+Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Just_me » 21 грудня 2012, 21:29

о.Олег писав:
andrey s. писав:А якби Ваша воля.., то частиною якого стада хотіли би бути ? ...

згадалася недитяча байка про вовків, які писали привітання зайцям і все не могли вирішити, як підписати: "Зграя вовків" чи "Група товаришів" - вирішили підписпти "Зграя товаришів" :(

Що Ви хотіли цим сказати?
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 21 грудня 2012, 21:36

Just_me писав:
о.Олег писав:
andrey s. писав:А якби Ваша воля.., то частиною якого стада хотіли би бути ? ...

згадалася недитяча байка про вовків, які писали привітання зайцям і все не могли вирішити, як підписати: "Зграя вовків" чи "Група товаришів" - вирішили підписпти "Зграя товаришів" :(

Що Ви хотіли цим сказати?

що "стадо" яке б не було і в які б гарні словеса не загорталося в контексті данної теми - стадо і є :(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Just_me » 21 грудня 2012, 21:45

о.Олег писав:"стадо" яке б не було і в які б гарні словеса не загорталося в контексті данної теми - стадо і є

Так, але буття членом стада - неминуче. Кращого чи гіршого. Хтось у Христовому стаді, хтось у стаді яке рветься через кордон, хтось у якомусь іншому стаді.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення пілігрим » 21 грудня 2012, 22:07

Мені видається , що слово "стадо" набуває позитивного змісту тільки в контексті "Христове стадо". Поза цим є і стадА , і зграї та інші звірячі колективи .Підозрюю , що і окремі звірячи індивіди..
Власну приналежність до стада Христового хтось може і міг би ствердити. Я ні. І хочу , але не можу.Так , що на питання "До якого стада належиш?" , моя відповідь - "Сам ти худоба".
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Just_me » 21 грудня 2012, 22:11

пілігрим писав:Мені видається , що слово "стадо" набуває позитивного змісту тільки в контексті "Христове стадо". Поза цим є і стадА , і зграї та інші звірячі колективи .Підозрюю , що і окремі звірячи індивіди..

Ні, пілігриме... Стадний інстинкт людині притаманний. Робити так, як робить ще хтось, відповідати якимось нормам, очікуванням інших - оце одна із ознак стада. Не обов"язково тваринного.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення пілігрим » 21 грудня 2012, 22:35

Just_me писав:[
Ні, пілігриме... Стадний інстинкт людині притаманний. Робити так, як робить ще хтось, відповідати якимось нормам, очікуванням інших - оце одна із ознак стада. Не обов"язково тваринного.

Все таки Ви настоюєте , що кожна людина конче повинна "робити так, як робить ще хтось, відповідати якимось нормам, очікуванням інших "? І що вся вища розумова діяльність людини визначається винятково інстинктами, які їй дійсно притаманні?
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Just_me » 21 грудня 2012, 22:37

пілігрим писав:
Just_me писав:[
Ні, пілігриме... Стадний інстинкт людині притаманний. Робити так, як робить ще хтось, відповідати якимось нормам, очікуванням інших - оце одна із ознак стада. Не обов"язково тваринного.

Все таки Ви настоюєте , що кожна людина конче повинна "робити так, як робить ще хтось, відповідати якимось нормам, очікуванням інших "? І що вся вища розумова діяльність людини визначається винятково інстинктами, які їй дійсно притаманні?

Так, людина повинна робити так, як робить хтось. Це не ми визначаємо, так закладено природою. Проблема лише в авторитетах, "вожакові" стада.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення пілігрим » 21 грудня 2012, 22:49

Just_me писав:
пілігрим писав:
Just_me писав:[
Ні, пілігриме... Стадний інстинкт людині притаманний. Робити так, як робить ще хтось, відповідати якимось нормам, очікуванням інших - оце одна із ознак стада. Не обов"язково тваринного.

Все таки Ви настоюєте , що кожна людина конче повинна "робити так, як робить ще хтось, відповідати якимось нормам, очікуванням інших "? І що вся вища розумова діяльність людини визначається винятково інстинктами, які їй дійсно притаманні?

Так, людина повинна робити так, як робить хтось. Це не ми визначаємо, так закладено природою. Проблема лише в авторитетах, "вожакові" стада.

У Вас мабуть був поганий день. Навіть сперечатись про подібні нісеніт.... питання не хочеться.
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Just_me » 21 грудня 2012, 22:51

пілігрим писав:У Вас мабуть був поганий день. Навіть сперечатись про подібні нісеніт.... питання не хочеться

Ви не вгадали, в мене був стандартний день, і настрій хороший :) . Хіба стаття, яку зараз обговорюємо, конкретно вивела із себе. Ні, нічого нового, просто повернула в реальність :evil:
Зрештою, можете називати це не стадом, а гуртом, суспільством, групою, общиною - як писав о.Олег, від назви суть не змінюється.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення пілігрим » 21 грудня 2012, 23:07

Ну , якщо про конкретну статтю... Щоб кидатись з торбами цигарок через турникети митниці по головах інших людей , особливого авторитету чи прикладу не потрібно. Та й пафос цієї статті , як і статті про галичан , які тулили боханець хліба за 15 грн людям , що замерзали в сніговому трафіку - не про стадність чи про бидлятство взагалі, а про галицький "мессіанізм" і "побожність" . Про наш рідний П"ємонт , так би мовити :)
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 22 грудня 2012, 07:05

Just_me писав:
о.Олег писав:"стадо" яке б не було і в які б гарні словеса не загорталося в контексті данної теми - стадо і є

Так, але буття членом стада - неминуче. Кращого чи гіршого. Хтось у Христовому стаді, хтось у стаді яке рветься через кордон, хтось у якомусь іншому стаді.

говорив про стадність в даному контексті. Христове стадо - стадо, де кожен його член, щоб бути Христовим, має бути особою і знати Особу Бога, любити Її та любити Її в іншому свому співбраті (ближньому). Тут у темі стадність - це з точністю до навпаки Стадо Христове. І, хоч розумію, що Ви маєте на увазі під обовязковим членством і різного роду "стадах", вважаю (знаю, досвідчив), що все не так вже для людини погано - можна залишатися людиною і бути індивідуальністю, творити не "стада", а спільноту
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Just_me » 22 грудня 2012, 12:48

о.Олег писав:хоч розумію, що Ви маєте на увазі під обовязковим членством і різного роду "стадах", вважаю (знаю, досвідчив), що все не так вже для людини погано - можна залишатися людиною і бути індивідуальністю, творити не "стада", а спільноту

Так, я саме те і намагалася пояснити панові пілігриму, він, очевидно, не вловив суті, що і назвав нісенітницею. Людина без групи практично не існує, бо такою створена. Належність до групи дає людині ціннісні орієнтири і систему координат. Неприналежність до жодної з груп призвела б до зникнення поняття мірила речей. Усе на світі стало б безвідносним, не було б добра ані зла.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Bohdan_ » 22 грудня 2012, 13:07

Я цього року мав можливість бачити всю ситуацію то просто жах. Ти коли попадаєш в тисняву ти просо неможеш нічого зробити тебе або затиснуть і ти йдеш куда йде тиснява. Я на цьому кордоні в жовтні стояв 7 годин в дощі на вітру так як всі остальні люди. Перший раз в житті я почув сором за наш народ і за самого себе :( (, коли полський пограничник виганяв людей з туалетів. На другу сторону коли людина попадає в тисняву нема можливості пройти нормально тому що маса як рухне ти неможеш нікуда стати тільки туда куда йде маса, коли перед тобою появиться пліт біля якого видно кров від порізу будеш старатися йти на той пліт? чи будеш старатися чучуть відтиснути людей щоб сам непорізався? Знаю що там коли я переходив була бабця котрій зломали ребра і руку :( На одну сторону соромно за все на другу сторону сам я став як те стадо щоб непорізатися.
Востаннє редагувалось 22 грудня 2012, 13:16 користувачем Bohdan_, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення пілігрим » 22 грудня 2012, 13:10

Just_me писав:Так, я саме те і намагалася пояснити панові пілігриму, він, очевидно, не вловив суті, що і назвав нісенітницею. Людина без групи практично не існує, бо такою створена. Належність до групи дає людині ціннісні орієнтири і систему координат. Неприналежність до жодної з груп призвела б до зникнення поняття мірила речей. Усе на світі стало б безвідносним, не було б добра ані зла.

Все я зрозумів,
Неприналежність до жодної з груп аж ніяк не приводить до зникнення поняття мірила речей.Справжній , незмінний еталон , згідно якого і масштабується добро і зло цього світу є "не від світу цього". Як Ви вважаєте , зникнення всіх (абсолютно всіх) груп людей , та й самих людей(гіпотетично) і навіть цього світу призведе до зникнення морального закону , як такого?
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Just_me » 22 грудня 2012, 16:56

пілігрим писав:Як Ви вважаєте , зникнення всіх (абсолютно всіх) груп людей , та й самих людей(гіпотетично) і навіть цього світу призведе до зникнення морального закону , як такого?

Якщо не буде нікого, хто б виконував правила, то які можуть бути правила? Чи буде існувати стіл, якщо не буде жодного його елементу - ні ніжок, ні стільниці, ані шухляд, ані одного шурупа?
пілігрим писав:Неприналежність до жодної з груп аж ніяк не приводить до зникнення поняття мірила речей.

Приводить. Візьміть групу учнів. Оцінки там виставляються відносно якоїсь шкали, яка пристосована для оцінюнювання результатів саме їх праці. Не буде учнів - не буде шкали. В суспільстві, де еталоном краси вважається жінка із найбільшим диском у нижній губі, міс Україна чи міс Всесвіт - просто бридка потвора. Ви можете це заперечувати, але то факту не змінить.
пілігрим писав:Справжній , незмінний еталон , згідно якого і масштабується добро і зло цього світу є "не від світу цього"

Так, але Він (творець того еталону) - Пастир Свого стада :pardon:
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення пілігрим » 22 грудня 2012, 17:37

Just_me писав:
пілігрим писав:Як Ви вважаєте , зникнення всіх (абсолютно всіх) груп людей , та й самих людей(гіпотетично) і навіть цього світу призведе до зникнення морального закону , як такого?

Якщо не буде нікого, хто б виконував правила, то які можуть бути правила? Чи буде існувати стіл, якщо не буде жодного його елементу - ні ніжок, ні стільниці, ані шухляд, ані одного шурупа?

Тобто , до того як Творець створив людину , морального закону не існувало?
Just_me писав:
пілігрим писав:Неприналежність до жодної з груп аж ніяк не приводить до зникнення поняття мірила речей.

Приводить. Візьміть групу учнів. Оцінки там виставляються відносно якоїсь шкали, яка пристосована для оцінюнювання результатів саме їх праці. Не буде учнів - не буде шкали. В суспільстві, де еталоном краси вважається жінка із найбільшим диском у нижній губі, міс Україна чи міс Всесвіт - просто бридка потвора. Ви можете це заперечувати, але то факту не змінить.

Бідні монахи-пустельники раннього християнства! Без животворного колективу плебсу Александрії чи Антіохії вони чисто втратили всілякі моральні орієнтири і зійшли на псячі стежки :)
Just_me писав:
пілігрим писав:Справжній , незмінний еталон , згідно якого і масштабується добро і зло цього світу є "не від світу цього"

Так, але Він (творець того еталону) - Пастир Свого стада :pardon:

Господь - Творець не тільки людини. Чи може ангели,архангели , престоли і сили на Вашу думку є винятково аллегоріями? Чи може Творець дарував їм якийсь принципово інший моральний закон? Чи до творення людини Господь не був еталоном?
Все , з мене досить.
Модератор християнського сайту другу добу переконує мене про абсолютну перевагу у вищій розумовій діяльності людини винятково інстинктів і про абсолютну вартість людського колективу , як носія і гаранта морального еталону...Я на грані когнітивного шоку %)
ПС Ваше порівняння законів оцінки жіночої краси в різних народів і в різні епохи (а заодно і харчових уподобань , чи фасонів і кроїв нижньої білизни) з моральними законами(незмінними апріорі ні в часі , ні в просторі) достойне першої сторінки газети "Войовничий безбожник".
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Just_me » 22 грудня 2012, 18:43

пілігрим писав:Бідні монахи-пустельники раннього християнства! Без животворного колективу плебсу Александрії чи Антіохії вони чисто втратили всілякі моральні орієнтири і зійшли на псячі стежки

Напевне ні, бо якщо Ви читали мої дописи уважно (а це не так судячи із Вашого хибного їх трактування), монахи-пустельники теж не є поза групою - групою Христових вірних та ще й групою монахів-пустельників (бо у них інші правила, ніж в монахів, які проживають в общинах).
пілігрим писав:Господь - Творець не тільки людини.

Де Ви читали, ніби я сказала, що Господь - виключно Творець людини? В моїх словах, які Ви добре зацитували, але зле потрактували, говорилося, що Він в тому числі Творець універсального морального закону, того незмінного еталону
пілігрим писав: згідно якого і масштабується добро і зло цього світу є "не від світу цього"
. То значить, що люди живуть згідно створеним Творцем законом - ото власне і об"єднує їх в групу, яку називаємо "Стадо Христове".

пілігрим писав:другу добу переконує мене про абсолютну перевагу у вищій розумовій діяльності людини винятково інстинктів і про абсолютну вартість людського колективу , як носія і гаранта морального еталону

Біда з Вами. Я Вас переконую, що кожен член групи осіб живе згідно із тим законом, який йому його група диктує. Школярі - за шкільним, християни - за християнським, громадяни певної держави - за її законами, члени однієї сім"ї - за сімейними звичаями і так далі. Немає сім"ї - немає сімейних звичаїв. Немає школи - немає шкільних законів. Немає держави - немає державних. А от Господь є, саме тому і Ви і я обопільно називаємо Його закон "незмінним еталоном". При тому людина може бути одночасно сином, учнем, християнином, контрабасистом, гравцем молодіжного складу "Динамо" і мешканцем будинку №6 по вулиці Героїв соціалістичної праці. В нашій дискусії я виходила з потреби пояснити, які ознаки групи (стада, суспільства, гурту) як такої, тобто я Вам засади соціології, а Ви мені - курс релігієзнавства, ще й все висвітлюєте у такому контексті, наче я все тотально заперечую.
Загалом для себе не бачу потреби чи можливості вести дискусію з особою, яка приписує моїм словам невластивий їм зміст. Тому вибачте, надалі Вам доведеться або перечитувати мої пости вдумливо і шукати там відповідь на свої закиди, або ж вести цю дискусію із власною особою.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення пілігрим » 22 грудня 2012, 19:56

Just_me писав: монахи-пустельники теж не є поза групою - групою Христових вірних та ще й групою монахів-пустельників (бо у них інші правила, ніж в монахів, які проживають в общинах).

Цікаво би було подивитись на кодекс "Правила поведінки монаха-пустельника" , особливо того , яким керувався Антоній Великий , чи Павло Фівейський. Вони ж були першими.
Just_me писав: В нашій дискусії я виходила з потреби пояснити, які ознаки групи (стада, суспільства, гурту) як такої, тобто я Вам засади соціології, а Ви мені - курс релігієзнавства,

Перепрошую , я дійсно подумав , що це релігійний форум.
Just_me писав:Біда з Вами. Я Вас переконую, що кожен член групи осіб живе згідно із тим законом, який йому його група диктує.

Афанасій Великий в 350 р. залишився єдиним неаріанським єпископом в Східній Римській Імперії. Одне з двох , або він плювати хотів на закони , які йому диктувала група єпископів , або він не читав Ваших коментів.
Just_me писав: Тому вибачте, надалі Вам доведеться або перечитувати мої пости вдумливо і шукати там відповідь на свої закиди, або ж вести цю дискусію із власною особою.

Дійсно
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 23 грудня 2012, 07:20

пілігрим писав:...Модератор християнського сайту другу добу переконує мене про абсолютну перевагу у вищій розумовій діяльності людини винятково інстинктів і про абсолютну вартість людського колективу , як носія і гаранта морального еталону...

невже?
читаючи Вас обох бачу цілість взаємодоповнення.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

євдоким
дописувач
дописувач
Повідомлень: 128
З нами з: 18 червня 2010, 14:41
Звідки: Удеч
Контактна інформація:

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення євдоким » 23 грудня 2012, 16:03

о.Олег писав:так є різні проблеми і в європах з америками просто нас болить саме наше і, як там в приказці: "у сусіда хата біла і жінка миліша"... Але не про те :) : наш бардак в Україні є такий жахливий не лише через наших властьімущих, а й тому, що тим самим америкам/європам (а не лише Росії) ми потрібні лише в якості придатку до їхніх економік/політик тощо ("розмінна монета") і точно - не як сильна суверенна держава...

Наводжу перкрасну цитату із "Дзеркала тижня", яка дуже влучно доповнює сказане отцем:
... немає гарантій фінансової стабільності. У 1996- му, коли пенсійна реформа готувалася в пакеті з іншими націленими на економічне зростання законами, країна мала дуже сильну гривню, близько 3 млрд. валютних резервів. Більше того, існувала загроза подальшого зміцнення національної грошової одиниці, вона мала б коштувати 1,60 за один долар. Це навіть стало причиною певного конфлікту між урядом і Міжнародним валютним фондом.

Повністю з тим інтерв'ю можна ознайомитись тут: http://dt.ua/ECONOMICS/viktor_pinzenik_ ... 21152.html
А ми ще оглядаємось, що нам "добрий і гуманний" Захід допоможе і ми щасливо й безтурботно заживем.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення andrey s. » 23 грудня 2012, 16:51

євдоким писав:........
А ми ще оглядаємось, що нам "добрий і гуманний" Захід допоможе і ми щасливо й безтурботно заживем.

:good: , я також так думаю.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення пілігрим » 23 грудня 2012, 18:12

о.Олег писав:
пілігрим писав:...Модератор християнського сайту другу добу переконує мене про абсолютну перевагу у вищій розумовій діяльності людини винятково інстинктів і про абсолютну вартість людського колективу , як носія і гаранта морального еталону...

невже?
читаючи Вас обох бачу цілість взаємодоповнення.
З повагою, о.Олег

Ви праві
"Они сошлись. Волна и камень, Стихи и проза, лед и пламень" Написано з іншого приводу , але десь так.
Боюсь , що в своєму дискурсі я перейшов межу , яка відділяє дискусію однодумців (я надіюсь) від зіткнення оппонентів.
Шановна Just_me , я прошу вибачення за свою гарячковість.Мене може вибачити тільки те , що диспут стосувався питань , які для мене надзвичайно принципові.
І тим не менше ...
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення пілігрим » 23 грудня 2012, 18:23

andrey s. писав:
євдоким писав:........
А ми ще оглядаємось, що нам "добрий і гуманний" Захід допоможе і ми щасливо й безтурботно заживем.

:good: , я також так думаю.

Максималізм , коли можна з водою виплеснути і дитину. А на які ж цінності нам орієнтуватись? Історія Європи толерастної (перепрошую , що проти ночі) налічує раптом 20-30 років. До цього ж дві тисячі років була інша Європа - Європа Петра і Павла , Європа Річарда Левове Серце і Готфріда Бульонського , Європа Лева Великого і Франциска з Ассизу, Європа Честертона і Анрі де Любака , Європа Франсуа Моріака і Теяра де Шардена, Європа парламенту і суду присяжних... Ось це в першу чергу європейські цінності. Хтось може запропонувати альтернативу? Тільки якщо збираєтесь йти власним шляхом , то хоч орієнтовно - куди?
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення andrey s. » 23 грудня 2012, 19:57

пілігрим писав:Максималізм , коли можна з водою виплеснути і дитину. А на які ж цінності нам орієнтуватись? Історія Європи толерастної (перепрошую , що проти ночі) налічує раптом 20-30 років. До цього ж дві тисячі років була інша Європа - Європа Петра і Павла , Європа Річарда Левове Серце і Готфріда Бульонського , Європа Лева Великого і Франциска з Ассизу, Європа Честертона і Анрі де Любака , Європа Франсуа Моріака і Теяра де Шардена, Європа парламенту і суду присяжних... Ось це в першу чергу європейські цінності. Хтось може запропонувати альтернативу? Тільки якщо збираєтесь йти власним шляхом , то хоч орієнтовно - куди?

:) , Ви мені вже пробачте.., але я Вас розчарую ( напевне :pardon: ). Якщо Вас хвилюють такі питання.., то мусите поспілкуватись з цього приводу з людиною освідченною в цьому плані, от хочаб п. Олі ( політолог всетаки ) поставте це запитання.
Розумієте.., я висловився , сказав суто свою думку . Все що я сказав.., стосується насамперед мене , і я просто це озвучив. Не Європа, чи хтось там ще, є злий чи поганий.., ні, вони насамперед дбають за себе ( і це є нормально )., просто ми є слабкі і це є великою спокусою для сильніших ( умовних них ).
І для чого кудисть йти.., хто сказав що кудись неодмінно йти потрібно?
У нас рабська психологія.., бо шукаєм власного шляху у когось сторонього . І повірте, я не балакаю за щось глобальне чи надвисоке.., все торкається навіть найменшого.., доречі вище озвученого в цій темі .
Тай взагалі.., я не бачу перспективи у такій постановці запитання. Це просто безпредметно на мій погляд.
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення пілігрим » 23 грудня 2012, 20:30

andrey s. писав:
Не Європа, чи хтось там ще, є злий чи поганий.., ні, вони насамперед дбають за себе ( і це є нормально )., просто ми є слабкі і це є великою спокусою для сильніших ( умовних них ).
І для чого кудисть йти.., хто сказав що кудись неодмінно йти потрібно?
У нас рабська психологія.., бо шукаєм власного шляху у когось сторонього . І повірте, я не балакаю за щось глобальне чи надвисоке.., все торкається навіть найменшого.., доречі вище озвученого в цій темі .

Я кажу.
Йти кудись , це не конче йти в Європейський Союз , чи в ЄврАзес... Йти кудись - це виходити з того становища , в якому ми є . І тут якраз і стоїть питання вибору.Вибору цивілізаційного. А куди прямувати (навіть не вступаючи ні в які союзи чи блоки)? Цих виборів не так і багато. Є вибір європейський (хоча їх також кілька). Європа християнська , Європа ліберальна , Європа тоталітарна("корпоративна країна" Муссоліні - це також один з варіантів вибору). Можна звернути свій погляд в протилежну сторону , на схід. Можна пробувати видумати щось своє , якусь українську чучхе , чи джамахірію.
Але йти конче десь треба. Тому що стояти там, де ми є ....
Востаннє редагувалось 23 грудня 2012, 21:39 користувачем пілігрим, всього редагувалось 2 разів.
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення пілігрим » 23 грудня 2012, 21:23

євдоким писав:Наводжу перкрасну цитату із "Дзеркала тижня", яка дуже влучно доповнює сказане отцем:
... немає гарантій фінансової стабільності. У 1996- му, коли пенсійна реформа готувалася в пакеті з іншими націленими на економічне зростання законами, країна мала дуже сильну гривню, близько 3 млрд. валютних резервів. Більше того, існувала загроза подальшого зміцнення національної грошової одиниці, вона мала б коштувати 1,60 за один долар. Це навіть стало причиною певного конфлікту між урядом і Міжнародним валютним фондом.


А ми ще оглядаємось, що нам "добрий і гуманний" Захід допоможе і ми щасливо й безтурботно заживем.

Якщо Ви вважаєте , що дуже міцна національна грошова одиниця - це щось завжди дуже добре , то Ви дуже помиляєтесь. Міцна національна грошова одиниця для країн , націлених на експорт подібна смерті. В 90-ті , і на початку 21 ст між США і Японією мало не розгорілась торговельна війна. Причина була в тому , що Японія всіма силами штучно стримувала ріст єни. Це привело до того , що продукти японського автомобілебудування і електроніки стали стрімко завойовувати американський ринок. США прийняла ряд запобіжних засобів , заставили економічними важелями будувати японців заводи на території США. Все це відбувалось до початку кризи.
Зараз подібна історія з Китаєм. США і ЄС звинувачували Китай , що той штучно стримує ріст юаня. Що таке для Китаю експорт - думаю зрозуміло всім. І тільки в 2012 році , в зв"язку зі зменшенням купівельної спроможності США і ЄС , Китай почав піднімати внутрішню заробітну плату і відпускає юань зміцнюватись. Причина проста - жителі Піднебесної теж величезний ринок. Так уряд Китаю збирається замістити експорт в США і в ЄС продажами на внутрішньому ринку.
Так що не все в глобалізованій економіці так ясно і очевидно....
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення romanm » 28 грудня 2012, 16:50

http://www.pravda.com.ua/news/2012/12/28/6980684/Психіатр: стикаючись всюди з несправедливістю, суспільство звіріє

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення пілігрим » 29 грудня 2012, 16:19

Я розумію біль і гіркоту тих , хто не може спокійно дивитись на реалії навколишнього світу. Але...Еклезіаст все таки правий - все це було , і нічого нема нового під сонцем. Не можу не привести цієї цитати з улюбленого автора.
"Я уже говорил, что Азия и античность были слишком стары, чтобы умереть. О христианстве этого не скажешь. Христианский мир претерпел немало переворотов, и каждый приводил к тому, что христианство умирало. Оно умирало много раз и много раз воскресало — наш Господь знает, как выйти из могилы. Снова и снова переворачивалась Европа, и всякий раз в конце концов наверху оказывалась одна и та же вера. Она являлась в мир не как предание, а как новость...
Если поглубже нырнуть в историю, мы найдем немало таких примеров. Равнодушие и сомнение опустошали христианство изнутри, и оставалась только оболочка, как в поздней античности оставалась только оболочка мифологии. Но всякий раз, когда отцы были "не очень ревностны", дети пылали огнем веры. Это очевидно, когда Возрождение сменяется Контрреформацией. Это очевидно, когда Просвещение снова и снова сменяется христианством...
Вера — не пережиток. Она живет не так, как жили бы друиды, если бы им удалось продержаться две тысячи лет. Так могло случиться в Азии и в античной Европе, ибо мифология и философия равнодушно терпели друг друга и друг другу не мешали. Вера не просто выжила, она непрестанно возвращалась в западный мир, который так быстро менялся, в котором все время что-то гибло...
Да, много раз — при Арии, при альбигойцах, при гуманистах, при Вольтере, при Дарвине — вера, несомненно, катилась ко всем чертям. И всякий раз погибали черти."

На мою думку , в серці має бути місце для ненависті до гріха. Але більше місце в серці має займати Павлове "Радійте завжди в Господi, i ще кажу: радійте."
Наша віра - все таки віра радості ,імхо.
Κύριε ελέησον

євдоким
дописувач
дописувач
Повідомлень: 128
З нами з: 18 червня 2010, 14:41
Звідки: Удеч
Контактна інформація:

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення євдоким » 13 січня 2013, 16:23

vitalko писав:...Але хай це залишається на совісті пана Олега Тягнибока, який на словах жах як проти міністра Табачника, а на ділі за одно з ним – дайош УКУ на колінах!

http://news.christusimperat.org/tserkva ... nska#point



Чи відомо Вам про "пожертву" пана, пардон, тов. Фірташа на розвиток УКУ?
А фото із освячення виробництва, яке організовує тов. Фірташ на Тернопіллі бачили? На ньому ж виразно видно Їх Екселенцію Бориса!??
Востаннє редагувалось 08 лютого 2013, 17:06 користувачем євдоким, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення ShMariam » 13 січня 2013, 16:29

євдоким писав:
vitalko писав:...Але хай це залишається на совісті пана Олега Тягнибока, який на словах жах як проти міністра Табачника, а на ділі за одно з ним – дайош УКУ на колінах!

http://news.christusimperat.org/tserkva ... nska#point



Чи відомо Вам про "пожертву" пана. пардон, тов. Фірташа на розвиток УКУ?
А фото із освячення виробництва, яке організовує тов. Фірташ на Тернопіллі бачили? На ньому ж виразно видно Їх Екселенцію Бориса!??

Сюди: viewtopic.php?f=3&t=2432
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей