Олесь Вахній

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Олесь Вахнiй
початківець
початківець
Повідомлень: 41
З нами з: 07 березня 2011, 12:13

Re: Хамовита претензійність

Повідомлення Олесь Вахнiй » 25 січня 2012, 17:37

Дякую. В подальшому врахую

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Хамовита претензійність

Повідомлення luksander » 25 січня 2012, 18:00

Олесь Вахнiй писав:Життэвий триб Володимира Висоцького засвідчив, що він був підлою і хамовитою людиною. Ніхто і ніколи його не утискав. Все він мав в предостатньому обсязі. І запрошення до гри в театрах та фільмах, і на студії для озвучення. Роллі покидька Жиглова і совєцьких солдафонів грав без найменшого докору сумління. Гнали його з театрів за пяні бешкети. Нинішнє прославляння цієї істоти, є формою навязування фальшивих героїв. Це аморально.
І даремно ви панове про "висоти". Я завжди готовий до дискусії.

А про що з Вами дискутувати?
Про творчість Акуніна? :oops: Так я його не буду читати навіть і після Вашої реклами... часу немає. :pardon:
Про сенсаційні викриття подробиць особистого життя людей? %) Тут, на форумі, буває і банять за некорекні вислови на адресу опонентів, але до копирсання в чужій грязній білизні ще ніхто не опускався. :pardon:

"Про покійних або - хороше, або - нічого". Розумієте, в чому я з Вами не погоджуюсь?
Та дискутувати не буду :no:

Олесь Вахнiй
початківець
початківець
Повідомлень: 41
З нами з: 07 березня 2011, 12:13

Re: Хамовита претензійність

Повідомлення Олесь Вахнiй » 25 січня 2012, 18:07

Цих людей нам нав`язують як взірець. Погодьтесь, це ненормально. Творити кумирів - гріх. Тим паче, коли їхній життєвий триб є аморальним.

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: Хамовита претензійність

Повідомлення Bohdan_ » 25 січня 2012, 18:39

Олесь Вахнiй писав:Цих людей нам нав`язують як взірець. Погодьтесь, це ненормально. Творити кумирів - гріх. Тим паче, коли їхній життєвий триб є аморальним.


Хто кому таких кумирів навязує? так ТВ показує і фільми аморальні і так само музику. Проблема не в тому що таке показyють але велика проблема що люди ТАКЕ ХОЧУТь ЧУТИ І БАЧИТИ. Інакше би медіа такого неробила а за Висоцького я би неговорив. Яке ми маєм право його судити чи засуджувати в тому що він робив а ви сам без помилки? ви ідеалний?

Олесь Вахнiй
початківець
початківець
Повідомлень: 41
З нами з: 07 березня 2011, 12:13

Re: Хамовита претензійність

Повідомлення Олесь Вахнiй » 25 січня 2012, 18:52

Я на жаль не ідеальний. Працюю з Божою милістю над собою. А Висоцького не суджу, а лише вказую на факт ненормальності того, що з компартійного улюбленця і пяниці роблять взірець і терпигорця. Він таким не був

Андрій85
початківець
початківець
Повідомлень: 38
З нами з: 22 червня 2010, 22:16

Re: Хамовита претензійність

Повідомлення Андрій85 » 25 січня 2012, 19:00

Скільки бруду, скільки ненависті і озлобленості, скільки жовчі... Жах... Пане Вахній, а Ви, так Ви, чи ви можете створити щось, що хоч би поряд могло стояти з творами тих людей, яких Ви поливаєте помиями? До слова, потрібно Вам нагадати, що наші видатні письменники теж не були святими і взірцями моральності, чи Ви не знаєте про атеїстичні вірші Франка, про багато інших речей, але це ніяк не применшує вартості створеного цими людьми, може, і їх почнемо поливати брудом, чи творців з Європи? Всі ми люди і люди грішні, хто більше, а хто менше? Чому, ну скажіть мені, чому нас має поважати народ сусідньої країни, якщо ми самі до себе не маємо ні краплі поваги. Ви праві лише в одному - наші чисті і святі інтелектуали мовчать, вони не метають бісер пред свиньми, вони мовчать, як завжди, як мовчали коли кілька сотень юнаків протистояли багатотисячній армії під Крутами, і плачуть які ми гноблені і гнані.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Хамовита претензійність

Повідомлення andrey s. » 25 січня 2012, 19:10

Олесь Вахнiй писав:Цих людей нам нав`язують як взірець. Погодьтесь, це ненормально. Творити кумирів - гріх. Тим паче, коли їхній життєвий триб є аморальним.

Та чому навязують, вони просто є, а вже взірці то зовсім інша річ.
На рахунок Висоцкого я не буду дискутувати, але на його прикладі видно як Ви бачите людей.(Ви явний Писиміст)
Ви самі створили міф про якісь взірець, що мовляв його(їх) роблять взірцем, і самі вирішили цьому протистояти.(такий стиль бачу часто у політиці)
Це саме вбачаю у багатьох Ваших дописах. Ви критикувати вмієте, з цим сперечатись не буду. Можливо і критика в чомусь доречна, а й точно в багато чому доречна...Але...
Але я не розумію Ваш шлях, Ваше бачення.
Привертати увагу оточуючих критиканством інших, і при цьому взагалі не згадувати за якись вихід, шлях чи мету, якщо завгодно концепцію.
Чи Ви думаєте що відкриваєте комусь Америку, піднімаєте на поверхність якісь моменти які не бачать інші???
Чи думаєте, що всі мовчать і не галасують бо остаточно зламані і зомбовані.... :pardon:

Є речі які можна і потрібно змінювати. Є речі які ніяк не зміниш, бо вони стали частиною, а й навіть роблять нас тими, ким ми є.
А Є ілюзії, агресивна уява, коли людина має дуууже великі притензії, але ось спроможності пшик...а якби й була спроможність(засоби), то нема мудрості і терпіння їх втілити....
Ті що хотять змін вже зараз і тепер, закликають до тотальних змін, хотять добре жити вже(я про політику)...це утопісти які дбають тільки за своє...
Працювати потрібно, а не язиками молоти, критикуючи і звинувачуючи когось, шукаючи винних в ситуації яка має місце....
Є якісь пропозиції крім критиканства???, тоді цікаво послухати і розважити з цього приводу...
А так, справді, дух критиканства заволодіває умами і має заразну здатність до поширення, при цьому паралізуючи мозок роблячи людину немічною і слабкою.

Таке то :pardon: ..
Треба відкрити тему, щоб тим кому наболіло могли поплакатись, скинути тягар безпомочності і нереалізованості своїх амбіцій...(і не треба цю слабкість переводити в русло турботи за Україну, насправді мова про індевідуальне відчуття самореалізації, потрібності чи навіть героїзму, такий собі "Кобзар", тільки на відміну від Кобзара з притензіями на місце під сонцем(або й на саме сонце) і на роль "хлопчика повадиря" всіх хто розвісив вуха і шукає куди діти свою злість )
Це моє враження, і тільки...(Ви освідчина людина, а тому навряд чи образитесь, тим паче цього на меті не мав.)
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: Хамовита претензійність

Повідомлення Bohdan_ » 25 січня 2012, 19:21

Олесь Вахнiй писав:Я на жаль не ідеальний. Працюю з Божою милістю над собою. А Висоцького не суджу, а лише вказую на факт ненормальності того, що з компартійного улюбленця і пяниці роблять взірець і терпигорця. Він таким не був


Та нехай він був який хотів. Нехай був в ком партії. З нього ніхто нехоче зробити кумира просто показують його творчість. Неможете хотіти щоб всі стояли за вашу думку ви бачите проблему що навязують кумира, я бачу скажемо історію людини яка жила. іншаж людина дивиться на те що ви і я і внеї думка ой який внього гарний голос. І ніхто глибше нейде. Ви може займаєтесь журналістикою чи щось подібне? люди так глибоко невникають. :) В тому а бачу проблему ви все розложуєте по поличкам і знаєте технологіі маніпулування масами ви приходите сюда непояснюючи кидаєте бруд на людей. Інші ж вам нерозуміють може просто немають такої уяви про таке. і живуть просто так як я написав з походами думок але і після того що людина вас зрозуміє неможете хотіти щоб прийняла тільки вашу думку. Кожна людина має свою голову і свій розум. Кілька раз вже таке було в світі коли появлалися такі які внушали свою думку і знаємо як все закінчилось.

п.с: незнаю вас але незаймаєтесь часом ідеологіею подібною до нацизму? (просто запитання)

Олесь Вахнiй
початківець
початківець
Повідомлень: 41
З нами з: 07 березня 2011, 12:13

Re: Хамовита претензійність

Повідомлення Олесь Вахнiй » 25 січня 2012, 19:47

Радше націоналізму.
Панове, погодьтесь, що навязування чужих, непритаманних нашій культурі й нашому народу форм світосприйняття, є формою винародовлення. Себто духовного вбивства. З народа який більше тисячі років формував свій світогляд на чоловіколюбських християнських засадах, роблять бездушних матеріалістів. Ненормальне й аморальне потрактовують "життям". Злу не потрібно шукати виправдань. В цьому контексті, варто зрозуміти, що згадані мною особи є знаряддям винародовлення українців. Висоцького і Пушкіна нам навязують. Брутально навязують. Як щось безальтернативне. Але нам є на кому вчитись, і дії кого брати за приклад.
Ось приклад. Рекомендую порівняти наркомана й українофоба Булгакова ("Собаче серце" й Юрія Клена "Пригоди Архангела Михаїла". Обидва твори є сатирою і протестом проти матеріалістичного, вкрай збюрократизованого, і хамовито-тріумфального комуністичного вчення. Але Булгакова навязують майже безальтернативно. Про клена, цинічно замовчують. Те саме стосується і Висоцького, Пушкіна, Акуніна. Для нас, вони зайві і шкідливі.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Хамовита претензійність

Повідомлення andrey s. » 25 січня 2012, 19:54

Олесь Вахнiй писав: З народа який більше тисячі років формував свій світогляд на чоловіколюбських християнських засадах, роблять бездушних матеріалістів.

:) , був би вдячний за розяснення..(ато можу помилитись, тому утримаюсь.)
То поясните???
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Андрій85
початківець
початківець
Повідомлень: 38
З нами з: 22 червня 2010, 22:16

Re: Хамовита претензійність

Повідомлення Андрій85 » 25 січня 2012, 20:01

Олесь Вахнiй писав: Для нас, вони зайві і шкідливі.
Це вже чисто в дусі компартії і Йозефа Геббельса.

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: Хамовита претензійність

Повідомлення Bohdan_ » 25 січня 2012, 20:08

Олесь Вахнiй писав:Радше націоналізму.
.

Я вам дякую за відповідь і я розумію смисл вашого кидання бруду на чужих писмеників. Скажу вам Пане Олесю одну річ хочете обіжайтесь хочете ні ваші проблеми але перестаньте навязувати свою націоналістичну пропаганду я вам дякую за ваш час але я надалі вашу пропаганду небуду читати і з вами дискутувати немає смислу бо ви прийшли сюда не дискутувати але навязувати свою ідею.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Хамовита претензійність

Повідомлення andrey s. » 25 січня 2012, 20:19

Bohdan_ писав:
Олесь Вахнiй писав:Радше націоналізму.
.

не дискутувати але навязувати свою ідею.

Та весь сенс у тому, що я ідеї не бачу. :pardon: (ну не бачу і все, можливо я сліпий, це можливо, але не факт :) )
Власне тому і намагаюсь її побачити, бо не хочу вірити в те, що мені само якось постає...(от нехочу і все :) )
Націоналізм(неонаціоналізм, який часто сьогодні бачу) грунтується на ідеалізмі, якщо завгодно брехні, викривленні колишніх реалій.(дуже схоже з нациками)
Якщо ми не приймим минуле, так як воно було, то не будемо мати майбутнього, яке буде чимось відрізнятись від минулого.
Замкнуте коло....
І тільки правда , правді з її прийняттям, з пробаченням собі(бо винні тільки ми, хочаб у своїй слабкості) , тільки це звільнить...
А не якісь мальовані комікси з уявними героями...(і головне, що ті хто їх малює знає правду, але тішить себе тим, що бреше заради самих обдурених, для їх блага)

Це заміна одної зомбації іншою.....(це не нова технологія маніпулювання, все нове це забуте старе..)

Маю надію, яка ще є, що я помиляюсь...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Хамовита претензійність

Повідомлення andrey s. » 25 січня 2012, 20:24

п.Олесь, я справді теж вдячний за Ваш час...
Слава Ісусу Христу!!!
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Андрій85
початківець
початківець
Повідомлень: 38
З нами з: 22 червня 2010, 22:16

Re: Хамовита претензійність

Повідомлення Андрій85 » 25 січня 2012, 21:08

Після дописів автора теми стає зрозуміло, чому слово "націоналізм" на сході України сприймається виключно у негативному контексті. Вмілі політтехнологи кинуть людям там твори такого автора, як пан Олесь і скажуть: "Бачите, що значить ідеологія націоналізму!".

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Хамовита претензійність

Повідомлення о.Олег » 25 січня 2012, 21:36

Олесь Вахнiй писав:Цих людей нам нав`язують як взірець. Погодьтесь, це ненормально. Творити кумирів - гріх. Тим паче, коли їхній життєвий триб є аморальним.

перепрошую - може щось не вчитався: Ви проти всіх "взірців"? Нав'язують же, правда? Напримір: козаки? Шевченко? Франко? Чи може варта розрізняти, за які якості/вчинки на людину/людей можемо взоруватись, а на які - ні?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Хамовита претензійність

Повідомлення luksander » 25 січня 2012, 21:51

Андрій85 писав:Після дописів автора теми стає зрозуміло, чому слово "націоналізм" на сході України сприймається виключно у негативному контексті. .

А ще ви нас москалями називаєте :x
П.С. О!!! зрозумів, чому у пана Олеся вжито "москвини",.. чи як там?.. це щоб від москалів відрізнити.
:P

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Хамовита претензійність

Повідомлення luksander » 25 січня 2012, 22:14

Олесь Вахнiй писав:Радше націоналізму.
Панове, погодьтесь, що навязування чужих, непритаманних нашій культурі й нашому народу форм світосприйняття, є формою винародовлення. Себто духовного вбивства. З народа який більше тисячі років формував свій світогляд на чоловіколюбських християнських засадах, роблять бездушних матеріалістів. Ненормальне й аморальне потрактовують "життям". Злу не потрібно шукати виправдань. В цьому контексті, варто зрозуміти, що згадані мною особи є знаряддям винародовлення українців. Висоцького і Пушкіна нам навязують. Брутально навязують.

А знаєте, пісня В.С. Висоцького "Горная лирическая", кожне слово якої я переживаю своїм серцем, ні тоді, ні тепер не додає матеріалізму до мого світогляду... і бездушності не додає :no: або - "Белая гвардия" Булгакова?..
Та ні, щось у Вашому справедливому гніві не зростається... :Search: :Search: :pardon:

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Хамовита претензійність

Повідомлення Максим Борець » 25 січня 2012, 22:38

Точно. Культурні цінності не мають національності, це власність взагалі людської цивілізації (цінності відповідного рівня). Тому, на мою думку, є безглуздо критикувати культурні цінності лише з причини національності їх творців. Коли хтось думає протилежне, то поспівчувайте хоча-б тому, що хтось тратив час на написання твору, хотів нам щось донести, то вже інше - приймати це "щось" чи ні, але толерувати треба.

Олесь Вахнiй
початківець
початківець
Повідомлень: 41
З нами з: 07 березня 2011, 12:13

Re: Хамовита претензійність

Повідомлення Олесь Вахнiй » 26 січня 2012, 15:21

Стільки всього понаписували. Народився в Черкасах, нині мешкаю в Києві, маю купу москвомовних друзів які самі одягають залізні рукавчки й після футбольних матчів йдуть товкти вболівальникам москіинських команд пики. Хто віднаціоналізму жахається, так це в першу чергу вічноперелякані хохли. В переважній більшості - галичани, які ще за часів окупації приїхали в Киїів, і все українство яких звелось до недільних відвідин церкви.
Не треба приписувати ідеалізаторам матеріалістичних систем і поглядів непритаманні їм властивості. Це я про Булгакова і Висоцького. Жили ці люди за тієї вбивчої системи преспокійно. Наркотики вживали, пільгами користувались, блудили, з дружинами розлучались... Булгаков українофоб. Лаяв все українське. Постколоніальна адміністрація йому музей в будинку в якому свого часу мешкав Олександр Кошиць музей відкрила. Хіба це нормально? Пушкін перелюбник, людей стріляв на герцях, йому пам'ятник Міхновський підривав в Харкові, а нині постокупаційна адміністрація писанину цього нащадка ефіопських людожерів в школі вивчати змушує. .Я кличу шанувати рідне, і давати тверезу оцінку тому що нав'язують зовнішні чинники. В данім випадку мова дійсно йде про братній, але шовіністично налаштований москвинський нарід. Він сам собі яму риє, і нас за собою тягне. І дуже прикро, що на таких як Висоцький, хтось будує свій світогляд. Виходить, що Висоцький, який підтримував комуністичну систему є кращим, аніж знищені нею, а отже і ним також Стус, Тихий, Симоненко... Та ні, панове. Матеріалістичне дочасне. І від лукавого.

Андрій85
початківець
початківець
Повідомлень: 38
З нами з: 22 червня 2010, 22:16

Re: Хамовита претензійність

Повідомлення Андрій85 » 26 січня 2012, 16:35

Олесь Вахнiй писав:Це я про Булгакова і Висоцького. Жили ці люди за тієї вбивчої системи преспокійно. Наркотики вживали, пільгами користувались, блудили, з дружинами розлучались... Булгаков українофоб. Лаяв все українське. Матеріалістичне дочасне. І від лукавого.

Ви в критиці постійно опираєтеся на особисте життя людей, а не на цінність, при чому цінність всесвітньо визнану, їхніх творів. Якщо слідувати Вашій логіці, то і Шевченка варто заборонити, адже він, згідно вашої класифікації - блудник, бо особисте життя в нього було не менш насичене, ніж у Пушкіна, та і сам Шевченко поеми Пушкіна залюбки ілюстрував своїми малюнками. Та і Франко свій шлях до Бога мав, не легкий шлях... Особисте життя - це ОСОБИСТЕ життя і за це когось судити має право лише Бог, а не Ви чи я, ні Ви ні я не можете зазирнути в душі тих, кого так критикуєте, тільки один Бог. Написане Булгаковим, Пушкіним, Достоєвським, Гоголем, Шевченком, Франком, Стусом буде жити у віках.

Олесь Вахнiй
початківець
початківець
Повідомлень: 41
З нами з: 07 березня 2011, 12:13

Re: Хамовита претензійність

Повідомлення Олесь Вахнiй » 26 січня 2012, 16:43

Та ні. Раз ці люди взялись на щось претендувати, то нехай і відповідають. Не бачу жодного таланту в "кабацкай ліріке" Висоцького й "стіхапльотствє" Пушкіна. Примітивізм і вульгарщина. Суцільне хамство. Живе їхня писанина лише тому, що владній верхівці в Росії нині це вигідно. Прийдуть в Росії до влади справжні патріоти, і "творчості цих людей дадуть тверезу і єдино правильну оцінку". Покриваючи їх, Ви також чинете зло. Долучаєтесь до наступу хамства і примітивізму. Так не мусить бути

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Хамовита претензійність

Повідомлення vitalko » 26 січня 2012, 16:48

Олесь Вахнiй писав: В переважній більшості - галичани, які ще за часів окупації приїхали в Киїів, і все українство яких звелось до недільних відвідин церкви. .... І від лукавого


А ви пропонуєте виконувати гасло: "Москалів на ножі!" чи як? Чи це ваш вибір вічного замість дочасного? І чи взагалі можливо таким чином збудувати державу, чи буде така держава грунтуватися на моральних законах? І від кого ця ідея, не від :evil: часом?

Олесь Вахнiй писав:Я кличу шанувати рідне....
.


Можливо, але для цього в першу чергу поливаєте багном чуже. Нагадало мені, як я декілька років тому дивився етап чемпіонату світу з біатлону в Хантимансійську, де коментатор підмітив одну неприємну річ: європеці тішилися тоді, коли їхній спортсмен потрапляв у мішень, тоді як росіяни - тоді коли промахувався суперник. У вас те саме, нмсд. Може вже варто навчитися вболівати за своїх, а не проти чужих? Бо в ішому випадку це якийсь комплекс меншовартості, і все. Людині ж, яка має почуття власної гідності і гідності власного народу не потрібно мочити когось, щоби вивищитися самій, бо і так знає, чого вартує. Тим більше, коли вона популяризує надбання духовності і культури власного народу.

Вболівайте за свої, пане Олесю!
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Олесь Вахнiй
початківець
початківець
Повідомлень: 41
З нами з: 07 березня 2011, 12:13

Re: Хамовита претензійність

Повідомлення Олесь Вахнiй » 26 січня 2012, 17:00

Важко вести дискусію з людьми які не мають відповідних знань в якійсь темі, і починають "аби лише". Це не дискусія. "Москалів на ножі", це примітивізм. Йдеться про конкретні явища. Нам нав'язують хамство, а ви шукаєте для нього виправдання. Яку виправдання для плагіатора Акуніна? Жодного. Яке виправдання для комуністичного п'яниці Висоцького? Він що, не розумів які ролі грає, і постанню якого викривленого світогляду сприяє? Його пісеньки про совєцьких солдафонів є покриттям злочинів які вони чинили. Те саме стосується і ролі оперативника Жиглова. На цьому приклді і нинішні міліціонері виховуються. Вб'ють собі в голову що перед ними злочинець, і ладні підкинути наркотики або зброю. Не шукайте виправдання злу і деградації. В данім випадку, мова йде про чужинську, тому-що їй більше у нас у ваги приділяють. Це жодним чином не свідчить про потребу толерувати власне хаство. Подервянський, Бондар, Андрухович, Карпа, Ждан, Кокотюха також заслуговують на адекватну оцінку. Але в данім впадку мова не про них

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Хамовита претензійність

Повідомлення Максим Борець » 26 січня 2012, 17:31

Олесь Вахнiй писав:Важко вести дискусію з людьми які не мають відповідних знань в якійсь темі, і починають "аби лише". Це не дискусія.


Ну це якраз про вас. Всi обстоюють свою позиц1ю аргументовано, а у вас нема нiчого окр1м особистих упереджень до взагал1 всього рос1йського та штамп1в типу"Висоцький-наркоман, Есен1н-гвалт1вник" 1 т.д. Ну надто це вже непрофес1йно 1 вульгарно.

Олесь Вахнiй
початківець
початківець
Повідомлень: 41
З нами з: 07 березня 2011, 12:13

Re: Хамовита претензійність

Повідомлення Олесь Вахнiй » 26 січня 2012, 17:54

Тематика форуму не дозволяє мені виставляти статті які пишу.
Ось моє ставлення до росіян: http://gazeta.ua/ru/blog/239/kozacki-ge ... bilitaciji

http://nbnews.com.ua/blogs/17746/

Доречі, обидві статті були опубліковані у наукових збірниках.
Не ліпіть до купи прагнення протидіяти наступу чужого і примітивного, з звичайнісінькою ксенофобією.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Хамовита претензійність

Повідомлення andrey s. » 26 січня 2012, 18:04

Ой...навіть не знаю...
Думав вже не буду дописувати, але, як видно не втримався від спокуси... :pardon:
Чому, чому коли читаю Вас, у мене є бажання кинути гранату у Вас.(то образно). І це попри моє стремління до зовсім зворотнього.(парадокс...тобто я програю у свому стремліні, і це показую для того, що я не особливий, тобто напевне це не тільки у мене. Ваше бачення, а якщо точніше Ваша подача, може бути тою іскрою в кімнаті повній газу....)
Людина яка шукає ворогів не може прийти(прагнути) до миру. А Людина яка шукає миру, сама побачить хто не є її другом.

Розумієте, Ви претендуєте на роль творця, і дивитесь на людей як на матеріал з якого будете творити, визначати те, що мають самі люди визначити.
І в цьому процесі таке пишите, що навіть цього торкатись не хочу...
Яв Ви подаєте знайденного Вами ворога...наводить на думку, а як Ви бачите друга??? (з дописів, я взагалі не знаю чи на цю роль хтось допуститься Вами, окрім тих які беззаперечно приймуть Вашу позицію)...
Справді, якщо на Гітлера вдіти вишиванку, то вийде сучасний націоналізм, який я називаю не націоналізмом, а чимось іншим, вдітим в личину Наіоналістичного патріотизму...Від якого даалекі...і не гребують простою і незатійливою хитрістю, щоб на свій бік схилити якусь сторону...можуть навіть про Бога згадувати..(останнє звісно не про Вашу особу, п.Олесь, я Вас не знаю, щоб так заявляти..).
Своє потрібно знати, і ці знання не мотивуються обкакуванням не свого.(беручи на себе честь вирішувати, що є своє, а що явно проти нас)
З одного боку берети крихту актуального і такого що має місце і слушність, а з іншого повністю видозмінюєте і добавляєте своє, і це все підносячи як актуальне і вами не торкнуте.
Самі робите проблему, а потім рветись в бій її вирішувати(іто так героїчно і самовіддано), при цьому чисто невзначай вказуючи шлях іншим...

Знаєте, Ви самі читали мабуть всіх облитих Вами історичних особистостей(письменників), то чому хочити заборонити це іншим????(правда так і не збагнув, до чого тут Висоцкий)
Якщо журитись тим про що кажите, то дбайте за СВОЄ, пропугуйте це...на це покладіть сили які витрачаєте на обливання Не свого.

Я згоден, що Класика...вона тому і класика, що не має національного забарвлення, це здобуток люцтва...І Класики також люди, і можливо у чомусь не завжди відповідали цій формулі, допускали слабкість...але людина з добрим прагненням розбиреться сама ...
я впевненний, що 80% ПІД крикунів самі не читали того, про що кричать Крикуни, що мовляв їх навязують нам, духовно вбивають.. і це положення дуже влаштовує того хто справді читав, сформувався під їх(творів) впливом, а тепер вирішив вказати шлях молоді, фільтруючи, що можна, а що ні...
Тай в принципі, їм ті хто читає не потрібні, потрібні прості і наївні( злість і відчай, страх і безпорадність..це в "+", це і є "кімната повна газу"), на яких дивляться як на пластелін....

Не прочитав я у Ваших дописах, п.Олесь Вахній, Любові до Українців і України(я не про гасла), не прочитав, Нажаль...
А слово націоналізм прочитав.... і купу такого бррр. прочитав....(що беззаперечно вплинуло і на мене, але з Божою поміччю раду дам, тай гранати шкода, це попри те, що її нема :D )
Таке то... :oops: , соровно за себе, що допустився такого.
Не гнівайтесь на мене, я суто про зміст, а не Людину, якою Беззаперечно Ви являєтесь.
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Олесь Вахнiй
початківець
початківець
Повідомлень: 41
З нами з: 07 березня 2011, 12:13

Re: Хамовита претензійність

Повідомлення Олесь Вахнiй » 26 січня 2012, 19:01

Отче, Вам дати гранату?
Складно, дійсно складно. Ви закохані в перелюбника і наркомана Висоцького? Чи шануєте паскудства Пушкіна і Булгакова? То так і поясніть, що савєцьке з Вас ще не вийшло цілковито. В такому разі, кличу Вас очиститись від того бруду. Росіяни не шанують ані Булгакова, ані Висоцького, ані Пушкіна. Шанують їх продукти сатанинської комуністичної системи. То чому в Україні вони повинні смердіти й душі труїти?

Андрій85
початківець
початківець
Повідомлень: 38
З нами з: 22 червня 2010, 22:16

Re: Хамовита претензійність

Повідомлення Андрій85 » 26 січня 2012, 19:08

Олесь Вахнiй писав:Отче, Вам дати гранату?
Складно, дійсно складно. Ви закохані в перелюбника і наркомана Висоцького? Чи шануєте паскудства Пушкіна і Булгакова? То так і поясніть, що савєцьке з Вас ще не вийшло цілковито. В такому разі, кличу Вас очиститись від того бруду. Росіяни не шанують ані Булгакова, ані Висоцького, ані Пушкіна. Шанують їх продукти сатанинської комуністичної системи. То чому в Україні вони повинні смердіти й душі труїти?

Я шаную написане Булгаковим і Пушкіном, а не спосіб їхнього життя. Особисте життя - це вже зовсім інша площина, відмінна від творчості. Ван Гог самогубець і був залежний від абсенту, але його картини від цього цінності не втрачають. І ще мені цікаво, кого, на Вашу думку шанують росіяни?

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Хамовита претензійність

Повідомлення andrey s. » 26 січня 2012, 19:51

Олесь Вахнiй писав:Отче, Вам дати гранату?
Складно, дійсно складно. Ви закохані в перелюбника і наркомана Висоцького? Чи шануєте паскудства Пушкіна і Булгакова? То так і поясніть, що савєцьке з Вас ще не вийшло цілковито. В такому разі, кличу Вас очиститись від того бруду. Росіяни не шанують ані Булгакова, ані Висоцького, ані Пушкіна. Шанують їх продукти сатанинської комуністичної системи. То чому в Україні вони повинні смердіти й душі труїти?

:) , я в трансі..
Який Висоцкий, який Пушкін???? Звідкіля Ви то взяли, де саме його шанують як якусь ікону чи приклад для наслідування????? Де вони смердять на Україні??(чи смердять по самому факту народження??)
Чесне слово, от самі придумуєте ворогів, робите їх ворогами, а потім берете на себе роль визволителя, ратуєте від духовного вбивання....
Давайте краще детальніше про Наше, яке на Вашу думку має бути на місці политого брудом Вами.(Ви вже трішки згадали, але якби більш детальніше, тобто за що саме...і все таке..)
Я про Висоцкого до тепер ніц не поняв...причім тут він взагалі....яким боком..
О, Ще Цоя згадайте, то ще той нарік був(говорячи по Вашому). ..(мені дивно що його не згадали..)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей