Батюшка Никита з білівського монастиря.Прозорливі отці,монах

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

малятко
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 17 липня 2011, 22:00

Батюшка Никита з білівського монастиря.Прозорливі отці,монах

Повідомлення малятко » 30 серпня 2011, 15:39

У Білівському монастирі, в Рівному є жіночий монастир. Чула, що там є батюшка Никита, який має дар прозорливості і допомагає багатьом людям. Кажуть що він по речі людини може розповісти про неї все, знає що було і що буде. Мене цікавить думка форумчан про цього отця, можливо хтось в нього був, або має знайомих, які там були. Щ о ви можете сказати, чи варто до нього їхати? І взагалі яка ваша думка про прозорливих отців і монахів, чи дійсно в них дар від Бога?

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Батюшка Никита з білівського монастиря.Прозорливі отці,монах

Повідомлення romanm » 30 серпня 2011, 16:15

Їхати для чого? :) Для того щоби "прилучитися" до чогось таємничо - таємного? Чи може батюшка скаже нам наше майбутнє? Типу вийде з з келії, подивться на нас і скаже продати все і купити ровер. Чи нам лінь говорити наші гріхи?
Ні, я не проти поїздок. ПРосто так, думки вголос.
Розумію ящо це якесь особливе місце. :pardon:

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Батюшка Никита з білівського монастиря.Прозорливі отці,монах

Повідомлення andrey s. » 30 серпня 2011, 16:41

Якшо у нього бороди нема, то навіть їхати нічого...я по тому дивлюсь. :wink:
А ровер це круто.. :D
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

малятко
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 17 липня 2011, 22:00

Re: Батюшка Никита з білівського монастиря.Прозорливі отці,монах

Повідомлення малятко » 31 серпня 2011, 14:10

мабуть мене не так зрозуміли, ясно що ні в якому разі не варто їхати що б дізнатись своє майбутнє. До нього їдуть люди з різними життєвими трагедіями. ВІн молиться за них і допомагає їм. Єдине що насторожує це його дар прозорливості, от мене і зацікавила його особа :( ....А місце там справді особливе, бо там знаходиться ікона, яка допомагає відшукати безвісти пропавших людей

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Батюшка Никита з білівського монастиря.Прозорливі отці,монах

Повідомлення Georgij » 31 серпня 2011, 18:46

Тоді віддайте все на Божу волю, викиньте із серця помисел щодо нездорової зацікавленості, а її ж у вас і нема :) , а місце особливе, дасть Бог, відвідаєте як паломник, хай вам допоможе в цьому Бог, А якщо цього насправді вам не потрібно, то все станеться само собою.
багато доводиться чути про чуда, різні дари і ласки (харизми), і це природньо, ми хочемо бачити це на власні очі, важливо для нас слабких і немічних бачити, як бачити знак, що Бог - живий. Тільки важливо, щоб ці пошуки і шукання, не затьмарили наші "головні пошуки"-пошуки Бога, пошуки Небесного Царства... :roll:
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

малятко
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 17 липня 2011, 22:00

Re: Батюшка Никита з білівського монастиря.Прозорливі отці,монах

Повідомлення малятко » 01 вересня 2011, 17:05

Мабуть ви маєте рацію. я також схилялась до цієї думки, просто хотілось дізнатись що думають про це інші :)

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Батюшка Никита з білівського монастиря.Прозорливі отці,монах

Повідомлення Georgij » 10 листопада 2011, 15:07

Нещодавно,знайомий водій,розповідав,що в Карпатах,на Франківщині,не запамятав село,живе батюшка з різними дарами і все таке.. Він(водій) часто во3ить туди людей. Мені стало цікаво,а як так люди собі так чисельно самоорганізовуються? Відповідь вразила-ці поїздки вкаштовує турагенство... Домовленість з батюшкою? Чи радіти,що не відправляють до ворожок?
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Батюшка Никита з білівського монастиря.Прозорливі отці,монах

Повідомлення о.Олег » 10 листопада 2011, 15:17

Georgij писав:Нещодавно,знайомий водій,розповідав,що в Карпатах,на Франківщині,не запамятав село,живе батюшка з різними дарами і все таке.. Він(водій) часто во3ить туди людей. Мені стало цікаво,а як так люди собі так чисельно самоорганізовуються? Відповідь вразила-ці поїздки вкаштовує турагенство... Домовленість з батюшкою? Чи радіти,що не відправляють до ворожок?

не обов'язково домовленість - скоріше був попит на такі поїздкі і на цьому роблять гроші в турагенстві...
Стосовно ж радіти чи ні... прийшов колись до висновку, що важливим є Благословення Боже, уділене через місцевого Єпископа/ігумена і... якщо таке дане цьому священику - радію, бо не до ворожки а до Бога їдуть ті люди
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Батюшка Никита з білівського монастиря.Прозорливі отці,монах

Повідомлення andrey s. » 10 листопада 2011, 17:38

Georgij писав:Нещодавно,знайомий водій,розповідав,що в Карпатах,на Франківщині,не запамятав село,живе батюшка з різними дарами і все таке.. Він(водій) часто во3ить туди людей. Мені стало цікаво,а як так люди собі так чисельно самоорганізовуються? Відповідь вразила-ці поїздки вкаштовує турагенство... Домовленість з батюшкою? Чи радіти,що не відправляють до ворожок?

Та власне так, то досить двохзначна ситуація, навіть якщо є благословення на ту працю.
Ніц не вдієш, то завжди було і буде. Люди косяками за чудом ганяються, і справді, можливо деякі находять що шукають, і той отець у цьому допомагає.
Лишається вірити, що людина віддана Богу. А різного роду бяки, то нормально.
Доречі, якщо всі прям хвалять, то вже варта придивитись, чи варто.(хто хоче їхати туди)
А я не дивуюсь, що найшлися ті, які собі трохи бабла на цьому заробляють(сорі за сленг, але саме так бачу ).
Думаю отець не в долі, і за кришу не платить, і вишибал там нема. :oops: (тобто вірю, надіюсь на це. Але якщо навіть все бротально навпаки, то осиновий кіл забивати не поїду, от так, і не просіть. :oops: )

:roll:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

boss
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 11 червня 2014, 18:08

Re: Батюшка Никита з білівського монастиря.Прозорливі отці,монах

Повідомлення boss » 11 червня 2014, 22:01

Этот священник очень худенький, измученный людскими грехами. Он не говорит будущее, а говорит как молиться и каким святым молиться конкретно по проблеме прихожанина. Знаю, что многим людям он помог своими молитвами в очень тяжелых случаях, но только желание и вера в Бога и молитвы должны быть обоюдными. И знаю, что будущее он видит, только не говорит его, так как на все воля Божия и часто узнав его человек бы никогда бы добровольно не прошел этот, для кого-то страшный путь. Нового Вы ничего не узнаете. Узнаете только то, что только Бог и человек с Богом сам себе может помочь, а для этого не надо далеко ехать. Деньги за свою помощь лично отец Никита не берет, только потребы Храма, живет очень скромно, очень, и очень любит людей. Слышала от постоянных его прихожан, что когда-то его приглашали в Храм или в Москву, или в Питер, но он отказал. Грехи у людей везде, а богатство и слава ему не нужны, естественно, зачем тогда туда ехать. Служба воскресная очень долгая, уехать маршруткой до Ровно получится к часам 16, но в Манастыре Вас накормят вкусным обедом. И конечно же уже скоро престольный праздник на Рождество Богородицы, приезжайте все. Извените, если, что-то не очень по- церковному грамотно написала.


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей