+Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Georgij » 17 серпня 2012, 16:33

andrey s. писав:......................
Доречі, я з цього приводу більше писати не буду, це зайве, хто хотів почути мене, той почув з першого разу.
Тож...Шануймося :) (прочитав що написав, може видатись що я сумний..ну так от..це правда :wink: ) .
:Rose:

Я теж не хотів писати , навіть не хотів згадувати імен : Ф. П.Р., хотів підмітити те, що все розпізнається, а особливо те, що за тим всім криється, а оскільки є ця тема, думаю, вона на цьому фоні всіх нас чогось вчить, я б сказав багато вчить, як християн, і самі того не розуміючи, ми підштовхуємо один одного до спасенного мислення, християнського мислення. І я всім дякую, бо розумію, що почавши дане обговорення, заторкнув багатьох до якихсь висловлювань, попри те зараз відчуваю в серці мир, покору, хай як там, Бог з нами! Браття і сестри, Христос посеред нас!
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення romanm » 17 серпня 2012, 17:06

andrey s. писав:Та дівчинка може стати Ревною Послідовницею Христа.. Зазвичай так і трапляється.
:) ТОбто наші правнуки будуть співати: "Свв" Фемєн і Пусі Райот.....Вкупі з . "Свв" Іосіф і Адольф молітє о нас. :pardon: То - то монастирі ломилися від тих слєдчих які садили священиків, вірних і т.д. в тюрми.Вони,слєдчі, після того як тисячі посаджених ними здохли в лагерах за віру , стали Послідовниками (з великої букви). :)

Тут ситуація мені нагадує ось що: моя добра подружка в Америці, тільки встає на ноги в цьому мігрантському житті. Вийшла заміж за американця. Так от, в Церкві (єпископали) яку вони недавно відвідують, є багато люду.Там всі знаються між собою. Також є там одна жінка з України, якій нагально потрібна допомога. І до кого би та моя подруга, зі своїм чоловіком, не зверталися щодо допомоги. У відповідь чули фарисейське мудрування про силу молитви і послух св. Духу. Типу якщо вона в такій ситуації, то Бог поведе її по найкращій дорозі.
Нафіга дати людині кусок хліба, а може Бог так круто веде її, що вона реально вмре з голоду?

Так от, такий фарисеїзм є, на жаль, притаманний нам християнам. І через те ми не маємо ніякої ваги в суспільстві. Бо коли чіпляють пророка Мухамеда, то горить земля. А коли чіпляють мого Бога і моїх братів по вірі, то ми мямлимо про силу молитви. Не тому, що ми такі духовно сильні а тому, що десь глибоко розуміємо, що ніхто до нас не прислухається, бо ми ніщо.
Тут така сама ситуація. Сьогодні спиляли хрест. Завтра взірвуть якийсь храм. Але то нічого. Головне , типу, молитися.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Just_me » 17 серпня 2012, 19:00

romanm писав:І до кого би та моя подруга, зі своїм чоловіком, не зверталися щодо допомоги. У відповідь чули фарисейське мудрування про силу молитви і послух св. Духу. Типу якщо вона в такій ситуації, то Бог поведе її по найкращій дорозі.

Як це не сумно, а я з Вами згодна. Не тому сумно, що Ви погано кажете, а тому, що правда гірка.
Напишу про знущання з України (сьогодні конкретно із мене)... Як так? Бо була я нині у консульстві Польщі. Вийшла звідти в такому стані, що і словами не описати. Навіть по дорозі йшла і почула ззаду "От, пантера!" 8) Бо мій вираз обличчя був дуже промовистим. Коротше кажучи, вільних дат немає взагалі, реєстрація через посередників (300 євро +/-). Мені пощастило "виловити" дату за 2 місяці полювання. Якось не хочеться платити за те, що має бути безкоштовним. І потрапила я всередину. Сумно. Сидять за віконечками пихаті українці, які до мене говорять польською, хочя я стою з українським паспортом. І так поголовно. Ззаду мене чоловік щось запитав польською, ну я ж рідний акцент чую, то на всю чергу оголосила "Спілкуйтеся українською, там сидять українці!" На їх здивоване "А чому тоді вони до нас польською?" Я впевнено відповіла: "Це все ПОНТИ!" Фото моє не підійшло (ну, це нічого, буває, зробила інше), хлопець пішов радитися із колегою із сусіднього віконечка щодо моїх документів. Довго радився, час ішов (залишалося півгодини до закінчення прийому), а він все робив "важливе" лице. Туди пішов, сюди... На моє прохання, чи можу я йти робити нові фото, він так неквапливо "Зачекайте, я повинен порадитися..." Зачекала, все віддав, фото зробила, приходжу знову. Віддала документи, а на моє "Прошу зауважити, віза має бути безкоштовна" (маю таке право згідно Договору про спрощення візового режиму) він на мене здивовано глянув і сказав, що я забагато (!) вимагаю, бо в мене немає відповідних документів (відверта брехня, на яку я йому вказала, але він стояв на своєму). Сказав усе виясняти в консула, до якого черга була біля 50 людей. Я відповіла, що це його робота піти уточнити, але він як затявся. Простояла я в черзі до консула, яка вкінці вийшла і сказала із дурними питаннями не стояти, а всім негайно показати свої документи. Коли дійшла черга до мене, вона здивувалася, що мене із такими дурницями послали до неї і таки визнала, що я мала рацію. Шкода, що того чоловіка вже не було на робочому місці, але я вповні змогла оцінити, скільком людям він потріпав нерви і яке зневажливе там обслуговування. Лейтмотив "Вас багато - ми одні".

Так от, таке ставлення не повинне мати місця. Пишу не для того, щоб мені казали, що я просто жаліюся, а для того, щоб пообіцяти, що доведу цю справу до кінця - викладу все побачене у листі до Генерального консула. І вимагатиму змінити концепцію. Це так принизливо, що важко передати словами. Ні до кого так напевне не ставляться, як до нас. Тому я кажу, не треба сидіти чекати, і тільки уповати на те, що буде краще, бо в Бога немає інших рук щоб змінити щось, окрім рук наших. І поширення інформації про такі безчинства - це теж багатого варте.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення andrey s. » 17 серпня 2012, 23:28

Just_me писав:..........................

Олю, може звісно я всього не знаю, і скоріше всього це так. Але, з розповіді я зрозумів що мова йде за некомпетентність однієї людини, співробітника посольства. А Ви уже рветись концепцію міняти.
На скільки я знаю такий випадок передбачений діючою концепцією. Ви можите подати жалобу до того ж консула на конкретного співробітника виклавши все письмово . Хіба такої форми нема в діючій системі?
Та зрозуміло що дуже неприємно і мені легко тут мудрувати, але революцію робити з цього приводу є зайве і нічого не дасть.
Не дасть, якщо Ви не дотримались правил і не подали жалобу (яка можливо і регеструється , і можливо навіть з повідомленням результатів перевірки), тобто таки там в консульстві і + іншу в офіс до генерального. Я би не чекав що так одразу вибачаться перед Вами, але це дуже можливо, справді. В консульстві охочих працювати є багато, і так само охочих втриматись на своїй роботі (включно з консулом який має жуті наганяти на співробітників, і я сумніваюсь що якби це був хороший привід це зробити, то начальник би це упустив) , і сумніваюсь якщо би на цього співробітника поступали постійні скарги... , що він би довго там пропрацював (і пробачте, тут не підійде: там всі такі ).
От так і це приплету до контексту. Якщо Ви тільки ураган там підняли (тобто словесно) і нічого більше (тобто не подали письмову зарегестровану скаргу), то причім тут руки опускати і молитись. Так і нерви зіпсували (думаю не тільки собі :wink: , точніше сподіваюсь :) ...бідне консульство :oops: ), і ніц не зміните. Потрібно зробити як потрібно, як передбачено в таких випадках, а якщо ні, цього не зроблено, а робиться революція ...так це просто злість. Вкінці -кінців Ви не знаєте, а може тому "співробітнику дали по шапці", і будласка не думайте що Ви обовязково маєте бути очевидцем цього.
............
Знаєте Олю, хоч і закордоном був, але ніразу не був у консульстві. Але добре знаю хто там майже живе, от і спитаю, переконаюсь чи це у мене не фантазії. Я знаю "прикол" з 2005 року, так співробітник (Українець) хотів хабар , і йому його дали (хабар) , правда все професійно зафільмували.....Прикольна історія :D , його так і вигнали звідти, але ...... .
Сміюсь зараз.... як то жадоба і страх втратити рибне місце роблять людину тупою. :)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Just_me » 18 серпня 2012, 08:20

andrey s. писав:бідне консульство

Аж ніяк. Консульство - не те місце, де влаштовують скандал. Тут треба дати собі день, щоб охолонути і в драматичному стилі викласти все це письмово. Використовуючи фрази "Вельмишановний пане Консуле", "маю честь", "прикрий випадок", "Висловлюю Вам безмежну вдячність". Тільки так можна чогось досягти.
andrey s. писав:тут не підійде: там всі такі

"Всі такі" - погана фраза. Але більшість то точно. Смішно було спостерігати, як в сусідньому віконечку двоє українців говорять польською (працівник і заявник) - ламають собі язики, а на рідну не перейдуть. Бо із "великої ваги" працівниці було "в лом" звернутися до заявника зі словами "Можете розмовляти українською". А у ще іншому віонечку, де, як мені здавалося нормальна вже працівниця таи прийняла вкінці мої документи, на моє прощальне запиатання "Скажіть, будь ласка, як при наступному оформленні візи мені уникнути подібних зайвих проблем, подібних до сьогоднішніх, які дії я маю вчиняти чи які документи принести?" вона відповіла геніально: "Не знаю!" і зачинила віконце. Завіса.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 18 серпня 2012, 08:58

Just_me писав:
andrey s. писав:бідне консульство

Аж ніяк. Консульство - не те місце, де влаштовують скандал. Тут треба дати собі день, щоб охолонути і в драматичному стилі викласти все це письмово. Використовуючи врази "Вельмишановний пане Консул", "маю честь", "прикрий випадок", "Висловлюю Вам безмежну вдячність". Тільки так можна чогось досягти.
andrey s. писав:тут не підійде: там всі такі

"Всі такі" - погана фраза. Але більшість то точно. Смішно було спостерігати, як в сусідньому віконечку двоє українців говорять польською (працівник і заявник) - ламають собі язики, а на рідну не перейдуть. Бо із "великої ваги" працівниці було "в лом" звернутися до заявника зі словами "Можете розмовляти українською". А у ще іншому віонечку, де, як мені здавалося нормальна вже працівниця таи прийняла вкінці мої документи, на моє прощальне запиатання "Скажіть, будь ласка, як при наступному оформленні візи мені уникнути подібних зайвих проблем, подібних до сьогоднішніх, які дії я маю вчиняти чи які документи принести?" вона відповіла геніально: "Не знаю!" і зачинила віконце. Завіса.

з мого досвіду - Оля описує типовий випадок. І польське консульство - ще нічого так, порівняно з, напримір, у Львові, чеським, де на тебе просто сваряться тільки тому, що ти прийшов, а якщо ще й шось, "нахаба", питаєшся! І це не припиняється навіть, якщо людина прийшла і говорить чеською (ну, можливо, хіба дещо можна краще порозумітися). А в американській амбасаді (в Києві) говорять скоріше російською та англійською і я майже впевнений, що консул мене просто не розумів і не дав візи. Правда хамство в цій установі не було таким відвертим - просто ігнорування... :(
Попри це... думаю всеж, що ставлення до українців у різноманітних посольствах напряму залежить (так - і від кожного працівника посольств зокрема та посольства вцілому, АЛЕ) від спроможності українців створити поважну (ПОВАЖАНУ) державу
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Georgij » 18 серпня 2012, 09:01

Just_me писав:
romanm писав:І до кого би та моя подруга, зі своїм чоловіком, не зверталися щодо допомоги. У відповідь чули фарисейське мудрування про силу молитви і послух св. Духу. Типу якщо вона в такій ситуації, то Бог поведе її по найкращій дорозі.


.....Так от, таке ставлення не повинне мати місця. Пишу не для того, щоб мені казали, що я просто жаліюся, а для того, щоб пообіцяти, що доведу цю справу до кінця - викладу все побачене у листі до Генерального консула. І вимагатиму змінити концепцію. Це так принизливо, що важко передати словами. Ні до кого так напевне не ставляться, як до нас. Тому я кажу, не треба сидіти чекати, і тільки уповати на те, що буде краще, бо в Бога немає інших рук щоб змінити щось, окрім рук наших. І поширення інформації про такі безчинства - це теж багатого варте.

Знаэте, Олю, ви пишете про консульство, аналогічні випадки щодня відбуваються в жеках, в податкових, в багатьох держ. установах, повязаних з документами, навіть не суть в мові.. :pardon: Українці українцям, з огляду на їх обізнаність навіть в написанні елементарних заяв і т.д., не можуть/не хочуть допомагати, вмикаючи натомість свою надмірність, бюрократичний цинізм і всілякі неприємні всілякості, я думаю , всім це знайомо...МИ теж недавно з паперами побігали.... Розмальовані фізії з жирним написом - Чьо ви сюда прийшли?... А хто має знати?? ...Ви шо, не поняли?? і безліч, це найлегші фрази :(
Чомусь мені пригадалася група молодиків, які ревно-ревно показують на прохання іноземців чи то не місцевих, як кудись-там проїхати, знайома ситуація? не всюди так....
Христос істинно сказав, -"Як бажаєте, щоб люди вам чинили, так і ви чиніть".... Не працює це в нас, не привилось, а потім всі ці службовці устами хвалять Господа..... а серце лишилось на роботі.... :(
Згідний з вами, якби люди елементарно "жалілися куда слід" на якість/обовязок якісного обслуговування, ми мали б ... що нам треба? елементарної поваги, культури, доброзичливості, взаємодопомоги...
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Just_me » 18 серпня 2012, 09:33

Georgij писав:Знаэте, Олю, ви пишете про консульство, аналогічні випадки щодня відбуваються в жеках, в податкових, в багатьох держ. установах, повязаних з документами

Та я знаю і борюся із цим на всіх фронтах, не дозволяю, щоб зі мною розмовляли, ніби я раб, а вона моя шефова чи щось на зразок. Треба нагадувати, що ми не прохачі, а клієнти.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення romanm » 18 серпня 2012, 09:51

Треба заспокоїтися і прийняти це як сходинку яка тебе підніме вище в раю:) Бо реально!!!!! ми нічого не змінимо. Розмови що капля камінь точить- не в ті ворота. Простий гвинтик нічого не зробить проти бульдозера. Мають помінятися верхи, тоді і низи підтягнуться.

Можете писати листи, але в кращому випадку отримаєте відповідь яку буде потрібно прочитати десяток разів щоби зрозуміти. А до бидла так і дальше будуть відноситися як і відносяться.

Хоча для заспокоєння совісті і нервів можете написати. І саме головне,не сприймайте це так близько до серця. Печінка то в нас одна. :) Маємо просто зрозуміти, що в очах Європи ми народ мігрантів і путан, та бидла, яке навіть своїх земляків втопить при першій можливості. :(

Уявляю розмову двох хохлів (бо по інакшому не можу назвати їх) в польскому консульстві:" Огурки з погжеба" І "Сієдзі на травіци ойца". :)

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Georgij » 18 серпня 2012, 10:25

Just_me писав:Та я знаю і борюся із цим на всіх фронтах, не дозволяю, щоб зі мною розмовляли, ніби я раб, а вона моя шефова чи щось на зразок. Треба нагадувати, що ми не прохачі, а клієнти.

А саме головне вони забувають що то їх робота, а не життєве досягнення, то їм "позичено", можливо що ненадовго, всіляке буває.... Завтра вони можуть бути моїми клієнтами, тре мати подвійну терпимість, щоб їм нагадувати про людяність і бути самому людяним, усміхнним, доброзичливим. :Rose:
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення прочанка » 20 серпня 2012, 11:26

http://fakty.ictv.ua/ua/index/read-news/id/1455814 Турецька мова може стати регіональною на півдні України

Бумеранг запущено...
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 20 серпня 2012, 11:38

прочанка писав:http://fakty.ictv.ua/ua/index/read-news/id/1455814 Турецька мова може стати регіональною на півдні України

Бумеранг запущено...

все вірно - цього і очікував. Турецькі, болгарські, румунські, угорські, китайські, корейські, польські, татарські, караїмські, єврейські... І тут важливо, щоб мовою порозуміння народів України була саме українська і не надалося якогось особливого статусу російській
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення romanm » 20 серпня 2012, 11:48

Не жартуйте так. Ставлю 100 дулярів, що ніяка інша мова не буде реігональною.:) крім.....

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 20 серпня 2012, 11:52

romanm писав:Не жартуйте так. Ставлю 100 дулярів, що ніяка інша мова не буде реігональною.:) крім.....

відповідно до прийнятого/підписаного Закону - "ані оба могут..." :) І нмсд добре, що це всі зрозуміли і домагаються свого "права на ліво". Абсурдний закон має свої наслідки - неменш абсурдні
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Just_me » 20 серпня 2012, 11:56

Та вже в Ізмаїлі відмовилися розглядати постанову про надання болгарській (10 % населення) статусу регіональної. Бо то тягне наслідки: всі ізмаїльські чиновники будуть змушені бездоганно володіти болгарською. Ото був би прикол.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення прочанка » 20 серпня 2012, 12:40

Вони вже зачухрались... Адже в нас - закон як дишло... А ще купу грошей треба вкласти... І це перед виборами... Не встригають, бідолаги...

Через закон про мови, бюлетені повинні були друкувати на регіональних мовах. http://news.tochka.net/ua/127002-na-vyb ... om-yazyke/

Авторам закону "Про основи державної мовної політики" доведеться внести в нього правки для того, щоб на парламентських виборах 2012 в Україні всі бюлетені друкувалися українською мовою і не виникло плутанини.

Про це пише segodnya.ua.

Регіонал Вадим Колесніченко, він разом зі своїм колегою Сергієм Ківаловим вніс пропозицію про ряд правок.

"Друкуючи бюлетені в різних місцях, ми можемо отримати звинувачення у фальсифікації виборів, а це нам ні до чого"​​, - пояснює Колесніченко.

Крім того, в законі хочуть виділити певний термін для вивчення місцевими чиновниками та суддями регіональних мов.
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 20 серпня 2012, 12:58

Just_me писав:Та вже в Ізмаїлі відмовилися розглядати постанову про надання болгарській (10 % населення) статусу регіональної. Бо то тягне наслідки: всі ізмаїльські чиновники будуть змушені бездоганно володіти болгарською. Ото був би прикол.

все вірно - нехай вчать: логічний наслідок із прийнятого закону. А от вже на рівні всеукраїнському хай всі вміють порозумітися українською.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення romanm » 20 серпня 2012, 14:10

Ніхто вчити нічого не буде. Буде одна регіональна мова і все. Ну, хоча там і так вже є де - факто.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 20 серпня 2012, 14:28

romanm писав:Ніхто вчити нічого не буде. Буде одна регіональна мова і все. Ну, хоча там і так вже є де - факто.

але нехай боряться за прописані Законом права
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення прочанка » 20 серпня 2012, 14:44

правильно. Хочуть регіонально, хай тепер пояснюють свою однобокість. А в Закарпатті є румуни, мадяри, чехи, у нас - поляки... Перед виборами вони собі трохи клопоту напантали. Навіть, нехай формально... Тепер доведеться оголосити, що їх цікавить тільки "язик".
Але протест вже зріє. У Франківську приїхала комісія в Києва до лікарні і почали балакати на общепонятном, а головний лікар на те - в нас локально живуть українці, прошу говорити українською.
Перейшли як миленькі на українську. Тепер нахабного москаля можна присадити,щоб говорив у нашому регіоні - українською. Хотіли закон - хай дотримуються.
Не бійтеся!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення прочанка » 21 серпня 2012, 10:02

Нацрада з телебачення заявляє про вилучення графи про мову трансляцій із ліцензій на мовлення

http://un.ua/ukr/article/406965.html
Майже не дивлюсь телебачення. Та собача мова і так давить на психіку... Тепер все офіційно дозволено... Значить такими темпами можемо перестати чути рідну мову по телебаченню і радіо взагалі. А далі перестануть перекладати фільми, прикриють україномовні сайти... Чи є лік на цю мовну пандемію? Я Б ПРОПОНУВАЛА ВІДМОВЛЯТИСЬ ВІД КАБЕЛЬНОГО ТЕЛЕБАЧЕНЯ. ЗА ЩО ПЛАТИТИ ГРОШІ? Бойкотувати російськомовні фільми по кінотеатрах, не купувати російські книжки, газети,журнали,диски з паршивою попсою. Ми можемо ЦЕ зупинити, ігноруючи їхні закони. Хай чують по своїх гаманцях, бо це для них - найболючіше.
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 21 серпня 2012, 10:20

прочанка писав:... Та собача мова і так давить на психіку...

та не є ця мова собачою. Не треба, пані Прочанко. Це мова росіян і русифікованих людей. Біда, що нас настроюють в Україні на розбрат, проте думаю, що, попри те, що погоджуюсь із тими пропозиціями спротиву, про які Ви говорите, Україна виживала і без державності, не те що без статусу державної мови і від нас з Вами залежить, чи зможемо достукатись до нищених, виморюваних, русифікованих наших співвітчизників, чи зможемо донести до них (тою мовою, якою говорять, думають...) те, що вони мають свою, інакшу від росіян, історію, свій народ навіть, якщо мова ними втрачена. А дозволивши себе озлобити, нічого не донесемо не те що комусь - собі
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення прочанка » 21 серпня 2012, 11:12

ДЛЯ НАС - це мова окупантів,завойовників - ДЛЯ НИХ - НЕ ЗНАЮ ЯКА. Чула як калічать і в Мукачеві, і в Хмельницькою... Родичка з Петербургу каже - как ви распустили здесь своих москалей!
Як на мене - це образа говорити "такою" російською, але найгірше, що наші люди вважають, що українською говорити принизливо, це мова селян і всякого"бидла". Отака наша львівська пацанва кинута напризволяще мамами-італійками і пияки-тати, які матюкаються на кожному кроці на общепонятном. Хто буде берегти рідну мову?! Це крик душі. Мене аж підкидає від того безладу у наших головах. Не треба Сходу, чого вартий наш Львів! Комплекс меншевартості? Скільки наших хизуються можливістю поспілкуватись чужою для нас мовою.
Такими темпами ми будемо німіти, бо чутимемо рідну мову тільки у вибраних місцях: в церкві, театрі, вдома... Була в родині на празнику і що? В розмові виплило багато бажаючих вчити саме російську, яка дуже подобається. Їм все одно, що їхніх дітей заставлять в школі вчити російську, вони тільки тому втішаться. От в чому проблема! А от варто прислухатись як спілкується деякі наші жіночки з навколишніх сіл. Часто чую розмови людей, які їдуть з онколікарні - вуха в трубочку скручуються, коли 70-ти літня бабця таким суржиком сипить, де тільки набралась того сміття. Так вона тільки втішиться, що внучок по-російськи( наголос на перший склад) балакатиме.
Я не маю нічого проти будь-якої мови - чи то російської, чи китайської чи новозеландської, я виступаю проти насильницького насадження чужої мови моєму народові і державі. Пафосно? Але якби ми зараз об"єднались хоч у цьому питанні, ті, що нами керують думали як відповісти, чому мовним законом відвертають увагу від питань розваленої економіки, падіння моралі і розкольницької діяльності між церквами.
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 21 серпня 2012, 11:25

прочанка писав:ДЛЯ НАС - це мова окупантів,завойовників - ДЛЯ НИХ - НЕ ЗНАЮ ЯКА. Чула як калічать і в Мукачеві, і в Хмельницькою... Родичка з Петербургу каже - как ви распустили здесь своих москалей!
Як на мене - це образа говорити "такою" російською, але найгірше, що наші люди вважають, що українською говорити принизливо, це мова селян і всякого"бидла". Отака наша львівська пацанва кинута напризволяще мамами-італійками і пияки-тати, які матюкаються на кожному кроці на общепонятном. Хто буде берегти рідну мову?! Це крик душі. Мене аж підкидає від того безладу у наших головах. Не треба Сходу, чого вартий наш Львів! Комплекс меншевартості? Скільки наших хизуються можливістю поспілкуватись чужою для нас мовою.
Такими темпами ми будемо німіти, бо чутимемо рідну мову тільки у вибраних місцях: в церкві, театрі, вдома... Була в родині на празнику і що? В розмові виплило багато бажаючих вчити саме російську, яка дуже подобається. Їм все одно, що їхніх дітей заставлять в школі вчити російську, вони тільки тому втішаться. От в чому проблема! А от варто прислухатись як спілкується деякі наші жіночки з навколишніх сіл. Часто чую розмови людей, які їдуть з онколікарні - вуха в трубочку скручуються, коли 70-ти літня бабця таким суржиком сипить, де тільки набралась того сміття. Так вона тільки втішиться, що внучок по-російськи( наголос на прерший склад) балакатиме.
Я не маю нічого проти будь-якої мови - чи то російської, чи китайської чи новозеландської, я виступаю проти насильницького насалдження чужої мови моєму народові і державі. Пафосно? Але якби ми зараз об"єднались хоч у цьому питанні, ті, що нами керують думали як відповісти, чому мовним законом відвертають увагу від питань розваленої економіки, падіння моралі і розкольницької діяльності між церквами.

все вірно і зовсім не пафосно. Просто я з таким станом речей постійно стикаюся і стараюся максимально поважаючи іншого розповідати йому про його історію, про красу мови його предків, про важливість Держави. Тобто не говорю "проти" - проповідую "за".
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення Bohdan_ » 21 серпня 2012, 11:52

MOD Just_me: Дублювати не слід.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення прочанка » 21 серпня 2012, 12:29

КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ
Стаття 10. Державною мовою в Україні є українська мова.




Стаття10. Державною мовою в Україні є українська мова.

Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України.

В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.

Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування.

Застосування мов в Україні гарантується Конституцією України та визначається законом.
Не бійтеся!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення прочанка » 21 серпня 2012, 12:45

о.Олег писав:все вірно і зовсім не пафосно. Просто я з таким станом речей постійно стикаюся і стараюся максимально поважаючи іншого розповідати йому про його історію, про красу мови його предків, про важливість Держави. Тобто не говорю "проти" - проповідую "за".
З повагою, о.Олег


Я все ще перебуваю під враженнями Страдчу. Гарно місцевий парох сказав. Націоналізм не повинен вбивати християнські почуття. Так стримував Владика Андрей гарячі голови вояків УПА.

Коли йдеться про життя людини, питання про національність не ставиться, але коли тобі нахабно пояснюють, що ти гість на рідній землі - шляк трафляє(вибачте на слові). це вже я від себе 8)

Ще отець повів про бл. о. Конрада як про великого патріота України, за що поляки тримали його в ув"язненні. і ще, коли нетлінне тіло отця після 10днів перебування в лісі везли в село, з рани на потилиці витикла свіжа кров... у вигляді карти України. І парох резюмував - бл. отець був справжнім патріотом. А ПОТІМ - СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ І СЛАВА УКРАЇНІ!
:) хто має вуха, той чує. Ніхто не казав - проти... :wink:
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення о.Олег » 21 серпня 2012, 19:38

прочанка писав: з рани на потилиці витикла свіжа кров... у вигляді карти України...

перепрошую, що питаю, але звідки ця історія з "картою" і взагалі - це про карту Української РСР?
ще раз перепрошую - просто історичні особи, достойники перед Богом і Його Церквою... "обростають" великою кількістю... гм... історій і... зле буде, якщо перетворим Святого в "казкового героя" - це буде нмсд знущання з України, а я, грішний, проти
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення andrivovk » 21 серпня 2012, 21:44

прочанка писав:Націоналізм не повинен вбивати християнські почуття. Так стримував Владика Андрей гарячі голови вояків УПА.

Про націоналізм скажу. Коли св.Максиміліан Кольбе сидів у тюрьмі, то йому шось там радили прикинутися німцем, щоб його звільнили, бо прізвище подібне, але він каже ні я поляк і крапка. :)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: +Знущання з УКРАЇНИ сьогодні+

Повідомлення прочанка » 21 серпня 2012, 21:52

про УРСР не йшлось, саме України. Ці відомості давав священик у Страдчі. Може вже й легендою обросло, проте ці легенди потрібні нашим людям - ... Ми сприйняли те, що нам хотіли донести - отець Конрад все життя йшов до Бога, ніби тихо, непомітно, але впевнено. Його смерть - логічне завершення його трудних буднів. він мав вибір і знав, чим все могло закінчитись, але вибрав Бога і служіння ближньому. Дяк Прийма взагалі міг відмовитись, як мирська людина - не мав би закидів совісті, але він теж вибрав Бога. Це приклад святості простих людей. А легенди... Вони теж потрібні, щоб вижити у важкий час. Це гарна оповідь, яка додала мужності і якоїсь розради, як би дивно то не звучало... Я рада була її почути
Не бійтеся!


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей