Інтернет

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Яким веб-браузером Ви найчастіше користуєтеся?

Mozilla Firefox
6
35%
Opera
5
29%
Google Chrome
4
24%
Safari
0
Немає голосів
Internet Explorer 6
0
Немає голосів
Internet Explorer 7
2
12%
Internet Explorer 8
0
Немає голосів
Internet Explorer 9
0
Немає голосів
Інший
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 17

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 13 червня 2009, 11:26

Bohdan_Astro писав:Шановний, на gcc ядро Лінукса і Фряхи (FreeBSD) написано, а на g++ (Gnu C++) -- графічні інтерфейси користувача (KDE, GNOME, ...) тих ОСів. Той компілер оновлюється і покращується дуже інтенсивно.

А не подобається gcc - то в лінуксі, наскільки мені відомо, можна поставити супер-компілер від Інтела. А на рахунок командної стрічки, ну то хороба всіх віндовс-користувачів: вони без графічного інтерфейсу жити не можуть, бо у Вінді ядро і інтерфейс майже злиті воєдино. В юнікс-подібних ОСях ядро - одне (хоча можна і накмпілювати декілька), а граф. інтерфейсів - багато. Те ж саме і з компілерами: є купа середовищ розробки і дебагінгу коду, які можна "навішати" на gcc.

А де навчитись?
Нажаль зараз у мене немає часу (і попиту) на освоєння цих проукдтів в такому вигляді як вони є. Створите попит, запропоную пропозицію.

Bohdan_Astro писав:А на рахунок всього іншого, ну то що, знову система винувата, а ми її бідні жертви?.. А було би добре, якби ми, будучи професійними, наприклад, годинникарями, ремонтували і покращували крадені годинники і збували їх далі? А потім ще переймалися питаннями моралі...

Поки немає попиту на Linux системи, доти я буду змушений працювати з тим продуктом, на який є попит, нажаль. У мене немає можливості переконувати клієнта перейти на інший продукт.

Bohdan_Astro писав:А може змінити рід занять? Поступити, наприклад, в аспірантуру (чи докторантуру) за тим фахом, який відповідає Вашому рівнені кваліфікації і сконцентруватись, наприклад, над науковою роботою? Чи там мало платять? - Так совість того варта...

Аспірантуру довелося залишити, коли мені "толерантно" запропонували вибір між роботою і наукою. Сімя знаєте, мене немає кому утримувати...

Bohdan_Astro писав:Хоча може у Вас ситуація, коли потрібно утримувати багато людей. Ну, тоді справа дійсно складна... Але і тут не можна бути, як на мене, "Робін Гудом" і пробувати оправдовувати крадіжки...

А коли я до офіційно купленого обладнання драйвери підібрати не можу? Тільки за гроші, це не обман?
Душу - Богові, життя - Батьківщині, честь - собі...

wpab
дописувач
дописувач
Повідомлень: 52
З нами з: 01 травня 2009, 20:39

Повідомлення wpab » 13 червня 2009, 23:21

Створите попит, запропоную пропозицію.

А хто вам безкоштовно зобов'язаний створити продукт?

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 14 червня 2009, 10:47

wpab писав:
Створите попит, запропоную пропозицію.

А хто вам безкоштовно зобов'язаний створити продукт?

Мені? Ніхто.
А от створити попит на уже існуючі продукти, створити стандарти, зробити популяризацію - це є важливі речі, які повинен робити розробник.
Треба переконати людей, що саме твій продут є найкращим для людини, і тоді зявиться попит, буде попит, я буду змушений витрачати свої ресурси(час, гроші) на вивчення нового продукту і на надання послуг замовнику. Наразі такої тенденції немає. Нажаль.

Тепер трохи відносно безкоштовності продукту.
Так, власне продукт повинен бути безкоштовним, але з чого має жити розробник?
1. З внесків від офіційних представників розробника(франчайзі), які на місці забезпечують підтримку продукту.
2. З літератури
3. З комерційних версій продукту (серверні і ін.)
4. З замовлень з супроводу і настройки продукту.
і ін.

Це приблизно виглядає так: співак повинен гроші заробляти не з продажу дисків, а з концертної діяльності. Продаж дисків повинен бути на рівні рентабельності, а в інтернеті музика повинна бути безкоштовною.
Але у нас усе поставлено з ніг на голову, з цього і проблеми.
Душу - Богові, життя - Батьківщині, честь - собі...

wpab
дописувач
дописувач
Повідомлень: 52
З нами з: 01 травня 2009, 20:39

Повідомлення wpab » 14 червня 2009, 13:01

А от створити попит на уже існуючі продукти

Подивимось на статистику OS за травень 2009 року, хоча вона і не є достовірною, бо складена на основі записів в журналах веб-сайтів:
WinXP W2000 Win7 Vista W2003 Linux Mac
67.2% 1.1% 1.1% 18.4% 1.7% 4.1% 6.1%

Тепер, відкинемо продукти Win і Mac, бо не варто розраховувати на зміну їх ліцензійних політик згідно із запропонованою вами моделлю. Залишається Linux.

Порівнювати Linux з пропрієтарними ОС від M$ не має сенсу. Якщо в технічному і навіть призначеному для користувача плані це ще можна прийняти, то як суб'єкти ринку, як говорили в Одесі, це — "дві великі різниці". Строго кажучи, Linux взагалі не є продуктом. На ринку ПО представлені дистрибутиви — збірки ПО, переважно open source, що складаються порівняно невеликими компаніями або навіть окремими ентузіастами. Ціна дистрибутивів коливається від нуля до величин, зіставних з ціною MS Windows (підтримка). Серед них є як досить спеціалізовані, так і універсальні, такі, що включають величезне число програмних продуктів.
Так от, автори дистрибутивів не дуже є схожими на тих, кому адресовані ваші побажання. Хоча деякі з них і створюють ПО самостійно, але їх розробки — "крапля в морі" порівняно з кількістю ПО запозиченого. А, тим часом, вони — чи не єдині, хто зацікавлений в збільшенні кількості продажів Linux.
Розробникам окремих програмних продуктів і тим, хто створює дистрибутиви не на продаж, подальша доля їх "дітищ" теж не байдужа. Їм не чужі ні відчуття відповідальності, ні честолюбство... а ось кількість продажів чиїхсь дистрибутивів — байдуже, в більшості випадків. MicroSoft витрачає колосальні засоби на підвищення привабливості своїх продуктів, а потім ще більше — на їх маркетинг і забезпечення продажів. Чи робить хтось що-небудь подібне для Linux? Ні, звичайно.
Є серйозні сумніви в тому, що принципи капіталізму забезпечують стабільне зростання наукового знання, яке лежить в основі як вдосконалення технології, так і розробки ПО, але те, що ніхто краще за капіталіста не уміє продавати — факт беззастережний. Самотній ентузіаст і "ботанік"-професор цілком можуть виявитися авторами революційних іновацій, але хорошими "продавцями" вони виявляться навряд чи. Особливо, якщо із самого початку домовитися, що їх іновації не повинні стати об'єктом продажу.
Ось і виходить, що, з одного боку, Linux нікому і нічого не винен (на відміну від продуктів пропрієтарних, де продавець завжди відповідає перед споживачем: як мінімум, рівнем своїх доходів (погано продаєш — мало заробляєш)). І це — добре, оскільки забезпечує незалежність розробки. А, з іншої — ніколи не стане конкурентоздатним продуктом, оскільки продуктом (предметом, призначеним для продажу) не є в принципі і важелі, що примушують покращувати споживчу привабливість товару для нього, загалом, відсутні.
Тому, кому адресовані всі ці "повинен робити розробник", "з чого має жити розробник", "офіційних представників розробника" — я, зізнатися, не розумію. Є тільки три категорії розробників open source (творців дистрибутивів я в це число не включаю: у них інші цілі), або, точніше, мотивація розробника open source визначається поєднанням трьох чинників: власною цікавістю, принциповими міркуваннями і грошима спонсора. Почнемо з кінця: третій з чинників — обов'язкова умова. Тепер, скажіть: Google. IBM, Nokia або Hewlett Packard такі вже стурбовані рівнем продажів дистрибутивів Linux? Далі: FSF (Free Software Foundation) або особисто RMS (Richard M. Stallman) хоч коли-небудь ратували за збільшення продажів дистрибутивів Linux? Про те, наскільки це хвилює Лінуса Торвальдса можна навіть не говорити. Так кому адресовані ці поради в конкурентній боротьбі з MicroSoft? Я таких не знаю ні особисто, ні в принципі.
При бажанні, можна повернутися до творців дистрибутивів, яких я "вивів" з числа розробників параграфом вище. Ці-то, здавалося б, безпосередньо зацікавлені в збільшенні продажів своїх дистрибутивів. Зацікавлені-то вони безпосередньо, та чи багато що можуть? Поверхневий аналіз вищезазначених порад показує, що переважна більшість з них потрібно адресувати:
- співтовариству open source в цілому, що абсолютно не має сенсу, оскільки співтовариство це ніяк і ніким не управляється;
- розробникам ядра, яких досить важко примусити робити щось так, а не інакше. Та і не дізнаються вони ніколи зміст подібних рад: не ті ресурси переглядають;
- розробникам Х Window, для яких використання їх ПО в Linux на IBM РС — тільки окремий випадок. Хтось розраховує, що вони відмовляться від універсальності і TCP/IP-природи свого дітища? Марно;
- розробникам Gnome і KDE... За спиною перших маячить тінь RMS-а, який ой який суворий в ліцензійній політиці, а другі повністю залежать від QT, для якої інтереси постачальників дистриб'юторів Linux... ну,
скажімо, не дуже актуальні;
- розробникам окремих додатків, які і так втомилися від гонки за розвитком бібліотек базових і спеціальних і ніякими засобами впливу на ці процеси що не володіють;
- і, лише в останню чергу — укладачам дистрибутивів.
За Linux немає виконавчого директора, який міг би "побудувати" ваш світ open source так, щоб у нього, у директора, на виході вийшов цілісний, несуперечливий і з мінімальною надмірністю продукт. Такі директори (і продукт, відповідно) можливі тільки в комерційній компанії. А компанія ця, не контролюючи процес розробки всього використовуваного ПО, якраз і має результат, який ми спостерігаємо для RedHat або Novell: більше нуля, але і "блискучим" — не назвеш.

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 15 червня 2009, 11:57

Так кому адресовані ці поради в конкурентній боротьбі з MicroSoft?


Та взагалі, про яку конкурентну боротьбу йде мова. Чому Майкрософтівськи софт такий дорогий? Та тому шо він глобальний монополіст, якому нема кому прижати трохи хвоста, і то ні для кого не секрет. Він давно вже всіх під себе підім"яв і провадить дану політику далі. Чого тільки варта його недавня боротьба за Гугл. На щастя не вдалося, бо, напевно, вже би безплатно і нет не побровзали. Ну звинуватив його Євросоюз в монополізмі минулого року, ну заплатили декілька мільйонів баків штрафу і шо? Капля в морі. Коли на рівні хардверу ше якась конкуренція спостерігається, то з софтом все зрозуміло: Або купуй софт від Майкрософта(якшо тобі позволять фінанси звісно) і користуйся на здоров"я, або переходь на ручний режим Лінуха, і руцями все налаштовуй. В другому випадку треба мати сталеві нерви, бо якшо мене нервує робота під Віндою з усіма її замутами, то більше ніж на місяць під Лінухом мене просто не вистачило.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 15 червня 2009, 14:00

wpab писав:
А от створити попит на уже існуючі продукти

Подивимось на статистику OS за травень 2009 року, хоча вона і не є достовірною, бо складена на основі записів в журналах веб-сайтів:
WinXP W2000 Win7 Vista W2003 Linux Mac
67.2% 1.1% 1.1% 18.4% 1.7% 4.1% 6.1%....


Я ніколи і нікому не казав, що Лінукс є поганим продуктом?
Навпаки, я наголошую, що Ліникс є власне продуктом, який треба популяризуватити і робити в розумних межах комерційним(гроші - за консультації і навчання, а не за продукт).
Я займаюсь супроводом власне комерційних продуктів.
По одному з продуктів, спілкуючись з розробником я довго викладав йому те, що хотіли замовники, які були готові заплатити немалі гроші за проукт, а в кінці мені відповіли, що їм їх продукт і так подобається і нічого вони переробляти (чи доробляти) не будуть. Як Ви думає, заплатив замовник гроші?

Приблизно таке ж відношення і в більшості розробників (або адаптаторів) Лінукс.
Поки відношення не зміниться - толку не буде.
Треба більше популяризаторів.
Душу - Богові, життя - Батьківщині, честь - собі...

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 15 червня 2009, 19:12

Igor писав:
Я ніколи і нікому не казав, що Лінукс є поганим продуктом?


Думаю, що краще б виглядало, якби це речення звучало не в питальній формі, а у стверджувальній... Та діло ваше. :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 17 червня 2009, 07:32

.Люди добрі порадьте нормальний антивірус. А то мучуся тільки. Хтось тут вже писав про це. Але не можу знайти. Такий щоби і нормальний і безплатний:)

Дуже вдячний.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 17 червня 2009, 08:17

romanm писав:.Люди добрі порадьте нормальний антивірус.
Дуже вдячний.


Раджу перейти на Avast! 4.8 Home Edition http://www.avast.com

Ліцензійний. Безплатний. Аж пищить при ловлі всяких вірусів. Потрібно раз на 14 місяців реєструватися для отримання на "мило" нового ключа. Але це робиться швидко.:)

http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1298
Востаннє редагувалось 17 червня 2009, 10:43 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 17 червня 2009, 08:32


vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 17 червня 2009, 10:32

А можете попробувати Zillya. Сам про нього нічого сказати не можу бо ше не пробував, але знаю одне пишують його українські хлопці. Повністю фрішний, в декого бачив шо вже стоїть. Тому якшо маєте бажання підтримати рідний продукт і людей які на нього працюють то ось вам посилання:

http://zillya.com/
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 17 червня 2009, 10:39

Кажуть, що ще безкоштовна "Авірка" непогана http://www.free-av.com :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 17 червня 2009, 11:29

http://www.avsoft.ru/avast/ - непоганий антивірус, має безкоштовну ліцензію для домашнього користувача. В мене кілька раз пропускав атаки, не читстить до кінця, слабкий механізм відновлення файлів.

http://www.mcafee.com/ - теж непоганий, але треба брати свіжіші версії файрволом.

nod32 один з кращих, але рекомендую брати бізнесову версію, в неї найращі показники

Російські антивіруси не рекоменжую в принципі(багато ресурсів відбирають, якщо не всі, ловлять що попало, часто самого власника, купа дурних питань)

Українські. Колись був непоганий антивірус котигорошко. І де він?
Де підтрика продукту? Через це теж не дуже рекомендую.

Єдиним якісним безкоштовним продуктом з цього всього можу назвати avast, але після нього треба деколи руками підчищати.

Решта проджуктів я думаю Вас не дуже зацікавлять, тому що або сильно навернуті, або взагалі ніякі.
Душу - Богові, життя - Батьківщині, честь - собі...

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 17 червня 2009, 11:41

А ваші думки на рахунок ESET smart security?

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 17 червня 2009, 14:19

Igor писав:
Українські. Колись був непоганий антивірус котигорошко. І де він?



Мабуть, злий змій-горинич (читай - вірус) його здолав, коли той забув удома булаву... :D
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 17 червня 2009, 14:21

romanm писав:А ваші думки на рахунок ESET smart security?


Давайте краще сюди http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1298

Адже ця теми не про віруси-антивіруси, а найперше про сумління Інтернет-користувача...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 27 червня 2009, 21:20

Тему перенесено до "Балачки" з рубрики "УГКЦ за кордоном".

Наперед краще собі добре подумати, чи дана тема підходить до відповідного розділу. Такі правила форуму!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

IgorKkul
новик
новик
Повідомлень: 29
З нами з: 25 червня 2009, 12:10

Повідомлення IgorKkul » 28 червня 2009, 01:32

Інтернет це перш за все нейтральна по собі річ, як і телевізор,
до чого я веду?
то швидше залежить від самої людини.

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 29 червня 2009, 09:59

IgorKkul писав:Інтернет це перш за все нейтральна по собі річ, як і телевізор,
до чого я веду?
то швидше залежить від самої людини.


Дякую Вам, брате, за Вашу закладку на український сайт про Междугорє. Перед тим користувався англомовним сайтом але це було досить незручно враховуючи поганий електронний переклад.
Чудовий сайт про Междугорє! Рекомендую відвідати усім. Хоча знаю що до Междугоря ставлення не однозначне (включаючи й на нашому форумі), але моя думка така - що зявлення Богородиці автентичні і в її повідомленнях нічого "єретичного" нема - навпаки вони такі, що допомагають нашому зростанню до Небес.
Заходіть й самі переконайтесь: http://medjugorje.com.ua/
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 17 липня 2009, 13:42

Зображення


Як Вам картинка? Яку реальність відображає?
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re:

Повідомлення samael » 15 лютого 2010, 09:45

Bohdan_Astro писав:У контексті вище сказаного хотілося б також почути роздуми на тему: а чи використання неліцензованої Windows на своєму домашньому компутері не є гріхом проти заповіді "Не кради"?

Пригадую, було колись таке обговорення: viewtopic.php?f=8&t=420
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Re:

Повідомлення Yuriy D » 19 червня 2010, 22:36

Bohdan_Astro писав:А загалом проблема з точки зори моралі виглядає так.
Людина (чи фірма) зробили щось, що може і дуууже далеке з багатьох точок зору від досконалості, у порівнянні з тим, що роздають безкоштовно. Але хоче, щоб за це їй платили гроші. Закон на боці тої людини. Ми ж беремо і крадемо від неї її крам під приводом того, що таке добро має бути безкоштовним, замість того, щоб піти і взяти такий же по суті крам (можливо і кращої якості), який дають безкоштовно. Це мені нагадує психологію дітлахів, які замість того, щоб їсти безкоштовні яблука у своїх садах, або брати їх від тих добряків-господарів, що роздають яблука безкоштовно, лізуть красти до сусіда, що ті яблука продає, бо так цікавіше. Тільки цікавість та - від лукавого!

Погоджуюсь із сказаним вище. На мій погляд інтелектуальна власність не є "абстрактною" власністю, а такою ж, як інші речі створені людиною (машини, побутова техніка, будинки та ін.). Над розробкою тої чи іншої програми часто працює цілий колектив спеціалістів, часто навіть роками. Люди затрачають свій час, зусилля, вкладають інтелектуальний потенціал - продукт має свою собівартість. Тому напевно, з точки зору моралі, несправедливо взяти і за кілька хвилин зламати плід чиєїсь праці і присвоїти його собі.
Тоді може стати незрозумілим звідки береться безкоштовне програмне забезпечення, адже його також хтось створює. У випадку з лінуксом, якщо я не помиляюся, система була створена ІТ-спеціалістами у вільний від роботи час, як своєрідне хоббі. Це дало змогу працювати над нею стільки часу, скільки було потрібно (не було планів здачі) і зробити її такою якому самому хотілось би бачити (не було начальства зверху яке би вказувало що як мало бути). Тому цей продукт є безкоштовний і доступний всім користувачам - кожен може використовувати і навіть змінювати на свій смак (система з відкритим кодом).
Ще раз заохочую всіх до використання непіратського програмного забезпечення. :)

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Інтернет

Повідомлення andrivovk » 01 листопада 2010, 19:08

Декалог інтернет-користувача

Декалог написано на основі трьох документів Католицької Церкви про Інтернет: Послання Йоана Павла ІІ «Інтернет – новий форум проголошення Євангелії» та двох опрацювань Папської Ради зі справ Медіа «Церква та Інтернет» і «Етика в Інтернеті».


1.Нехай комп'ютер не буде для тебе ідолом.

2. Усвідомлюй, навіщо ти за нього сідаєш.

3. Пам'ятай, що за дверима Інтернету - не лише хороше.

4. Стеж за тим, що робить твоя дитина; розширюй свої знання.

5. Не вбивай часу і талантів перед комп'ютером.

6. Не нехтуй небезпеками, які несе мережа.

7. Ні - піратству і хакерам.

8. Дотримуйся принципу обмеженої довіри при інтернет-контактах.

9. Не забувай робити добро за допомогою мережі.

10. Не замінюй друзів комп'ютером.


http://www.credo-ua.org/2010/10/34912
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
donatanvova
дописувач
дописувач
Повідомлень: 140
З нами з: 10 грудня 2009, 21:55
Звідки: Львів

Як боротися з повільним інтернетом.

Повідомлення donatanvova » 30 грудня 2010, 22:54

:x
Маю модем діджус , повільний як сто черепах,щось краще порадите?
Володимир

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Як боротися з повільним інтернетом.

Повідомлення о.Олег » 31 грудня 2010, 10:00

donatanvova писав::x
Маю модем діджус , повільний як сто черепах,щось краще порадите?

в мене утелівський також повільний. Можливо - справа не в залізі, а в тарифі, до якого підключений?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
donatanvova
дописувач
дописувач
Повідомлень: 140
З нами з: 10 грудня 2009, 21:55
Звідки: Львів

Re: Як боротися з повільним інтернетом.

Повідомлення donatanvova » 31 грудня 2010, 13:24

мтс рекламує 3 джі може варта попробувати , але треба нести на прошивку модем,
після неї він буде на всіх операторів.
Володимир

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Як боротися з повільним інтернетом.

Повідомлення Олюнька » 03 січня 2011, 13:08

donatanvova писав:мтс рекламує 3 джі може варта попробувати , але треба нести на прошивку модем,
після неї він буде на всіх операторів.

маємо на роботі 3 джі (утел). Теж залежить і від тарифу, і від погоди :) тобто від покриття, так як мобільні телефони.
Про мтс чула багато поганих відгуків, виставляють такі захмарні рахунки, що навіть якби качати безперервно день і ніч, стільки б не скачав. :pardon:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
donatanvova
дописувач
дописувач
Повідомлень: 140
З нами з: 10 грудня 2009, 21:55
Звідки: Львів

Re: Як боротися з повільним інтернетом.

Повідомлення donatanvova » 03 січня 2011, 16:18

мтс має тариф 8 гривень в добу і скачуєш скільки зможеш в 3 джі , незнаю як там швидкість,може черговий
лохотрон.... :Rose:
Володимир

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Як боротися з повільним інтернетом.

Повідомлення о.Олег » 03 січня 2011, 18:48

donatanvova писав:мтс має тариф 8 гривень в добу і скачуєш скільки зможеш в 3 джі , незнаю як там швидкість,може черговий
лохотрон.... :Rose:

але 240 грн на місяць нмсд дорого навіть, якщо це не лохотрон...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
donatanvova
дописувач
дописувач
Повідомлень: 140
З нами з: 10 грудня 2009, 21:55
Звідки: Львів

Re: Як боротися з повільним інтернетом.

Повідомлення donatanvova » 03 січня 2011, 19:03

Згоден, кожного дня заходити буде дороговато.
Є ще дешевий білайн та там швидкість нікудишня.
Будемо наразі дякувати тому що маємо і користуватись тим чим користувались. :Rose:
Володимир


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей