській області та Криму. http://www.pravda.com.ua/news/2012/08/15/6970896/

Про це повідомив глава відомства Дмитро Табачник на брифінгу в середу,пише "Інтерфакс-Україна".

Наразі забезпеченість молодших класів необхідними підручниками становить 100%.

За його словами, підручники для 11 класів надійдуть повністю в навчальні заклади вже до 21 серпня поточного року.
Не бійтеся!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення romanm » 22 серпня 2012, 12:59

Хто вірить, що Україна є? :) Я цього не бачив і не бачу. Краще думати про те, як не втратити душу. А щодо народів та мов? Зникають і народжуються. Немає на то ради. До безкінечності неможливо жити в болоті. Рано чи пізно, цьому всьому прийде кінець. Народ який не може постояти за себе, не вартує на продовження. Вистарчить вбиватися про ефімерний народ, якому все до лямпочки. Нмсд.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Just_me » 22 серпня 2012, 13:01

прочанка писав:Луцьк, Рівне, тернопіль, Ніжин - не підтримали. Данєцк і єжи з ними - за... А решта? Львів, Київ-столиця? Крім дрібних протестів на футболі і біля Шевченка - офіційна влада мовчить чомусь, ніби є третій варіант... Дивно

Прочанко, як би нам не виглядало це все радісно, підтримувати чи ні закон - чистої води демагогія, закон треба виконувати. Те, що якась-там рада не визнає дії закону на своїй території - то це просто дитяча гра "Чік-чірік, я в доміку". Треба його просто виконувати максимально незручно і показово для тих, хто його придумав. Як думаєте, чому люди масово не вийшли на вулиці?
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення прочанка » 22 серпня 2012, 14:02

Just_me писав:Прочанко, як би нам не виглядало це все радісно, підтримувати чи ні закон - чистої води демагогія, закон треба виконувати. Те, що якась-там рада не визнає дії закону на своїй території - то це просто дитяча гра "Чік-чірік, я в доміку". Треба його просто виконувати максимально незручно і показово для тих, хто його придумав. Як думаєте, чому люди масово не вийшли на вулиці?


і не вийдуть... Люди не вірять в наших лідерів, за кого вони б себе не видавали. Їм віри нема. Владика Гузар добре сказав - 40 років по пустелі вели лідери, але до землі обітованної довів Бог і дійшли ті, що вірили в Нього.
Наші лідери в Бога не вірять, тому й не можуть той нарід вивести на рівну дорогу. Вони кидають кістку між голодний, безробітний люд. Ще пан Гундаєв періодично вносить смуту своїми візитами. Різна віра, купа сект... Ми як ті галузки, які так легко поодинці переламати. Вийти самому на вулиці і горлати - я за Україну! Абсурд... Свої ж здадуть з чистою совістю.
Але діяти треба. До прикладу, в нашій організації, де працює багатенько народу різного роду-племені завтра дрес-код – вишиванка. Є активісти, які агітують людей. Не повірите, ланцюгова реакція - зичать, гонять по роботі на вернісаж. От вам реальна дія. Моя дитина в суботу буде співати в будинку офіцерів - Молитву за Україну... Для 5-го класу ми купуємо нову історію - на це грошей не шкода. Зі свого боку я теж скромно намагаюсь сприяти поширенню українського слова...
Отак кожен має внести свій вклад...
Не бійтеся!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення прочанка » 22 серпня 2012, 14:35

Янукович у Харкові відкрив пам'ятник незалежності російською http://www.pravda.com.ua/news/2012/08/22/6971257/
двомовності не буде... буде общєпонятний... :o
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 22 серпня 2012, 14:46

romanm писав:Хто вірить, що Україна є? :) Я цього не бачив і не бачу. Краще думати про те, як не втратити душу. А щодо народів та мов? Зникають і народжуються. Немає на то ради. До безкінечності неможливо жити в болоті. Рано чи пізно, цьому всьому прийде кінець. Народ який не може постояти за себе, не вартує на продовження. Вистарчить вбиватися про ефімерний народ, якому все до лямпочки. Нмсд.

народ живе в кожному його носієві і не думаю, що варта грішити-занедбати ("до лямпочки") його в собі - це, власне, частина, вагома частина душі, пане Романе: я не ефімерний, Ви не ефімерний, Прочанка, Оля, Маряна... не ефімерні. В світі виживає "сильний", яб навіть сказав - брутально сильний - і я б навіть, скажу, не мав нічого проти, якби мій народ доріс до того, щоб дати себе розіп`яти, от лише не доріс і наврят чи таке передбачається до Другого Пришестя, а володіють ним "сильні світу цього", з якими, власне, миритися не можна (це я як християнин християнинові говорю - інший, можливо, не зрозумів би) і "прогинаються" вони, а разом з цим продають всіх нас в Україні, під багато гірші сили і я свідомий того і скажу всім і кожному, хто здатний почути, що воювати за свій народ таки треба: це не за щось "ефімерне" боротьба - для мене це особиста боротьба за Христа в цьому народі, за Його Церкву, засновану тут багато більше, аніж тисяча літ... І боротьба ця без "мене", Ромку, не відбудеться.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення прочанка » 22 серпня 2012, 15:12

Мама йде з педради, ледве тепла, але окрилена. Читали їм представники Києва і Харкова. "Мовним" законом вони обурені і казали, не звертати увагу на ті "прийняття". Хоч... з наступного року будуть вводити другу іноземну ближнього сусіда... :) В нас сусід - Посполита, так що є варіанти. Хоч по великому рахунку, дай Боже той рік прожити, тоді й будемо гризтися...
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 22 серпня 2012, 15:25

прочанка писав:Мама йде з педради, ледве тепла, але окрилена. Читали їм представники Києва і Харкова. "Мовним" законом вони обурені і казали, не звертати увагу на ті "прийняття". Хоч... з наступного року будуть вводити другу іноземну ближнього сусіда... :) В нас сусід - Посполита, так що є варіанти. Хоч по великому рахунку, дай Боже той рік прожити, тоді й будемо гризтися...

так, лише реалії, з якими стикнеться кожен директор школи (мій батько один із директорів і знаю про що говорю) такі, що потрібно буде взяти на роботу фахового викладача другої мови, а фахівців хіба в наявності - російських
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
kristik
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 275
З нами з: 17 травня 2010, 11:49
Контактна інформація:

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення kristik » 22 серпня 2012, 17:12

о.Олег писав:
прочанка писав:Мама йде з педради, ледве тепла, але окрилена. Читали їм представники Києва і Харкова. "Мовним" законом вони обурені і казали, не звертати увагу на ті "прийняття". Хоч... з наступного року будуть вводити другу іноземну ближнього сусіда... :) В нас сусід - Посполита, так що є варіанти. Хоч по великому рахунку, дай Боже той рік прожити, тоді й будемо гризтися...

так, лише реалії, з якими стикнеться кожен директор школи (мій батько один із директорів і знаю про що говорю) такі, що потрібно буде взяти на роботу фахового викладача другої мови, а фахівців хіба в наявності - російських
З повагою. о.Олег


Може я зараз напишу щось таке, за що учасники форуму мене гнилими помідорами закидають... Але я думаю вивчати російську мову в школі не так вже й погано (хоча б один раз на тиждень). Спробую пояснити чому: на той час коли я вчилася в школі російської вже не вчили, а багато літератури (майже вся) по зарубіжній літературі було на російській мові. Учні не читали або казали, що прочитаного не розуміють (може то були відмазки :D ), а я й сама тільки читати (і розуміти :) ) :) більш менш можу, а розмовляти, а писати німогу нікак, бо граматики не знаю. Не знаю як там зараз ситуація з літературою в епоху комп*юторизації, але я вважаю, що вивчення ще одної іноземної ( нехай і російської ) нікому не помішає. А хто хоче розмовляти українською, то йому нічого не завадить це робити.
П.С. Маю сусідку, в якої батьки росіяни, а вона вийшла заміж за українця, то говорить по-українськи ( і діти, і внуки ) краще (чистіше) ніж я! От так!
Ми думаємо, що Бог бачить нас зверху, але Він бачить нас зсередини.
Жильбер Сесброн

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення andrivovk » 22 серпня 2012, 18:59

kristik писав:то говорить по-українськи

Українською. :)

Мені теж багато допомагає знання російської мови, бо багато книжок є тільки на ній і тому читаю.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення прочанка » 23 серпня 2012, 08:10

kristik писав:
Може я зараз напишу щось таке, за що учасники форуму мене гнилими помідорами закидають... Але я думаю вивчати російську мову в школі не так вже й погано (хоча б один раз на тиждень). Спробую пояснити чому: на той час коли я вчилася в школі російської вже не вчили, а багато літератури (майже вся) по зарубіжній літературі було на російській мові. Учні не читали або казали, що прочитаного не розуміють (може то були відмазки :D ), а я й сама тільки читати (і розуміти :) ) :) більш менш можу, а розмовляти, а писати німогу нікак, бо граматики не знаю. Не знаю як там зараз ситуація з літературою в епоху комп*юторизації, але я вважаю, що вивчення ще одної іноземної ( нехай і російської ) нікому не помішає. А хто хоче розмовляти українською, то йому нічого не завадить це робити.
П.С. Маю сусідку, в якої батьки росіяни, а вона вийшла заміж за українця, то говорить по-українськи ( і діти, і внуки ) краще (чистіше) ніж я! От так!


відносно вам, персонально? Вчіть, на здоров"я, хто вам боронить. Російська література? Достоєвський, Тургєнєв, Толстой? Читайте, для загального розвитку. Відносно зарубіжної літератури? Її читаю українською, принципово. Не перекладають? Їхні проблеми. Має бути дуже цікава література, щоб я спокусилась читала російською. Мене, якщо чесно, чим далі, тим більше гнітить російський варіант, погіршує сприйняття тексту. Я розумію, що це результат політики, який спротивив мову. Ще одне - український і російський переклад - небо і земля. Українська мова - дуже милозвучна і легка на сприйняття, багата мовними зворотами, синонімами, порівняннями, дотепна і повна сили. Мову треба відчувати душею...
А от щоб дитина примусово вчила в школі? Я категорично проти. Вона вчить німецьку і англійську -в 9 років цього достатньо. Оскільки співає,то вчить італійські,польські, російські пісні. Наразі, я вважаю, їй того запасу вистачає. Вона спокійно знаходить спільну мову з росіянами, для цього нема потреби навантажувати дитину шкільною програмою.
PS. Зараз молодь масово вступає на східні мови і вивчає - китайську. Китайці - пануюча нація у світі. Пора вчити китайську :wink: На всякий випадок...
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 23 серпня 2012, 08:29

теж хотів сказати про те, що вся справа в примусовості - в виборі без вибору. Не в російській, як такій. А читати стараюсь по можливості в оригіналі (звичайно, що спроможність моя невелика :( ) або принаймі слідкую, щоб це не був переклад з перекладу (колись вляпався в цю, перепрошую, каку з українським текстом (скількісь-там томника) Джека Лондона, переклад з російської і нікому б не радив, як і от тепер, перед мною (подарували), Біблія, перекладена на українську з російської Патріарха Філарета - також не розумію доцільності такого видання). Принциповості нечитання російською (чи польською) не сповідую і хотів би, щоб мої діти знали якнайбільше мов, а жили українською :)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 23 серпня 2012, 13:50

Georgij писав:Femen "висловили підтримку і повагу" спилявши хрест у Києві...

а Ви кажете фемен
Зображення
розумію всю функціональність такого устрою в патріаршій одежі і потребу охоронців персони, але вже давно так не сміявся
нда
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення прочанка » 23 серпня 2012, 14:25

:shock: сміх і гріх
Не бійтеся!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення прочанка » 23 серпня 2012, 14:41

Ось як розважається московський патріарх Кіріл Гундяєв (фото) http://www.expres.ua/news/2012/01/31/59328


Верхівка Московської православної церкви полюбляє розкоші. Їх українські підлеглі з УПЦ МП намагаються не відставати від начальства. На фото бенкет, який влаштувати для себе кремлівські батюшки та матушки.


Гурмани можуть оцінити вартість та якість наїдків, які накрили на стіл перед тими, хто має власним прикладом пропагувати скромність та стриманість в побуті.

Генерал ФСБ більше світська людина ніж патріарх МП - нічого дивного... :o хоча? Страджають віряни в Росії й Україні перепадає...
Не бійтеся!

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Bohdan_ » 23 серпня 2012, 15:17

прочанка писав:Ось як розважається московський патріарх Кіріл Гундяєв (фото) http://www.expres.ua/news/2012/01/31/59328


Верхівка Московської православної церкви полюбляє розкоші. Їх українські підлеглі з УПЦ МП намагаються не відставати від начальства. На фото бенкет, який влаштувати для себе кремлівські батюшки та матушки.


Гурмани можуть оцінити вартість та якість наїдків, які накрили на стіл перед тими, хто має власним прикладом пропагувати скромність та стриманість в побуті.

Генерал ФСБ більше світська людина ніж патріарх МП - нічого дивного... :o хоча? Страджають віряни в Росії й Україні перепадає...


Дуже надіюся це не заздрощі? Я наприклад небачу в тому що так їдят шо хочут, нічого поганого. Хочуть нехай їдять нехай готують не наша справа це. Я в тому бачу гарний приклад і дає мені задуматися небути зажерливим і також марнотратним i жити в скромності і що може показатись дивним про деяких людей закликає до взаємної помочі.

Якщо ваші почуття такі що він з ФСБ і має багато можна сказати що журналіст свою справу зробив заставив вас дивитися так як хоче журналіст тобто як заздрісна людина, він має багато а інші ні.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Just_me » 23 серпня 2012, 16:25

прочанка писав:Гурмани можуть оцінити вартість та якість наїдків, які накрили на стіл перед тими, хто має власним прикладом пропагувати скромність та стриманість в побуті.

Парадокс в тому, що я нічого АЖ надзвичайного там не побачила. Більшість - фрукти та овочі, при чому звиклі для українського ока. Алкоголю - мінімум - по кілька крапель у бокалах, у пляшках взагалі немає. Ефект справляє красиво накритий стіл, а не дороговизна наїдків. А навіть якби й була одна червона ікра і ложки, то в чому тут знущання з України?
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
kristik
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 275
З нами з: 17 травня 2010, 11:49
Контактна інформація:

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення kristik » 23 серпня 2012, 16:55

відносно вам, персонально? Вчіть, на здоров"я, хто вам боронить.

А якщо часу обмаль? А так якби була в словниковому запасі, то не помішала б.
А от щоб дитина примусово вчила в школі? Я категорично проти. Вона вчить німецьку і англійську -в 9 років цього достатньо. Оскільки співає,то вчить італійські,польські, російські пісні. Наразі, я вважаю, їй того запасу вистачає. Вона спокійно знаходить спільну мову з росіянами, для цього нема потреби навантажувати дитину шкільною програмою.

Легко говорити, якщо мовою володієш, а я от спілкуватися росіською вільно не вмію.

Зараз молодь масово вступає на східні мови і вивчає - китайську. Китайці - пануюча нація у світі. Пора вчити китайську :wink: На всякий випадок...


Та хай собі вивчає хто що хоче, я зовсім не те мала на увазі :pardon: , але то таке, моя думка тільки моя!
Ми думаємо, що Бог бачить нас зверху, але Він бачить нас зсередини.
Жильбер Сесброн

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Tornado » 23 серпня 2012, 19:12

прочанка писав:Ось як розважається московський патріарх Кіріл Гундяєв (фото) http://www.expres.ua/news/2012/01/31/59328
Верхівка Московської православної церкви полюбляє розкоші. Їх українські підлеглі з УПЦ МП намагаються не відставати від начальства. На фото бенкет, який влаштувати для себе кремлівські батюшки та матушки.
Гурмани можуть оцінити вартість та якість наїдків, які накрили на стіл перед тими, хто має власним прикладом пропагувати скромність та стриманість в побуті.
Генерал ФСБ більше світська людина ніж патріарх МП - нічого дивного... :o хоча? Страджають віряни в Росії й Україні перепадає...


Стіл виглядає справді гарно прикрашений і все, більшість фрукти. Думаю, що й наші владики не відстають. Але от журналісти "Експресу" не досить вдало підібрали назву статті м"яко кажучи, а якщо чесно, то й образливо для вірян МП.
Помилуй мене, Боже, помилуй мене, бо на Тебе надіється душа моя. (Пс. 56, 1)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 23 серпня 2012, 19:50

Tornado писав:...Стіл виглядає справді гарно прикрашений і все, більшість фрукти. Думаю, що й наші владики не відстають. Але от журналісти "Експресу" не досить вдало підібрали назву статті м"яко кажучи, а якщо чесно, то й образливо для вірян МП.

так. Як і питання для мене грішного не про те, хто як собі може позволити фуршетувати, як утому, що на фоні часто глибокої бідності вірян дико виглядаємо ми - проповідники воздержности - за такими от столами :( І це я не про МП - там я, власне, не вхожий
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Just_me » 23 серпня 2012, 20:23

Та я як не крути, нічого зверхнормового не бачу. Мене тотально ніколи не цікавить, хто що їсть, куди їздить, який годинник носить, із ким зустрічається - коротше, світські "новини" - не для мене. Але тут вже спеціально придивилася, що і до чого. Огірки, помідори, апельсини, банани, виноград, якась-там нарізочка і салатик - що в цьому розкішного? Тільки оформлення столу (напевне, справа рук монахинь із художнім смаком). І все. Ніякої мармурової телятини, трюфелів, ікри, осетрини :Search: Нічого, що можна було б назвати розкішшю.
Та й взагалі, краще думати, як зробити мирян багатими, а не комусь урізати пайок. Ото буде прослава України. А знущання з України в святковій трапезі патріарха Кирила я не бачу.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Tornado » 23 серпня 2012, 21:23

о.Олег писав:так. Як і питання для мене грішного не про те, хто як собі може позволити фуршетувати, як утому, що на фоні часто глибокої бідності вірян дико виглядаємо ми - проповідники воздержности - за такими от столами :( І це я не про МП - там я, власне, не вхожий
З повагою, о.Олег


Думаю, що Патр. Кирило спеціально не замовляє, щоб він хотів поїсти, коли відбуваються такого роду події, як і наші владики. Просто люди, які відповідальні за організацію обіду чи приймаюча сторона вже старається сильно (може деколи без поміркованості) і так виглядає, що вони (архієреї чи ієреї) такі вже не стримані в їжі і питті.
Варто згадати собі наші весілля. Та столи вгинаються, а коли іноземці бачуть наші весілля, та знаєте, що кажуть? - "А, то ви ще не так бідно живете".

Вже декілька раз спостерігав в "Експресі", як журналісти любують щось писати про Патр. Кирила. І деколи перекручено подається інформація.
Помилуй мене, Боже, помилуй мене, бо на Тебе надіється душа моя. (Пс. 56, 1)

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення andrey s. » 24 серпня 2012, 01:06

Знаєте...спочатку трішки поспостерігав за охоронцями (там видно багато чого, і сам вдих повітря і погляди по сторонах того хто опускав хреста, і так само того іншого що сказав йому це зробити (менший зростом в сорочці з галстуком риженький зачесаний на бік ) .
:) , справді прикол ..просто незвично таке бачити. Але то їхні "еврейскі розборки". Напевне традиція нова якась, чи просто запарились, забулись, охоронець напевне вже не буде охоронцем після такого відео, або скоріш геройом, журиться щоб Хрест не зламався .Хто зна. Нову традицію, напевне після цього відео, прийдеться ввести ) . Більше коментувати нічого мені, я не вірний М.П. .
І ось до чого я. Слухайте, іду спати з миром і задоволенням в душі. Справді, якось перейнявся чимось там своїм, і прочитав дописи про трапезу Пат.Кирила , тобто скоріш відгуки на Експресівську статтю =@ подану в цій темі.
Дуже Всім Дякую, я сам не знаю чому , але я так скріпився Духом, потішився і переконався, Бог справді Любить всіх нас і Дух Його Дає здоровий глузд і "бронежелети" від шрапнелі лукавої.
Пробачте вже мені, що можу понаписувати якісь свої думки, можливо трішки різко і незвично, можливо і недоречно :sorry: .
:Rose:
:oops:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 24 серпня 2012, 08:04

Tornado писав:...Варто згадати собі наші весілля. Та столи вгинаються, а коли іноземці бачуть наші весілля, та знаєте, що кажуть? - "А, то ви ще не так бідно живете"...

а поживши трошки у нас бачать, що бідно живемо. Різниця менталітетів
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей