Псевдонаука євгеніка.

говоримо про все на світі

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Псевдонаука євгеніка.

Повідомлення andrivovk » 10 січня 2012, 19:00

Наука євгеніка - це так зване покращення фізичних , моральних якостей людського роду.

Цікава стаття ЕВГЕНИКА: ИДЕОЛОГИЯ КУЛЬТУРЫ СМЕРТИ http://www.trdd.org/EUGBR_1R.HTM і ціла книга ЕВГЕНИЧЕСКАЯ СВЯЗЬ http://www.trdd.org/EUGBRR.HTM#A04

Возможно разумно установить связь между сектами, New-Age, традиционным Франкмасонством, Планированием Семьи, фашизмом, абортом и евтаназией, не вподая в параною о комплоте или пытаться удовлетворить больную ненависть ?

Подход Тиерри ЛЕФЕВРЕ основывается на научной методологии, которую он проводит в жизнь в своей инженерной деятельности: завязывать отношения, устанавливать связи, открывать сети функционирования. В текстах деятелей евгенической политики XX века найдены основы его поиска: создать новый мир в котором люди, рожденные c равными правами, не должны были бы родиться и выжить только согласно правовым критериям и достоинству, признанным обществом. Те, кто не сдает экзамена или чья принадлежность не признается в их полной человечности, уже не имеют право родиться или право на жизнь.
Отсюда возникает боязнь AкселаKAНА, генетика, члена Национального Консультативного Комитета по Этике, "То, что разделяет людей, их генетическое разнообразие, может оказаться более важным чем то, что их соединяет, их человечность

Кілька статтей про неї додатково:

Евгеника - запрещённая наука будущего http://ynik.info/2011/04/14/evgenika__z ... hhego.html

Киссинджер, евгеника и депопуляция http://mixednews.ru/archives/12314

Евгеника в поисках совершенной расы http://ruskolan.xpomo.com/rasa/evgenika_04.htm

ЕВГЕНИКА: ОСНОВАТЕЛИ И ПРОДОЛЖАТЕЛИ http://vivovoco.rsl.ru/VV/PAPERS/MEN/EUGENICS.HTM

Евгеника: Наука будущего или Бесчеловечный эксперимент? http://moikompas.ru/compas/eugenics
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Псевдонаука євгеніка.

Повідомлення andrivovk » 10 січня 2012, 22:05

ШОК! Изобретена вакцина для сокращения населения?! http://mignews.com.ua/ru/articles/16279.html
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

KiYr
початківець
початківець
Повідомлень: 47
З нами з: 06 січня 2011, 00:14

Re: Псевдонаука євгеніка.

Повідомлення KiYr » 11 січня 2012, 20:31

Колись спартанці не в теорії,а на практиці використовували принципи євгеніки. І де вони зараз,чим закінчили? Історія найкраща вчителька,жаль,що не всі це памятають...

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: Псевдонаука євгеніка.

Повідомлення Максим Борець » 11 січня 2012, 21:39

andrivovk писав:Наука євгеніка - це так зване покращення фізичних , моральних якостей людського роду.


Та по суті, від всієї людської еволюції повіює якимсь "євгенізмом". Справа в тому, що в цьому питанні недоречний технократичний підхід, тобто євгеніка власне, як наука. Все має відбуватись природним шляхом якісного поступу.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Псевдонаука євгеніка.

Повідомлення andrivovk » 04 травня 2012, 20:23

Євгеніка не належить до прав людини http://www.credo-ua.org/2012/05/62624
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

євдоким
дописувач
дописувач
Повідомлень: 128
З нами з: 18 червня 2010, 14:41
Звідки: Удеч
Контактна інформація:

Re: Псевдонаука євгеніка.

Повідомлення євдоким » 12 серпня 2012, 14:30

Найбільш завзятим прихильникам нової науки здалося, що недосить покращувати спадкові якості людини, використовуючи лише генетичні принципи. Саме таку євгеніку іменують позитивною. Але підтримку в суспільстві отримала євгеніка, названа пізніше негативною. Її послідовники вирішили, що задля збереження людства е цілому необхідно перешкодити появі потомства у людей з розумовими та фізичними вадами, у алкоголіків, наркоманів, злочинців. Тут, як виправдання, варто зауважити, що в другій половині XIX-перших десятиліттях XX століття суспільством, цілком цивілізованим і освіченим, опанував страх виродження. Газети регулярно повідомляли про число душевнохворих людей та інші "псування" людської природи - психічні, фізичні і моральні. Дані підтверджувалися і наукою. У цьому світлі готове рішення по оздоровленню людства як виду, пропоноване негативної євгеніки, здавалося більш ніж прийнятним.

Дозволив собі перекласти найцікавіший уривок із джерела:
Евгеника - запрещённая наука будущего http://ynik.info/2011/04/14/evgenika__z ... hhego.html

Як на мій хлопський розум, то причина названих у цитаті страхітливих явищ слід шукати... в історії. А точніше - це плоди Французької революції. Бо казав хтось із святих: "поверніть у навчальні заклади виклади релігії й відпаде потреба в існуванні "армії" жандармів, поліції та в'язниць".
От би нам у масонів повчитись такої наполегливості й постійності у відстоюванні своїх інтересів та принципів.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Псевдонаука євгеніка.

Повідомлення andrey s. » 12 серпня 2012, 18:51

євдоким писав:Як на мій хлопський розум, то причина названих у цитаті страхітливих явищ слід шукати... в історії. А точніше - це плоди Французької революції. Бо казав хтось із святих: "поверніть у навчальні заклади виклади релігії й відпаде потреба в існуванні "армії" жандармів, поліції та в'язниць".
От би нам у масонів повчитись такої наполегливості й постійності у відстоюванні своїх інтересів та принципів.

Та ні, мій розум більш "хлопский", тобто я стремлю до цього :) . Я не знаю Євгена з його наукою :wink: , і вчитись у того за кого ніц не знаю, а тільки чув чиюсь люцку уяву, я не стану (тобто мені відома термінологія і крапельку історії написаної людьми).
Ні, я можу повчитись зі Святого Письма, і схожі явища є намаганням людини побудувати Вежу аж до Небес. Знаю, що таке прагнення є марним, а тому особисто мені ці всі знання є зайвим, і навіть можуть стати спокусою (не раджу недооцінювати вагу і вплив любих, без виключення, знаннь ). І так, це може навіть обєднати людей, і зараз таке намагання розвертається у повну силу і на багатьох фронтах. Але чи на Божу це Славу... ? , я не знаю (підозрюю що ні. Якщо навіть хтось на початках у це вірить, то потім сам не помітить як саме це і пожере його цілком, і Бог буде просто як суперник, без сумніву Сильний, але конкурент ).
Ми люди у противленні Богу приткіші, ніж у покірності й послуху. Цікавість є нормальна риса, але чи можу я знати все ?
Ні, добре знати те що потрібно саме мені, і мудрістю є розуміння того що знаєш.
А знаєте, мені цікаво хто зі Святих таке сказав і у якому контексті. Правда, бо колись освіту можна було отримати тільки там де релігію викладали. Але як бачимо (зі сумних історій) не це є головне, є щось важливіше за цю умову.
І якраз ті які вивчати релігію стали притендувати на місце бога для інших людей, які справді для них бидло, і тільки бидло, бо шукають і потребують Бога, і вони їм це давали, давали на свою славу.
В сучасногсті наука є великою спокусою, лукавий через неї багато обіцяє, обіцяє якщо забудемо Господа Бога. Звичайно я не фанатик якись, я це не бачу в крайностях. Ні, так має бути, і часто проста відмова від якогось особистого хотіння може бути на Славу Божу.
Як думаєте; чому Церква була завжди проти наукового прогресу ? Стримувала поки мала змогу це робити . Вірю, що саме цим нам дали змогу відтягнути останні часи, дали шанс на спасіння.
І як думаєте; Чому кінець часів наміренно буде пришвидшений за для самих вірних, бо інакше ніхто (або тільки одиниці..ну це вже моя думка) не спасеться.
А Ви кажите масони. Де ті масони були коли Господь споглядав за сотворенням світу по Слову Своєму ? Правельно, в ...... ( небутті ) .
Тому, тільки зі Святого Письма і на Його Славу.
...............................
Доречі, я Вірю що є люди покликані Богом до науки, історії, богословя і ще всякого різного. І розумію що вони мають вииилечезні спокуси. І Вірю що деякі з них втримались і не відкрили людям те що пізнали. Всі знаня походять від Бога, Він першоджерело, але це ніяк не свідчить в нашу люцку сторону, не виправдовує нас. Ви дасте своїй дитині вибухівку ?. А хто сказав що вибухівка є злою ? Вона стала злою бо придумана людьми (грішними і смертними), і тільки купка людей використовує її на добро (хоч в принципі для заощадження, або від ліні :D, яка і є двигуном прогресу. Лінь явно не від Бога :wink: . )
Мій меседж, наука сама по собі не може бути злою, злі ми, а особливо коли пристрасть до знань нас поглинає так... , що забуваєм про Бога. І вже після цього всього, коли гріх в основі пізнання, то наука є Злою бо породжена злими. І ті напрями які започатковані противниками Бога - є злими.
Але спасуться не всі, і це включно з противниками науки і науковцями :pardon: .
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ


Повернутись до “Балачка”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей