Цікаві факти на релігійну тематику

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення о.Олег » 13 серпня 2012, 19:11

kristik писав:Не знайшла окремої теми про блаженного Івана Павла 2 і вирішила розмістити тут, бо вважаю цей факт дійсно ціківим:
http://www.credo-ua.org/2012/07/66490.

viewtopic.php?f=18&t=2392&hilit=+%D1%96%D0%B2%D0%B0%D0%BD+%D0%BF%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D0%BE+2+
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення andrey s. » 13 серпня 2012, 23:16

о.Олег писав:
kristik писав:Не знайшла окремої теми про блаженного Івана Павла 2 і вирішила розмістити тут, бо вважаю цей факт дійсно ціківим:
http://www.credo-ua.org/2012/07/66490.

viewtopic.php?f=18&t=2392&hilit=+%D1%96%D0%B2%D0%B0%D0%BD+%D0%BF%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D0%BE+2+

Це дууже по Українськи. Я проти такого, і мені майже не цікаво чи це правда, а точніше мені вистачає тієї правди яка є, щоб шукати іншу приплітаючи Україну в такий спосіб. Справжня родина , дійсно справжня, би цього не писала і не виявляла у такий спосіб. Потреби би просто не було.
Це моя приватна думка, і крапка.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення ShMariam » 13 серпня 2012, 23:42

andrey s. писав:...Це дууже по Українськи. Я проти такого, ...
Чому ж? Вважаю це досить цікавим фактом. Та є одне "але" - духом Папа був справжнім поляком, отже українське походження - це тільки українське походження, не більше і не менше, нмсд. Напр., в мене в роду як мінімум 3 нації, але на 90 % я українка :) . І я себе ідентифікую саме з українською нацією. А щодо інших двох націй - трошки цікавлюся їх культурою (точніше менталітетом - вишукую в собі характерні риси), хотіла б добре володіти їх мовами, а ще трохи болісно сприймаються міжнаціональні конфлікти.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення vitalko » 15 серпня 2012, 13:43

ShMariam писав:Чому ж? Вважаю це досить цікавим фактом. Та є одне "але" - духом Папа був справжнім поляком, отже українське походження - це тільки українське походження, не більше і не менше, нмсд. Напр., в мене в роду як мінімум 3 нації, але на 90 % я українка :) . І я себе ідентифікую саме з українською нацією. А щодо інших двох націй - трошки цікавлюся їх культурою (точніше менталітетом - вишукую в собі характерні риси), хотіла б добре володіти їх мовами, а ще трохи болісно сприймаються міжнаціональні конфлікти.


Може духом і був, але десь чув(може бути ББС), що він говорив у приватних розмовах, що мав українське коріння, але наскільки це правда не знаю.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення andrey s. » 15 серпня 2012, 14:08

vitalko писав:
ShMariam писав:Чому ж? Вважаю це досить цікавим фактом. Та є одне "але" - духом Папа був справжнім поляком, отже українське походження - це тільки українське походження, не більше і не менше, нмсд. Напр., в мене в роду як мінімум 3 нації, але на 90 % я українка :) . І я себе ідентифікую саме з українською нацією. А щодо інших двох націй - трошки цікавлюся їх культурою (точніше менталітетом - вишукую в собі характерні риси), хотіла б добре володіти їх мовами, а ще трохи болісно сприймаються міжнаціональні конфлікти.


Може духом і був, але десь чув(може бути ББС), що він говорив у приватних розмовах, що мав українське коріння, але наскільки це правда не знаю.

Я вірю що Духом Він був з Іншого Місця (і я не говорю за те що мені не відомо) , куда всі стремим, і Українці і Росіяни і Поляки. Наш Український Дух великий, але не на скільки Величний як Дух Небесної Батьківщини. Але...нам нічого мудрувати, маєм те що нам дано, і воно Велике і без наших намаганнь його побільшити (в очах інших) в якісь дивний спосіб. Треба в собі це збільшувати, а не для когось. Тільки на правді може бути добрий плід.
Ви ж зрузумійте, що ставши Папою Він вже не мав національності, це як монах вже собі не належить після обітів, так і Папа належить ВСІМ хто Вірить в Хреста. Це важкий крок, помер Войтило (щось схоже з Хрещенням), це тільки формальність (і тільки заради інших є згадки за Войтилу, це так якби історія, Шлях, історія для нас ), Вооплотився Петро, в Івана Павла II для всіх Християн. І наша Українська "жадоба" мене часто приводить в ступор, хочимо добавити собі слави віднявши її у когось, або хочаб проїхатись на ній, чужій славі і здобутках. Це Слава Божа, і не варто туди пхати свої "граблі" з такими намірами, нема виправдання цьому (Це я про ту статтю). Неможна так чинити роблячи публічно такі заяви, конкретно ствержуючи це (якби було так, то про це всі би знали від Ватикану). А ось помріяти можна, тільки не дуже голосно і з користю для Душі. :) .
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення vitalko » 15 серпня 2012, 14:47

andrey s. писав: І наша Українська "жадоба" мене часто приводить в ступор, хочимо добавити собі слави віднявши її у когось, або хочаб проїхатись на ній, чужій славі і здобутках. Це Слава Божа, і не варто туди пхати свої "граблі" з такими намірами, нема виправдання цьому (Це я про ту статтю). Неможна так чинити роблячи публічно такі заяви, конкретно ствержуючи це (якби було так, то про це всі би знали від Ватикану). А ось помріяти можна, тільки не дуже голосно і з користю для Душі. :) .


Хм... не знаю, чому ви так переконані, що це неправда. Поки ж нема однозначних спростувань, чи фактів про протилежне, такі речі видаються мені цілком імовірними(це не значить, що я кажу, що саме так воно було і не інакше). А щодо Слави Божої, то попри те, що св. Йосафат - святий вселенської Церкви, але все ж з особливим пієтетом до нього відношуся не тільки тому, що святий(бо святих, на щастя багато, більшість з них мені навіть і невідомі) а ще й тому, що походив з нашої землі, з нашого обряду і своїм землякам показав якими треба бути християнами. Тому такі речі відкидати нема чого, нмсд. і гордитися(в доброму значенні цього слова) ними варто.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
kristik
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 275
З нами з: 17 травня 2010, 11:49
Контактна інформація:

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення kristik » 15 серпня 2012, 19:07

о.Олег писав:
kristik писав:Не знайшла окремої теми про блаженного Івана Павла 2 і вирішила розмістити тут, бо вважаю цей факт дійсно ціківим:
http://www.credo-ua.org/2012/07/66490.

viewtopic.php?f=18&t=2392&hilit=+%D1%96%D0%B2%D0%B0%D0%BD+%D0%BF%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D0%BE+2+


А я знала, що є така тема, але знайти :Search: не змогла :pardon:


Це дууже по Українськи. Я проти такого, і мені майже не цікаво чи це правда, а точніше мені вистачає тієї правди яка є, щоб шукати іншу приплітаючи Україну в такий спосіб. Справжня родина , дійсно справжня, би цього не писала і не виявляла у такий спосіб. Потреби би просто не було.
Це моя приватна думка, і крапка.


Та ніхто нічого не приплітає нмсд, якби ті люди хотіли тим чогось добитися, то не мовчали б аж до тепер, а вже давно б розголосили це на весь світ. А якщо це правда ( а я думаю так воно і є (неможливе в людей, можливе в Бога )), то що тут такого, що мати покійного Папи Івана Павла ІІ українка?
Ми думаємо, що Бог бачить нас зверху, але Він бачить нас зсередини.
Жильбер Сесброн

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення о.Олег » 15 серпня 2012, 19:16

vitalko писав:
andrey s. писав: І наша Українська "жадоба" мене часто приводить в ступор, хочимо добавити собі слави віднявши її у когось, або хочаб проїхатись на ній, чужій славі і здобутках. Це Слава Божа, і не варто туди пхати свої "граблі" з такими намірами, нема виправдання цьому (Це я про ту статтю). Неможна так чинити роблячи публічно такі заяви, конкретно ствержуючи це (якби було так, то про це всі би знали від Ватикану). А ось помріяти можна, тільки не дуже голосно і з користю для Душі. :) .


Хм... не знаю, чому ви так переконані, що це неправда. Поки ж нема однозначних спростувань, чи фактів про протилежне, такі речі видаються мені цілком імовірними(це не значить, що я кажу, що саме так воно було і не інакше). А щодо Слави Божої, то попри те, що св. Йосафат - святий вселенської Церкви, але все ж з особливим пієтетом до нього відношуся не тільки тому, що святий(бо святих, на щастя багато, більшість з них мені навіть і невідомі) а ще й тому, що походив з нашої землі, з нашого обряду і своїм землякам показав якими треба бути християнами. Тому такі речі відкидати нема чого, нмсд. і гордитися(в доброму значенні цього слова) ними варто.

так, а ще цікаво - підняте заставило задуматись - шляхтичі, що були ополячені: як часто ми говоримо про те, що вони українські (чи то мадяризовані, русифіковані тощо), досліджуємо звідкіля походять тощо... Безперечно - і про блаженного Папу треба знати, і про його кровний звязок з Україною. Тільки - не творити міфи, звичайно. Саме на рівні знання, історії Велетнів, що мають і українське походження
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення andrey s. » 15 серпня 2012, 20:34

kristik писав:
Та ніхто нічого не приплітає нмсд, якби ті люди хотіли тим чогось добитися, то не мовчали б аж до тепер, а вже давно б розголосили це на весь світ. А якщо це правда ( а я думаю так воно і є (неможливе в людей, можливе в Бога )), то що тут такого, що мати покійного Папи Івана Павла ІІ українка?

Прочитайте ще раз уважно статтю. І я не мав на увазі (у дописах) нікого з форуму. Просто подумав про захоплення цією "перспективною ідеєю" і скільки читав і дивився док.фільми, то про це нічого. Тай по чесному не у цьому справа, я не в цьому напрямі роздумую, типа правда це чи ні. Ні я не про це. Постарайтесь зрозуміти.
Розумієте, я радий що Вас форумчан це не згіршить, але турбуюсь тільки за тих для кого таке може стати веливою спокусою, про тих для кого цей Велетень є кістяком в горлі. Зрозумійте, це не просто Велика Людина, не просто Боговіддана Людина, це Папа...., і не хочиться щоб ........... . Тим паче що процес ще йде. І от для прикладу в темі про Папу Гонорія, скільки є озлобленних людей які тільки шукають де і як можна "бяку породити(тобто надумати) і відкрити світу очі, показати істину", спасителі бідолашні, шкода їх, направду дуже шкода що "харчуються злобою".
Тому, є офіційна інформація, і поки не варто підживлювати ці фантазії. І хочу щоб Ви знали, на все Божа Воля, і якщо так Йому довподоби, то потішимся що наша земля причетна до породження Велетнів, і зокрема бл. Івана Павла ІІ.
Терпіння, Любі Друзі (то не від Ющенка :) я заразився, а від отця одного ).
:) :Rose:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення Just_me » 15 серпня 2012, 21:13

А що, українські корені можуть зашкодити, щоб Папу визнали святим? Це ніби негативна риса?
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення andrey s. » 15 серпня 2012, 21:55

Just_me писав:А що, українські корені можуть зашкодити, щоб Папу визнали святим? Це ніби негативна риса?

Ви мене просто не зрозуміли. Подумайте....
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення о.Олег » 16 серпня 2012, 11:43

andrey s. писав:
Just_me писав:А що, українські корені можуть зашкодити, щоб Папу визнали святим? Це ніби негативна риса?

Ви мене просто не зрозуміли. Подумайте....

наскільки я грішний розумію (перечитавши і статтю і Ваш відгук) - Ви про українсько-польський антагонізм і міфотворення навколо особи Папи (в статті понавигадуваним про Папу Івана-Павла2 - який "реабілітує" тощо - можна сприйняти інформації з другого підпункту і це вимагає окремої теми, яка, доречі, у нас вже існує ), однак те, що про українство в біографіях не пишуть, нмсд повязане з однобічним трактуванням історії свого (польського) народу панами від політики: ще будучи дитиною я захоплювався політичною географією світу і, не маючи ще поняття про історичні перепетії розвитку Польської Соціалістичної Республіки, задавав питання, на яке політкоректні спеціалісти/фахівці (різноманітні) жодного (!) разу не дали відповіді - запитаю і Вас, Андрію (з тим, що не вважаю мову про українськість Папи проблемою) і вже в не так ( :) ) політкоректні часи можете відповісти без реверансів
"чому Польща офіційно подає (принаймі за часів ссср подавала), що її населення становлять 98% поляків (і лише 2% інших народів; такий відсоток :) я прослідковував лише в Японії/японці)?".
Зрештою, Андрію, тут можемо про це і не говорити, а як це відноситься до нашої теми судіть самі - я грішний вважаю, що звязок прямий, а от до канонізації Папи більше шкоди нароблять згадані вже мною легенди і, зрештою, колись і вигадки (гм... назовемо це... недодослідження) стосовно його походження нмсд також, як і кожна неправда, нароблять бід :( Краще, якщо стаття правдива і дослідження це виявить, щоб особа блаженного Папи поєднала у собі два народи і долучилася до подолання історій конфліктів українського і польського народів - вірую, що цього Папа дуже хотів
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення andrey s. » 16 серпня 2012, 16:18

о.Олег писав:Зрештою, Андрію, тут можемо про це і не говорити, а як це відноситься до нашої теми судіть самі - я грішний вважаю, що звязок прямий, а от до канонізації Папи більше шкоди нароблять згадані вже мною легенди і, зрештою, колись і вигадки (гм... назовемо це... недодослідження) стосовно його походження нмсд також, як і кожна неправда, нароблять бід :( Краще, якщо стаття правдива і дослідження це виявить, щоб особа блаженного Папи поєднала у собі два народи і долучилася до подолання історій конфліктів українського і польського народів - вірую, що цього Папа дуже хотів
З повагою, о.Олег

Всетаки отче я бачу Ви розумієте мене з приводу деяких нюансів , враховуючи реалії, Українці це ще "підлітки", але дуже хотять бути "дорослими". І це як в житті, таке прагнення дітей бути дорослими в більшості приносить гіркий досвід, коли хочиться скорше піднятись на гору по сходах і перестрибуєм через дві сходинки, а коли вже від самовпевненності пробуєм через три перестрибувати, то неодмінно збиваємся і ........ (це трішки ..., ну типа по філософському, але пояснює мій намір)

Тепер далі: Ці думки, суть, гарна перспектива (направду дуже гарна і багатообіцяюча, якщо звісно дасть плоди) про яку Ви кажите, це все є так, і про Польщу мені нічого сказати у цьому (вірю що зрозуміло висловлююсь, хоч без конкретики). І тут не в політкоректності справа (я не знаю що це таке, і тому навіть цим не керувався) , я не вимагаю від Поляків понад їхню змогу, і розумію, що в більшості наш "напір" тільки побільшить їхню НЕ змогу. Хоча звичайно це не факт і не істина, достатньо комусь з Поляків таке прийняти і породити це зерно (звичайно враховуючи можливі підтексти чи наміри..бо Поляк є Поляк, а Українець є Українець, але Вірю в безкористя заради Хреста, і Божу Волю ). Якбиж то інніціатива ця прийнялась Поляками (про пішла від них...не йдеться), і я більш про Поляків Католиків які є Карденалами як мінімум. І якби ж то ця ініціатива походила від нашого проводу і була зверненна до Поляків в Дусі Братньої Любові, а не з підтекстом затаївших злобу підлітків. Ні, і ми і Поляки на це поки не здатні, в більшості. Тобто кожен буде думати і памятати своє (а що "низи" будуть вкладувати у цю ідею, то тільки Богу відомо, але... достатньо озернутись і Бог це покаже).
А ось коли інніціатива піде з Ватикану (бо не поляки вирішують що писати в біографії Понтифіка, і я цьому радий, якщо відверто), де конкретно в біографії буде вказаний цей факт, то вже у сторін не залишиться вибору, як поступитись своїми гонорами, і це піде з верхів до низів. Просто боюсь що якщо навпаки...., то ........(ну цього я звичайно не знаю..то я так, слабкість)
Отче.... , та то я так написав у першому повідомленні...невизначено. Я не висловлювався з приводу чи це правда чи ні, я зооовсім про інше ..., мотивувався (доречі ясно дав це зрозуміти).
Особисто для мене....., ну це очевидно (що саме і чому писати не буду...я полюбив цього Папу як тільки побачив фото ( при цьому нічого не знаючи за Церкву Христову, і зна просто, що Він Саматрящий у Церкві, головний Дядя :pardon: :oops: ), запамятав Його, а решта це оффтоп.
Думаю , сподіваюсь що Ви розумієте мою думку, і суть її. І доречі, такі чесноти як у Кардинала Йосифа дуууже потрібні, і без них ми зараз би і половини не мали від того що маємо тепер. Він вмів вимагати те що по праву належить чи вистраданне, навіть дуже вмів :) , цей Дядько вмів кулаком по столі бехнути, іто зробити це Чемно і Гідно.
Тобто так, отче, потрібно свого вимагати, це навіть не обговорюється. Обговорюється кому саме і з відки це треба починати, і обговорюється шкода цього коли низи хочуть , а верхи неможуть.
Якщо відверто,, то я боюсь того всього що можливо (тільки не подумайте що роблю тут якусь трагедію :wink: , ні..просто відпочиваю від фізичної праці, роздуми і все. Фанатизм і Крайнощі...це не друзі мені в таких питаннях.)
Тож тепер Ви мені відповідь дайте, чи все це має право на існування, я не з пальця це надумав ? ? ? Звичайно якщо Ви зрозуміли про що я писав ? (Ваша думка для мене вагома)
:) Дописка: На істинність ніколи не претендував, то просто я, і пишу до Всіх показуючи це. І доречі, я там намагався про політику... , ну так от, я ніякий політик :) і просто вирішив помудрувати. Справжні політики....згляньтесь на моє безглузде мудрування :pardon: .
...............................
Це наскільки хороша перспектива, отче, що я не думаю що вона пройшла крізь очі Риму. Папа зараз не Поляк (включно з його радою де Поляки були. Але про це я знаю мало :oops: . І доречі, для себе поцікавлюсь таким нюансами), і Поляки по суті нічого не вирішують (хоч і Католики але ніколи не вирішували остаточно, навіть коли Папою був Поляк, не Українець , але з можливими Укр. Корнями), їм залишиться тільки прийняти цей факт (якщо він має місце і може підтвердитись, грунтовно тобто). Але напрям зараз інший, чи я помиляюсь? Отче, а одне іншому не мішає, як вважаєте ? (якщо Ви не розумієте, то я плету дурниці..пробачте :oops: ). Тобто можливо всьому свій час, тобто тому і написав : Терпіння, Любі Друзі....
Дякую :Rose:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення о.Олег » 16 серпня 2012, 19:34

все так і повністю з Вами. Тільки от погоджуватись-непогоджуватись - справа міфотворців. Я ж грішний пишу про те, що біографія Папи - нещодавна історія і її треба дослідити на основі фактичних данних, а не національних потреб самоутвердитись. Потрібно просто знати - подобається це комусь чи неподобається у звязку з якимись особливостями мозку. :) Відразу скажу - виявиться, що пані їз статті не цьоця для Папи: для мене тема закрита (мозок мій особливий, але не настільки в цю сторону звихнений :) ). Чекаю на дослідження. Дослідження немає - є політика (і це проблема не лише поляків) оголошувати все, що подобається, "моїм". А те, що такого роду політики і надалі можуть не брати до уваги/не погоджуватись - це було, є і буде. Але я грішний стараюся не бути одним із них
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення andrivovk » 14 вересня 2012, 21:47

Дивіться яку я знайшов цікаву інформацію.То мене навіть якось піднесло на дусі. :Yahoo!: а може це -Небесний Єрусалим?

Зображення
Город Богов

В январе 1995 года немецкий астрономический журнал опубликовал короткое сообщение, на которое немедленно откликнулись все научные, религиозные и популярные издания планеты. Каждый издатель обратил внимание своих читателей на совершенно разные аспекты этого сообщения, однако суть сводилась к одному: во Вселенной обнаружена Обитель Бога.

26 декабря 1994 года в аэрокосмическом агентстве США (НАСА) поднялся большой шум. После расшифровки серии снимков, переданных с телескопа «Хаббл», на плёнках чётко проявился большой белый город, плывущий в космосе. Представители НАСА не успели вовремя отключить свободный доступ к веб-серверу телескопа, куда попадают все изображения, полученные с «Хаббла», для изучения в различных астрономических лабораториях. Таким образом, принятые с телескопа фотоснимки, впоследствии (и до сих пор) строго засекреченные, на несколько минут стали доступны пользователям всемирной сети.

Так что же увидели астрономы на этих удивительных фотоснимках?

Сначала это было всего лишь маленькое туманное пятнышко на одном из кадров. Но когда профессор университета Флориды Кен Уилсон (Ken Wilson) решил разглядеть фотоснимок подробнее и в дополнение к оптике «Хаббла» вооружился ручной лупой, он обнаружил, что пятнышко имеет странную структуру, которую невозможно объяснить ни дифракцией в линзовом наборе самого телескопа, ни помехами в канале связи при передаче снимка на Землю.

После короткого оперативного совещания было решено переснять указанный профессором Уилсоном участок звёздного неба с максимальным для «Хаббла» разрешением. Огромные многометровые линзы космического телескопа сфокусировались на самом дальнем уголке Вселенной, доступном обзору телескопа. Прозвучало несколько характерных щелчков затвора фотоаппарата, которыми озвучил компьютерную команду фиксирования изображения на телескопе шутник-оператор. И «пятнышко» предстало перед изумлёнными учёными на многометровом экране проекционной установки лаборатории управления «Хабблом» сияющей структурой, похожей на фантастический город, некий гибрид свифтовского «летающего острова» Лапуты и научно-фантастических проектов городов будущего.

Огромная конструкция, раскинувшаяся в просторах Космоса на многие миллиарды километров, сияла неземным светом. Плывущий Город единодушно был признан Обителью Творца, местом, где только и может располагаться престол Господа Бога. Представитель НАСА заявил, что Город не может быть населён в привычном смысле этого слова, вероятнее всего, в нём живут души умерших людей.


http://www.ex.ua/view/1340449
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення Just_me » 31 жовтня 2012, 23:59

Пройшовся Нью-Йорком ураган. От що вціліло на згарищі:
Зображення
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення andrivovk » 01 листопада 2012, 15:38

The Wall Street Journal написало про це на першій сторінці. :)

Зображення
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Теракти в Люрді?

Повідомлення andrey s. » 22 листопада 2012, 15:10

Трішки не у тій темі, але це все що знайшов спільного.
Мав цікаву нахідку на днях, і як завжди на рівному й видному місці . Знайшов монету, але то не зовсім монета, скоріш щось неясне. Шпортався в інтернеті.., і ніц не надибав.
Ось фото :
????
Можливо власник знайдеться..., цікава була би історія. То якась памятна монета Люрду, або щось цього роду. Можливо то дорога річ комусь. Доречі, я так і не знаю що це таке ( видно слід кислоти якоїсь, мабудь соляної. Напевне пробували чи золота ... )
Знаки питання ще актуальні :oops: .
Вкладення
P22-11-12_14.54.jpg
...
P22-11-12_14.54.jpg (39.16 Кіб) Переглянуто 20699 разів
P22-11-12_14.53.jpg
...
P22-11-12_14.53.jpg (39.62 Кіб) Переглянуто 20699 разів
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення andrivovk » 22 листопада 2012, 23:27

andrey s. писав:Трішки не у тій темі, але це все що знайшов спільного.
Мав цікаву нахідку на днях, і як завжди на рівному й видному місці . Знайшов монету, але то не зовсім монета, скоріш щось неясне. Шпортався в інтернеті.., і ніц не надибав.
Ось фото :
????
Можливо власник знайдеться..., цікава була би історія. То якась памятна монета Люрду, або щось цього роду. Можливо то дорога річ комусь. Доречі, я так і не знаю що це таке ( видно слід кислоти якоїсь, мабудь соляної. Напевне пробували чи золота ... )
Знаки питання ще актуальні :oops: .


То напевно пам'ятна монета, яку продають в Люрді для паломників. От і все.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення andrivovk » 23 листопада 2012, 19:43

Цветные фотографии Святой земли 120-летней давности
Эта подборка фотографий, любезно предоставленная Библиотекой Конгресса, посвящена путешествию в Святую землю между 1890 и 1900 годами.

Святая Земля тех времен (современный Израиль, Ливан и другие территории) была в подчинении у Османской Империи. Земля пастухов и пастырей на этих фотографиях выглядит почти так же, как в библейские времена.

Представленные изображения получены с помощью литографии, то есть к черно-белым негативам добавлены цвета.


Гробница Лазаря в Вифании Зображення

Рыбацкая лодка в Галилейском море близ Тиверии Зображення

Шумный рынок у Башни Давида в Иерусалиме Зображення

Інші фото тут http://mixednews.ru/archives/17412
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення andrivovk » 17 травня 2013, 19:59

В Ютубі є цікаве відео і ніхто не знає чи це монтаж чи воно справжнє. :pardon:

http://www.youtube.com/watch?v=1MCkYSmzEHg
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення andrivovk » 29 травня 2013, 17:55

Бог оставил послание человеку внутри его генома

Как пишет dailycurrant, исследователи из Гарвардского университета объявили сегодня, что они нашли то, что, кажется, является посланием Бога, записанным внутри человеческого генома.

В малоисследованном разделе некодирующих ДНК, команда ведущих генетиков обнаружила 22-словесный фрагмент с древнего арамейского языка, в котором Бог подтверждает свое существование и роль в создании жизни на Земле.

Потрясающий вывод представляет почти неопровержимые доказательства существования Бога и его роли в создании процесса эволюции путем естественного отбора.

Послание было обнаружено, когда исследователи заметили странные математические модели, которые появляются в определенной части генома.

"Мы знали, что модели в природе не встречаются", - объясняет Чарльз Уотсон, ведущий ученый по проекту ", но мы не смогли придумать любое убедительное объяснение для них.

"Мы решили провести перекрестный анализ ссылок на паттерны с базой данных для языков", - объясняет он, "и мы были потрясены, обнаружив, что модели, найденные в ДНК, соответствуют древнему арамейскому языку".

Ошеломленная своим открытием, команда связалась с экспертами, знакомыми с арамейским языком, на котором Иисус Христос говорил в повседневной жизни.

Полностью декодированное сообщение гласит: "Здравствуйте, дети мои. Это Яхве, единый истинный Бог. Вы нашли тайну творения. Теперь поделитесь ею спокойно с миром. "

Яхве - библейское название иудео-христианского бога.

Результаты исследования будут опубликованы в журнале « Nature » в следующем месяце, и, как ожидается, могут спровоцировать крупнейшие научные споры, поскольку Чарльз Дарвин опубликовал свою теорию естественного отбора в 1859 году.

«Это не означает, что теория эволюции не верна", - говорит Уотсон. "Она просто не полна. Кажется, что иудео-христианский Бог действительно стоял у истоков процесса».

"И вместо того, чтобы просто говорить нам о естественном отборе, он оставил скрытую запись, которую мы смогли найти 200 000 лет спустя, когда мы изобрели нужную технологию. Это действительно имеет большой смысл.

"До этого открытия я был убежденным атеистом. Теперь я набожный христианин. Это именно тот вид доказательства, который мне был нужен, чтобы развеять мои сомнения".

В дополнение к глубокому влиянию на науку, новость произведет революцию в мире сравнительного религиоведения.

http://www.esoreiter.ru/index.php?id=05 ... st=05.2013
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення viter » 04 червня 2013, 08:43

andrivovk писав:
Бог оставил послание человеку внутри его генома

http://www.esoreiter.ru/index.php?id=05 ... st=05.2013

Новина цікава і була б вражаючою, якби не сумнівне джерело, що її подає.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення о.Олег » 09 червня 2013, 05:49

військовий парад в Єревані
Зображення
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення andrivovk » 09 червня 2013, 14:41

Тут є багато фотографій Біблійних місць. http://www.visualbiblealive.com/index.php
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: АНЕКДОТИ

Повідомлення прочанка » 02 вересня 2013, 13:46

Дослідники з Гарвардського університету оголосили, що вони знайшли те, що, на їхню думку, є посланням Бога, яке записане всередині людського геному.
http://zik.ua/ua/news/2013/08/28/426512
Не бійтеся!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення прочанка » 26 грудня 2013, 08:12

У вірменському соборі Львова - Ісус і Мати Божа - з характерними вірменськими рисами :)
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення о.Олег » 26 грудня 2013, 08:52

прочанка писав:У вірменському соборі Львова - Ісус і Мати Божа - з характерними вірменськими рисами :)

без вишиванок!? :shock:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення прочанка » 26 грудня 2013, 10:06

дивно,але факт :) . Зате, я маю подаровану вишиту ікону - арійська Богородиця з Дитям. Золотокоса Марія у вишиванці й Ісусик у вишиванці. Дуже ніжна, приниклива ікона)
http://ar25.org/filedata/Maria-4.jpg
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Цікаві факти на релігійну тематику

Повідомлення о.Олег » 26 грудня 2013, 13:02

а хто автор? І чому "арійська"?
:)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей