Прослава України.

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
kristik
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 275
З нами з: 17 травня 2010, 11:49
Контактна інформація:

Re: Прослава України.

Повідомлення kristik » 07 серпня 2012, 17:39

Georgij писав:
Just_me писав::Yahoo!: Урааааааа! Олексій Торохтій здобув золоту медаль (штанга). :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!:


:Yahoo!: Хлпці молодці!


Та й дівчата O:-) не відстають!

Українці молодці :friends: !
Ми думаємо, що Бог бачить нас зверху, але Він бачить нас зсередини.
Жильбер Сесброн

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Прослава України.

Повідомлення Just_me » 12 серпня 2012, 20:45

От і завершилася Олімпіада. І радісно і сумно. Радісно: я остаточно закохалася у спорт і, що найважливіше, наші спортсмени попри важкі умови праці та моральний занепад в суспільстві продемонстрували достойний рівень. А сумно, бо свято спорту завершилося і було багато моментів, які дають привід для роздумів. Особливо кричущий випадок з боксером Олександром Гвоздиком, котрий очевидно був кращим за свого суперника казаха, але перемогу незрозумілим чином віддали останньому. Якось так прикро, що людина може все життя покласти за свою справу: тренуватися, відмовляти собі у різних приємнощах, а тут просто несправедливо у нього забрали здобутий потом і кров"ю результат. Найобразливіше те, що шансу наш боксер здобути нагороду, якої він вартий, вже не матиме: через 4 роки його вік навряд чи дозволить брати участь у подібних змаганнях. Та сама ситуація з Євгеном Хитровим. І де та справедливість?
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Прослава України.

Повідомлення Georgij » 13 серпня 2012, 09:06

Що особисто для себе відмітив, так це те, що Українці таки побожна нація, наші спортсмени зокрема. Око милувалось, коли в каное веслувальник хреститься і дякує Богові, боксер виходячи на ринг перехрещується, а значить довіряється Богові!, отримавши нагороди, інш. боксер хреститься, засвідчуючи свою віру в Бога!
Мабуть іменно це і дратувало багатьох судей, які несправедливо судили, чи відмовляли в наших апеляціях. Але хай світ знає, що українці - Божий люд, і нехай у нас не все гаразд в політичному та економічному вимірі, зате панує в людях, в спортсменах дух свободи, перемоги, самоповаги, а головне Страх Божий!
Слава Богу! Слава Україні!
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Прослава України.

Повідомлення Just_me » 13 серпня 2012, 11:05

Georgij писав:нехай у нас не все гаразд в політичному та економічному вимірі, зате панує в людях, в спортсменах дух свободи, перемоги, самоповаги

Не можу погодитись. В народів, де панує дух свободи, перемоги, самоповаги, в політичному та економічному вимірі все гаразд.
Georgij писав:Боксер хреститься, засвідчуючи свою віру в Бога! Мабуть іменно це і дратувало багатьох судей, які несправедливо судили, чи відмовляли в наших апеляціях.

Ні, не думаю. Теж була вражена, що наші спортсмени публічно демонструють свою віру, але навряд чи причина суддівських рішень в цьому. У випадку з Євгеном Хитровим С.Бубці заздзвонили і сказали: "Ви ж розумієте, в залі сиділи представники королівської родини, судді не могли дозволити британському спортсменові програти, а Ви тут апеляції подаєте!" А щодо Гвоздика, то маю підозру, що просто здавалося забагато українців в фіналах, крім того супеником переможця в даному бою був росіянин - єдиний із чотирьох російських боксерів, котрий пройшов із півфіналу до фіналу. І був резон забезпечити йому слабшого суперника. Я дивилася фінальний бій у тій категорії, то росіянин ледве виграв у слабкого казаха, що було б, якби таки Гвоздик пройшов? Просто прикро, що можна зробити все від себе залежне, а результату не здобути. Яка тоді може бути віра в себе у тих спортсменів?
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Прослава України.

Повідомлення andrivovk » 13 серпня 2012, 13:34

Georgij писав:Що особисто для себе відмітив, так це те, що Українці таки побожна нація, наші спортсмени зокрема. Око милувалось, коли в каное веслувальник хреститься і дякує Богові, боксер виходячи на ринг перехрещується, а значить довіряється Богові!, отримавши нагороди, інш. боксер хреститься, засвідчуючи свою віру в Бога!

Так то не тільки наші хрестяться.Той же Усейн Болт. Або ось ця ефіопка бігла 5 км з іконою Богородиці і отримала "золото" .

Зображення http://catholicnews.org.ua/bogoroditsya ... yu-p#point
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Прослава України.

Повідомлення Georgij » 13 серпня 2012, 13:53

Я бачив і Усейна Болта, і інших католиків :) , просто тема Прослава України :pardon: , і якщо пригадати різного роду інтерв`ю зі спортсменами, навіть нашими, то багато марновірств, забобонів і т.д. І саме вищезгадані моменти мене і вразили.
А на рахунок несправедливих рішень, знаєте, це діагноз суспільства, ну не бачив я 100% справедливості в світі :Search: . Може ви бачили? Та й погодьтесь, відчувалася неприязнь до України, не до спортсменів, а саме такої "недемократичної" держави, про присутність перших політиків нічого не писатиму,..
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Прослава України.

Повідомлення Just_me » 13 серпня 2012, 16:42

Georgij писав:А на рахунок несправедливих рішень, знаєте, це діагноз суспільства, ну не бачив я 100% справедливості в світі

І я ні, але такі випадки повністю відбивають бажання будь-що робити. Хочеться, щоб кожному було за його заслугами, а коли явно видно перевагу (і працю, вкладену в це діло) одного, а куш зриває інший, то що ж тут очікувати? Для мене це страшенна моральна прблема, я той бій дивилася і досі морально подавлена.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Прослава України.

Повідомлення Georgij » 13 серпня 2012, 16:52

Би-Би-Си умышленно искажает действительность и умалчивает о вере спортсменов
http://www.bible.com.ua/news/r/80345

Just_me писав: Хочеться, щоб кожному було за його заслугами, а коли явно видно перевагу (і працю, вкладену в це діло) одного, а куш зриває інший, то що ж тут очікувати? Для мене це страшенна моральна прблема, я той бій дивилася і досі морально подавлена.

Оффтоп, та все ж, крім в цього в спорті існує ще "зливання " матчів, поєдинків на "букмекерські кантори". Олімпійські ігри мабуть єдиний випадок такої чесності, і то сумніваюсь, пів світу таким робом заробляє гроші... Ми просто бачимо одну картину, хтось іншу...
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Прослава України.

Повідомлення andrey s. » 13 серпня 2012, 19:21

Друзі !!! , розповім дещо ; Сьогодні їв бутерброд і прийшло ще одне підтверження одній "сумній реальності" яку спостерігаю в наших співвітчизниках, тобто і у собі включно. Мова про мої думки, що Гордість і Гідність є антоніми (щось зовсім протилежне) . От їм собі і слухаю радейко, і там тема, сама актуальна зараз для Українців тема (і навіть ТУТ на форумі я знайшов ці нотки). Ту тему вже так розвинули... (і мені не буде дивно якщо вона навмисно піднімається і роздмухується ) , пошук винних.. , що би було якби ..... , вже і порахували і спорять скільки насправді медалей мало бути, про суддю якогось, мовляв ля..ля..ля.. (крім того що гей і ще лікувався в психлікарні, тобто таким не місце в суддях) , і взагалі я не здивуюсь якщо будуть інопланетяни причетні до наміренної дискридитації України в очах світу (тобто тема так розвивається, в сторону поливання брудом інших, якось самі послухайте, і зауважите).
Люди, я це пишу без якихось докорів ( боюсь що може так сприйнятись) , просто таке помітив і подумав ...., подумав що варто закликати людей до Гідності, а не Стогнання (Справді ; Реве та стогне Дніпр широкий ) викликаним комплексом неповноцінності, який нажаль є в національних маштабах. Люди, перший крок до лікування, це визнати свою хворобу... , інакше ніяк :pardon: .
Суть написаного: Не варта переходити межу, і це особливо коли так хочиться її перейти (маючи зручне виправдання... Патріотизм, національні свідомість..., йолкі -палкі, слів "умних" нахватались... :( ). Це все про що говоримо і без того очевидно, і доречі я якби був в олімпійскому комітеті то ввів би правило (на всякий випадок), щоб і судей перевіряли на вміст гидоти всякої, на рівні з тими кого вони судять, щоб це була їх ініціатива, добра воля, вияв рівності і поваги . Але то фантазії, мені також багато чого не подобається, але всетаки варто вчитись Гідності. Доречі, це зооовсім не означає що треба мовчати. Але .... , яка користь мені "стогнати" з цього приводу, хіба медалі повернуть? А інші народи якщо слухають то справді бачать лице наше.
Двавйте думати що говорим, і якщо це читає той хто розуміє мене, то він ніяким чином не обуриться (тут крайностям нічого робити) .
Стогнати і знаходити собі виправдання ми мастаки, це ітак весь світ знає, тож давайте покажем ЩЕ ЩОСЬ.
Дякую. :Rose:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Прослава України.

Повідомлення Just_me » 13 серпня 2012, 20:07

Georgij писав:Ми просто бачимо одну картину, хтось іншу

Мені видається, картина з усіх боків одна: несправедливість, котра породжує небажання чого-небудь досягати, оскільки чесна праця не дає заслужених плодів.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: Прослава України.

Повідомлення Bohdan_ » 14 серпня 2012, 00:58

andrey s. писав: Але то фантазії, мені також багато чого не подобається, але всетаки варто вчитись Гідності. Доречі, це зооовсім не означає що треба мовчати. Але .... , яка користь мені "стогнати" з цього приводу, хіба медалі повернуть? А інші народи якщо слухають то справді бачать лице наше.
Двавйте думати що говорим, і якщо це читає той хто розуміє мене, то він ніяким чином не обуриться (тут крайностям нічого робити) .
Стогнати і знаходити собі виправдання ми мастаки, це ітак весь світ знає, тож давайте покажем ЩЕ ЩОСЬ.
Дякую. :Rose:



інетересна штука получається пане Андрію ви закликаєте до Гідності і перестати стогнати а сам стогнете. :D

якщо говорити відкрито: Але .... , яка користь мені "стогнати" з цього приводу, хіба медалі повернуть? А інші народи якщо слухають то справді бачать лице наше.

Hі не повернуть. Hаскільки я бачу люди нестогнуть люди просто висловлюють свою думку і своє незадоволення, мені здається кожна людина має право на таке. Чи я помиляюся? а ось медіа і стогне бо дуже хочуть рейтинг собі підняти і на незадоволенню людей зароблають. Pозрізніть пане Андрію 2 речі 1. медіа.
2. висловлювання думок простих людей

Скажу правду ви мене розсмішили :lol: :lol:

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Прослава України.

Повідомлення Georgij » 14 серпня 2012, 08:35

Just_me писав:
Georgij писав:Ми просто бачимо одну картину, хтось іншу

Мені видається, картина з усіх боків одна: несправедливість, котра породжує небажання чого-небудь досягати, оскільки чесна праця не дає заслужених плодів.

Я мав на увазі такий момент, як от підкуп, чи "зливання" на користь букмекерів. І це є в усіх видах спорту, майже в усіх,.Хтось програвший, отримує значно більші кошти і вигоди, ніж просто з медаллю, після "цікавої" пропозиції....
Тут же себе трохи оправдаю, не подумайте, що бачу тільки чорне. Я в основному, схильний вірити людям, і звик бачити завжди кращі сторони, навіть у спорті, просто чомусь прийшла така думка, як варіант, от і вхопився за неї.... Пригадав просто, як я колись захоплювався ставками :oops:
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Прослава України.

Повідомлення andrey s. » 14 серпня 2012, 16:52

Bohdan_ писав:Скажу правду ви мене розсмішили :lol: :lol:

Та перестаньте :roll: , не варто дякувати :wink: , радий якщо так .

інетересна штука получається пане Андрію ви закликаєте до Гідності і перестати стогнати а сам стогнете.

Навіть більше ніж "інтересна". І думаю що у цьому Ви маєте рацію. п.Богдане, але я радий що це викликає у Вас якісь емоції ...., на рахунок особисто мене.

Hі не повернуть. Hаскільки я бачу люди нестогнуть люди просто висловлюють свою думку і своє незадоволення, мені здається кожна людина має право на таке. Чи я помиляюся? а ось медіа і стогне бо дуже хочуть рейтинг собі підняти і на незадоволенню людей зароблають. Pозрізніть пане Андрію 2 речі 1. медіа.
2. висловлювання думок простих людей

А саме це я пояснив постом вище, тобто існує межа в таких речах. Вона існує як в кожному зокрема, так і в особистому "прийнятті всіх навколо" . У вас право ніхто не віднімає, просто я закликав до відповідальності в користанні своїми правами.
Чи Ви помиляєтесь ?? Я не знаю :pardon: . Але у Вашому баченні медіа це не люди, не Українці ?
І своїм не прийняттям цього бруду (зрозумійте, я тільки про бруд кажу, який виливається на інших. І тут вже є небезпека забути за тих Молотців які привезли медалі, на цьому брудному фоні ), заявляючи про це, я також висловлюю свою думку. І звичайно, я навіть не впевненний що я правий, тобто можлио щось недобачаю, а можливо і десь "згущую фарби".. , хто зна :pardon: . Але це форум, і тут я є простим смертним якому притаманно і "стогнання" в якісь мірі :) , і парадокс є у тому (кумедність) що розумію це, але чомусь пишу, висловлююсь. Але я не хочу переходити межу і поповнювати ту массу бруду яка вже вилилась. Ні, можна висловлюватись і без бруду, але сказати набагато більше.
......................
Поясню: Ми балакаєм на різних мовах бо кожен про своє балакає. Основою мого допису була передача (прямий єфір) де прості люди дзвонили і висловлювались (на що безперечно мають право), але як на мене то дуже перейшли межу (звичайно що не всі), і це включно з гостем у студії (мені зараз дуже шкода, шкода що я навіть не підозрюю що це за передача і на якій хвилі, у мене приймач поламаний і не показує цього ).
...................
А знаєте, скажу відверту правду. Можливо це дивно з мого боку, бо я висловлююсь з цього приводу, але при цьому не бачив ні одного моменту Олімпійських Ігор (хоч ні... , поки пив каву бачив дві хвилини боксу, хоч навіть і не підозрюю хто бився :) ). Я тут на форумі прислухався до поради п.Олександра ( Олександре.. дякую :oops: :wink: ), і просто не маю телевізора :D. Але..., я вважаю себе вболівальником Української Олімпійскої Команди, хоч і не у звичайно - прийнятний спосіб. І я їм дякую за 20 медалей, і знаю що у спорті саме стійкість до труднощів робить переможцями .
Бачив інтервю якогось боксера в інтернеті (який програв), так повірте, його втішати не потрібно, він спортсмен, ще нас з Вами втішить .
А що таке Гідність ?? Я не знаю (знаю що не Гордість, це точно), але можу повчитись цього, наприклад у Вас.
Дякую :Rose: .
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Прослава України.

Повідомлення andrey s. » 15 серпня 2012, 13:27

З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: Прослава України.

Повідомлення Bohdan_ » 17 серпня 2012, 16:44

Але у Вашому баченні медіа це не люди, не Українці ?


не всі можна мати громадянтво держави в якій ти є (незабувайте ми живемо в матеріалному світі де всі кажут що то дуже файно) але задля зиску робити все навіть і ті журналісти на таке готові...

Поясню: Ми балакаєм на різних мовах бо кожен про своє балакає. Основою мого допису була передача (прямий єфір) де прості люди дзвонили і висловлювались (на що безперечно мають право), але як на мене то дуже перейшли межу (звичайно що не всі), і це включно з гостем у студії (мені зараз дуже шкода, шкода що я навіть не підозрюю що це за передача і на якій хвилі, у мене приймач поламаний і не показує цього ).



бачите ви несказали що там дзвонили і люди в тому випадку дискусія неможе бути повною коли людина знає півправду :/

і просто не маю телевізора....


я тв маю тільки на спорт, футбол, бокс навіть, олімпіаду.

А що таке Гідність ??


це поняття моральної свідомості, яка виражає уявлення про цінність всякої людини як моральної особистості, а також категорія етики, яка означає особливе моральне ставлення людини до самої себе і ставлення до неї з боку суспільства, в якому визнається цінність особистості. Поняття гідності вживається у законодавствах численних країн та у міжнародному прав

Гідність у праві України

Гідність є одним з ключових понять конституції України (ст. 3, 21, 28, 41, 68, 105). В ній, зокрема, визнано гідність однією з «найвищих соціальних цінностей» в Україні (ст. 3), задекларовано, що «усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах» (ст. 21) та що «кожен має право на повагу до його гідності» (ст. 28).

Гідність громадян охороняється Цивільним кодексом України та Кримінальним кодексом України, зокрема у Цивільному кодексі України:

гідність визнано особистим немайновим благом (ст. 201);[1]
задекларовано право на повагу і недоторканність «гідності та честі» фізичних осіб (ст. 297, пп. 1, 2);
зафіксовано право фізичних осіб звернутися до суду з позовом про захист їх гідності та честі (ст. 297, п. 3);[2]
приниження «честі та гідності фізичної особи» визнано моральною шкодою, яка підлягає відшкодуванню (ст. 23).[3]

Також в Україні діють міжнародні конвенції, що стосуються захисту людської гідності — «Європейська конвенція про запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню» та «Конвенція ООН проти катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження і покарання» .



вікіпедіа таке говорит :D

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Прослава України.

Повідомлення andrey s. » 18 серпня 2012, 00:29

Bohdan_ писав:...............
це поняття моральної свідомості, яка виражає уявлення про цінність всякої людини як моральної особистості, а також категорія етики, яка означає особливе моральне ставлення людини до самої себе і ставлення до неї з боку суспільства, в якому визнається цінність особистості. Поняття гідності вживається у законодавствах численних країн та у міжнародному прав

Гідність у праві України

Гідність є одним з ключових понять конституції України (ст. 3, 21, 28, 41, 68, 105). В ній, зокрема, визнано гідність однією з «найвищих соціальних цінностей» в Україні (ст. 3), задекларовано, що «усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах» (ст. 21) та що «кожен має право на повагу до його гідності» (ст. 28).

Гідність громадян охороняється Цивільним кодексом України та Кримінальним кодексом України, зокрема у Цивільному кодексі України:

гідність визнано особистим немайновим благом (ст. 201);[1]
задекларовано право на повагу і недоторканність «гідності та честі» фізичних осіб (ст. 297, пп. 1, 2);
зафіксовано право фізичних осіб звернутися до суду з позовом про захист їх гідності та честі (ст. 297, п. 3);[2]
приниження «честі та гідності фізичної особи» визнано моральною шкодою, яка підлягає відшкодуванню (ст. 23).[3]

Також в Україні діють міжнародні конвенції, що стосуються захисту людської гідності — «Європейська конвенція про запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню» та «Конвенція ООН проти катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження і покарання» .



вікіпедіа таке говорит :D

Мммда... , Ви загнали мене в просак :D . Треба якесь інше слово придумати, якщо вже це зайняте. :wink:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Прослава України.

Повідомлення о.Олег » 18 серпня 2012, 09:20

andrey s. писав:Мммда... , Ви загнали мене в просак :D . Треба якесь інше слово придумати, якщо вже це зайняте. :wink:

та не заняте, ні: ми (Христова Церква) говоримо про гідність Божого Образу в людині - це багато глибше розуміння гідності :Rose:
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Прослава України.

Повідомлення romanm » 22 серпня 2012, 08:24

http://www.unian.ua/news/521343-mzs-ste ... nstvo.html

Думаю, що не мало нашого люду будуть славити Батьківщину з польським паспортом в кишені. :) І дай Боже, щоби їх було якнайбільше.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Прослава України.

Повідомлення andrivovk » 10 вересня 2012, 17:41

було це давно — ще за старої Австрiї. В купе поїзда «Львiв—Вiдень» їхали чотири пасажири: англiєць, нiмець, iталiєць i наш українець.

Говорили про рiзне i нарештi почали про мови: чия краща, багатша, котрiй належить свiтове майбутнє. Зрозумiло, кожний вихваляв свою мову.

Англiєць заявив, що Англiя — це країна завойовникiв i великих мандрiвникiв, якi славу її мови рознесли по всьому свiту. Англiйська мова — це мова Шекспiра, Байрона, Дiккенса, Ньютона, Дарвiна та iнших великих письменникiв i науковцiв. Англiйська мова — це свiтова мова!

Гордовитий нiмець вiдразу заперечив, бо ж нiмецька мова — це мова двох iмперiй, Великонiмеччини та Австрiї! Це мова фiлософiї, технiки, армiї, медицини, мова славних Шиллера, Канта, Вагнера, Гете i Гейне. І тому тiльки нiмецькiй мовi належить свiтове майбутнє.

А iталiєць, посмiхаючись, сказав: ви обидва не маєте рацiї. Мова сонячної Італiї — це мова музики, мова кохання, а про кохання мрiє кожен... Італiйською написанi славетнi твори Данте, Бокаччiо, Петрарки, лiбрето вiдомих опер Вердi, Пуччiнi, Россiнi та iнших великих iталiйцiв. Нi, тiльки iталiйська може бути провiдною мовою у свiтi!..

А наш українець — по довгiй мовчанцi — сказав: я мiг би, панове, як i ви, хвалитися, що моя рiдна мова — це мова незрiвнянного сатирика Котляревського, безсмертного генiя Тараса Шевченка, неперевершеного у свiтi лiрика Лесi Українки, великого титана Франка. Я мiг би назвати багато славних iмен свого народу, але не в тому суть. Ви ж нiчого не сказали про саме багатство i можливостi ваших мов. А це — найважнiше! От, скажiмо, чи могли б ви своїми мовами написати невелике оповiдання, в якому б усi слова починалися з тiєї самої букви?!

— О, нi! Це неможливо, — заявили всi.

— А в нашiй — це зовсiм просто! Назвiть якусь букву, — звернувся вiн до нiмця. — Хай буде «П», — сказав той.

— Добре. Оповiдання буде називатися



«Перший поцiлунок»

Популярному перемишльському поету Павлу Петровичу Подiльчаку прийшло по поштi приємне повiдомлення: Приїздiть, Павле Петровичу, — писав поважний правитель Пiдгорецького повiту Полiкарп Пантелеймонович Паскевич, — погостюєте, повеселитесь!

Павло Петрович поспiшив, прибувши першим поїздом. Пiдгорецький палац Паскевичiв привiтно прийняв приїжджого поета... Потiм пiд’їхали поважнi персони — приятелi Паскевичiв... Посадили Павла Петровича поряд панночки — премилої Полiни Полiкарпiвни. Поговори про полiтику, погоду. Павло Петрович прочитав пiдiбранi пречудовi поезiї. Полiна Полiкарпiвна програла прекраснi полонези, прелюдiї. Поспiвали пiсень, потанцювали падеспак, польку. Прийшла пора — попросили пообiдати.

Поставили повнi пiдноси пляшок: портвейну, плiски, пшеничної, пiдiгрiваного пуншу, Пiльзненського пива. Принесли печенi поросята, приправленi перцем пiвники, пахучi паляницi, печiнковий паштет, пухкi пампушки пiд печеричною пiдливою, пироги, присмаженi пляцки... Потiм прислуга подала пресолодкi пряники, персикове повидло, помаранчi, повнi порцеляновi полумиски полуниць, порiчок...

Почувши приємну повноту, Павло Петрович подумав про панночку. Полiна Полiкарпiвна попросила прогулятися по Пiдгорецькому парку, полюбуватися природою, послухати пташинi переспiви. Пропозицiя повнiстю пiдiйшла пiдхмеленому поету. Походили, погуляли... Порослий папороттю предавнiй парк подарував парi приємну прохолоду... Повiтря п’янило принадними пахощами...

Побродивши по парку, пара присiла пiд порослим плющем платаном... Посидiли, помрiяли, позiтхали, пошептали, пригорнулися. Прозвучав перший поцiлунок...

— Прощай, парубоче привiлля! Прийдеться поету приймакувати!


http://www.umoloda.kiev.ua/number/1957/363/69599/
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Прослава України.

Повідомлення andrey s. » 10 вересня 2012, 19:40

andrivovk писав:
.....................
— Прощай, парубоче привiлля! Прийдеться поету приймакувати![/i]



:D :good:
:pardon:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Прослава України.

Повідомлення прочанка » 11 вересня 2012, 10:11

Українські паралімпійці на іграх у Лондоні вибороли 84 медалі
http://1tv.com.ua/ru/news/2012/09/10/26764

От люди, яким варто низько вклонитись.
Не бійтеся!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Прослава України.

Повідомлення andrivovk » 26 вересня 2012, 16:44

Зображення


Фабио Капелло опозорил российские СМИ

Из интервью Капелло:

- В России принято считать, что вы - в определенной степени ученик Валерия Лобановского. Наши журналисты любят рассказывать, как вы, будучи даже не тренером, а менеджером в "Милане", посещали его лекции в Коверчано и тщательно записывали их в тетрадь. Вы действительно считаете нашего тренера своим учителем?

- А разве он ваш? Он Украинец.

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... permPage=1
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

євдоким
дописувач
дописувач
Повідомлень: 128
З нами з: 18 червня 2010, 14:41
Звідки: Удеч
Контактна інформація:

Re: Прослава України.

Повідомлення євдоким » 04 листопада 2012, 14:52

romanm писав:Чому ж тоді "захлинулася" помаранчева революція? Адже ж все робилося згідно того як більшість гадає правильно: вийшов нарід почав з себе, ше й до того всього, релігійний(покажіть мені де ще так заповнені храми) вибрав достойників...а потім великий превеликий пшик......

Все закінчилося тому так, бо...

... як тільки почались "гонки" у всіх храмах ледь не цілодобово випрошували у Бога перемоги для Ющенка. Але, як тільки "здобули" - то й про Бога забули. Чекали манни з неба.
... 28 листопада Східна Церква розпочинає піст Пилипівку. А що творилось у ці дні? Гулянки-забавлянки!/і я грішний опам'ятався аж 1 грудня/ Кому ж тоді розповідаєм казочки про понад тисячолітню християнську традицію? От вам і прослава, тільки чого й кого!?
Злий Іван писав:Але нам треба жити у своїй Україні, поділеній націями, мовами, конфесіями. Я неодноразово думав наскільки полякам легше у тому.

Чув у розповідях людей, які ходять до костелу чи мають родичів у Польщі: ксьондзи не втомлюються нагадувати "Буґ і Польска!" ледь не на кожній проповіді! А по-друге, читав у пресі, що і Валєнса, і Качинський мали своїх капеланів! А понад те - щодня вислуховували Св. Літургію, приймали Св. Причастя і лише опісля йшли до виконання своїх обов'язків!
І по-третє, т.зв. еліта любить говорити про історичну правду, яка гласить, що на теренах Західної України із 1596 року православні перейшли на Унію. Чому ж тоді 1989 року у Львові(!), а не за Збручем взялись за відродження УАПЦ?
P.S. Останніми словами аж ніяк не хочу розпалювати т.зв міжконфесійну ворожнечу.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Прослава України.

Повідомлення andrey s. » 04 листопада 2012, 15:59

Привіт люди !
От хочу поділитись тим що вчора побачив. Направду..., я зараз сумніваюсь чи варто, і направду розумію що комусь можливо "підкину дров до вогнеща внутрішнього" . Можливо я короткозорий і багато чого не розумію, можливо в чиїхось очах буду занудою і тим хто проти розвитку, руху вперед..., типа старомодний і не розумію сучасного життя. Але вже повірте..., розумію.
Ось фільм який склепали ( переглянувши не буде важко вгадати хто це зробив ), все ніби навіть дуже чинно і благородно....., але чому тоді мене це не влаштовує ?? Соровно зізнатись, навіть болить від погляду в таку перспективу.
Ось фільм (він не довгий )
http://kinovonline.net/load/mejd_in_juk ... -1-0-14190
..........
І доречі..., я просто не наважився ( залишу цей груз на мод. ) подати його в темі " Знущання з України ", і не зробив цього тільки щоб когось не образити, хто розуміє те.., чого можливо я не розумію.
Я не веду в руслі ; добре це чи погано. Ні, ця банальність мене не то'ркає. Просто хочу почути думку інших, які можливо більше це зрозуміють і пояснять. Чи є перспектива у цьому, перспектива для України..., а головне для Українців.
Що робити ???, бо якось таки треба шукати те що поєднує, а не розєднує (головне при цьому себе не втратити ). І головне питання : Чи варто ?
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Ігор В
дописувач
дописувач
Повідомлень: 106
З нами з: 27 вересня 2012, 10:33
Звідки: м. Тернопіль

Re: Прослава України.

Повідомлення Ігор В » 05 листопада 2012, 18:39

Мене в цьому фільмі зачепив мовний контраст, в родині українською, а скрізь російською. На протязі всього фільму мені це було неприємно, автори фільму власне чомусь показали домінування російської.

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Прослава України.

Повідомлення luksander » 15 лютого 2013, 22:01

Між іншим
Сборная Украины вторая в эстафете на чемпионате мира
http://www.biathlon.com.ua/

І вже не перша медаль. І що тут скажеш? МОЛОДЦІ, УКРАЇНКИ!
:pardon:

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Прослава України.

Повідомлення andrey s. » 16 лютого 2013, 00:28

luksander писав:Між іншим
Сборная Украины вторая в эстафете на чемпионате мира
http://www.biathlon.com.ua/

І вже не перша медаль. І що тут скажеш? МОЛОДЦІ, УКРАЇНКИ!
:pardon:

Хоч з ребра.., але 100 % молотці.
:good:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Прослава України.

Повідомлення о.Олег » 17 лютого 2013, 15:35

"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Прослава України.

Повідомлення luksander » 12 березня 2013, 13:19

Жіноча збірна України перемогла на командному чемпіонаті світу з шахів,
http://dt.ua/SPORT/ukrayinski-shahistki ... 8403_.html

:)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Прослава України.

Повідомлення ShMariam » 30 квітня 2013, 20:32

Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей