Прослава України.

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Прослава України.

Повідомлення andrey s. » 01 червня 2011, 20:18

о.Олег писав:
прочанка писав:
Потрібно самовідданого лідера, жорсткого, без сім"ї, якому нічого втрачати, орієнтованого виключно на реалізацію національних інтересів.


Єзуїта або Гітлера, укроаїнського походження... =@

Адольфа Вісаріоновича Піночета?
:)

Скажу чесно,мені сумно від цього факту.Но навіть по історії(загальній),шлях до чогось доброго(з люцкої точки зору) часто сильно окропленний кровю,і як правило невинною.
З цього випливає,що або будем жити в цьому ілюзорному карнавалі,або всетаки щось станеться щоб ми "задумались".Я противник насилля,але нажаль мушу визнати,для рабского мінталетету ніяка інша річ не підходить.(тоталітарний режим)Якщо люди не здатні зрозуміти Хто Є Визволитель,то будем мати що хотіли,тобто "за що боролись,на те і напоремся".
І повірте,найдуться "прославичі України",які її втоплять в крові.І крім Бога це ніхто змінити не здатен,бо тут мова за люцку природу.(гріховну :) ).
Але всетаки живу в надії на краще,вище написане це так,"ужастік" який може статися.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Прослава України.

Повідомлення Just_me » 01 червня 2011, 21:16

о.Олег писав:Адольфа Вісаріоновича Піночета?
:)

Тут, отче, ви промахнулись ))) Усі троє мали сім"ї ))) А те, що наведення порядку вимагає жорстких методів - факт. У гітлерівській Німеччині були дуже суворі правила. Заходить в автобус контролер, перевіряє квитки. Двоє їдуть зайцем, вивели та розстріляли. Тепер в німців порядок в крові.
Я не за жорстокість, але за жорсткість - однозначно. Принаймні якщо сів п"яним за кермо і тебе вже зловили - рік колонії, незалежно від насліків. Проїхав на червоне світло - оговтайся трохи, 5 років походи без прав. Плюнув на тротуар - попрацюй місяць на громадських роботах. Повірте, оце б таке втілити - за 2 тижні всі ходитимуть як шовкові.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Прослава України.

Повідомлення andrey s. » 01 червня 2011, 22:04

Just_me писав:
о.Олег писав:Адольфа Вісаріоновича Піночета?
:)

Тут, отче, ви промахнулись ))) Усі троє мали сім"ї ))) А те, що наведення порядку вимагає жорстких методів - факт. У гітлерівській Німеччині були дуже суворі правила. Заходить в автобус контролер, перевіряє квитки. Двоє їдуть зайцем, вивели та розстріляли. Тепер в німців порядок в крові.
Я не за жорстокість, але за жорсткість - однозначно. Принаймні якщо сів п"яним за кермо і тебе вже зловили - рік колонії, незалежно від насліків. Проїхав на червоне світло - оговтайся трохи, 5 років походи без прав. Плюнув на тротуар - попрацюй місяць на громадських роботах. Повірте, оце б таке втілити - за 2 тижні всі ходитимуть як шовкові.

Нажаль Вами написане має і мало місце в нашій люцкій історії.Але,трохи доповню Вашу думку,щоб було ясно про що я...
Це метод впливу на людину,якщо хочите ідеальна мотивація,крутіша ніж гроші.Тобто "батіг".Але для того і маєм історію щоб вчитись.
Нічого нового людина не вигадає,хоч і намагається :) .
Тобто той у кого "Батіг" в руках може тримати його ради любові до людей,і так само з не любові,типу бидло яким треба управляти.
І так і так,результат буде.Але вищенаписаний вами не тривкий,тобто дуже тимчасовий,і потребує постійного "биття",навіть якщо воно не заслужене(типу "авансом :) ").
Но є і друга категорія сили.Наприклад Старозавітні персонажі(царі),навіть Давид і Його син,ба навіть після Рождества Хрестового європейскі монархи.Чи Ви думаєте, що попри іхні чесноти вони були дуже добрими.Ні,там ніхто ні з ким не "цацкався".
Але була одна умова,тобто поки не відвертались від Бога,то все було ок.,для тих хто жив по закону.Але коли правителі забували про Нього,то все як завжди.
Дуже часто був благий і хороший намір(у правителів),але не витримували в Бозі,і як наслідок все добро перетворювалось на щось зовсім протилежне.
Тут мова про люцку природу,тобто дуже слабку.І там де було більше Бога ніж людини,все було ок,і такі речі передаються нащадкам.
Часто думаю,якби такі сильні люди(Сталін,Гітлер,і .........) дбали про Боже,хоч і при цьому не реально бути "білими і пухнастими",але це мало би зовсім інші наслідки.
Але це вже фантазії,ми живем в "царстві"(світі) яке Ісус прийшов перемогти,і тому воно не є Божим,хоч і при цьому Ним створений(світ),але спаскуджений творіннями.І справді тільки Ісус(Бог) здатен це відкупити(Відшкодувати збитки :) ).("образа міряється гідністю ображеного"..Десь там читав :) )
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Прослава України.

Повідомлення Just_me » 02 червня 2011, 12:31

andrey s. писав: [Результат] вищенаписаний вами не тривкий,тобто дуже тимчасовий,і потребує постійного "биття",навіть якщо воно не заслужене(типу "авансом :)


Хіба щоб навчитися, що електричний струм несе небезпеку вам доводиться час від часу встромляти пальці в розетку ? Бо мені вистачило батьківського слова. Комусь, звичайно, не вистачає. Колись моя кузина щоб навчитися, що гаряче не можна брати в руки мусила виллити на себе чашку гарячого чаю і пролежати в лікарні з тяжкими опіками, проте більше вона до гарячого і не підходила. Бо діє інстинкт самозбереження. З громадським порядком так само. На жаль.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Прослава України.

Повідомлення luksander » 08 червня 2011, 20:40

http://censor.net.ua/ru/news/view/171404/jurnalistka_otkazalas_ot_prokurorskoyi_gramoty_v_znak_protesta_politicheskim_repressiyam_v_strane
Журналистка отказалась от прокурорской грамоты в знак протеста политическим репрессиям в стране


Хотілося б відзначити і привітати публічний протест проти засилля брехні в країні

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Прослава України.

Повідомлення luksander » 19 червня 2011, 21:10

Сборная Украины – третья на командном чемпионате Европы по легкой атлетике

http://www.sportonline.ua/news/track-an ... /7626.html

не знаю як ви, а я радію успіхам наших спортсменів

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Прослава України.

Повідомлення andrey s. » 19 червня 2011, 21:50

luksander писав:Сборная Украины – третья на командном чемпионате Европы по легкой атлетике

http://www.sportonline.ua/news/track-an ... /7626.html

не знаю як ви, а я радію успіхам наших спортсменів

Я також радію,але якщо є радість,то буде і печаль :) .Тобто сумно коли програють.(по чорному)Хоч радує, що відновлюється потроху база для виховання майбутніх чемпіонів :),нашої гордості. :)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Прослава України.

Повідомлення luksander » 23 червня 2011, 22:02

http://news.mail.ru/inworld/ukraina/politics/5984098/

Губернатор Волыни взбунтовался против портретов Януковича
:good:

Якось вже забулось, що Янукович – Президент, і протестувати треба проти портретів Президента? :oops:

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Прослава України.

Повідомлення luksander » 05 липня 2011, 20:01

Українські миротворці перемогли в спортивних змаганнях до Дня незалежності США :Bravo:
http://www.day.kiev.ua/3015836

пригадалося недавно прочитане в газеті «ДТ» інтерв’ю, нині вже покійного, українського філософа Сергія Борисовича Кримського, де були такі слова:
Козаки були головною військовою силою Європи в захисті проти турків. Майже при всіх європейських дворах в якості військової сили і охорони були козаки. У мене є прижиттєве видання Вольтера «Козаки при дворі Людовіка XIV». І хоча цей твір не перекладався, та моя дружина добре французьку знала. Вона й допомогла прочитати.
Так от, якось Людовіку донесли, що козаки випивають, гуляють і взагалі багато собі дозволяють, що пора привести їх до норми. І тоді французький король влаштував змагання для всіх військових, що були при його дворі. Найвправнішими вояками виявилися козаки. Вона завоювали всі перші місця! В результаті їх залишили в спокої і дозволили жити так, як вони хотіли…


От вже дійсно – немає нічого нового під місяцем… :roll:

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Прослава України.

Повідомлення vitalko » 06 липня 2011, 14:28

Ви теж будете шоковані...

Я прочитав статтю одного українського публіциста. Стаття написана в кінці 40-х років ХХ століття.

Ви всі, напевно, знаєте цю людину, але навряд чи його колись читали. Спеціально для вас я переклав уривок статті "Із невичерпного джерела". Якщо ви дочитаєте до кінця, то будете шоковані.

"Кінцевим аргументом більшовицької системи є смерть, загроза знищення і далі безоглядне нищення всіх непокірних та неугодних. Але цей аргумент, на жаль, виявився не всесильним.

Більшовики, які сповідують матеріалістичну ідеологію, не змогли дістати ті глибини в душі людини і народу, які не можна ні змінити, ні знищити, оскільки їх природа, сила і вплив виходять за межі кордону між життям і смертю. Це і є причина невдачі більшовицької інженерії людських душ. Випробування смертю не витримує той, хто вважає життя найвищою цінністю. Але є мільйони людей, що захищають цінності, які для них дорожче самого життя.

Більшовики почали відчайдушну боротьбу з релігією, переслідуючи й знищуючи Христову Церкву, унеможливлюючи релігійне життя. Але вони не змогли знищити закладені в людські душі основи віри: тугу за Богом і пошук Божества.

Зумівши позбавити людину будь-якої свободи, більшовизм не в силах задавити саме прагнення до свободи. Воно притаманне кожній людині та народові, завжди живе і кличе до боротьби. Тому що вільна воля – це дар, даний Богом.

Правду можна посадити в тюрми, концтабори, загнати в підпілля, а на її місце поставити фальш і брехню. Але навіть більшовики не можуть вирвати з людської душі розуміння, що таке правда, туги за нею і бажання її торжества. Бо правда – це дорога, по якій людина йде до Бога. І ні більшовики, ні хто-небудь або що-небудь інше не в силах спокусити людство з цього шляху.

Точно так само більшовикам складно буде погасити любов до ближнього, почуття справедливості і спрагу її тріумфу. Для цього їм потрібно буде скасувати основні Божі закони, наріжні камені громадських і людських відносин, які голосом совісти завжди відзиваються в душі.

Більшовики спробували розкласти нації і перетворити їх в бездушне стадо" радянських людей", випалити національну свідомість і національне почуття. Але й тут їм не вдасться добратися до самої глибини: ці почуття і ознаки уже в крові, вони природно притаманні людській душі.

Всі ці незнищенні коріння душі не дозволяють людині стати безвольним і слухняним знаряддям комунізму, сповненого ненавистю до Бога, нації і людини. Вони змушують людину чинити опір злочинам більшовизму, активно боротися за його знищення.

Але сила цього опору залежить від сили натхнення самих борців. Душевні сили кожної людини і цілого народу потрібно плекати і надихати. Особливо тоді, коли вони перевантажені постійним неймовірним напруженням.

Чи існує джерело, яке втамує нас, яке додасть сил нашим виснаженим душам?

Віра в Бога, в Спасителя, зміцнює сили душі. У найважчі часи, в гірших життєвих ситуаціях, у великому нещасті, терпінні і боротьбі віра в Христа дає найсильнішу і часто єдину дієву допомогу.

Ось про що нам потрібно думати, куди звертати свої серця, якщо ми хочемо допомогти нашому народові в його благородному прагненні до правди і свободи.

Степан Бандера"

Ви шоковані? Я був шокований. І всі, кому я читав статтю, були шоковані. Я згадав, як на презентації свого нового проекту "Великі Українці" Савік Шустер сказав: "Раз Наталія Вітренко постійно лає бандерівців, значить Бандера глибоко в серцях українців". Ось чому перед Хрущовим і Сталіним стояло завдання спаплюжити ім'я цієї людини, як жодне інше. Тому то, можливо, він і є найбільш великий українець...


http://catholicnews.org.ua/vi-tezh-bude ... vani#point
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Прослава України.

Повідомлення Georgij » 06 липня 2011, 18:37

Я вчора теж це читав :) Кращого заряду на цілий день годі було шукати!
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Прослава України.

Повідомлення andrey s. » 06 липня 2011, 18:53

vitalko писав:Ви теж будете шоковані...
Ви шоковані? Я був шокований. І всі, кому я читав статтю, були шоковані. Я згадав, як на презентації свого нового проекту "Великі Українці" Савік Шустер сказав: "Раз Наталія Вітренко постійно лає бандерівців, значить Бандера глибоко в серцях українців". Ось чому перед Хрущовим і Сталіним стояло завдання спаплюжити ім'я цієї людини, як жодне інше. Тому то, можливо, він і є найбільш великий українець...[/i]


Я прочитав написане Вами,це все так і є,це просто правда.
Мене приємно здивувало,що це написане в 40р.
Мушу подивитися Ваше посилання,можливо там більше....

Знаєте,як на мене:якщо людина, в якої ярко виражені риси зневаги до Людскості(Любові до ближнього),когось яро критикує,зневажає,і все таке,то для мене це є мотивом, краще придивитись до того,кого критикують.Переважно така людина має відмінності.(це не є загальне правило,скоріше підказка :) ,для мене)
І поки що,діє.(переважно стосовно історії,але в житті також).
Але,але це не значить,що ті, які Вихваляють,є інакшими.Тобто це не значить,що вони є такими,яких Вихваляють.
...............
Доречі,стосовно написаного;Люди мають властивість вчитись на помилках,і це стосується як "злих",так і "добрих".
Ісус казав,щоб боялись не тих хто тіло вбиває,а тих які душу можуть звести.
А Він знає,бо Він Господь.
Дякую..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Прослава України.

Повідомлення andrivovk » 06 липня 2011, 22:09

vitalko писав:Степан Бандера

Мій незабутній батько виховав нас в любові до Бога і України.Він був глибоковіруючим християнином і загинув за Бога та незалежну вільну Україну - за свободу всього світу!(Наталка Бандера, дочка)


Також віруючим був і Роман Шухевич.Коли сидів у тюрмі, то перестукувалися чере з стіну з іншимим в'язнями.Одного разу він не відповів.Його запитали чому він не відізвався.Роман сказав, що молився і тому не міг підійти.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Прослава України.

Повідомлення Georgij » 07 липня 2011, 13:41

Не може добре дерево приносити плодів поганих, ані лихе дерево – плодів добрих.(МТ.22; 18)

Степан Бандера- син священника УГКЦ.
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Прослава України.

Повідомлення andrey s. » 07 липня 2011, 14:05

Georgij писав:Не може добре дерево приносити плодів поганих, ані лихе дерево – плодів добрих.(МТ.22; 18)

Степан Бандера- син священника УГКЦ.

Ні,звичайно це має свої наслідки,тут навіть спорити не варта.
Але,на превиликий жаль,історія знає не мало випадків,коли з дитинства закладались Християнські основи,але це все перетворювалось на зовсім протележне.
Наприклад:"Залізний Фелікс"..Дзержинський..(сподіваюсь правильно написав :) )..він навіть хотів стати священником,але,але.....
Тобто,мені приємно,коли по історії(світовій),діти продовжували віру батьків,а навіть ЇЇ примножували.
Бандера-це Українець...І ті часи,ті ситуації,в яких Він був і вся Україна.....
Одним словом,мені не соромно,а навіть за честь,що Україна мала таких синів.
І це є часто тим,що я не завжди схвалюю,а навіть засуджую,деяких(тема не про них :) ),які Ним прикриваються...
Сумно...
Дякую.
Для прикладу,був очевидцем,коли йшла колона людей.І зі всіх вигуків,найчастіше слово було "смерть".Там майже всім :) ,але звичайно не тим хто кречав.Бо якби їх слова збулися,то залишились би тільки вони.Напевне думають що Українці.
Бандері напевне було сумно таке чути...(це як на мене,бо Він знав чого взяв зброю в руки,а цим потрібна зброя,а повід знайдеться :))
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Прослава України.

Повідомлення Georgij » 07 липня 2011, 16:31

andrey s. писав:І це є часто тим,що я не завжди схвалюю,а навіть засуджую,деяких(тема не про них :) ),які Ним прикриваються...
Сумно...
Дякую.
Для прикладу,був очевидцем,коли йшла колона людей.І зі всіх вигуків,найчастіше слово було "смерть".Там майже всім :) ,але звичайно не тим хто кречав.Бо якби їх слова збулися,то залишились би тільки вони.Напевне думають що Українці.
Бандері напевне було сумно таке чути...(це як на мене,бо Він знав чого взяв зброю в руки,а цим потрібна зброя,а повід знайдеться :))



1 січня в с.Угринів на день народження С.Бандери зібралося багато людей. Це було кілька років тому. Там я був дійсно шокований :shock: .Я не знаю, яка то організація, але купа молодих юнаків і дівчат у камуфляжі зі зброєю :shock: давали якусь-там присягу, чуть-чи не самому С. Бандері у конкретній вірності і конкретних справах :x за Волю України! Чесно кажучи, мене це налякало. "Здорова" патріотична Молодь переважно відрізняється від фанатиків та радикалів інтелектуальністю і мудрістю. Зброя в руках- це вже останній аргумент. Я не хочу нікого ображати, кожен з нас любить Україну, можливо по-різному, але любить. Але зараз трохи не час для зброї в руках. Чомусь там, як на мене це все виглядало пустослів`ям. Священники говорили про одну любов, патріоти про іншу... А як з лозунгом "БОГ і Україна"?

І мені дуже дивно, скільки років ми вільно висловлюємося про патріотів, а про вище написаниий текст автором якого є С. Бандера, я вперше дізнаюся аж тепер і то з релігійних джерел
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Прослава України.

Повідомлення andrey s. » 07 липня 2011, 18:16

Georgij писав:

1 січня в с.Угринів на день народження С.Бандери зібралося багато людей. Це було кілька років тому. Там я був дійсно шокований :shock: .......

Це сумно,коли слово "патріотизм" можливе тільки коли "автомат" в руках(в теперішній час),а хто це не розуміє,на їх думку не патріот.Якщо відверто,то суть не в цьому.(це їх комплекси :) ,і особисто я їх своїми не зроблю)
І знаєте,коли спершу "запхати автомат в голову",а потім з цим в голові думати про Бога і Україну,то це сильно обмежує.Попутали місцями :) .А коли є думки про Бога і Україну,то "автомат" в руки береться тільки при необхідності(яка для Бандери була очевидною і виправданною).Власне Він взяв "Автомат",щоб ми його не брали в майбутньому.(доречі,вжите мною "автомат"-це символічно,що значить;заклик до насилля,агресії)

Я розумію,що назагал мова йде про символічне(зброя),тобто про заклик до бородьби,заклик до дій,до свідомості,до "Захистник Батьківщини"і все в цьому дусі...

Але,також бачу(нажаль),що є маніпуляція,над змучиними від теперішньої ситуації,людей.Які скільки образ в душі витирпіли,що їм вже байдуже,тільки би "стріляти",і доречі байдуже в кого,лиш би "стріляти".І тут появляється "патріот",який замість знаннь,навчання,розяснення(тобто духовного,можна сказати,Бога),дає в руки "автомат" і акцентує на слові "смерть ворогам".І так невзначай,так,між іншим,показує пальчиком на ворога.Який завтра стає другом,а після завтра появляється новий "ворог",який був "ворогом першого ворога :) "От,воістину, що ніколи не закінчиться,так це "Вороги" :) .Тими хто шукає ворогів, легко управляти.(що і потрібно комусь)
А потрібна праця особиста,тобто на свідомість тих,в чиї голови і руки це закладається.І тут воїстину,спочатку Бог,а потім Україна.
БОГ і Україна-цю "формулу" вивів Бандера в ду-у-же складний час.Це для тих,кого доля покликала до бородьби.Щоб місцями не попутали :) .
Ато Україна не сформована і формується,а Бог-це Бог.Тобто Бандера розумів,що на піску державу не будується,а Бог є незрушним фундаментом у цьому.
Що в принципі є народним прислівям:" БОГ-усьому голова".А голова,в свою чергу,не тільки для того,щоб туда їсти(це вже експронт :) )
Дякую..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Прослава України.

Повідомлення Georgij » 08 липня 2011, 18:09

Пригадалося, в 1986 році я був у таборі "Молода Гвардія" зі мною діти з Луганська, Полтави і ін. міст спочатку не розмовляли, бо я - Бандерівець! :shock: Але ж їм це хтось сказав! Одинадцятирічні діти вже мали уяву хто такий Бандера! Правда ми потім гарно потоваришували, потім переписувались :friends: .
Напевне і в такий "вивихнений спосіб " прославляється Україна і її герої. Особливо, коли хтось пізніше стає на шлях пізнання правди, і колишні антигерої робляться позитивними героями, коли накінець-то хтось "мудрішає" і починає пізнавати речі вивчаючи вже не одну сторону медалі..
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Прослава України.

Повідомлення Georgij » 14 липня 2011, 12:52

«Ще не вмерла України і слава, і воля,
Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля.
Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці.
Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.
Приспів:
Душу й тіло ми положим за нашу свободу,
І покажем, що ми, браття, козацького роду».
Станем, браття всі за волю, від Сяну до Дону
В ріднім краї панувати не дамо нікому.
Чорне море ще всміхнеться, дід Дніпро зрадіє
Ще на нашій Україні доленька наспіє
А завзяття, праця щира свого ще докаже
Ще на нашій Україні піснь гучна розляже
За Карпати відіб'ється, згомонить степами
Україні слава стане поміж народами


Всетаки поставлю своє міркування в цю тему:
Скільки слухаю наш гімн, постійно виникає думка, що ми ще не маємо тої свободи, ще не згинули воріженьки, ще нам тре запанувати, ще усміхнеться доля(в даний момент стверджується, що вона відвернулась... "На річках вавилонських, там ми сиділи і плакали... :cry: ")щось таке все ще... :( - в майбутньому, сумно :( , повне = тому, що ми ще цього всього не маємо...Зрештою, сумних пісень у нас теж більше... :(
А ви як думаєте?
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Прослава України.

Повідомлення andrey s. » 14 липня 2011, 18:01

Georgij писав:
Всетаки поставлю своє міркування в цю тему:
Скільки слухаю наш гімн, постійно виникає думка, що ми ще не маємо тої свободи, ще не згинули воріженьки, ще нам тре запанувати, ще усміхнеться доля(в даний момент стверджується, що вона відвернулась... "На річках вавилонських, там ми сиділи і плакали... :cry: ")щось таке все ще... :( - в майбутньому, сумно :( , повне = тому, що ми ще цього всього не маємо...Зрештою, сумних пісень у нас теж більше... :(
А ви як думаєте?

Ви знаєте,я про це вже давно думаю,з тих пір,як внесли зміни:"Ще не вмерла Україна...." на:"...України ..",і ще тоді,далекий від патріотизму(надіюсь,що зараз трішки блище,чуть-чуть. :) ),я розумів,що якось це звучить не зовсім вірно.
Знаєте,я не "гоню волну" на наш гімн,на Українців,на патріотів,і того хто його написав.НІ,це просто думки..
Треба брати до уваги,час і обставини написання цих слів.,які вже набагато пізнше стали Гімном України.І якщо дивитись з такого погляду,то справді,ці слова були підтримкою в тій ситуації,давали головне,Надію,Підтримку бойового духу,і все в цьому дусі.(зважте на час,і головне в якій ситуації перебували,ті хто цю пісню співав).
А тепер,коли цей етап пройдений,таке бачення нас Українців гальмує.Я нажаль не бачу позитиву ,надії на світле майбутнє,і все таке.
Бачу тільки память про те що було,і це дуже потрібно,як на мене,але,,завжди ці "але" :)
Це є гімн,а це набагато глибше,ніж на перший погляд здається.(я не буду заглиблюватися в пояснення,чому саме в мене така думка,це довго і трохи не той випадок).
Скажу коротше:Цей гімн дає оптимізм в бородьбі(в тогочасній),тобто, що не дивлячись ні на що,все буде добре,ми дійдем до омріяного,переможим в бородьбі наших вороженьків,і все буде ОК. :)
Але,на мою думку,зараз Україна перебуває в такій ситуації,що нажаль ,МИ Є своїми ворогами,і при такому підході,ойо-йой...Ох!! цей одвічний пошук "вороженьків"(це не стосується минулого,в якому було все простіше і ясніше,це була бородьба,в якій люди проливали свою кров,яких біда згуртувала в цьому кровопролитті,доречі за нас.Щоб нас цей жах не торкнувся).
Це як спитали у воїна,що він вміє робити??? Він сказав, що воювати..А що буде коли не буде з ким воювати??? Вороги завжди знайдуться...От так і живем...
Потрібен Гімн,який закликає не до бородьби,а до праці...щоб жертви пращурів не були марними.
Будем битись зі зброєю і нищити ворогів(тобто я про настрій,який є "між рядків"),які сюди прийдуть з таким самим наміром і зброєю в руках,тобто щоб нас поневолити.А до тих пір,маємо працювати.(і праця,не тільки в контексті лопати і молотка :) ,я про духовність і мозги)
Вже чую,а як ми можим працювати,коли ніц нема нашого,в нашій Україні.
А хто цьому винен???
Та ми винні,бо і солдат хоче їсти,а щоб їсти,треба працювати.Просто хтось скористався нашою лінню і підгодовує нас з руки,на короткому шнурочку...(тай,воювати веселіше,ніж працювати :( )
І бородьба в контексті гімну(теперішнього),тут ніяк не поможе нам.Справжні "вороженьки" користають з цього, на свою користь.
Хтось скаже,а що таке контекст??? Я розумію теперішній гімн з сучасними потребами...
Так,можливо хтось так це і бачить.Але я вірю,що слова мають свої наслідки,і зберігають те,що в них закласти(не залежно від нашого розуміння)
І напевне,новий гімн,нам би не зашкодив...а навіть навпаки...Але для його створення потрібна ЛЮДИНА,яка є Богонатхненна і Журиться майбутнім Українців.
А хто зараз дозволить, такій Людині зробити це???.Коли вороги є ми,ті що кличуть себе Українцями.Нам потрібна єдність.Нажаль,по історії,тільки біда згуртовує людей.В час написання була едність,була мрія.(бо була біда,яка мала свої тогодішні причини.І Чубинський гарно написав(в контексті того часу)
Гімн,це дуже складно-запутана штука :) ,це дуже схоже на МОЛИТВУ.
Тобто це не просто підбірка слів,які не мають впливу на тих,хто його промовляє...
І скільки живу,тим більше переконуюсь.Не буде в України шансу,поки не буде Української Церкви.Якщо ми в Цьому не єдні,то буде тільки один повід для спільного,а це Гроші,і це з усіма витікаючими...нажаль,ці витікаючі не я придумав.
От буде в Україні єдність,фундаментом якої бауе Церква(Патріархат),от тоді,"дамо по жопі" тим умнікам,які користають нашим лінивством.
Господи,поможи нам грішним...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Прослава України.

Повідомлення Georgij » 14 липня 2011, 18:28

andrey s. писав:
Гімн,це дуже складно-запутана штука :) ,це дуже схоже на МОЛИТВУ.
Тобто це не просто підбірка слів,які не мають впливу на тих,хто його промовляє...
І скільки живу,тим більше переконуюсь.Не буде в України шансу,поки не буде Української Церкви.Якщо ми в Цьому не єдні,то буде тільки один повід для спільного,а це Гроші,і це з усіма витікаючими...нажаль,ці витікаючі не я придумав.
От буде в Україні єдність,фундаментом якої бауе Церква(Патріархат),от тоді,"дамо по ягодицях :D " тим умнікам,які користають нашим лінивством.
Господи,поможи нам грішним...


Дякую, я звичайно розумію "той час", дуже поважаю тих героїв, доречі мало -хто ТАК любить Україну(я маю на увазі більшість полінтиків) як вони.Це справді тоді для них була така стверджувальна у боротьбі гімн-молитва. Ви гарно це підмітили :) .Я вже писав, зараз для мене гімн, як псалом "Над річками вавилонськими". :(
Ну як ми заспіваєм "сіонських-славних-українських пісень"?, коли ми профукали якийсь момент своєї свободи, особливо "внутрішньої свободи". Чим більше дивлюся на сьгодення, тим більше згадуються прокляття, від яких Бог застерігав Мойсея і народ, коли ті відступлять від заповідей Бога свого, там було навіть про такий голод(я не цитуватиму, а як буде час, то впишу) , що мати буде дивитися на своє дитя як на їжу!!! :shock: .Чи не було в Україні голодомору?, чи не паннував над нами нород, якого ми і не знали?(в пророках є те, що будемо серед народу, якого і не знали, здається в Єремії?).

Не подумайте, я покірний, є такий гімн і дякувати Богу за нього, бо крім нього мало хто актуалізує проблему того, що наші вріженьки ще не згинули :x , але хотілося б ПРОСЛАВИ :) . Гімн, звашого дозволу, це- молитва-прослава-подяка Богу, звісно, якщо його напише Поообожний автор :)
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Прослава України.

Повідомлення andrey s. » 14 липня 2011, 19:12

Georgij писав: .Я вже писав, зараз для мене гімн, як псалом "Над річками вавилонськими". :(
Ну як ми заспіваєм "сіонських-славних-українських пісень"?, коли ми профукали якийсь момент своєї свободи, особливо "внутрішньої свободи". Чим більше дивлюся на сьгодення, тим більше згадуються прокляття, від яких Бог застерігав Мойсея і народ, коли ті відступлять від заповідей Бога свого, там було навіть про такий голод(я не цитуватиму, а як буде час, то впишу) , що мати буде дивитися на своє дитя як на їжу!!! :shock: .Чи не було в Україні голодомору?, чи не паннував над нами нород, якого ми і не знали?(в пророках є те, що будемо серед народу, якого і не знали, здається в Єремії?).

Не подумайте, я покірний, є такий гімн і дякувати Богу за нього, бо крім нього мало хто актуалізує проблему того, що наші вріженьки ще не згинули :x , але хотілося б ПРОСЛАВИ :) . Гімн, звашого дозволу, це- молитва-прослава-подяка Богу, звісно, якщо його напише Поообожний автор :)

Знаєте,прослава це дуже добре.І напевне я розумію про що Ви.(Над річками Вав.....).
Потрібна прослава тієї жертви(предків,які себе жертвували),це і буде поєднання шанування і прослави самої ідеї.Тобто Україна,не в контексті держави,а як Мрії.Від якої нас віддаляють наші гріхи,Щось схоже на той Єрусалим.(не буквально,а відносно).Взагалі,можна провести багато паралелів.
Взагалі,в псалмах це дуже круто подано,Давид був не просто якись дядько :) .
І коли в гімні буде закладено хоч пару відсотків Цього,то більше і мріяти нема про що.(в цьому контексті.Гімну).Але,чи наша гордість дозволить цьому відбутись??
Там є все;туга за омрієнем,,жаль за те,що є перешкодою до цього,,підтримка в подоланні цього,,радість за те, що маємо,,надія яка не помре,,прослава за самі тільки думки про це,,ще купа всього,,а що головне,це все звернинне до Бога.
Тобто я скоректую(ато понаписував :) ),є необхідним,щоб в Гімні було звертання до Бога,надія на нього,і тут з усіма витікаючими.

А в Україні якраз такий голод(тай в світі),про який Бог казав Моєсею.І який був в пустелі,,,От тільки чи заслуговуєм ми на ту Їжу.,чи можимо ми її побачити.
Бо маю думки,які є не зовсім приємні.(зараз не про них).Потрібно,щоб та Їжа,в той "голод",була дана Богом.
А на Його роль бажаючих багато :( .І всяке їдло нам підкидують,навіть звужу,підкидує,,,щоб зпотворити Його.
Подивіться,скільки всяких чуд і обявленнь.Люди думають,що це Манна Небесна,і без питаннь її споживають.
Один отець,дуже добре порівняв це з Ізраїльским народом,коли в часи відступів від Заповідей звертались до ідолів.
Манна Небесна нам вже далась давно,ще 2000років тому,і більше не буде даватись.
А в контексті держави,то нам потрібен той визволитель,но парадокс в тому,що ми самі його "розіпнем".
Ну це вже думки,які будуть оффтопом... :)
Дякую...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Прослава України.

Повідомлення Georgij » 14 липня 2011, 19:50

Може в нас більше все -таки потенційних "овець", здатних на взаємну любов(щоб пізнані були як Його учні), бо так вже товкмачать їм що вони все ж "барани"... Так вже підміняють правду-матінку...Ніби Небесного Єрусалиму- ВільноїУкраїни не може й бути? Бо вряди-годи справді нікому буде і написати Славен Гімн?

З чого ще в мене виникли попередні думки:Ви знаєте крім славних місць(наших поразок:Крути, Ключ, Базар....) де є місця наших перемог? Вони є, але їх мало, але як ваша ласка :) , напишіть.Та ще й лізуть в голову пісні, що починаються: "Ой","Ох",чогоб це могло їх бути більше ніж "Гей" .

Терміново треба ідеолога-писаку аля СЛАВА! НУМО!ЖИВИ і процвітай Матусю- рідна :Yahoo!: Славна Україно! :Bravo: , щоб ми співали й тішилисі :Yahoo!: :friends:
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Прослава України.

Повідомлення andrey s. » 14 липня 2011, 20:01

Georgij писав:Може в нас більше все -таки потенційних "овець", здатних на взаємну любов(щоб пізнані були як Його учні), бо так вже товкмачать їм що вони все ж "барани"... Так вже підміняють правду-матінку...Ніби Небесного Єрусалиму- ВільноїУкраїни не може й бути? Бо вряди-годи справді нікому буде і написати Славен Гімн?

З чого ще в мене виникли попередні думки:Ви знаєте крім славних місць(наших поразок:Крути, Ключ, Базар....) де є місця наших перемог? Вони є, але їх мало, але як ваша ласка :) , напишіть.Та ще й лізуть в голову пісні, що починаються: "Ой","Ох",чогоб це могло їх бути більше ніж "Гей" .

Терміново треба ідеолога-писаку аля СЛАВА! НУМО!ЖИВИ і процвітай Матусю- рідна :Yahoo!: Славна Україно! :Bravo: , щоб ми співали й тішилисі :Yahoo!: :friends:

Нєа,не маю що написати,бо не знаю як це поєднати...нажаль,я не розумію..і їх,цих місць не знаю...
Думаю чого,чого,а писак хватає.. :(
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Прослава України.

Повідомлення Georgij » 14 липня 2011, 21:33

Україна прославилась би на ввесь світ, коли б всі покаялись, посипали голову попелом б`ючи себе в груди і визнали, що дотепер ми йшли манівцями, що ми "завагітніли беззаконнями і породили велику брехню"... Але весь світ не потребує правди :( Світ в темряві :(
Бо кожен, хто робить лихе, ненавидить світло, і не приходить до світла, щоб не було виявлено злих вчинків його.
А хто робить за правдою, той до світла йде, щоб діла його виявились, бо зроблені в Бозі вони.(Ів 3; 20-21)
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Прослава України.

Повідомлення Georgij » 17 липня 2011, 20:12

Знаєте щось за Яворини? Був хтось там? http://1043.com.ua/local-news/60641-cym ... ryna-2011r
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Прослава України.

Повідомлення andrivovk » 05 серпня 2011, 22:52

Помер Отто фон Габсбург – прихильник України, суверенної та європейської держави


ПРЕCОВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

(УІС-Київ) У Німеччині на 98-му році життя помер найстарший син останнього цісаря Австро-Угорщини, активний політик-європеєць і прихильник незалежності України Отто фон Габсбург. Після 2-ої Світової війни він став почесним Президентом Міжнародної організації "Пан-Європа". Від 1979 до 1999 року, як громадянин Німеччини, він був депутатом Європейського парламенту і брав активну участь у комісії Європарламенту з питань зовнішньої політики.

У післявоєнні роки ОУНб, в особі Голови Українського Державного Правління (УДП) з 1941 року та Президента Антибольшевицького Блоку Народів (АБН) Ярослава Стецька, розгорнула широку інформаційно-політичну та дипломатичну діяльність на міжнародній арені. Отто фон Габсбург активно приєднався до антикомуністичного фронту і підтримував міжнародний принцип самовизначення народів, в тому й поневоленого Москвою й комуністично-тоталітарним режимом українського народу. Отто фон Габсбург – один з організаторів і авторитетних діячів у рядах міжнародної організації "Європейська Рада Свободи" (ЕРС), яку було створено з ініціативи сл.пам.Я.Стецько. До ЄРС входили заслужені й впливові європейські політичні діячі, вони своїм політичним авторитетом підтримували визвольні змагання українців та інших Центральноєвропейських народів, які потрапили під ярмо комуністичної диктатури.

Отто фон Габсбург народився 20 листопада 1912 р. в Райхенау, Австрії, як син цісаря Карла і його дружини Зіти. Після ліквідації Габсбурзької монархії цісарська родина знайшла 1919 року притулок у Швайцарії. Отто фон Габсбург виростав в Іспанії та Бельгії, де він 1933 року захистив дисертацію в Католицькому Лювенському Універстиеті. Відтак Отто фон Габсбург гостро виступав проти нацизму і насильного приєднання Австрії до нацистської Німеччини. Під час 2-ої Світової війни він був змушений емігрувати до США. Після війни Отто фон Габсбург повернувся до Німеччини і присвятив усе своє пізніше життя ідеї та справі об'єднання європейського континенту. Від 1973 по 2004 рік він очолював міжнародну організацію "Пан-Європа".

Отто фон Габсбург, – разом з іншим представником із династії Габсбургів -Вільгельмом або Василем Вишиваним, який був полковником Легіону Січових Стрільців і загинув 1950 р. в спецлагерях СССР, - має незабутні заслуги перед Україною: протягом усього свого життя він виступав за свободу і державне самовизначення України.

З відходом святої пам'яті Отто фон Габсбурга Україна й національно-визвольний рух України та інших посткомуністичних держав Європи зберігатимуть про цього Великого європейця ХХ століття й захисника державницьких прав України вдячну і вічну пам'ять.

Київ, 4 липня 2011 року Провід ОУНб



http://www.narodnapravda.com.ua/rus/for ... dc71dcbff/



P.S.Неукраїнець любив Україну більше ніж деякі "українці".Парадокс. :o
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Прослава України.

Повідомлення Georgij » 06 серпня 2011, 11:54

Цікаво :) подивіться http://ukraine2world.livejournal.com/
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Прослава України.

Повідомлення andrey s. » 06 серпня 2011, 14:09

Georgij писав:Цікаво :) подивіться http://ukraine2world.livejournal.com/

І яка Ваша думка??? ,ну крім цікавості.. :) ,яке враження??? (про цей інт.ресурс).
Знаєте,вроді все гарно звучить,на перший погляд....поки "другого"(погляду :) ) не було.. :oops:
Цікаво було,на портретах визначних особистостей з виділенням окремих частин їхньої біографії,,,ці "штампи" з тверженнями(чи висновками) :roll: ...
Доречі :Bravo: ,а Ви знали за Юрія Кондратюка ,я був в шоці :shock: ,бо того факту не знав...(я не про те,що все знаю :D ,просто був враженний цим фактом....треба буде перевірити :oops:,це повод для гордості :roll: ,яким доречі можна користати :oops: )
Дякую...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Прослава України.

Повідомлення Georgij » 06 серпня 2011, 15:53

andrey s. писав:,а Ви знали за Юрія Кондратюка ,я був в шоці :shock: ,бо того факту не знав...(я не про те,що все знаю :D ,просто був враженний цим фактом....треба буде перевірити :oops:,це повод для гордості :roll: ,яким доречі можна користати :oops: )
Дякую...

Не знав , теж в шоці, і за Вернадського в шоці :shock: , в приємному, звичайно :)
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей