Сторінка 1 з 1

Молодіжні неформальні організації

Додано: 07 квітня 2010, 12:44
Олюнька
Давно ми на форумі не говорили про молодь. :)
Отаке питання: чи може практикуючий християнин належити до неформальної організації і навпаки чи всі неформали автоматично є сатаністами, так як їх в більшості сприймають. :pardon:

Re: Молодіжні неформальні організації

Додано: 07 квітня 2010, 17:09
o.Mykil
Не дуже б радив сучасній християнській молоді захоплюватися різними субкультурами... Краще вступати до молодіжних організацій, що існують при наших церквах. Чому? А тому, що, як зауважив, нинішні субкультури далекі від християнських цінностей. Наприклад, емо, готи тощо. Щодо традиційних готів, то вони переважно напівсатаністи. Можуть теж носити і християнські символи (хрест), але часто із сатанинськими, язичницькими, магічними. Збираються на цвинтарях, де теж чинять ганебні речі. Схильні до суїциду, штучних депресій (подібне отці Церкви називали "унинієм", неспасенним смутком), бісексуалізму, всіляких схиблень на сексуальному грунті, вампіризму, обожнення смерті. Бувало, що і людоїдством займалися, для прикладу, в Росії.

Пригадую, що одного разу написав у книзі гостей одне добре побажання на сайті готів Санкт-Петербурга, що вони, мовляв, вибрали слизький шлях і т. п., то вони це цей допис видалили, а мене забанили. Дехто з них ще старався переконати, що це все нормально, що готи багато беруть від християнства, але... Не можна, за св. Писанням, служити двом панам. Навіщо ставити свічку сатані та Богу не раз одночасно?!

http://www.youtube.com/watch?v=viFTWAyWVh8

Re: Молодіжні неформальні організації

Додано: 08 квітня 2010, 13:56
о.Олег
Олюнька писав:Давно ми на форумі не говорили про молодь. :)
Отаке питання: чи може практикуючий християнин належити до неформальної організації і навпаки чи всі неформали автоматично є сатаністами, так як їх в більшості сприймають. :pardon:

пам`ятається, знайома дівчинка (дуже охайна, але по ній видно, що гот) йшла до Причастя і якась бабця з жахом каже до мене: "і вона йде Причащатися?!!", а їй відповідають: "так це ж дочка священика" :)
А ще пригадую з практики на Сихові Великодню Сповідь: чути звук мотоциклів і за хвилю заходять страшні пелехаті хлопці (рокери) і, брязкаючи шпорами та підборами чоботів чемно стають в чергу сповідатися...
Звичайно явище не можу розцінювати як позитивне... Недавно на незнайомій парафії проповідував і до Причастя підійшла дівчинка, відкрила уста, а на язичку - сережка... Мабуть вже до пірсінгів на бровах/носиках... звик, та і в Сповіді є можливість легенько звернути на це увагу, а тут - побачити завчасу майже не реально та і... була повна несподіванка і велика черга до Святих Тайн і неможливо легко (не поспіхом) пояснити, щоб не вразити збочену світовими модами дитину Божу, щоб не відкинути...
Думаю, що і в цій темі нам варта думати про виклики світу цього і про працю над тим, щоб й ці діти залишились Божими...

Re: Молодіжні неформальні організації

Додано: 08 квітня 2010, 15:20
Олюнька
о.Олег писав:Думаю, що і в цій темі нам варта думати про виклики світу цього і про працю над тим, щоб й ці діти залишились Божими...

От і я про те. Головне, щоб не ставити таку молоду людину перед вибором між Богом і своїми поглядами, звичайно я не про сатаністів. :wink:
Можемо поговорити про те, чому ті діти вибирають саме такий спосіб самореалізації. Зрештою, більшість з них з часом виростає з того. :D

o.Mykil писав:Не дуже б радив сучасній християнській молоді захоплюватися різними субкультурами... Краще вступати до молодіжних організацій, що існують при наших церквах.

Це звичайно найкращий варіант, можна і в інші організації як Пласт, СУМ тощо. Молодь не має куди себе приткнути от і вишукують щось нове, таке що пропагується телебаченням. А ще напевно молодь хоче мати хоч трохи свободи, проявити ініціативу. На жаль, не у всіх організаціях при церквах можна це бажання реалізувати. :(

Re: Молодіжні неформальні організації

Додано: 09 червня 2010, 14:50
Олюнька
Спостерігала за явищем неформальності зблизька, тепер можу розказати про перебіг неформальності від і до. :D Недавно "впала Берлінська стіна" неформальності мого брата - він постригся. Аж сумно стало. :sorry:
Пробувала зважити плюси і мінуси того процесу, плюсів наразі назбирала більше.
Головний плюс - прагнення людини знайти себе, своє я. Навіть, якщо вона буде шукати не там, де потрібно, але її бажання буде щирим, то результат всеодно буде добрим.
Основна проблема - відсутність розуміння і прагнення довести свою правоту. Вчора в маршрутці дві жіночки вчепились незнайомого хлопця, бо їм не сподобалось що він "нап'ялив навушники", бо "мій малий теж так, навіть капусту січе в навушниках" :o

Re: Молодіжні неформальні організації

Додано: 09 червня 2010, 19:19
прочанка
до проблем молоді треба підходити розумно. Адже ми всі через те проходили: для хлопців довге волосся, для дівчат -макіяж. Нові часи -нова мода... Гуляючи містом, біля кінотеатру "Київ" побачили гурт готів... Що казати, видовище не з приємних, але то чиїсь діти... Чоловік був ошелешений, а я сприйняла більш спокійно... Є поняття -"молода людина має передуріти", але... має бути мудра межа тої дурійки... Дуже то добре розумію, бо маю сина в підлітковому віці. Дякую Богу, що в дечому таки переконали, втримали... Хочеш волосся? Ходи патлатий...Зараз переріс -маємо спокій. Дякувати Богу, до готів не тягло, хоч його хороший товариш туди подався, правда, зараз - студент і ніби "передурів". Це було більш молодою,ніж чимось серйознішим. Для батьків - активних християн це було шокою, але разом пережили...
Виникало питання й з тату...Боролися, переконували..., але по телевізору була передача" В пошуках істини" чи щось типу того. Суть - тату впливає у їхній версії на долю. Бог створив людину з таким тілом і "міняти Божу програму" не варто. Тим паче, що ті знаки можуть мати різний характер. Йшлося про дівчину, яка побачила у журналі якусь успішну жінку з тату на плечі і вирішила, що саме цей знак може їй допомогти... Виявилось символ -сатанинський. Дівчина стала успішною, але тіло й душа гинули,ніхто не міг їй допомогти, відмолити. Містика? Сенсація? Так чи інакше, але результат був позитивним - питання про тату зникло...
Конфлікт батьки-діти актуальний у всі часи і народи. Але знову наголошую, як і нераз у цьому форумі - батьки несуть відповідальність за своїх дітей. Якщо діти будуть з Богом, то спокуси молодості зможуть успішно передороти під мудрим керівництвом і дружніми порадами близьких.

Re: Молодіжні неформальні організації

Додано: 10 червня 2010, 10:18
Олюнька
:D неформали, то не тільки готи. Мій брат більше пов'язував себе з металюгами %)
Не знаю, чи згідна з тим, що "молода людина має передуріти", швидше називаю це "пошуком себе" з природним юнацьким максималізмом. Тобто, хлопчина закінчує школу, він бачить, що його погляди на життя різко відрізняються від поглядів однолітків-однокласників і виходить, що "ти не такий як всі". От і виникає бажання перевернути все на: "всі не такі як я", тобто т. зв. гопніки.
прочанка писав: Якщо діти будуть з Богом, то спокуси молодості зможуть успішно перебороти під мудрим керівництвом і дружніми порадами близьких.

А з цим згідна, головне дійсно мудро діяти і не нав'язувати своєї точки зору.
Також помітила, що в релігійних організаціях при церквах більшість хлопців - неформали. А ще, нераз чула думку, що практикуючий християнин сьогодні теж в певному розумінні неформат. :pardon:

Re: Молодіжні неформальні організації

Додано: 10 червня 2010, 11:22
о.Олег
Олюнька писав:... практикуючий християнин сьогодні теж в певному розумінні неформат. :pardon:

:Rose:
причому навіть середтих, хто до Церкви ходить щонеділі...

Re: Молодіжні неформальні організації

Додано: 10 червня 2010, 15:41
прочанка
Мабуть, для молодих хлопців, які "шукають себе" сьогодні дуже важливо є підтримка священиків, які можуть пояснити і підтримати. До нашої школи ходив молодий чернець( не знаю, якого Чину), але він настільки життєво підходив з розумінням до проблем молоді, що діти просто слухали його із розкритими ротами і чекали наступного візиту....

Re: Молодіжні неформальні організації

Додано: 10 червня 2010, 16:43
Олюнька
прочанка писав:Мабуть, для молодих хлопців, які "шукають себе" сьогодні дуже важливо є підтримка священиків, які можуть пояснити і підтримати

Це дійсно дуже важливо. У випадку з моїм братом (раз я вже його тут так рекламую) теж веееличезну роль мав вплив священика, причому як спочатку через нетактовність одного отця він покинув вівтарну дружину, так через добрий приклад і розуміння іншого отця тепер радо бере участь у всіх молодіжних заходах Церкви. :good:

Re: Молодіжні неформальні організації

Додано: 10 червня 2010, 21:45
andrivovk
Субкультура : http://magazine.lds.lviv.ua/pdf/67.pdf ("Пізнай правду"№4(67) вересень−жовтень 2004 стор. 17).

Re: Молодіжні неформальні організації

Додано: 10 червня 2010, 22:28
о.Олег
Зображення

Re: Молодіжні неформальні організації

Додано: 11 червня 2010, 12:00
Міша
ггг смішно :D :lol: живіт тріскає :D

Re: Молодіжні неформальні організації

Додано: 18 квітня 2011, 21:22
andrivovk
Участь в неформальних товариствах і організаціях (готи, емо та інші) суперечить Божому Законові. Див. http://www.christusimperat.org/uk/node/16131 (п.1.2.)